Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky při neděli, která je teda fakt krásná 8-( Jeden den je hezky a teďka zase tohle. Za gratulace děkuji, už se těším zase na další ultrazvuk, abych viděla, že je vše ok. Vidím,že řešítě nateklé hlavy, no to je fakt dobré téma :-D :-D :-D Ale o té myslím psala lucyka, ta si z toho dělala srandu, takže to pak musí pan zkusit u ní. Včerejší oslava byla parádní, strašě jsme si nacvakli pupky, takže jsme dneska neměli na snídaní ani moc hlad:-) simi..no s tím melírem jsi fakt dobrá, hlavně, když ti to nechytlo do žluta, to se stalo jednou mě a to jsem byal u holičky a od té dob si s myšlenkou světlého melíru jenom pohrávám,nakonec asi zůstanu bruneta do smrti:-)
Odpovědět
NO zmensene jsem je mela,ale mame jinou koncovku fotek,svatebni mi nektere sli a nektere ne a pritom vsehcny meli stejnou zmensenou velikost a byli stejne,tak nevim :-S Tynus,ma kasel a mela teplotu v noci,uz em to nebavi.Vcera bylo na zimni budnu a cepku a dneska pere slunk a je na triko,to pocasi je silene.Ja chci ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je nespravedlive do prd........ Kuki nechytlo,ja uz mela melir predtim,takze ty vlasy nemam tak tmave.A moje hneda neni tmave hneda,to by sis musela dat asi jeste igelit na hlavu nebo rucnik,to pak vic chyta,dava se to tmavovlasym a to pak mas i bile prameny,ale nici to tak silene vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
simi já bych v takovém počasí byla asi taky pořád nemocná jeden den teplo druhý zima to bych na tom byla stejně jako Veru, kuki my zase na snidani chlebíčky ze včerejška :o) fakt zdravá snídaně, teď jsem snadla pomeranč a uvidíme jestli se osypu, minulý z toho kiwi jsem byla jak bobule
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já to čtu mooc dobře..taky jsi psala, že pak hodíš fotku at to vidíme.. o meliru jsi psala až ted... a já ti psala o dvou fotkách.. jak o meliru, tak i o sestře... no nic.. a pak takhle vznikají ty drby :-D budes chodit nekam na cvíčo nebo budes cvicit doma a co? tynka: jj to teda leti to mas recht... ;-) kuki: aháá tak to jsem se spletla a byla to Lucy jo? :-D :-D :-D no to je vtipné... tak Lucy.. uz se tesim na fotku nateklé hlavy :-D :-D :-D A chtělo by to fotku před a po :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi..no právě - mě nedávno holička řekla, že jde vidět, že jsem měla někdy světlý melír, že mám pořád zničené vlasy a to už je cca rok, takže jako moje vlasy jsou pěkné bobátka :-)
Odpovědět
Z hlavou jsem zacala ja a Lucyka napsala,ze jak cekala maleho,tak ze mela otekly cely ksicht :-D :-D Moc pisem a ted uz nevime ani co kdo pise :-D Pan,jeslti budu civit,tak doma,mam dvd cviecni pro tehotne a po porodu,je to od nejake baby co cekala dvojcata. tynus,no to pocasi je mazec,ale mala nikdy nebyvala nemocna at co chodi do skolky a jak jsipsala,tak byla ve stredu. Od kamosek chodi decka uz od roka do skolky a porad snopli a tak,ja jim to neverila,kdyz mi rikala,ze mala taky bude jak bude ve skolce. Jenze kdyby snoplila,ona ma 38teplotu,tak nemuzem ven nic. Ja chci ven!!! ]-( ]-( Kuki,ja nastesti vlasy znicene nemam,tak to je dobre,ale jestli budu barvit hodne,tak asi jo
Odpovědět
Profilova fotka
simi malý od švagrové totiž taky začal být nemocný když začal chodit do školky, nakonec otěhotněla a vzala ho domu, měla i strach ať od něj není nemocná, ale v září už nastupuje tak jsem zvědavá jestli bude zase nemocný!
Odpovědět
No tynus to te prave nemine,ted jsem tehu,tak to muzu chytnout od male,pak zas bude mimco......stejne jednou musi do skolky nebo skoly. K tomu byt nemocna v tehu neni rizikove,mimi je vzdcyky v deloze chranene,at mas strevni virozu,anginu,chripku,tak mimca se to netyka. A mala zacina od listpoadu kazdy den a od 4 let zacina predskolni tridu a od 5skolu,takze musi chodit
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale já jsem třeba neměla nestovice,zardenky prostě nic a kdyby mi to dítě doneslo ze školky a já byla v začátku těhu tak by to byl průser! Tady pořád prsi ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
my se vlastě vyhnuly všechny dětské nemoci, sousedi měli nestovice, tak mě tam každý den maminka vodila a nic no : o) neměla jsem ani anginu a chřipku jsem měla poprvé minulý rok, spíše mě vždy trápí zánět noso hrtanu, rýma tu mám pořád ! Normálně mě to počasí deprimuje :o(
Odpovědět
Tynus,to by jsi pak nesmela ani do parku,na hriste,na bazen,na koupak,.............kdyz jsou nestovice ve skolce nebo tak,tak se to hned hlasi rodicum a muzes to chytnout uplne kdekoliv a kdyz to radi ve skolce,tak proste dite vytahnes na dva tydny. Ja nastesti mela vsechno a manzel taky. Ja jsem taky v depce,tady je krasne a ja sedim doma a budu jeste dlouho sedet a jak budem ok.,tak zacne byt hnusne,klasika ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: a to je na balonech? Nedá se to vypálit? Pro mou kamarádku... něco takového shání. akorát jsou nebezpečné tuším zarděnky a neštovice pokud jsi je neměla apod. tynka: tak to já mám furt zase prudůšky... i když mě bolí v krku.. tak mi to sleze na prudůšky. no presne jak říká simi.... to bys nesmela jet ani v MHD ;-) to počasí mě taky deptá... včera takové krásné jaro a ted zas hnus fialový :-| ale v týdnu se to má prý už zlepšovat ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Ja jak pandi,taky na prudusky. Ja mela zanet prudusek v Cr i 5x rocne,co zijem v UK,tak ani jednou,ale jak jsme byli v dubnu doma,tak jsem skoncila cely mesic na inhalatoru a dok.mi musela dat sine leky a kaslat jsem prestala az tady. No holt ostrava a smog :-S Pan,neni na balonech,je to posilovani celeho tela,neco jak pilates a je to origos,tak nam to vypalit asi neujde a hlavne je to v anglictine. Ale manza mi nasel na netu hodne cviceni pro tehu,co se cvici pres net,jako ze ti to bezi v pocitace,bylo tam i na balonech,ale nevim na ktercyh strankach,tak at kamoska zkusi zapatrat na googlu,bylo tam toho hodne,pilates pro tehu,balony pro tehu...........a bylo to cvik po cviku na videu
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, jak tak koukám, tak vy jste furt na netu :-D jak to děláte??? simi: to není jen OV to je i tu v Pze :-( tak díky za tip... info předám ;-) no to jsou věci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dostala od švagrové taky dvd se cvičením no ještě jsem to neviděla, byla jsem rada, že ráno vstanu a preziju nějak den, ale teď už je lépe, tak se na to podívám :o) zatím jen podívám
Odpovědět
my mame pocitac zaply cely den v obyvaku,takze odskakuji kdyz mam cas. hej uz je sedm vecer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je v dupe :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pam já mám internet v mobilu, takže jsem stále v obraze a u PC minimálně :o)
Odpovědět
ja mam taky net v mobilu,ale to nepouzivam vubec,my furt netujem doma :-p
Odpovědět
ted posilam sestrence a tak fotky s pupkem a mam vekou prdel,zacnu cvicit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty suchare tu Tvoji velkou prdel bych teda chtěla vidět, však žádné kila navíc nemáš ne :o) já právě koukám na výměnu manželek uvažuji, že někam pošlu manžela :o) prej by nejel, protože by mu nová manželka nedala no chlap no :o)))
Odpovědět
no mam prdel a vazila jsem se pred mesicem a to jsem prdel nemela. Tak muj by sel,on by mel nadeji,ze mu ta druha da :-D
Odpovědět
ja si vlozim fotky na facebook
Odpovědět
uz tam jsou,tak se mrkni,je to v novem albumu Verunka dneska rikala,dyz tatinek libal pupik,ze mamka ma na brisku miminko a pak se koukla k sobe pod triku a ze verunka tam ma spatne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste upovídané, já nestíhám :-D simi: prihoď odkaz :-) Ráda kouknu. Já bych do televize nešla ani náhodou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mrknu zítra na fotky, tak manžel říkal, že by raději toho druhého manžela,že by si zasportovali, hráli by pc hry, zašli na pivo a sex by oželel :o) to by prý byla výměna!
Odpovědět
Profilova fotka
simi: já se taky ráda podívám... nebuď tajnustkářka :-N no hlavně včerejší výměna byla dost o ničem. můj muž by mě teda nevyměnil za jinou ženskou ... to by byl raději sám :-D :-D :-D jinak přeji dobré ranko při pondělku... tu hnusně, 5C :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Jak se vám vstávalo po té změně času? Mě blbě :-S Pan: tady taky hnusně...prší...všude žížaly :-p Též jsem koukala na tu výměnu...no nic moc...ty dospělé děcka mohli samy od sebe uklidit, že. A Ta baba též nevěděla co chce - kterého chlapa...to jsem nějak nepochopila...nejdřív brečela pro Miloše a pak si tam nastěhuje toho druhého...
Odpovědět
http://www.facebook.com/profile.php?v... Je to to prvni album,ale muzete se podivat i na ostatni,jak jsme krasni :-D TAdy je zatim zatazeno,ale jeste neni osm,tak tezko rict jak bude,ja doufam,ze bude prset,bude hnusne aspon do cvrtku a pak se to vyprsi a bude krasne :-p
Odpovědět
A vstavalo se blbe,protoze jsme sla spat za stareho casu,mala nespala jak je nemocna a vstavala stejne,tak mi chybi asi dve hodky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi, mě to nende otevřít, teda ta stránka se otevřela, ale nepustilo mě to k tobě. Prý ať se zaregistruju, tak jsem to zkusila a stejně mi to nic neukázalo, jenom tu jednu fotku Verunky. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?