Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky při sobotě :-) my máme v plánu cestu na veletrh do Letnan, hlavně na veletrh o bydlení... ale je tam i cestování a pod. je to do neděle.
Odpovědět
dobre ranko, my byli vcera na te oslave narozenin,tak bylo supr.Byla to takova ta prava anglicka. Meli to v tom centru pro deti,kde jsou prulizky,klouzacky,balonky,mala mela na obed hamburgra,hranolky,dort a zmrzku,tak byla uplne stastna a kazde dite pri odchodu dostalo velky stribrny litaci balon s taskou,kde mela cokoladu,dort jeste,plysoveho delfina a omalovanky. Takze za jeden den mela vse o cem jen dite muze snit x-) Maly oslavenec sit o taky uzil,ten tam behal jak splaseny a my dospeli pokecali. Teda manza ne,ten lital s malou po prullzkach dve hodiny :-D Za chvili jedem do obocdu a jdem se podivat na sedacku,protoze chcem kopit novou sedacku. Jinak kamoska uz tri dny prenasi,vcera uz tak tak sedela chudak,tak uz cekam,ze snad porodi at se muzem jit podivat na to miminko
Odpovědět
TAk jsme si kokupili sedacku novou http://www.scs.co.uk/product.php?id=987 Je to ta tmava s rudymi polstary,teda jsou na nich rude kytky. Do osmi tydnu nam ma prijit a my se ted modlime,at nam proleze futry,protoze si nejsme moc jisti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Simi vypadá moc hezky
Odpovědět
NO hlavne je supr,ze je posjistena na 5let,tak nam prijdou domu vycitit jakykoliv flek a kdyz ji znicime,tak ji nove potahnout. Za pet let uz budou deti velke,tak to bude supr :-D Ale hlavne at tema futrama proleze
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) simi: sedačka je moc hezká :-) To je dobrý servis, že to vyčistí, potáhnou... Máme taky rohovou...dosti velkou a ona je na dvě části, které se pak do sebe zaháčily...takže si myslím, že to zvládnete dostat do bytu i přes ty futra. U nás byl horor jí dostat do 4 patra, protože do výtahu se nevešla, tak si manžel s bráchou pořádně máknul.
Odpovědět
No tady ta neni nejak velka,tak akorat pro nas,nemame zas tak moc mista v obyvaku,mame v obyvaku pocitacovy stul a jeste jidelni stul. Da se rozdel to L,jajko ze oddelit a dat i na druhou stranu,jenze problem je,ze tady nejsou nejak siroke futra,docela uzke. ALe snad to protahnou,my ji teda tahat nebudem,ale oni,prijedou,daji ji nahoru do bytu,slozi mi ji kde chci a jeste musi po sobe uklidit bordel :-D Ja si uz pak jen lehnu,teda pokud nam nezustane pred domem na ulici :-D To cisteni je supr,zalatili jsme pojisteni na ni,ale fak uplne minimum,ze tu cenu ani nepoznas,uz nevim kolik to bylo a pet let se nemusis bat,ze to znicis. Protoze mala teda kype,patla a jeste jak bude druhy uslimpanec tady chodit :-D Ale budem muset koupit nove zavesy,protoze se nam nehodi k sedacce. TEd mame obyvak tak zlutave zeleny
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou teda super služby Simi ani netuším jestli je tady něco podobného, ale spíše ne, my máme obývák zelený mám tu barvu moc rada, jinak tady celý den prší tak jsme se dneska nedostali ani na procházku:(
Odpovědět
tynus tak pojisteni si platime na sedacku,to je asi 40kc mesicne aje to poj istene na vsechno a dopravu si platime taky a v tom je taky vsechno,nesmi ti to hodit jen do bytu. Sluzby jsou v Uk urco lepsi,tady to je fakt zakaznik nas pan a tak i v potravinach. U kasy se te zepta prodavac,kdyz vidi,ze treba ja mam dite,jestli chces pomoc s balenim a dava ti veci do tasek a hlavne kazdy se usmiva a nikdo v rade nezuri,ze musi cekat u kasy-teda krome me :-D No hold jsem cech
Odpovědět
Tynus my mame loznici zelenou,mame pistaciove zdi-tusim ze to je pistacie,zelene povleceni,na luzku zelene polstare s hnedyma a zeleny potah pres cele luzko a i zavaesy a koberec. Mala ma zatim modro zluty pokoj,ale ten se bude na jare menic. Ja zelenou zboznuji,mam i zelenou kabelku a i krecek ma zelenou klec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je něco, tady Ti prodavačka dá jasně najevo, že jí otravujes :) no jo no! My máme zelenou i kuchyň a ložnice je merunkova, zelená prý uklidňuje nás teda ano, už se těším až dnešek skončí od rána mi není dobře pořád mám těžké bříško je mi tak divně uf
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ta je pěkná... ona je i rozkládací? tak kdyz si u nas zaplatis dopravu tak to vetsinou mas taky s tim, ze ti tu věc dotáhnou do bytu a mas to event. i s montáží ;-) ale takový servis s tím pojistenim, to asi u nas neni. Ale vcera jsem ti videla sedacku na veletrhu, která ti byla z takové zvláštní látky.... že kdyz ji popíšeš fixou, poliješ kečupem apod. tak to jde dolů obyčejnou vodou... no ale pak dodal, že nesmíš použít lihové fixy a cokoli s chemií... jako borůvky apod. Asi to dolů jde, ale prý se nadřeš... ne-li vydřeš :-D tynko: ahojky, jak se citis? jsou uz nevolnosti lepsi?
Odpovědět
Článek se načítá
týjo pan vzpoměn si kde a jak se jmenuje ta látka event sedaška chcem koupit a tahle je ideální..vzhledem mé malé demoliční jednotce :-D
Odpovědět
Nam krasne sivit slunicko,tak uz jsem zacala varit v osm rano a ted jdem ven. Ale mrzne tam,tak uvidime,jeste je rano,tak snad se otepli. Pandi neni rozkladaci bohuzel,ale je dlouha,tak se na ni jeden clovek krasne vypsi,jen sundas polstare at je to sirsi a je to skoro 190cm dlouhe,tak mi se tam vlezem krasne. ALe v detskem mame poschodovku,tak tam je taky misto na spani a jeste mame doma nafukovaaci letiste-ale na nem se pekne blbe spi. Tak peknou nedeli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, taky přeju hezkou neděli :-) zofi: jak dopadla svatbička v kostele? To počasí se moc nevydařilo, viď :-( pan: to je teda vynález - a jaké to je na omak? ...ta látka...
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: bylo to super a počasí se teda nevydařilo,ale to nevadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pam dneska mi je už lépe, četla jsem, že ikea v polsku je o půlku až levnější než u nás, hlavně nábytek atd. Uvažujeme, že se tam zajedeme podívat, simi kdy máš vlastně termín?
Odpovědět
My ted dorazili z venku a jsem zmrzla jak hovno,takova kosa a i slunko uz zalezlo. Ale tatka mi vcera rikal,ze je u nich zima,fouka hrozne a prsi,tak to prislo k nam,k nam to vzdycky z irska dorazi ]-( Tynko 19.srpna. Kamoska pred cvhili psala ze uz ma od noci kontrakce,tak snad uz dneska porodi,protoze prenasi uz 4dny tusim.Se uplne tesim jak pujdem na miminko se podivat. Me dneska nejak boli bricho porad a picha a male se v sest rano vrtelo,asi melo nudu. To je taky kseft,pres den tu radi velka opice a vecer jak usne,tak se budi male opicatko :-D o te polske ikey jsem taky cetla
Odpovědět
zofi,tak ty uz jsi podruhe vdana?? nebo to byla jeste neci jina svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
simi to už je za chviličku a chcete vědět co to bude? Já ne! Jo jo taky se rada chodím dívat na miminka :) kolem mě budou kamarádky rodit teď v květnu a jsou celkem 4 tak se těším
Odpovědět
Ja to vedet nechtela,manzel chce,takze se ptat budem. Ale zacatkem dubna mame ultrazvuk velky,ve 20tt., a kdyz se tam mimi neukaze,tak cekame do porodu,protoze uz zadny ultrazvuk mit nebudem,teda pokud bude vse v poradku ;-) No a VErunka se nam neukazala a taky jsme cekali do porodu :-D Ale jsem uz taky zvedava co to bude. Ale je mi jedno jeslti kluk nebo holka,ja vzdycky chtela holcicku a tu uz mam,takze klidne kluk a klidne druha holka v patek jsem zacala 17tt.tak to leti jak voda,ale tech prvnich 12tt se mi tahlo silene pomalu. Na miminka je supr se chodit divat,hlavne kdz cekas taky jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) bude to větší překvapení, kdyz se do dozvíme až při porodu, budu se mnohem více těšit :) protože budu zvědavá no my byli právě na procházce, teda teplo vypadá jinak jsem si měla vzít čepici protože mi byla zima Simi a ta genetika nebo test na který jste čekali už víte výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ta svatba byla naše a jsem už podruhé vdaná :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale za stejného může :o) a malou jste teda zároveň pokřtili?
Odpovědět
Profilova fotka
ne malá má křtiny příští týden v neděli
Odpovědět
Prekvapko u porodu je supr a hlavne to napeti cele tehotenstvi,delas dobre,my to meli pri male a segra to taky nechtela vedet a nechala se prekvapit a ted segra to taky nechce vedet ;-) Na vysledy z genetiky jeste cekame,jestli zavolaji do pristiho uterka,tak je to blbe,jestli nezavolaji,tak je to dobre a do dvou tydnu to pri jde jeste pisemne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem tu dluoho nebyla. V patek jsem byla nakupovat svat. saty a koupila jsem, ale docela jsem mela dilema a obrecela jsem si to. Hned prvni saty co jsem si vubec zkousela, byly krasne, padli me a proste bomba. Jenomze ja si urcila hranici, pres kterou nepujdu a bohuzel ta hranice byla 500$ a saty krasne stali 700$ Takze je nemam, ale dam do alba fotky a osattni saty co jsem zkousela. Nakonec jsem sice koupila ale ted si nejsem jista, zda jsem nemela vybrat jinak. Ja mela napred jedny odlozene, ale pak vzala jine a jak se ted divam na ty fotky tak jsem mela vzit ty odlozene. Ach jo. NO uz nenadelam nic. Pak se mrknete jestli chcete. Jamiemu sem uz taky kouila kalhoty a vesticku,takze jen kravatu. Holky poradte. Do modre kosile a k cernemu obleku mam vzit bilou kravatu nebo jinej odstin modre??? Ja nevim babo rad. Jinak Simi sedacka je pekna, ale ja bych volila uplne jinou barvu, tm . modrou vylozene nesnasim . Sorry. Tady se taky uz pekne dnes oteplilo. Decka sli ted s tatinkem do zoo ktere je ve vezeni. Je to takove malicke zoo, ti vezni se tam staraji o plno zvirat, tak vzdy to je otevrene druhou a ctvrtou nedeli v mesici. Ja uklizela, takze jsem doam. Jinak k zehlicce a mixeru nebo robotu neporadim,preci jenom tu v usa je vsechno upppppllllne jine. JO a jeste meli jsme taky prekvapko up orodu. U druheho ditete jsme pohlavi nevedeli,ikdyz manzel chtel, ale neslo to hiiii. J atusila od zacatku ze to je holka, ale nevedeli jsme to az nez vylezla. Jdu stahnout ty fotky papa
Odpovědět
Luci sedacka neni modra =-) Ona je tmavo seda az jak by do cerna nebo tak nejak,je proste tmava a na tech polstarich rude kytky. Jdu se ti mkrnout do alba
Odpovědět
ted koukam na tu fotku sedacky a ona se tam leskne do modra,ale neni vubec modra,je to tak na te fotce jen blbe videt. Jinak satu jsi vyzkousela hafo teda :-D me se uplne nejvic libi ty prvni kolem krku,ale ty co sis koupila jsou taky moc krasne. Libi se mi vic nez ty,co sis odlozila,jak rikas,ze by sji radsi chtela ty. ty co mas vybrane a koupene jsou hezci podle me. A budes mit korunku nebo neco?? A uvidis,bude to vypadat uplne jinak,jak budes nalicena,nacesana s kytkoku a opalena. Jak to ze jsi takova bleda na Floride???????? Ja jak si zkousela ty moje,ja se ani nefotila,tak jsem musela cekat do svatby jak vypadaji skoro,tak vypadali na me uplne jinak,me je teda museli zuzit na miru,pak se k tomu v den svatby pridal az zavoj,ucesali vlasy,opalila jsem se a hned to bylo uplne neco jineho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte při neděli, holky, my měli dneska úlpně báječný den! Ráno dobrá snídaně, pak bazén, skvělý obídek, procházka, pak jsme hráli hry,na večeři si udělali pizzu a na druhou véču kopu ovoce, úplná pohodka :-D x-) A venku bylo moc hezky, sice trochu klepna, ale dalo se. Lucyka...teda,fakt jsi jich vyzkoušela hafo :-) Mě se líbí ty první,co se ti taky líbí a potom se mi líbily i ty, co u nich máš napsané že jsou ejdiné s ramínky.no a asi nejvíce ty poslední (ale bez ramínek) a jak jsem pak pochopila, tak ty sis už i vzala ne? Takže pro mě paráda, já budu spokojená :-D :-D :-D Nee, fakt jsou moc hezké x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?