Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Luci,uplne nahore najdes modry konik a modra strecha. A ti co cekaji miminka,snazi se otehu nebo maji deti a vse okolo deti v ychovy,se prepnou nahorena modreho konika,ti co stavi,kupuji byt,zarizuji se muzou prepnout na modrou strechu a beremese je pro ty co se vdavaji nebo planuji svatbu a okolo manzelstvi. mas to v tom radku kde mas nastaveni,uzivatel a tak,uplne nahore,ale vsude se musis zaregistrovat ;-)
Odpovědět
Normalne ted mi pise admin,ze mi zrusi konika,protoze mam jiny nick,ale na ten nick,co mam tady,me to tam neprihlasi,protoze uz ho nekdo pouziva,to je kravina
Odpovědět
Profilova fotka
tynko: :-) Já jsem pro založit si diskuzi i na koníkovi - pro snažilky, těhulky a maminky :-) Lucy: Tyyy jo, to je teda fotek :-) Jak budu mít chvilku, tak to prošmejdím :-) simi: Jak to, co jim zas vadí??? :-o To jako že tě celou zruší??? Nebo ti zakážou přístup na koníka???
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se zaregistrovala jenom jednou, na koníka a střechu mě to pustí na ten jeden nick, co mám tu.
Odpovědět
JO uz me zrusili a musim pouzivat jenom simicaka,tak uz na konikovi nemam ani album,musim si ho vytvorit znova. To je jak za totality tady :-D Prece konik a beremese je uplne jine tema a jini lidi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Některé věci tady ti admini moc žerou a bazírují na blbostech...a mažou hlava nehlava...pouštět se s nima do diskuze nemá cenu, párkrát jsem to zkoušela a bez výsledku ]-( - jojo vládne tady totalita a jejich mnohdy uhozená pravidla, která dle mého v mnoha případech nedávají smysl. Ale co naděláme. Je to jejich no :-(
Odpovědět
Fuuuuuuuj,ted jsem nacapala malou jak taha snople z nosa a lepi mi to na dvd 8-( 8-( Jaro,naprosto s tebou souhlasim,hlavne s tim mazanim fotek,nebo ze se zmeni tema na chvili a uz pisou,ze se smis bavit jen o tom a tom-je to uhozene na hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám všude stejný nick, naštěstí ho nikdo jiný neměl. Ale taky si tu začínám připadat moc hlídaná. Před časem mě naštvalo, že mi admin na koníkovi smazal fotky ze zámku, kde jsme byli na oslavu ročního výročí svatby. Bohužel jsem tam neměla napsané, že bychom na tom stejném místě chtěli za rok začít plodit, na naše druhé výročí. I když ani to by asi nepomohlo. A myslím, že když jsem to pak dala do svatebního alba, tak že to taky bylo smazané. A taky mi v přípravném albu smázli pár fotek ze svatby. Měla jsem i svatební, ale dopadlo zle, byla z toho velká kauza (nejen moje tedy). No a to hlídání, jestli se neodbočuje od tématu, to mi přijde taky dost nesmyslné. Přece i když je založené téma na určitý "problém", tak stejně vždycky se k tomu nabalí jiné věci, více či méně s tím související, ale i tak to bývá zajímavé a přínosné. Nebo by snad bylo lepší, kdyby se jedno téma větvilo na x dalších? Pak by to postrádalo kontinuitu, takhle rozkouskované. Mám snad kvůli pár příspěvkům zakládat nové téma, které ale postrádá dost důležité zasazení do kontextu, protože vzniklo v jiném tématu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám na koníko skoro stejnou přezdívku. tu co mám tady už byla zabraná, tak jsem si musela dát trochu jinačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no teda, musím říct, že to vůbec nestíhám :-| Snažila jsem se dočítat a na co jsem se chtěla podívat, tak to byl osmazané,takže fakt paráda....Akorát jsem mrkla na pár fotek lucyky a jako fakt dobrý, jak jsi to zhubla ty kila,jsi dobrá! Já dojeal před chvíli z Brna, byla sjem na služebce a maras, měli jsme přednášku a já na ní normálně 2x zalomila - jako hnedka jsem se vzbudila,ale proste jsem vytuhla,to se mi eště nikdy nestalo =-) Takže to vidím na koupel a valím do lůžka, sotva lezu...
Odpovědět
Profilova fotka
kuki to bude tím těhulkováním. Ty ještě pracuješ? :-o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: přesně tak.. a ta její dcera s děckem dopadne asi taky tak co? :-| simi: mě to taky nejde otevřít :-( tynka: kde najdu ty fotky??? aha tak čtu dále :-| lucyka: no ja asi dneska neumím hledat... nebo uz jsi to taky smazala? ted tomu nerozumím s nickem a koníkem... to nemůžete mít jiný nick než tu? Co to je za blbost???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pandi- to vis ze uz mi to z alba nekdo smazal. Jde videt ze jsou tady velmi cinni lidi. Mi reknete co to je za praci ta jejich prace, ze lezou do alb a mazou vsechno a ctou si vsechno atd??? To mi rekni, ze stihnou oblest vsechny alba?? No s konem jsem to jeste nezkousela,tak jindy. Pandi poslu ti to do ip ale ne dnes, mozna zitra dneska uz nestiham.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) jasně budu ráda, díky.
Odpovědět
Dobre ranko, tak ja hlasim,ze jsem uspesne nakazena od male,tak umiram a manza volal,ze uz je taky nakazeny,tak to zas budem mit vsichni tri. Coz neni sok,my to vzdycky mame vsichni tri :-S Pandi to by ses musela na facebook prihlasit aby ses mohla podivat ;-) S nicky musis mit vsude stejne,ja to taky netusila,tak uz mam. Je to buzerace
Odpovědět
Pandi,fotky od lucky jsou na odkazu stranku pozadu,str.169 uplne dole,mam tam i ty tehu,tak se mrkni tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) Já bych smala až bych brečela :-( simi: fuuuj snoplíky na dvdéčku?! :-D To je teda číslo :-D andel: Souhlasím. A s tvojím svatebním albem měli taky problém? Jaká kauza?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já se ještě valim v pelechu a ne a ne vstát, možná dneska ani nevstanu, co máte dneska na oběd?
Odpovědět
Tynus,ja ted pecu babovku,protoze nemame chleba a nemuzem jit ven a na obed mame hlad. Me se chce brutalne spat a je mi strasne spatne a kde je do sedmi vecera ;-(
Odpovědět
chojéééééc my máme svíčkovou kurnik se mi nějak moc povedla valime ven leze tam sluňo
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je fakt buzerace.. jako kdyby to nebyla každého věc.. a jak oni to vlastně zjistí? Když tam máš jiný nick? no ony byly vymazané víš? Tak si uvař echinaceový bylinný čajík s medem ten tě postaví na nohy ;-) tynka: neprovokuj :-D :-D :-D jj tu taky kráááásně, sluníčko, pohodička.. ale venku jeste chladno.. ale příjemně.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, nějak nestíhám, co se atdy děje a proč se tady nervujete. Admini vám smazali alba a nicky?to je nějaké divné... dnešek byl fakt moc hezký, byli jsme po práci i na procházce a bylo fakt nádherně jarně, kéž by to takhle už zůstalo x-) A do práce pořád chodím a doufám, že ještě dlouho chodit budu, chtěla bych co nejdéle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se taky právě vrátili z procházky a bylo moc fajn :o) to já bych taky chtěla chodit do práce, ale to bych nedala 12h na nohou a pořád jen stres, oběd jen pokud nejsou lidi atd.jsem hodně ztrátna na penězích, ale miminko je aspoň v klidu :o), byli jsem i nakoupit a zítra budou karbenatky už se nemůžu dočkat!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoki holky, tak konečně mám fotky ze křtina tak se můžete mrknout http://cz.fotoalbum.eu/Elinka2008/a24...
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no divné to není .. je to i v jiných diskuzích .. bohužel.. asi nemají co dělat .. nebudu to raději komentovat. tynka: jj presne tak, hlavně at je mimi v klidu ;-) a ty si to těhotenství aspon užiješ :-) jinak dobré ranko, dneska se láme týden, tak paráda.. jen to vydržet.. já mám dnes dlouhý den ]-( ale ve čt a pá dovču... tak to zvládnu a budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak mi admini přišli na to že mám dva nicky a to nesmí být. Musela jsem se rozhodnout pro jeden a ten druhý mi zablokovali. A už vím jak to je. Když chceš na koníka tak prostě použišej nicka co máš tady i s heslem a to tě tam přihlásí. Jo a tynuš ty si to co nejrychleji taky uprav, protože jak to na to přijdou tak ti to taky zablokujou a hlavně přijdeš tak i o alba, Já měla na koníkovi udělaná alba, tak jsem si rychle aspoň překopírovala ty popisky ať se mi to neztratí a musela jsem si založit nová alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no a když máš jiný nick a jiné heslo tak jak ti na to přijdou když tam nemáš fotku? To by mě zajimalo. no to by mě teda naprdlo ]-( kdybych to musela předělávat nebo zakládat nové.. no comment.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, zdravím všechny :-) zofi: moc hezké fotky, hlavně se milíbí ta, jak se Eli natahuje pro skleničku a má otevřenou pusinu (foto č.14) :-) pan: asi tu tu přečetli naše povídání o tom a myslím, že se to dá poznat podle adresy počítače (nevím přesně jak se to jmenuje), z které se přihlašuješ... kuki: no podle předpovědi má být moooc hezky, včera jsem došla domů úplně zpocená, v autobuse ještě topili a já jsem byla navlečená do zimní bundy. Dneska jsem vzala jarní a klepala jsem kosu, snad bude odpoledne lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: ahááá tak to pak jo.. ale tu je tolik lidí.. to musí teda pěkně šmejdit... leda že by na to měli speciální program.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno asi si budu muset vzít právníka já už ten nick mám dlouho mám tak i jinou mailovou adresu! No uvidíme přijde mi to uhozene, to si raději nechám zrušit nick tady a tam ten si nechám, to nějak preziju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?