Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
JO a manza ma za mesic 30 a prochazi tezkou krizi. Chce do Cr,chce kourit a plno dalsich volovin,tak des a hruza s nim ted doma.Vcra koukal na letenky,ze pojede slavit domu narozky,ja ze klidne at leti,no a jak nasel letenku tam a zpatky za 600kc!!!!,uplne krasna cena za dva lety,tak ze zas neleti,ze nemuze nas tu nechat samotne :-D Porad neco vymysli. JO a ze by se chtel stehovat do Spanelska a ze taky neleti,ze s nim spadne letadlo a ze ma chut na cigaretu,tak ja at si jde koupit,tak me serval,co ho posilam :-D Tak jsem mu rekla,ze teda muzem nekde na vikend jet spolu a on ze to uz nesjou narozky,ale bez nas zas taky nejede. Ze pry chce,at letime s nim,ona ze se doma opije,my ho pockame doma a pak poletime zpatky :-D Coz teda nemuzem,protoze jsem moc tehu,nechce se mi a nemame s Verunkou pasy Kdo tady tak tezce nesl 30???
Odpovědět
Profilova fotka
teda Simi, to má manžel prostě depku :o) ten můj milovaný měl 30, ale bylo to v klidu, ale kdo ví, třeba nás to ještě čeká, dej mu čas :o))) tak jsem dneska četla, že těhulky, které ráno trpí nepříjemnou nevolností, se mohou alespoň částečně radovat, protože jejich potomek dává najevo svoji inteligenci. Prý budeme mít dítě s vyšším IQ, hormony, které působí nevolnost a zvracení po ránu, jsou velmi důležité pro vývoj mozku dítěte. ,, takže s každými ranními zvratky vzdaluju své dítě od lopatky :o) ,, no není to báječné ???
Odpovědět
Profilova fotka
s tím stanem je to super nápad :o) já byla taky párkrát stanovat, když je super počasí, tak to má své kouzlo jinak my dneska měli uzenou polévku a pak fazole s masem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, nějako nestíhám.. berryl: jak ti je, je to lepší? jinak si užijte teplíčka, jeste zítra cca 30C a ve st 14-17C brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
pan děkuji za zeptání dneska jsem zatím smrkala jen 3x takže ok a krk je taky v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ráda slyším :-)
Odpovědět
Tyn,tak proto!!!!!!!!! Ja s verunkou blila do 18 tydne a to i 12 denne a 3x v noci a jak je chytra x-) x-) Ted jsem blila do 14 tt. v prumeru 4x denne,tak to taky enbude zadna hlupana x-) :-D :-D No mazna depky ma,chudak. Jinak my vcera meli 20 stupnu a ja myselal ze je tak 40proste horka nesnasim,fakt mi bylo az mdlo. Dnes jsem cele dopo gruntovala cely byt a jeste mi chybi povesit pradlo,pporadek v hadrach a koupelnu udelat. Ale za chvili prijde zn ama s malym,tak pujdem do parku. Ja zas mam desne nizky tlak,dneska je nizky tlak,takze jsem malem dopo sebou kantla,musel ajsem si dat kafe a ted jdu na druhe. Piju slabe. Mam nekdy spodni 50 a ten ma byt kolem 90 tusim nebo jak to je. Jenze nic na nizky tlak neni,jen kava a slane veci. Nastesti to neni ne bezpecni v tehu.Mame nizky tlak v rodine :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, nějak nestíhám :-| Vždycky to tady jenom proletím, sotva to dočtu a to ani nemluvím,že na nic nereaguju, prostě ideální společník na povídání :-D V práci mám teďka trochu frmol, k tomu ještě koukámep o vybavení do domečku, takže proto. jo a taky vlastně pořád nakupuju, totálně jsme ujela na MMB, teda spíše na aukcích, je to tam všechno skoro zadáčo :-D Jo a jsme taky trochu out, páč jsem asi posední na světě, kdo není na facebooku :-N A naše mimčo bude asi úplný debílek, páč já sjem nezvracela nai jednou =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak na facebooku jsem už i já. A já taky nezvracela ani jednou. Není to pravidlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak náš Tomášek bude asi taky neinteligentní protože jsem nezvracela vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte no tak teda ja zvracela s Jamiem a hmm nevim nevim , jako ve skole mu to jde, je chytrouckej,ale u Sophie jsem nezvracela a rekla bych ze ta je velmi ale velmi chytroucka, tak nevim. Neni to naopak??? Jinak ja uz jsem rozhodnuta s oznamenim, jake udelam. Jen nevim stale v kolik ten obrad mam udelat, ve 12, nebo v pul 1???
Odpovědět
o pul jedne. Mamka uz me neblila ani jednou a taky jsem velmi chytra :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kuki: no já na tom facebooku jsem, ale vůbec s tím neumím... takže taky dobré :-D a s tím časem to mám podobně.. když se tu holky rozkecají, tak taky nestíhám dočítat. no to se tu rozjelo pěkné téma :-D :-D :-D jinak přeji hezké dobré ranko, užijte si holky krásného slunného dne, zítra bude zas kosa ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno zofi: jsem si tě na tom facebooku našla :-) lucyka: já bych to udělala ve 12 hodin - v pravé poledne :-) A jaké uděláš oznámení? tynko: dobrá básnička :-D simi: no já mám 30 za rok...a klidně bych si ubrala :-D Normálně já už šedivým :-( A manžel taky... já doufám, že moc zvracet nebudu, já to nesnáším :-N ahoj smardíku: tak už se ti svatba blíží, viď. Všechno připravené? pan: to je psycho ty zvraty počasí...jak byla v pátek ta bouřka, tak nám spadl před barákem strom, ale naštěstí se nikomu a ničemu nic nestalo. Jo holky, včera jsem se dozvěděla, že moje sestřenka čeká 4. dítě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky,teda Leni 4 děti to je mazec, to má můj bratranec,ale oni jsou v nějaké víře a to 4 dítě počali pres 2kondomy, ale co musím říct,všechny děti jsou strasne hodne a slušně vychováné,tak takových můžou mit i deset, maminku mají učitelku a ta se jim straně moc věnuje. Smardi ahoj. Luci já bych to taky udělala v pravé poledne. Simi co manžel a jeho depka je to lepší?
Odpovědět
Jaro 4 deti?????????????????????Ani kdyby byli jako andilci,protoze to musi byt zahul. A zvraceni se neboj,to je sila zvyku,ja taky nerada zvracim,ale jak pak zvracis nekolikrat za den,tak to je jak kdyz chodis curat ;-) :-D :-p smardik,ty jo,ja myselal,ze ty jsi uz vdana? to mas fakt za par?Uz nervnozni a tesis se?? Tyn,manza zatim nevim,vcera byll v praci,etd tu zas pracuje,vstaval s nasim andilkem v pet,jsem dostalal servane ze hlasite curam,jsem ji vzbudila :-S Tak zatim nevim,ale urco v krizi je a jeste bude dlouho. S tema kondomama to musel byt pro ne asi sok,ze?? Ja doufam,ze treti mit nebudem. Urco chci si nechat zavest telisko a manza jak bude neco pro nej,tak taky bude mit antinu nejajkou,jiank bude p ouzivat kondom jeset a k tomu si bude jeste davat pozor a taky si koupim ovulacni testy :-D Ne ze bych nemela deti rada,ale financne teda na treti nemame. Jaro a mas nejake depky s 30??Ja mit urco budu,protoze teda jak uz jsme to tu kdysi resili,tak bych nejradsi zustala na 22 roku treba
Odpovědět
Profilova fotka
simi byl to šok čtvrté nechtěli,Monika říkala,že kdyz se to stalo i pres 2 kondomy tak to bude silný jedinec a prostě tady chce být,no a už je tady půl roku a je nádherný,mají 2kluky a 2holky,už shání větší byt a auto už jim taky nestačí,se vším je problém kdyz jich je tolik. Oni tím že jsou v nějaké víře tak nemůžou antikoncepci,tělíska prostě nic,dítě je prý požehnání či co. No další už fakt nechtějí tak nevím jak to udelak
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-mex...
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo taky jsem koukala, že bude 4. :-) Já bych chtěla maximálně 2. Teď by mi stačilo jenom jedno malinké miminečko :-N Včera jsem se koukala na pupek a říkala si, jestli tam třeba už nějaké nebydlí :-D :-D tynko, přes 2!!! kondomy??? To snad není ani možné?? To je měli prasklé či co?? :-) simi: no zatím nějak moc ne, ale jak se překulí ta třicítka...tak nakročíme ke čtyřicítce atd. :-D Uvidíme, jak to budem prožívat :-) chichi to jsi mě potěšila...s tím zvracením :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten čas strašně letí, nedávno jsem slavila 18 a teď už budu mít za 3 roky 30 :-o asi má bratranec nějaké agrasivn spermie :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky! Jaro už jsem si tě taky přidala. Já sedím nad učení a vůbec mi to neleze do hlavy ]-( No nějak bylo a nějak bude. :-D Dneska jdu cvičit konečně :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi najdi si i mě
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no tak to je veselé s tím stromem :-| buhvi co přinese počasí tentokráte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám dneska šílenou chuť na smažené, takže to vidím na smažený sýr :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jojo už mi to přišlo na mail, tak pak kuknu i tam :-) tynko: my máte dneska taky smažené - pangasius a bramborová kaše mňam pan: kolega mi ráno v práci říkal, že mají přijít bouřky a prudké ochlazení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mňam taky máme na mražáku to si dáme zase jindy no od zítřka se má ochladit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte na tento odkaz na rozhovor, no doufám, že náš prcek nebude chtít taky všechno vědět: http://ona.idnes.cz/trosku-mrtvej-pav...
Odpovědět
Co to je pangasius?????? My zatim meli zel.polivku,tu uz jsme snedli a na druhe nevim,vari manza. Ted jde mala chrnet a pak letime obe k zubari. Tynus,co to je za viru,ze nesmi pouzivat telisko,antikoncepci a kondomy jo???To se prece taky nesmi ne? Vim,ze verici jen muzou merit bazalni teplotu,plodny dny. Ja cetla,ze ma byt v cr i snih na horach. Zofi,me sis taky nasla,ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to je sladkovodní ryba která nemá kosti, proto je tak oblíbená :o) je to sumeček americký nevím nějaká modrá voda nebo co, fakt nevím, já se s nima o tom nebavím a oni ví, že se mnou o tom nesmí mluvit, mě to nezajímá a oni to respektují, ale neslaví narozeniny, vánoce atd
Odpovědět
Ryba??Tak to by me teda nenapadlo. Ja co kupuji ryby,tak zadne nemaji kosti,protoze kdyby meli,tak to nejim.Ale jedina ryba kterou nejim je kapr,fuj. Tak to bude nejaka sekta,ze??to je hrozne,si nedovedu predstavit,ze deti oberu o jeziska,oslavy narozenin,dorty a tak. I kdyz samo to neni k zivotu dulezite,ale jsou to krasne svatky fantazie,prekvapeni a decka i ty pripravy zboznuji,jak se pece cukrovi,beranci na velionoce,vajicka,mikulas............ No nic,jdu se chystat k zubari a po ceset si koupit neco sladkeho,mam malo cukru v tele. Hej,vcera mi kamoska napsala,ze se pekne zauklacuju,ze jsem vic nez s vErunkou,kolik mam kg na vic,tak me uplne chytli depky ;-( ;-( Snad nebudu jak lod,protoze to nej.tloustnuti me teda ceka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?