Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
zofi,tak to zkus,ale budet to asi vic bolet nez kdyz se rvala ven :-D Neboj,pak budu zavidet ja,jak vy budete cekat druhe ;-)
Odpovědět
Kuki,no chlapi jsou hrozni. U nas je to uplne des,ja verim v duchy,v kouzla,v karty............manzel je ze me uplne na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simik to asi jo. Vždyť už bude mít přes 7 kilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki to jsme kousek od sebe já jsem v 11tt :o) já jsem ryba manžel byk a malé bude buď váha nebo stír ale to je těžko mé znamení na mě az tak nesedí!
Odpovědět
tynus povaha a rysy se nedelaji jen podle znameni,ale urcuje to jeste hodina narozeni a tak,je to mooooc slozite.Me to zrovna vysvetlovala kamoska.je tam toho vic,bo na me ryba taky nesedi,tak mi rikala,ze se to tak nedela. hej nebyla si vcera u holice nahodou?Co mas na hlave???Ja si koupila melir,ta se chystam na to sama,tak jsem zvedava,jestli mi to pujde udelat a podari se mi vytahnout praminky
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já bych taky už šla na melír, ale ještě chvilku počkám až mi to pořádně odroste. Zase budu jako nová :-D
Odpovědět
ja mela posledni v rijnu,tak jsem odrostla az az :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já ani nevím kdy jsem měla poslední, ale ještě chvilku a už to půjde ;-) Už se na sebe nemůžu dívat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu az v pátek, ale nějak mě to přechází a začínám se sama sobě líbit :o) ale jdu už jsem domluvená, u mého holiče se čeká tak měsíc než príjdeš na řadu, je fakt dobrý! Tak my už čekáme návštěvu mám uklizeno, napeceno, připravené chlebíčky a teď to hlídám aby to manžel nesnedl. Jo a psa jsem vykoupala, já jsem tak šťastná že mám konečně psa co nelina a mužů ho koupat kdykoliv
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš já taky čekám návštěvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se pěkně bavte! Venku je dneska krásně si teplo ještě není, ale aspoň je sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
tak zmizelo 6 chlebíčků, manžel tvrdí, že to snedla Bára, jenže ta kdyby to snedla tak by praskla, u nás je prostě pořád veselo!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký víkend všem :-) Kuki: No teda, to je krásná novina :-) :-) :-) Moc vám gratuluju k miminku a přeju ať hezky roste a je zdravé :-) ;-)
Odpovědět
TAk si uzijte navstev. Ja jsem si ted barvila sama hlavu,poprve pres cepku,tak snad mi to nevypadne a snad nebudu dalmatin,mam docela hruzu :-N Jaro,taky pekny vikend ;-)
Odpovědět
Ja jsem profiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik. Normalne to mam lepsi nez od holice. Nevim jeslti to je nahoda,nikde zadny flek,mam to krasne vysisovane jak od more a tak supr,ze kdyz to bude odrustat,tak to bude prirozene. Ja jsemj tak stastna x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Jsem usetrila 1500kc za melir x-) x-) x-) x-) x-) Tak a ted uz si to budu delat jenom sama,kdyz uz vim,ze to neni vubec tezke. ALe prameny jsem vytahovala snad dve hodiny :-p
Odpovědět
kristi buzze bych nekupovala mám quinny speedi sx buzz má malé přední kolco...zimu s ním neujedeš, sedačka sportovní nemá polohovací nožky, mimčo furt sedí s kolenama ohnutýma i když celkově jde naklopit a je moooc uzounká....takže i kdybych na to měla nekoupila bych ho, ja jsem se speedim max spokojená, ale druhé bych brala peg perego completo (hluboká vana, sporták a autosedačka, jde nasadit po i proti směru jízdy a je úzký..rozchod kol a je vymakaný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci děkuji za radu jen tak zjistuji co a jak :o) tak návštěva už odešla, malý dneska neměl den a pořád plakal nikdy jsem ho tak neviděla, možná zoubky těžko říct.
Odpovědět
no tak to jsem se sárou měla do 3m :-D
Odpovědět
jj kristi když teäk ve čtvrtek polecáme, opravud mě se buzzík mooc líbil ale v zimě jsem neviděla ani jedena já si jela fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám odešla návštěva už před šestou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci určitě to probereme, Simi ty jsi, ale sikulka a fotka by nebyla mamko?
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jéééé tak to gratulujííííí z celého srdce... :-) no přesně vím o čem píšeš ;-) je to děs... ale neboj do listopadu to nějako zvládnete... my dneska běhali a koupili stul a zidle... v tydnu privezou lednici a pracku a taky postele... a pak jeste ostatní věci... je toho moc.. a pak to stěhování :-| uff.. simi: tak hoď fotku at tě taky vidíme... a už se nemůžu dočkat té velké hlavy jak říkalas, žes tak přibrala... pak hoď odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, byla jsem venku s pejskem a na stromech a keřích už pučí pupeny :-) :-) simi: Ukáááááž :-) To seš dobrá, že jsi zvládla melír sama, já se do domácího barvení po svých zkušenostech už pozštět nebudu :-D Vůbec se mi ty proužky tenkrát nepovedly a ještě jsem si zničila tím zesvětlením vlasy. Barvení už nechám na kadeřnici. :-) pan: já jsem se stěhovala v životě 2x a už se mi potřetí do toho moc nechce (tolik krámů...a to jich už máme tak 2x tolik než předtím :-D ), ale pokud se někdy rozrosteme, tak nám ten 2+1 bude asi malý a asi nás to časem nemine :-S Držím palec ať to jde dobře ;-)
Odpovědět
Pan,moje segra pribira ne ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja jsem krasna stihla s pupikem :-) My zas mame maleho kremilka nemocneho,byla zdrava dva tydny,supr,takze zadne kino a venku je pekne samozrejme.me uz z toho trefi z tech stupidnich virusu :-S Fotku jo???Me tu nejdou vkladat fotky,proto nemam ani album na konikovi :-D jaro,kamoska ma dva syny a bydli v panelaku dva plus jedna a v pohode,moje segry taky,segra ma loznici s pokojickem a pozdeji budou mit v obyvaku a druha segra budou do obyvaku kupovat nejakou skrin co je jak postel nebo neco takoveho. My jsme v 3+1,takze to mame dobre,ale mame silenou mini kuchyn,takze jidelni stul mame v obyvaku,nastesti obyvak neni mini. Ale kdyz nekdy nasestrime,tak pujdem urco do 3+1 a pokud mozno mini domecku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky hlásím,že mi je už druhý den dobře, tak jsem se dlouho necítila, jako bych vůbec nebyla těhotná, není mi těžko od žaludku a hlavně už tolik nejím. Jen se mě drží únava, ale to mi vůbec nevadí. Vypadá to dneska na déšť tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: dííííky moc ;-) no těch krámů je .. já jsem se jednou tu v pze stěhovala během jednoho roku 4x po pronájmech, tak z toho mám celkem noční můru.. :-| simi: aháá takze to jsi chtela ukazat fotku tvé sestry jo? Tak ukaž... i tak by mě to zajímalo.. jak to že ti tu nejdou vkládat fotky??? To je divné ne? Tak to bych vám přala ten mini domeček ;-) no ve 2+1 bych si to nedokázala představit ani já... ale je fakt, ze znám spoustu lidí, co takhle fungují a jsou k tomu moooc spokojení.. no já nevím. tynka: no tak to jsou dobré zprávy :-) ve kt. jsi ted tt?
Odpovědět
Pan ty nectes co pisu!!!!! Ja psala,ze jsem si vcera delala sama melir a ze to mam jak od profika a holky at vlozim fotku. Se segrou jsme psala,ze natika cela,tloustne vsude a i hlava-pak jsem ti psala,ze tim se mysli ksicht,kdyz se rika hlava,protoze jinak uz mas vlasy a tam tloustnout nemuzes. ;-) Fotky mi nejdou vkladat,protoze mame jiny format a neumim to prehodit a nektere se mi vlozi,tak nevim. Ja uz jsem 20tt. x-) x-) A zacina mi tloustnout dupka,nebo spis viset,tak se asi dam na to cviceni nebo co.
Odpovědět
JO a s tou hlavou,Lucii Bile otika oblicej cely kvuli stitne zlaze,Dada Patrasova ma taky problem s tim,zrovna ted ma hlavu jak dyni,jsem to cetla v casopise a byly tam i fotky,ale nevim co ma za nemoc. Tak tak to je i u nekterych v tehu,ze jim natece oblicej a maji hlavu jako dyni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi nestras nechci mít hlavu jako dyni snad to u mě tak nebude jinak si půjčím od synovce masku spidermana :o) pam k pondělí začínám 12tt letí to jako voda,,, Simi a co má Verunka rýmu a nechytla to ve školce teď tam nekdy byla ne?
Odpovědět
Profilova fotka
simi ty fotky ti nejdou vkládat proto, protože bys je musle zmenšit. Nemáš někoho kdo by ti to zmenšil? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?