Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko Simi- tak je sila s tou sedackou. To docela nasere, aspon me by to nasralo. Ja bych chtela takynovou, ta nase mi tak ale tak leze na nervy , furt ty peduchy musim zpravovat, hruuuuuzzzza jak ja ji nenavidim. Pan- no mysleal jsem ty kopecky jako velikostne. Tady oni maji sice tu naberacku na kopecky, ale ne tu vycvakavci takovou tu skrabaci.Takze u nas v cesku ti naberou kopecek a jeste to otrou o hranu aby to bylo rovne a male a tady??? Skrabou skrabou skrabou a je to jak 4-5 kopcu ceskych. Kolikrat kdyz chceme pro decka je musim uprosit aby uz nehrabali,protoe to je velke a pada to atd. No ale taky tady jeden kopecek stoji 3$ a ve meste v centru 4-5$ za jeden,take ta cena i odpovida tomu mnozstvi. jJo Pan a nesla jsem spat pozde, to je jen jinej cas tady a u vas vis?? Rozdil 6 hodinek zapomelas??? :-p A uz mi je lip. Jaro - me to odvykani jidlem taky dluoho nevydrzi. Ale odjezd do cech se blizi, budu se muset zacit ovladat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
JO a mam jeste jednu perlicku. To se pomejete, aspon doufam, Takze tady v usa bydli i meho manzela bracha s dcerou a pritelkyni. Neni to spravne zatim ma svagrova ale rikam ji tak . No a oni se rozhodli jet domu, ona ze pojede v zari a on az na vanoce. JO a vite co?? Ona si rekla, ze na svatbe chce byt taky,takze prijede tyden pred svatbou. NIkdo ji o nicem nerikal, nikdo ji nikde nezval, ona proste, ne vlastne ona, ale ten bracha meho muze to vsechno domlouva za ni, jako ze jede pred svatbou aby tam mohla jit atd. dobryne?? se sama pozvat. Ale smula. Jako samozrejme kdyby tam bydleli,tak je zveme to je jasny,ale nikdo s nema nepocita a to ze se nekdo sam pozve to se preci nedela ne?? Ja sama resim dilema koho pozvat a koho ne, koho vyskrtnout a ona jeste toto. Tak chapete to???? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no jooo vlastně :-D jsem zapoměla ;-) no ale abych se přiznala, tak bych si jednu pořádnou zmrzku dala, at to stojí co to stojí. Tu v Pze dělají jednu úúúžasnou, chodím na hořkou čokoládu a ta stojí teda kopeček 20kč, celkem síla, ale stojí fakt za to!! no to je teda sííííla... no to jsem docela zvědavá jak to dopadne..
Odpovědět
Caute,tak uz mame vybranou novou a vleze urcite :-D :-D Manza tam zas od oka,ze vleze ta a ta.......on tak chtel kupovat i zaluzie,ze to od oka vidi,ze to je velikost naseho okna :-S Tak ted nemame rohovou,ja desne chtela rohovou,mame rovnou, 4mista na sezeni,polstarovou a da se vlastne rozdelit na pul,takze proleze do vsech bytu. U nas je to totiz tak,ze mam uzke schody v byte a jine futra,tak to je tezke. Takze i kdyby jsme merili,tak by neprosla,protoze schodama a futrama prosla,ale nemohli ji v te uzke chodbe vytocit pres druhe futra uz. Taky uz mame barvy do pokojicku a krasny lustr,modry zajicek x-) x-) Byl slevneny ze 40liber na 5 liber,coz je mazec a je uzasny. JO a sedacka prijde za ctyri tydny,tak aspon uz nemusime cekat tak dlouho a z te minule si vzali 15%,chteli 20%,ale ta co je ted vybrana,tak je drazsi,no ale nic nenadelame,muzem byt radi,ze nam nevzali celou zalohu. Pan a to vis,ze me mrakoty braly. Tak ted se najime a jdem skrabat ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak mi byli nakoupit dopoledne, pak jsme si lehli a nakonec jsme šli i s Bárou na procházku dnešní den byl takový pohodový, trochu jsme zmokli :o) Simi ta druhá bude ještě lepší uvidíš :o) cena lustru nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no my máme objed.rohovou, ale ta je na dva rovné díly rozložitelná, což je výhoda, tak snad nám projde :-) a už ji teda máte doma, nebo budete jeste cekat? aha, tak uz zodpovězeno :-D tak jeste měsíc, no ty brďo :-S Nemáš fotku toho lustru? tak pěkné škrábání :-N
Odpovědět
Pan,ta nese rohova sla taky rozdeli na dva rovne dily a proste nevlezla tou predsini. NO hlavne ze ta urco vleze.4 tydny neni tak moc cekani,lepsi nez osm,tak jsme rada. stejne budem jeste 4tydny skrabat :-D Fotku lustru nemam,ale jak bude pokoj hotovy,tak vse nafotim a poslu na mail klidne. Je uplne bozi ten lustr. Hlavne pokojik bude modro zluty,takze se to tam krasne hodi. A protoze nechcem skrabat do vanoc,tak stena,kde bude spaci prostor,postel,lampicka na stene malicka...........tak bude modra :-p Tim nemusime jednu tu modrou stenu skrabat. Nabytek mame vsechen modry,koberec je modry se zlutymi teckami a jeste koupime modrou roletu,Lustr je taky uz modry a destky maly nabytek je taky modry se zviratky. Tak snad to bue vypadat supr,ale je to nejlepsi barevna kombinace. Jdu skrabat :-S Tyn,vy nechodite kazdy den se psem na prochazky??Ja musela se psem vzdycky aspon na hodinu ven,kdyz jsme meli psa-to bylo za trest
Odpovědět
Profilova fotka
Simi chodíme, ale ne na tak dlouhé tak 15min několikrát denně i přes zimu, ale teď chodíme třeba na 2-3hodinové, to je malý pejsek, spíše bych řekla morče :-D
Odpovědět
Aha :-D my meli boxera,tak my museli rano pul hodiny,odpo min. na hodinu a vecer min.na pul hodiny. Tak morce bych brala na venceni.co mate jorksira? At vam ho zase ale treba holub venku nedonese :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo yorksira :-) je to mazlíček, i Lucka má fenecku yorksira jsou si podobné. Kdyz jsme měli většího pejska jako dětsko taky jsem musela venčit několik hodin denně. Už bych jiného psa nechtěla yorksir ideální do bytu k dětem.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: a určitě tahle tam vleze jo? Měřili jste dobře? :-D A jakou má barvu? Popiš ji nějak... je jako s úlož.prostorem nebo jen rozkládací? Tak ty 4týdny to se akorát hodí, pak budete mít vyškrábáno, budete to tam mít moooc pěkné.. budou pak nějaké fotky? jinak přeji dobré ranko :-) tu prší od rána, možná pršelo celou noc :-| ale je relativně teplo :-) čekám, že se to dneska vybere, hlásí 22C, ale už se těším na víkend, to hlásí 27C to bude léto.
Odpovědět
dobre rano, Pan,neni rozkladaci ani s uloznymprostorem,tady moc rozkladacich sedacek ani nemaji. A nemerili jsme to vubec :-D :-D ,ale je to typ sedacky,co proleze vsude,rikal i pan :-D .Je pro cytri lidi na sezeni a vlastne da se rozpulit na pul jak ji ponesou,tak bude na dava male dily,takze fakt proleze. Oni prave rikali,ze ty vetsi prolezou kolikrat vic enz ty mensi sedacky,prtoze se lip daji rozdeli pri stehovani. Proleze urcite. Je tmave bezova zase,me se libila svetla,ale to mit nemuzem,a ma zas jako operky takove ty obrovske polstare a nektere z nich maji kvety,no nevim jak to popsat. Rozhodne je tmava.My tady mame svetly koberec a to staci,uz je zniceny. Jakou mate vy barvu???? Vcera jsem skrabala do desiti vecera. Tyn,tak to jo,to je supr,kamos mel taky yorksira a taky chodil jen kolem domku s ni a jmenovala se Adelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko! Tak u nás taky prší :-( Ráno byla i bouřka, ale už jen tak poprchává. ;-)
Odpovědět
Pan,to je nase sedacka,ale na fotce neni vubec pekna,nam se libila az v obchode a zase co jsem si vybrali pres net,tak se nam uz tak nelibila na zivo v obchode. Je hodne pohodlana a srikoa,ze jak sedis,tak skroro lezis a vidis,ze se da v pulse rozdelit,takze budou stehovat jen dva ctvrerce. http://www.scs.co.uk/product.php?id=610 Nam zatim neprsie,ale bude,tady porad prsi,sviti slunko,prsi,sviti slunko,takze des a kdyz vylezu ven,tak vzdycky zmoknem s malou.Jo a leze na ni neco,tak supr,snad zustane jen u rymy.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no my máme tm.hnědou a takové karo tm.hnědá se světlou a sv.modrý proužek tam je taky nevím jak to popsat.. je to na sedací ploše. Je rohová. já bych z toho škrábání měla husinu, ten zvuk mi vyloženě vadí, to nevím co bych dělala :-D jj tak nějakou takovou barvu máme taky :-) vypadá to dobře a trend s polštářema je i u nás :-) no už abychom ji měli :-) tak u nás před chvilou vylezlo sluníčko.. a ted se schovalo, nad budovou šílený mrak ]-( zofi: i tobě dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, no počasí nic moc, tak to vydím dneska na postel :o)
Odpovědět
Pan a nemate nekde fotku na netu te vasi??Mate tu velkou rohovou?SEgry moje maji velke rohove,ty jsou uplne supr. Polstare sjou bomba,je to desne pohodlne,mala jak si na ni sedla,tak se tam ztratila jak trpajzlik,vypadal jak panenka malicka. Zvuk mi vadil ze zacatku,ted uz jsem zvykla a skrabu a skrabu,dneska jsem jeset teda neskrabala,uz me to fakt nebavi a nikdy uz skrabat nebudu. Tyn,tak si to uzij v pelisku,mala taky lezi,chytla rymu,tak snad nelehne,ted by se to nejmin hodilo.Tak je taky v pelisku a cumi na pohadky. Ja jdu varit obed a desne se mi nechce a to nemame doma ani chleba zas a ani nic na chleba a ani ovoce nic,to je hruza. Jen bordel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: kdyby to tak šlo ležet celý den v posteli. :-D Simi: ta sedačka je moooooooooooooooooooooc krásná. A ta barva je taky čupr. ;-) holky copak vaříte?
Odpovědět
Zofi,me se libila ta predtim vic,teda vic to,ze byla do rohu,my totiz mame v obyvaku i jedelnu,takze by to krasne rozdelilo ta rohoa obyvak od jidelniho stolu,proto. Ale barva je supr a je fakt prostorna,ze se tam vsichni vlezzem. Ja delam neco z mleteho masa,ale nvim co.Asi budu muset varit knedlik,zeli a karbanatky,nebo rajskou. Vbuec se mi nechce.Uz jsem si dala,ze v deset zacnu s varenim,tak mam jeste patnact minut. Co varis ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo holky užívám si to dokud to jde :o) pak už spinkat a polehávat nebudu no my máme dneska polévku a smažené žampióny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
my máme ještě zbytky z neděle. Mám čertíky z krůtího masa. :-D
Odpovědět
vy se mate,my nemame nic. Co to jsou certici????Jak se to dela? Zampiony bych si dala taky,ale manza hriby neji
Odpovědět
Profilova fotka
já je mám moc ráda :o) manžel už tak moc ne :-D
Odpovědět
manza je jak ty Tynus,on neji polovinu veci. Hriby,ryby,rajskou,kporovou,bram.gulas,jogurty,sladke jidla.........horor. ALe ma smulu,bude mit dneska rajskou Ja jim vsechno,se mnou to je jednoduche
Odpovědět
Hej tak ja nakonec varim mlete maso s cervenymi fazolemi :-D Jeste nevim jakt o bude chutnat,tak pak vam dam vedet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no velká rohová není, to by se nám tam do prostoru nevešlo, takže jsme se museli uskromnit ale je jak rozkládací tak s uložným což jsme chtěli. no to máš těžké s mužem a co teda jinak můžeš vařit? No já jsem taky celkem i vybíravá v jídle, raději si vařím sama... muj muz ji teda všechno, tak jsem ráda. Sice některé věci dělám jinak než jsou zvyklí jíst oni, ale sní to, max mě jemně upozorní, že příště teda kapku jinak :-N
Odpovědět
My hodne kurata,takze pecem,rizota,polivky,omacky s kurat-nemaji nazvy,testoviny,bramobory.......Ale ja se s nim neparu,ja varim i to co nema rad,jen teda nevarim fakt co vubec neji jako hriby,ryby,koprovku. A nastesti manza taky vari,tak se obcas prostridame. To mate supr,ze je s uloznym a i rozkladaci,to je bomba na navstevy,zvlast kdyz vy mate rodinu daleko,budou mit kde prespat. My mame nafukovaci letiste,ktere je hrozne teda,bylo nafoukle jen jednou. Ale chtela bych mit manzelskou postel s uloznym prostorem,my mame takove kvadry,takze nejde nic ani pod postel strcit,co je blbe.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jo tak koprovku taky oba nemusíme. Ani fazolky. Což je teda škoda, protože jsem četla, že jsou hned po máku nejlepším zdrojem vápníku. no přesně tak jsme to s tou sedačkou uvažovali a tak i takovou dle toho vybrali. a manžel.postel máme taky s ulož.prostorem a přitom s poloh.roštem, paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: má to být z kuřecího, ale jelikož jsme měli krůtí tak jsem to udělala z toho. To se udělá těstíčko a pak se do toho dá to maso no a pak to usmažíš na pánvičce :-D
Odpovědět
pan tak to mate supr,my mame desne malo ulozneho prostoru. Ale ted se koupi skrin navic,jestli teda budou prachy a pak casem nova postel a ta urco s uloznym prostorem.Ale nejprv detska postylka. TAdy jsou tak desne drahe i ty stare co lidi prodavaji,to je hruza. Vetsinou totiz maji postylku a ze pak z ni udelas detskou postel,tak proto tak drahe. Ja chci ale jen postylku. Zofi a jak se dela testicko??To ja nikdy nedelala. jO a fazolacka s mletym masem supr,jsem myslela,ze to bude kyd hnusny a mnam. Jsou tam velke cervene fazole,na cibulce osmazene mlete maso,pak kecup,bobkovy list,cerne koreni,majoranka a trochu soli. Ja jsem uplny sef kuchar :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?