Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no asi tam máte jiné zvyky... u nás by to s koláčema asi neprošlo takto... lidi vyloženě očekávají i ti co jdou a jsou právě pozvaní na svatbu, že dostanou koláče... jsou to tzv. zvací koláče ;) a dostali pak jeste i výslužku.. holt se to tak dělá. Ale třeba tam máte jiné zvyky a jiné lidi co to takhle neberou, takze pohoda. tynka: my to taky dali vedet predbezne i 2měs. dopředu... ale ty zvací koláče byly už jen pro ty co to potvrdili... no je fakt.. že nasi to davali i sousedům a pod. takze vlastně ani nevim kolik jich bylo.. mam jen fotku s krabicema :-D kuki: no já bydlet takhle blízko... tak to určo využiju ;-) co, uděláte si radost, dušička pookřeje a bude to prima. užijte si lyže a bazén ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky vezli koláče i těm co šli na svatbu a rozváželi jsme je týden před svatbou, to byla doma vůně manžel pořád užíral ach mňam mám v plánu je na výročí svatby objednat :o)
Odpovědět
pandi zvyky mame stejne,jenze kdyz zijes v cizine,tak hold od neceho musis upustit. Manzel priletel az dva dny pred svatbou,moji rodice den pred svatbou z Irska,k tomu sjme litali po uradech a dodelavali doklady........proste nato aby sjme rozvazeli kolace nebyl cas a nikoho se to ani nedotklo,protoze teda mame rozumnou normalni rodinu a kamarady a ti to pochopili.ALe ze svatby si samo vysluzky nesli a to od kurat,salatu,rizku,kolacu,dortu. K tomu jeste pul rodiny a kamaradu bylo z prahy,pardubic a jeset odnekud z cech a ti prijeli taky az den pred svatobu,takze my nemeli ani komu rozvazet. :-D Ono totiz ja mam rodice zijici v cizine,svagrova zije v cizine,my zijem v cizine,druha pulka v cechach. Proto jsme museli svatbu ohlasovat tak brzo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem neodolala a udělala si chleba s máslem a posypala si ho strouhaným sýrem a zapíjím to kompotem s broskvý no žrout pažrout
Odpovědět
Ahoji je tady nekdo kdo se v dava v cervnu???
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme všechy po svatbě,ale já se v červnu vdávala :o) holky poradíte mi jaký si mám koupit mixer:?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky vdaná a měla jsem taky svatbu v červnu. Tyn záleží co si představuješ a do jaké ceny to chceš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na ceně nezáleží spíše co máte vy a s čím jste spokojené :-) holky tohle si koupím: http://e-shop.mamashop.cz/katalog/ost...
Odpovědět
Profilova fotka
to máme no zkus se podívat na concept
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji jdu na to
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je pochopitelné... já myslela, že se neřešili koláče tam u vás... jinak to je logické.. když je rodina takto od sebe daleko, že to bude takové ;) tynka: no ty máš ale chutě :-D a chces mixer nebo robota?
Odpovědět
kristi až ke mě přijdeš ukážu ti super mixoš i na kinder papů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to chci právě pak pro mimi :o) ok luci
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si koupila od bosche přímo robota.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ...my máme tyčový ponorný mixér Braun...
Odpovědět
Profilova fotka
...ještě dodám, že to byl asi jediný užitečný dárek od tchýně, který jsme od ní kdy dostali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyčovy máme právě, že bych chtěla robota
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kde jste kdo? no dneska mi je konečně lépe :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, je tady fakt nějak pusto a prázdno =-) já jsem úplně nadšená, že je konečně pátek, celý víkend se proflákám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) to Ti věřím a pojedete na ty lyže?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, pojedeme, ale až v úterý, máme to do neděle. Už jsem si dneska předběžně chystala věci :-N :-D A co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
postel, jídlo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Hmmmm, takže náročný víkend. A co žaludek?Už v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
ale je dneska mi je už mnohem lépe
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, tak my máme v plánu zítra ples a ještě svatbu :-D :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. A ty budes doma az do konce tehu? Zofi..no to jsou dobre akce na vikend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki to teda jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj budu kynout doma, ještě, že už se blíží teplo budu chodit více ven, se těším jak malé dítě na lízátko
Odpovědět
Profilova fotka
tynka..no na jaro se letos teda těším jako blázen 8-( To je šílené, já si to neumím představit, že bych byla doma tak dlouho - bydlíme totiž v podnájmu a už to tady nesnáším, takže bych asi zcvokla..Ale když by to jinak nešlo, tak to je jasné,že.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já byla taky doma celé těhu a měla jsem strach že budu jak dyňa a nakonec se ukázalo že ne. No ale já nemohla pořádně jíst. Tyjo holky to bude dneska sranda. Pak hodím nějaké fotenky až budou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?