Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci, tak mi se líbí ty poslední a jdou ty ramínka oddělat? budeš krásná nevěsta, Ti závidím hned bych do toho šla znovu holky mi je dneska dobřa ach já mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky a dobré ranko :-) lucenek: tak to já doma projedu letáky a pisnu ;) jaro: no na omak to bylo velice příjemné... taky se tam dobře sedělo... ale patřilo to mezi dražší.. tynka: a kdy tam máte v plánu jet do toho Polska? To je dobře, že už ti je líp ;-) no kdyz tu rozebíráte pohlaví... tak letos se vyloženě ve větší míře rodí holčičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jde vám kopírovat celý text... jako dát do bloku? v so k nam prisli známí, tak jsme koukali na naši svatbičku... jsme zavzpomínali... už to bude za chvili rok... toto ale rychle uteklo. Zase jsem zamáčkla slzu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Fuj, zas je pondělí a zase v práci... :-( Pan...no mě to taky nejde kopírovat...a dole mi to hlásí "na stránce se vyskytla chyba"...No to bude asi dost drahé ta sedačka, když je to z takové spešl látky... :-) Lucyka: Vybrala sis hezké šaty...ale taky myslím budou lepší bez ramínek. Nebo to byla podprda? :-) A ještě moc hezké byly ty na fotce 74, ty se mi líbí ještě o něco více.A ty první měly hezký vršek, spodek se mi už moc nelíbil a ještě se mi líbily ty, kde máš napsané hm nic moc (foto 68), ale tam by nemuselo toho zdobení být tolik.A jak píše Simča, jak budeš nalíčená, učesaná + šperky,tak to bude zase jiné a určitě budeš čupr nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: to je fajn, že je to dobře :-) ;-) Už ti roste bříško? :-) Nebo je ještě brzy?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo: ty už máš určitě trošku pupík, že jo :-)
Odpovědět
caute holky,mala mi od noci blije a blije,tak mam sblity detsky pokoj,celou loznici a ted uz i obyvak. Tak budem cistit koberce luzka a vsechno. Breci ze ji boli zuby,tak ji asi rostoup osledni stolicky,ale je to peklo. Asi to budou ty zuby,teploty a nic jineho nema. Ale vyblije uplne vsechno a porad chce brufen,tak ji davam vodu a musim ji vzdycky zacarovat,tak to taky zabira :-D ja piju kafe bojsem nespala celou noc a asi ani dneska spat nebudu. Jaro,pupik mam mini,ja jsekm desne hubena,takze mam pupik jak holky kdyz tehu nejsou. Ale v uplem to jde na me videt,teda ten kdo me zna a vi ze mam bricho plaacku jinak. ALe male je zive a pekne bubla v brisku. Kamoska teda dneska porodila holku Sedonu,3.90kg,tak pekny cvalda uz na fotce. A mala bude mit narozky jak jeji 2roky stary braska,oba prenasela a tak se jim to dobre povedlo,ze se narodili oba stejne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi...božátko malé...zuby to jsou prevíti :-( ...to musí být zvláštní pocit, mít takového tvorečka uvnitř sebe...:-) Malý bubla :-) ...jejda, celkem cvalda podle kil :-) Gratuluju kamarádce a ať je holčička zdravá a má se čile k světu...to je ale nezvyklé jméno...Sedona... :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jak jsme byli na té procházce, tak mě bolely uši a v noci mě začaly bolet zuby a ucho, celou noc jsem nespala, prášek si vzít nemůžu tak jsem to protrpěla, teď to nahřívám a držím v teple a je mi lépe, takže jsi jdu opět lehnout jaro já měl vždycky bříško ploché jen u měsíčků jsem byla nafouknutá no a teď vypadám jak bych měla měsíčky pořád jj trošičku bříško mám jsou to teprve 2 měsíce takže ještě je čas :o))) Simi to mi je líto zuby jsou pro mě horor, když mi trhal doktro osmičky byla jsem na křesle hodinu už jsem i omdlévala nešly prostě ven, pusa natržena, byla jsem samá modřina a nejlepší pohled byl když jsem vyšla z ordinace ještě od krve a tam byla plná čekárna lidí :o) a já hrdinka,, v pohodě,, nebojte se :o) jsem viděla ty jejich obličeje měla jsem potom 2 měsíce nemocenskou u mě to je jako zlomenina když mi vytrhnou zub
Odpovědět
jaro,no oni davaji neobvykle jmena,syn se jmenuje Everest,ma starsi segru Sekoju a ted maji Sedonu :-D Sekoja je nejvetsi strom sveta,everest hora a sedona reka ;-) No zuby jsou hnus,mozna proto uz jsme pres mesic doma s kaslem,nekdy kdyz rostou detem zuby,tak se to prjevuje jako virus,treba zanet nosohltanu nebo kasel. A jelikoz uz mala mela tolik sirupu a vseho a porad kalse,tak to budeou asi ty blbe zuby,ale uz jsou to tsim posledni sotlicky co ma mit. Tynus,ja mela taky bricho jak prase v prvnim trimestru,ono je to asi vic hormonu nebo nevim,ale ted uz mi splakslo,sestrnka to taky tak mela. Takze ti mozna splaskne trochu pozdeji ;-) Ted sjem drzhla koberce aspon neco a jdu do sprchy nez zas zacne blit. Jsem cetla,ze jedna holcicka prestala dychat,tak ji odvezla zachranka,pichli ji injekci v nemocnici a po vysetreni zjistlili,ze to zapricinili taky zuby jak rostly. Chudaci decka,jeste ze nam uz budou jen padat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je mi líto s dcérkou... no snad bude brzo OK :-) a rovněž gratuluji kámošce k narození dcérky ;-) hlavně aby byly obě zdravé :-) tynka: ty nenosíš čepici? Asi jsi chytla průvan... holky.. ja ted furt řeším akci Eliška přes české dráhy... abychom jeli levněji ,tak musíme min. 2měsíce dopředu rezervovat lístek... jenze kdo kolikrát ví, co bude za 2 měs. ]-( tak jak to furt řeším a tu čtu jména dětí.. tak bych dala dceři jméno Eliška a klukovi Pendolino :-D hi h i... to je vtipné... no dělám si z toho legraci.
Odpovědět
Pandi,nektere jmena jsou silene co rodice vybiraji,zvlast tady to vidis,tady si muzes dite pojmenovat jak chces a treba i ho n spat jak chces. Takze nektere deti se treba pisou Eliiiiskkae-rodice jsou dementi nektere,chcou byt za kazdou cenu originalni a pak chudak ty deti 8-( Kamosku by meli dneska po obede pustit domu,je druhorodicka,tak tam nemusi byt,jen dopo zkontroluji mimco a tak.Pak tu chodi k tobe kazdy den domu,takze v nemocnici te nikdo netrapi. Ja budu muset asi zustat,protoze mi budou msuet pomoc s kojenim,jeste uvidim ja se rozmyslim. ALe chtela bych taky hned po porodu domu,musim se domlvuit s mojiporodni sestrou. Pandi,my kupujem letenky a vse pul roku dopredu :-D ALe je pravda,ze my litame na dyl domu vzdycky Tynko,v tehu muzes parelen,tak jestli ti je blbe,tak si ho vem,at pak nejsi na antibiotikach nebo neco. Hlavne se jen nesmi brat kazdy den,ale kdyz mas obcas migrenu nebo hrozne boli zuby,tak se normalne dava paralen ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se mi nedaří usnout pořád to bolí, já prášky celkově nesnáším kdysi jsem si jich v nemocnici užila až až, ale děkuji za radu to jsem nevěděla, jaro čepici nosím, ale kdyz sněží, včera fakt bylo hezky, já měla zimní bundu a kolem mě lidí chodili pomalu v krátkém rukávu, blázni Já bych chtěla dceru Elišku, ale z rodiny se to nikomu nelíbí takže bude Veronika nebo Laurinka
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: to jsou teda divná jména...rodiče jsou asi geografové :-D A to jsou taky Češi žijící v cizině, A jak na ně potom volají? Pan: chichi to bylo dobré Pendolino :-D ...teď je venku pěkný hnus...leje jak z konve... :-p Já mám favoritky tato holčičí jména: Eva, Lucie, Anna...a u kluků začínám čím dál víc uvažovat nad tím, že kdyby byl chlapeček, že bych dala jméno po manželovi - Radek. I když jsem předtím byla proti stejným jménům...Ale mě se stejně skoro žádné nelíbí, které by se i hodilo k příjmení... Eliška je moc hezké jméno...Ela...Elinka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radek je taky moc pěkné Anicka taky my budeme mi Richarda , Risu jj fakt je venku škarede
Odpovědět
jaro,ona je ceska a jeji manzel american,je to kytarista zname metalove skupiny a ona je taky metalak,ale tady kazdy dava tak divne jmena. Me to prijde jak kdybych dala synovi jmeno Lysa hora,ale uz jsem si zvykla. Na everesta volame Evi nebo everestestku a na sedonu kaliskyc Sedonka. Ale oni tady nezdrobnuji,takze jake jmeno das,takove se vetsinou pouziva,to jen my to komolime :-D Me se libi Anna a klucici jsou vsechny hnusne. Jaro manza je taky RAdek,ale RAdomir :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to těžké vybrat jedno jméno z tolika !
Odpovědět
Profilova fotka
no tak u nás bylo jasno hned na začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, u vas uz odpoledne, holky dekuji moc za vase nazory. JSem rada, ze se vsem libi saty . Opravdu ty prvni se mi libily nejvic, ale mely moc dlouhou vlecku, coz jsem etda nemusela. Skoro vsechny saty to mely krome mozna dvouch nebo trech. Pokud jste pochopily spravne mam ty co jsou uplne posledni. Jsou sice bez raminek ale ty raminka se tam pridelavaj. Ja ale volim raminka, saty bez raminek ty korzety atd. se mi vubec nelibi. Bohuzel vse je bez raminek ale ty raminka se tam davaji pridelat ruzne,take budu volit raminka a pujdu zrejme do sirsich , mam jen takove spagatky a ty na te fotce, to jse zbytek stuhy ze snerovacky hiii x-) Jinak doufam, ze budu vypadat jinak jak se upravim atd. a mam v planu se i opalit, jenomze muj problem je :-S ze nesnasim slunko a docela spatne se mi opaluje. Takze mozna se necham nastrikat :-D nevite kolik to stoji?? Asi budu navstevovat solarko ale az v cesku,s tejne bych za ty 2 mesice slezla, kdybych se tu opalila. Jinak pokud jste si vsimly mam i p igmentove skvrny pod ocima coz me docela dost stve a na fotkach to jde videt vice nez ve skutecnosti. Ja vim ze jsem bledule, to jsem byla vzdykcy a jeste jsem chudokrevna,takze mam a mela jsem vzdy modriny pod ocima a jsem bila. Jinak holky teda ale ani jedna jste mi neodpovedela na mou otazku ohledne kravaty. Doufam, ze to napravite. Pisi jeste jednou. K modre kosili a cernemu obleku mam koupit bilou satenovou kravatu nebo modrou satenovou kravatu??? Jo a jeste dalsi otazka, koupila jsem saty ale nejak jsem se uz nezdrzovala se zvaojem, uz tak jsem tam byla do vecera a pak me cekala 4 hod. cesta domu,takze jsem si rekla, ze to uz je malickost, ale nevim nevim. Da se pujcit treba jen zavoj nebo se pujcuje jen k satum??? Jinak koupit se v cesku asi da co??Jeste mrknu i nanet. Ja jsem chtela takovej ten zavoj jmenuje se to tusim mantila veil a je to takoevj ten s tou krajkou po boku, ale ted nevim zda se mi to k tem satu hodit bude. A jak ten zavoj mit budu netusim,protzoe mi to docela dobre z te hlavy furt padalo , mam kratke vlasy a netusim jak si to tam dam. A co vubec s vlasama budu delat. tak pa zatim
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: No, můj muž hodně nosí tmavý oblek s modrou košilí a kravatu má k tomu modrostříbrnočernou (či tak nějak), proužkovanou. A závoj - no mantily jsem u nás v salonech neviděla, to asi spíš objednat přes net. A připevňuje se hřebínkem (aspoň ty co jsem viděla) do účesu. Dá se pak asi i fixovat nějakou sponkou. mě takhle fixovala korunku kadeřnice na jedné straně, aby fakt držela. Závoj byl prostě "zabodnutý" hřebínkem.
Odpovědět
Profilova fotka
KUKINEK mohla byjsi mi poslat do IP odkud jste meli oznamka??? DIky Andelka- ja bych prave nechtela mit v hrebinku ten zavoj, krome toho mam tak ridke a jemne vlasy,ze mi to fakt nedrzi, mozna bych tomusela zatlouct :-D Mela jsem predstavu ze to budu mit hozene jako jen pres vrch hlavy a bude to jen vyset. Ale to zni ted blbe jak to pisu, ale nevim jak to popsat. Proste ze to nebude z hrebinku no. Netusim jak to vysvetlit. POdivam se na netu,ale zrejme se to ted kt em mym satum moc nehodi. Ja bych chtela spise bilou tu kravatu, ale zase nevim jestli to neni uz moc preplacane a moc barev, modra kosile, cerenj oblek a bila kravata. co myslite?
Odpovědět
Luci ja bych volila asi modrou kravatu aby to tak nervalo,ale nevim,ja tomu tkay prd rozumim. ALe kdybych kupovala ja,tak modrou. Jinak zavoj si pujcis k satum i bez satu v cr a nebo ja si sila,teda moje segra,je to strasne lehke,jen vsijes hrebinek,teda segra to umi :-D ALe jestli budes mit ty raminka,tak mozna se zavojem toho bude hodne,jeslti budes mit jeste nausnice,ty jsou vyrazne,naramek nebo nahrdelnik,at toho nemas hodne. A premyslela jsi nad terma jen modrou kytickou do vlasu pripnout?? Nastrik se v cr dela,tusim jeden stoji okolo 700kc,pracuje tam od kamosky znama aptala jsem se taky nato a pry to dela fleky,ona mi to nedoporucila a nekde je o tom i diskuze tady a nektere holky taky meli fleky a museli to maskovat,tak nevim. ALe solarko stihnes,to ti staci krasne ty dva mesice pred svatbou ;-) A neboj,jestli mas kruhy,tak make up dela zazraky ;-) My prad blije,takze ja neplanuji spat ani dneska v noci.
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky kdyz se podivate na me album fotka c. 38 to je ten zavoj co bych chtela ale ne drlouhej, jen po lokty a ona to vypada, ze to nema v hrebenu, ale spis bych to chtela jako vice posunout dopredu. Simi ja fakt vubec nevim co s vlasama. Mela jsem v planu dat do spodku kytky co mam koupene, ale ani ty me tam drzet nebudou a kdyz bude zavoj videt to ani nepujde. Nausnice moc vyrazne asi mit nebudu, dlouhe me neslusi vypadam jak cigana a jine nevim. Na krk asi neco lehkeho. Nemam toto jeste vubec vybrane. Liceni bude jemne nemaluju se a pak vypadam jak k..... :-| raminka rozhodne mit budu, to by si me ani tomas nevzal, jak bych tam prisla v takovych satech. Oboum se nam to vubec nelibi. Ikdyz jak jsem kouikala na fotky na tech to vypada daleko lepe nez kdyz se na sebe divas ty. Jsou tam takove ty specky po bokach atd. co ti trci na fotce to mco videt nejde. A vsimla jsem si ze vy jste vsechnymely takove saty co>?? Doufam,ze jsem se nedotkla svym nazorem :-x .
Odpovědět
Profilova fotka
simi: půl roku jo? uff... no ale tak to pak s vama počítají ;) jaro: no já bych stejné jména nechtěla... jsem to zažila doma... mamka kdyz neco potrebovala tak neprisel nikdo a kdyz rozdavala tak prisli oba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: mě se na tobě líbily ty první č. 64 a pak ty 73. Ale bez ramínek... nemusíš se bát... vzadu se ti to přitáhne a nespadnou ti... event. ti pak můžou tam dát ramínka a až bude po focení tak na zábavu si je můžeš nandat, když se bez nich necítíš ;-) ale je to škoda zakrývat a rušit tak krásný dekolt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: na tu kravatu jsem nějak zapomněla :-D Já bych šla do modré, ale s proužkama a různé odstíny modré, aby to s košilí nesplynulo. Co něco takového: http://www.quelle.cz/cz/q4r/herren/he... snad to půjde otevřít... :-) S ramínkama nebo bez ramínek...no hlavně ať se v tom cítíš dobře ty. U těch co sis vybrala by myslím bylo lepší bez. Nevím no. Já mít krátké jemné vlasy, tak bych asi závoj nebrala, spíš jen nějakou ozdobu do vlasů...skřipečky, čelenku...Chce to vyzkoušet :-) pan: chichi tak pak si přeju jen holčičku :-) To bude jednou horor vybrat jednou klučičí jméno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha tak se ten odkaz nějak nepovedl, ale jde otevřít to první co se podtrhlo a na té stránce zvolit košili v nám. modré a ukáže se to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.quelle.cz/cz/q4r/herren/he...
Odpovědět
Profilova fotka
už se to povedlo :-D
Odpovědět
lucy,kytky drzi i na kratkych vlasech,kadernice to umi upevnit. A je tu jedna nevesta,co mela kratke mikadko a ze uchem kytku a vypadalo to m oc krasne a elegantne. Ale ja mam jiny vkus. Me se libi jednoduche saty,nelibi se mi ty slehackove. Me se libi i ty co tam mas napsane ze josu pro hubene. Ja bych si dala asi ty a za ucho kytku,naramek a nausnice jemnoucke a hotove. Jenze kazda ma jiny vkus. Ja bych taky nedavala k satum kde je vysoky korzet raminka,to jsou ty tvoje,ale ty jsi nevesta a musis se libit sama sobe a citit se v tom a fakt jak budes nalicena a vse,tak uvidis jaka budes kocanda. Jinak liceni se dela silne a vypada prirozene. Pouzivaji se prirodni barvy tve pleti,zamaskuji se nedostatky,kruhy pod ocime,praskle zilky a vsechno,mas na sobe terba i 4druhy stinu a nikdo to nepozna. ;-) Staci mit dobrou kosmeticku. Ja tkay nemam rada barevne liceni ale prirodni,protze se nelicim a nejsem nato zvykla. urco neco vymyslis. A manza uz videl saty nebo je mas schovane? Pandi no pocatiaji s nama :-D Ale letenky jsou levne dopredu kdyz bukujes a manzel musi na leto hlasit dovcu uz v lednu,protze ho muze nekdo predstihnout a pak ji nedostat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?