Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Pandi pri kojeni nemuzes brat antikoncpeci,nebo mozna je nejaka special.pro kojici matky. ALe pouziva se kondom a nebo se hold dava pozor. Jaro,zehlicky jsou vsechny stejne ne??Je to horke a zehli to...............my nikdy ani doma nezehlili,snad jen jako decka. Tynus jdem na tu pohadku,jak tam ten krecek beha v kouli,my amme doma krecka a taky nam beha po byte v kouli. Bezi to v ukazkach,ale nevim jak se to jmenuje anglicky natoz cesky :-D Vim jen,ze tam je ten krecek. ALe v dubnu jdem na mickey maus na zivo a sedime hned u podia asi 2m od mickyho,tak to mala bude silet x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hodně lidí meýehlí prostě pověsí prádlo tak aby se žehlit nemuselo, což já neumím :o), ale nežehlím všechno, teď vlastně nedělám nic nechce se mi to se bude malé líbit pak napiš
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jj taky jsem ji viděla... vypadala by jako by nerodila... určitě to bylo 3dny? však počkej.. .pak budeš mít ponorku z některých dětí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: joo tak to jo.. no mě to překvapilo, že se dá brát antiko při kojení... ;-) jaro: ja mam philips a jsem taky moc spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: :-D No v podstatě máš pravdu, ale liší se v určitých parametrech...třeba teď chci, aby měla ten antidrop systém, protože mě ta ETA furt kapala...taky ten parní ráz nebo co to je je jiný, výkon, povrch atd...Vy nežehlíte? :-o Já jsem už od kohosi slyšela, že nežehlí, ale já si nedovedu představit oblíknout si nevyžehlené věci...košile, trička atd. Vždyť je to celé zmuchlané. Nevím, jestli to je tím, že nepoužívám žádnou aviváž...ale mě se to všechno krčí, takže musím žehlit, ale ten můj koš na prádlo je jak bezedný...furt plný :-D tynka: já i když to hezky pověsím, tak se to krčí :-D Jsem zvědavá, co najdem v obchodech, zatím jsem koukala jen na internet. pan: nooo říkali 3 dny...myslím...teď jsi mě znejistěla...kuknu na web :-) Koukám každá máme jinou značku žehličky :-) Jak je toho víc na výběr, tak pak vůbec nevím, co koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no to taky záleží na tom z jakého materiálu máte ty věci ;-) já to mám ale ráda taky kdyz se to přežehlí.. ta moje žehlička žehlí uplně samo, tak to mám šup šup. holky jaké máte matrace do postelí? no já si taky říkám.... za totáče byly 2 druhy, než jste přišli na řadu, byl jen jeden a byli jste rádi, že něco je... to by pro mě bylo lepší... ted je vseho x druhů a rozhodněte se..
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak jojo byly to tři dny... No moje řeč...teda ne že bych chtěla vrátit čas, ale někdy je to fakt těžké vybrat z takové nabídky to nejlepší... Matrace máme Tropico...teď nevím přesně název...je celkem fajná...ale na to, že byla určená pro víc jak stokilové lidi a my vážíme mnohem míň, tak nějak moc rychle změkla, manžel jí má měkkčí než já.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a to oblečení...vesměs to je bavlna s něčím...nějaký elastan atd. chihci měkkčí...se mi ta písmenka nějak zdvojila :-D opravuju hrubku na měkčí :-D
Odpovědět
Simi antiko pro kojící je :-D Azalie, cerrazette....pesar takových možností je teda i tělísko my máme sultan z Ikey a super už dva roky a v poho..ale koupila bych si příště lepší ;-)
Odpovědět
my mluvili jen o hormonalni ne o pesaru atd.. a telisko ti daji az po dvou detech a v urcitem veku
Odpovědět
jaro,moje trika nepotrebuji zehlid,natahnou se na tele vetsinou a od manzi neco jo,ale to on si zehli,jak si to oblika,jako pred tim nez jde a ja mu vzdycky mrsknu i moje :-D TAkze kos s pradlem na zehleni nemame,ja to doma jako mala desne nesnasela.My zehlili i nekolik hodin nez jsme se toho zbavili. Naststi manzovi to nevadi,ze si zehli sam. A pradlo jak jsi psala,mame avivaz,vesim to at je to rovne a pak to visi ve skrini na vesaku,takze to neni zmuchlane. A zehlicku mame zelenou :-D ja se jdu vyhrat do vany,do kina nakonec sli sami,protoze jsme nachlazena a usla jsem a spala tri hodky a me trva tri hodky nez se pak proberu. Pry byla mala vykulena z te tmy,nafasovala popcorn,dzus,omalovanku z toho filmu..........volali pred filmem,tak uvidim co budou volat jak to skonci.ALe pristi sobotu jdem na simsnovy a v nedeli je sv.patrik-irsky svatek,tak jedem do centra se podivat na obrovsky pruvod,je to moc krasne,tak to bude mala cumet.AL snad zitra ta oslava. Budu musest rano jet koupit malemu oslavenci darek a prani a na 12uz tam mame byt
Odpovědět
Simi tělísko daj i hned po porodu je jich několik typů...když chceš třeba do dvou let dítě tak ti tělísko daj ale levnější víš nholt ted jsou na českém trhu fakt novinky a věk nehraje roli to mi věř, jen to zda žena rodila či ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme tuhle a jsme spokojení http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsme se dodívali na film milionář s chatrče, teda moc se mi to líbilo doporučuji
Odpovědět
Profilova fotka
Takze zase prispeju, ikdyz me tak stipou oci z toho docitani, ze z toho brecim. ;-( Kojenim opravdu nezhubnete. Na to kolik jsem pribrala to musim vedet a kojila jsem 1,5 roku a nic. Ani deko. Kdo rika ze kojenim zhubnul tak keca a jen si to mysli. Ale nerikam ze nekdo tak fakt nezhubl, jen si mysim, ze to je blbost. TO s tim sexem to mi rika Tomas porad, kdy si ztezuju, tak mi rika, ze malo trtkam ,jenze to jsou ty jeho zertiky on me ohne vsude kde muze,takze tim taky bohuzel nehubnu. On je velmi hmm naruzivej. x-) Antikoncepce jsou nejake i pilulky ktere se muzou davat kojicim matkam, ovsem tim ze ziji v usa nevim co mate v cesku. Tady v usa jsou jedny . Ja celych 8 let nemela zadnou antikoncepci a bylo to v poho az po druhem diteti jsem si teda rekla, ze ted zadne dalsi ditko nechci,tak jsem si husa nasadila 2 mesice nez jsem prestala kojit. Kdyby mi krava doktorka rekla, ze z toho priberu v zivote bych si je nevzalal a pockala ty 2 mesice. Ja pribrala dalsich asi 6 kg. Takze jsem byla na nervy. Chtela jsem naplasti ale to se pri kojeni nesmi. Co mi pri kojeni dr. doporucila byly iinjekce co 3 mesice, coz by bylo idelani pro moji sklerotickou hlavu. Jenze bohuzel se u toho tech 5kg min. pribralo. tak jsem sla na prasky coz jsem taky pribrala chyba. Pak jsem zmenila dokud mi je davala dr. zadarmo, kdzy jsem je pak mela platit stali 50$ na jeden emsic. Tu to neni na 3 mesicej ak v cesku tak jsem rekla ne diky a kdyz jsem byla v cesku vyridila si to tam a ted mam ceske. Jsem zpokojena. Rekal jsem ze mi je jedno co to stoji, ale hlavne at se po tom nenabere, protoze ja potrebuju zhodit a ne pribrat. JInak jak mluvite o tom co se muze a nesmi, ja myslim, ze to silene vsichni prehani. Muze se vsechno ale jasne ze s mirou. vemte si kdysi nase maminky , babicky, nemeli doktory, kdysi se jedno vsechno, spinave , ciste, proste to bylo uplne jine a zdravich deti bylo daleko vice nez ted. Ani doktory nemeli a kdejakou techniku a zvladli to i tak doma nekde. Takze si myslim, ze to je prehanene a jen lakadlo a reklama atd. Blbosti ani ty vitaminy kdysi nemeli. Pokud si neco vemes a bude ti po tom blbe,tak to prsote priste uz nebudes. Ale kazdy je jinej, pokud nekdo nechce riskovat je to pochopitelne ne?? Ale ditko si myslim ti to nezabije,pokud nebudes nejakej ochlasta, notor, fetak a co ja vim vsechno.Proste male davky Diky holky za ty kolace. Ja rozvezu teda jen tem co nebudou na svatbe a mela jsem v planu i tem co na svatbe budou ale je fakt, ze toje hrozna prace a ze je lepsi jim to teda asi pak dat jako vysluzku ne?? TEm co jsou mimo OV bohuzel teda nepovezu nic,ale oni nebudou ani na svatbe, tak nic nedostanou,jen poslu oznamko. Je mi jasne, ze musim dat i kadernici a fotografce atdl atd. a co zbyde dam na stul. Cukrovi bude pect mamca,takze o starost mene. JO a kdy ze se ta oznameni posilaji?? Jak dlouho mesic dopredu nebo dva??? A ti co je zvu ke stolu, tak tem tam jen prihodim pozvanku ke stolu ze??? Dofuam, ze ti co dostanou oznameni,tak jako si nemysli, ze jsou pozvani ke stolu co??? Ja totiz kdyz to vykaldala svagrove jak to je, tak prej ze to teda nevedela, ze tam musis mit jeste zvlastni pozvanku, tak neivm aby to ostatni vedeli, nerada bych aby k necemu takovemu doslo. JO a s tou koluli na noze a nejake takove ty veci,tak to musim razne zatrhnout, to vim sto pro ze by tomas neprezila nechtel. Jezis, ja musim s nekym o tom promluvit. Tak custe zaatim jdu odpocnout ocicika uz ani nevidim se mi to rozmazava. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucy, my jsme posílali oznámení 2měsíce předem aby s tím ostatní počítali, některým se dokonce sešla naše svatna plus další, takže běhali během dne mězi dvěma :o) navíc někteří plánovali dovolenou, takže jsme dali vědět raději dříve, odeslali jsme jen těm oznámení které jsme zvali na svatbu a pak jsme počkali kdo teda pozvání příjme, nakonec nám pár starých tetiček odřeklo a tak jsme poslali další pozvánky, dalším kamarádům a až Ti potvrdili, že příjdou poslali jsme další kde jsme zvali lidi až k večeru :-D uf
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, teda,tady se píše o 106 :-D pan..ne,nedělám noční, jenom ranní, teda spíše mám pružnou rpacovní dobu, ale je toho teďka nějak více. Ale zítra končím dříve a jdu s kámoškou na plavčo, už se těším. a taky už bude konečně víkend a po víkednu dovolená!!!!Jedeme s manželem na lyže, tak se taky moc těším, no prostě bude pohodka. Jo a zase jsme přemýšleli o tom hotelu DUO :-D :-D :-D Luc...my měli hromadu koláčů a dávali jsme asi jako tynka, ale už si to moc nevzpomínám. A dávali jsme rodině a kamarádům, co bydlí v OVě a pak třeba v Havířově, ale do brna jsme nejeli. Výslužky jsem nechtěla, ale nakonec to bylo super, pač jsme rozdali kuu jídla,co nám zbyla - přesně tak jsem to chtěla - nemít nic navíc.
Odpovědět
lucenek,kamoska se ptala pred dvemi lety a gynokolog ji odmitl dat telisko,ze je jeste mlada a ze se to dava az po dvou detch. Ale mozna zalezi na doktoru. Me to je fuk,ja ted nic nepotrebuju :-D A po tehu stejne nastoupim na antikoncpeci kvuli hormonum a tak. Ja ted videla s Jenifer Aniston Break up-nevim,jakt o prelozili v cesku a takova kravina. Bylo to o tom,jak se rozchazeli a delali si n aschvaly a nakonec on ze se zmeni a ze se k ni vrati a ona ze uz ho nemiluje a tak to skoncilo. Proc toci takove filmy??????????????????????? Ja ted vylezla z vany a supr jsem se vyhrala,uzivam si ticha a klidu nez se vrati maly satan z kina a pusu nezavre a budu muset asi i poklidit 8-( Lucyka,s tim sexem to mame taky doma,ze si nemam pujcovat dvd cviceni pro tehu,ze je nejlepsi sex a ze i v druhem trimestru budu mit silene orgasmy :-D
Odpovědět
kristi byla u mě včera Martina říkala že si píšete na libku :-)
Odpovědět
lucyka,my dali oznameni ustni v lednu,protoze teda hodne lidi od nas zije v cizine,v praze,v cechach a buh vi kde,takze nakonec si vsichni zaridil hned volna a pak jsme je rozdali jak jsme prileteli domu v dubnu.
Odpovědět
simi jj před dvěmi lety to tak asi bylo ted je jiná doba v tomhle už máš tělísko i na rok.... ;-) já taky potřebuju hormony kvůli pleti a tak tož jsem fásla nuvaring tak uvidíme
Odpovědět
lucyka a jeste,tady je antikoncepce zadarmo,,maji tady hodne 15letecyh tehotnych,ale tehu pribyva,takze zdarma antina asi nezabira a doktro ti to vytiskne na pozadani na tri mesice tusim.Ted si nejsem jista. Ja jsem mela nejakou pri ktere neni menstruace a byla jsem pri ni jak silene,takze jsem ji ani nedobrala,jsem zvedava co mi daji ted,uz jsem jich hodne vyzkousela a sedla mi jedna z cr,ktera tady samozrejme neni 8-( A tem co zves ke stolu,tak my jim dali pozvanku ke svatebni tabuli a tem co se zvou na vecer,priloz pozvanku na vecerni raut od 6hod.treba-musis tam totiz uvest cas kdy maji prijit at vam nekdo nedorazi jak obedvate. A ason nebudes nervzoni,ze to nekdo nepochoopil ;-)
Odpovědět
no asi se toho hodne zmenilo zaty 3 roky co jsem tady. ALe ja pojedu domu,tak se teda zeptam na to telisko,to je nejlepsi,nic nejist a menit se to meni obcas.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jo našla jsem ji tam a psala, že bychom se mohly sejít, tak jsem psala, že i s Tebou tak až bude lépe můžeme zajít podrbat Simi to jsem viděla, fakt nic moc. Tak já při antikoncepci přibrala skoro 5kg, ale ty se mě držely a jakmile jsem po tolika letech vysadila hned jsem zhubla :o)
Odpovědět
jj simi to je fakt prej mirena je na 10 let :-o kristi jasan i zdravotní procházka do zoo já s malou martina se sebíkem a ty s pupíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok moc ráda se přidám, byly jste někdy v zoo v zimě? je to nádhera když je všude sníh, to už asi nestihneme :-)
Odpovědět
Luci moje mamka si dela telisko a sundala ho az po 10letech,ale nebylo na 10let :-D jen rikala doktorka,ze ji tam nejak zarostlo. No me by neco vyhovovalo tak na deset let nebo i na pet by mi stacilo. holky ale prece kdyz se po antine pribira,tak se meni,ne?A dava se jina,po ktere se nepribira??Ja teda vzdy pribrala jen na zacatku,ale pak to slo hned dolu,ale nikdy jsem nepribrala viditelne,jen v prsach. My dnes meli ulne leto,z okna to vypadalo,ze tam je snad 20 stupnu a kdyz jsem ho otevrela,tak byo taky teplo,tak snad bude i zitra krasne Jo tynus,prochazka ti na nevolnost a vsechno pomuze,ten cerstvy vzduch a tak,tak utikej do zoo ;-) My byli v lete v ostravske,ale nejak tam moc zvirat teda nebylo,asi spali vsichni.ALe jeli jsme vlackem,to jsem jela poprve
Odpovědět
Profilova fotka
my byli v zoo lešné a v zoo v Praze taky moc pěkné, tady se zoo taky hodně spravila, mají to tam teď moc pěkné já asi pak začnu jíst antikoncepci, tělísko atd si dávat nebudu teda zatím ještě nevím teď to nemusím řešit .o) mám zase hlad!
Odpovědět
kristi já žrala co 2h jak kdybych týden hladověla..... :-D no tělísko po deseti letech bych vidět fakt nechtěla...já chtěla prášky ale po 12 etech užívání mi je nechtěl dát 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to sranda člověk celou dobu drží různé diety nebo se prostě hlídá ať má pěknou postavu a pak otěhotní a žere jak urvaný z řetězu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?