Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte do mého alba dám tam foto od Simči Verunka je fakt agentka
Odpovědět
Profilova fotka
simi když klikneš na obrázek pravou myši a dáš uložit jako (na plochu) a změníš název fotky(třeba na simca) tak se ti uloží na plochu a pak jí můžeš vložit do alba, teď záleží v jakém formátu se ti to uloží, protože my to máme uložené automaticky na jpg
Odpovědět
Profilova fotka
teda simi malá je úžasnás a kde máš břicho? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to je fotka ještě když nebyla těhotná :-D :-D :-D a teď se vyfoť laskavě s břichem jo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak Verunka je fakt super :-) Simi, ty jsi štíhlounká...bříško se už trošku ukazuje, ale pořád jsi jako proutek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už to nějakej chytrák smazal, přitom jsem tam napsala, že to je jen na chviličku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to ale haj... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tynko: mě před nedávnem promazali skoro celé album svatebních příprav :-( Je to maras no ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? když je to baví, já pořád čekám kdy nás tady zruší a doporučí ať jdeme na koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš to máš pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky jsem si někdy říkala, že se tu ještě od nich nikdo neukázal...nechci malovat čerta na zeď. (V diskuzi "beremese" se to tam řešilo - odbíhání od tématu a proč se tu všechno maže). No na koníka bysme aj mohli. Já tam čučím docela často, ale nějak moc nepřispívám, spíš vůbec, nevím, kam se zařadit, všude jsou už takové party. Ale už tam mám album chichi.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro přidej se na Ostrava II., tam tě rádi přivítáme a všechny ostatní taky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a kde máš album, nebo jakou máš přezdívku, já se mrknu :-D ;-)
Odpovědět
Vy jste trapne,mamka rika,ze uz mam pupek ]-( Tomu vubec nerozumite. No mala je agent,ona se i tocila z profilu jak ja,ona se foti vzdycky se mnou :-D Jaro,kdyz ses tam prihlasila,tak pak musis u me kliknout na alba a tam mam fotky,me to trvalo dlouho nez jsem se na tech strankach zorientovalal,me tam prinutila Tynka a ted tam davam vsechny fotky,protoze se to nemusi nejak upravovat a jsou tam hned. Jaro,ty budes tehu pristi mesic,v prosinci nikdo nerodi nebo rijen nam tu taky jeste chybi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v říjnu čeká tynka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi!!! ty nevíš kdy rodím!! Zofi děkuji měním Tě za Simču :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si to náhodou zapamatovala a mám ten pocit že 17. nebo 19. 10., to si nejsem jistá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nejdříve to bylo 22.10 a teď bylo na ult.19.10 no a na další návštěvě se uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyn oíno se to mění pokaždé jinak. Já měla termín 17.10., pak že je malá tak se mi to posunulo a nakonec jsem rodila před termínem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi:tak jo, kuknu tam, díky :-) Já jsem i na koníkovi jaro2008. simi: no mě to právě nešlo, i když jsem se přihlásila a klikla na tebe...tak nevím, když tak to zkusím prozkoumat později. No kdyby se to z našeho snažení teď v březnu povedlo, tak mi to jakési počítadlo spočítalo na 19.12.09 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem na koníkovi jako beryl jsem v těhotenství 1 trimestr :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro teď holky na koníkovi píšou o nějakém čají a fakt prý pomáhá tak nevím nevím
Odpovědět
tynus,ty nerodis v zari??????????????ty jsi teda :-D :-D To ty budes mit miminko malicke a ja uz velke a zas budu zavidet ;-( Stejne se mate,ze vas to skoro vsechny ceka jeste podruhe,ja uz to mam naposled a tak to rychle bezi,ja bych teda byla tehu aspon rok a pul,uz jsem v pulce,mrknu a mimco se narodi a mrknu a bude ve skolce............to je hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jaro,to bys rodila na vanoce,to bys mela dobre,ale chudak dite,by prislo o oslvay a vsechno,bo nikdo nema prachy,moje segra je 28.12. a nikdy nemela oslavu a nekdy ani darek,ze dostane v lednu az bude dalsi vyplata a to se uz zapomnelo :-N Ja jsem na koniku jak Simone,ale teda ja tam moc nechodim.Ale o tom caji jsem cetla,ja jsem pro prirozenou metodu,sex kazdy den nebo co dva a je to. Az to rok nejde,tak pak vyzkouset vse
Odpovědět
Jo a terminy porodu,ja u male mela jeden podle menstruace a ultrazvuk mi ho zmenil jen o den a ted to same,taky mi ho zmenili jen o den,takze mi to mame dobre. A mala se rodila na termin,tak snad i ted. My jsme slusne vychovani a nerodime driv ani pozdeji :-D :-p
Odpovědět
Lenko prijala jsem te???
Odpovědět
JO uz te vidim,si tam prijde i tynku,jde to nejak preze me tusim,mam ji v pratelich a i Lucenka tam mam a Denissku,ale s nema si nepisem. ;-) A pak doma hod fota nejake
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo: jojo už mi přišel mail, že jsi mě přijala a kukla jsem v rychlosti (ještě jsem v práci) na pár fotek - ta Verunka je tak roztomilá. Moc vám to tam všem sluší. Jste pěkná rodinka :-) Jo klikla jsem i na Tynku a Lucku :-) Se tam musím rozkoukat, kde co mám zmáčknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni už jsem si Tě přidala :o holky a něuděláme si teda diskus. na koníkovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny, prijde mi ze jsem mimo diskusi, kdyz tu nejsem tak casto jak vy. Ale to bude asi ten casovej posun co??? Teda me stipou oci z toho docitani. Holky ja vubec nechapu co to ten konik je? Vysvetli mi nekdo??? Asi mam dlouhe vedeni,nez to tu pres ten ocean dojde, tak to bude sila. Jinak jdu se mrknout ted na fotku a zkusim enjakou hodit pred a po at pandi vidi. Ale mam to vsechno v albickach na rajceti. Jsou tak fotky od doby co jsem nebyla tehotna, takze tam je miliony fotek,kdyby se nekdo doma nudil, muzu poslat a muzete cele dny koukat :-D :-D Takze zkuste mrknout do meho albicka jestli jsem tam neco pridala a nasla ju???
Odpovědět
Profilova fotka
HOkly pridala jsem teda do meho alba fotky pred a po , ale divejte se rychle, zitra to mazu,takovou hruzu tu nemuzu nechat. Podle fotek jsem zjistila, ze u druheho milacka jsem teda byla daleko vice otekla, pro prvnim ani tak ne. Jo a pokud nekoho zajima vubec cela nase historie a vice fotek,t ak mrknete tady a radim si to nekde ulozit nebo napsat,kdyby to nekdo smazal http://mypics4u.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?