Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
My ted dodelali zahradu pred domem,tak jsem nasadila nejake kytky,pak serik a vedle cerveny rybiz,ale asi moc blizko,,tak asi budem mit serikovy rybiz :-D Teda pokud to nezdechne. Maly satan sel spat,tak doufam,ze bude aspon hodinu klid. Tynus,zaregisgtruj se na co ne jvic strankach,nevim jak to je v cr,ale kdyz jsi na necem zaregistrovana tady,tak dostavas treba od pampers zdarma pleny a darky ruzne. Jinak jeste necvic,jak psala pandi,zacni az ve druhem trimestru kdy ti bude lip.Ja se uz nato dlouho chystam,ale nejak se mi porad nechce,pres den nemam cas a vecer chodim po sedme spat |-| Jinak my mame porad krasne,tak snad uz to fakt vydrzi. Zitra mam kontrolu,jdu na tu genetiku a na vahu,tak jsem zvedava,kolik vazim
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, ty jak to popisujes, tak to vypada, ze zijete nekde v pohadce, to by me lakalo. Tady rybiz nevydis, co je rok dlouhej a docela me to chybi. Jak jsem pak v cesku,tak prvni co je u nekoho kdo ma zahradu,tak jdu na rybiz a taky na hrasek. To vis tu je to vsechno umele vyhonene a nikdo tu zahrady nema a ni cn epestuje. Jinak ja vam napisi co jsme puvodne meli v planu my s tomem. Chteli jsme v den kdy se budeme brat, udelat rovnou i krtiny pro decka, protoze taky jeste nejsou pokrteni. PRislo mi to v te dobe jako dobrej napad,proteo to bude vsechno jednim vrzem, ale uz jsem rozhodnuta, ze to tak nebude. Je to blbe, mel by ten den byt o nas dvouch a pak uz tak to bude v tom kostele docela dlouhe no a proste nakonec se to nebude delat. Decka zrejme budou dale nepokrteni. Jinak ja cvicila jen s Jameim se Sohpie ne, protoze jsem stejne delala az do porodu a to pripominam ze jsem ulizela domky .Mamka vzdy nechapala, jak muzu umyvat s tim mym obrovskym pupkem vany. Moznajsem mela cvicit, hlavne pipinu,protoze ted jak zakaslu nebo pciknu, se div nepochcim. Mam to svalstvo pekne uvolnene. Takze jsem byla peknu dilina a zrejme abych si opravdu to treti ted poridila abych to pekne procvicila to svalstvo dole. Nebo on mi to rad procvici tomasek. hii :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska opět ležím všechno mě bolí, pořád mám hlad atd však to znáte, jak bude čas projdu stránky :) internetu a uvidíme, to se máte tady se teď oteplilo, ale ještě to není ono, my máme chatu a tam máme keřiky s dobrutkama mnam už se těším a hrášek že zahrádky miluju ach jo není nad vlastnoručně vypěstované dobrutky
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: My jsme nějaký zvláštní program neměli, DJ nebyl (stejně se moc netančilo, bylo hodně vedro. spíš až večer), noviny jsem nestihla. Ale tombola byla a měla velký úspěch. A přáníčka se četla. Vzaly si to na starost moje sestra a moje svědkyně, bylo to takové klidové období, po obědě, při kafíčku. Četly to pěkně, ani jedno nebylo stejné a přání byla moc krásná, většině lidí jen podpis nestačil. Peníze už z toho byly vybrané a uložené jinde. Mívám takové půlroční intervaly, kdy si je zas všechny prohlížím a pročítám. :-)
Odpovědět
Luci,no ja nevimj,estli ten rybiz vyroste :-D Ale zahradky tu vsichni maji,teda skoro vsichni. My teda byldime v byte,ale kazdy byt ma svuj vchod a pul jak by predni travy k ceste,takze vetsina lidi to ma vysazene kytkami a my ted taky konecne delali. Uvidime co se nam chytne,zatim vzdycky jak neco vysadim,tak mi nic nevyroste,asi jdu nato spatne.Ale ted tam mam uz rozkvetle barevne fialky a narcisky co jsem uz koupila a jen je tam zahrabla :-p Ale snad ten rybyz vyroste.Nakonci ulice nam roste ostruzini,tak to mala ozira cely krat porad :-D Ja plody ze zahradky nemusim,babi ma velkou zahradu a hodne toho,ale ja to stejne nejim,mi to moc nechutna.Ja radsi nektarinky,broskve,banany,jabka a hruzky jeste leda. S tou pipusou to ma kamoska,taky se pocurava kdyz psikne,ja cvicila po porodu,tak jsme ok..Ale pry to je i dedicne,vim ze od te kamosky to ma i mamka,ze ma ty svaly povolene. Ja uz ted cvicim,at nenosim v 50 pleny.
Odpovědět
Profilova fotka
:o) tak pleny jo, to mě pobavilo
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: to jsem překvapená, že to někdo znovu takto udělá... a proč jste se tak rozhodli? ahhááá tak ted čtu dále... tak ted už mi to je jasné ;-) a budeš mít zase bílé šaty? tynka: no snad ti bude brzo líp ;-) ber to pozitivně... a jestli máš hlad, tak jez... aby mimi nebylo o hladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak ještě zpětně k té svatbě :-D Přáníčka jsme taky četli, ale jnom pár, svědkové je vybírali a asi záleží jak to kdo podá - u nás to byla taky zábava :-D Takže si myslím, že všechno co se na té svatbě děje záleží jedině na lidech, kteří se toho účastní a umí to "udělat". Já třeba nesbnnáším takové ty soutěže před kostelem nebo jak se to jmenuje a když jsem viděla, že se před kostelem něco děje, chtělo se mi brečet. Ale nakonec to byla fakt sranda, protože kluci, co to nachystali jsou hold komici,no :-D :-D :-D Jinak jsem teďka nějaká unavená a už se fakt těším na jaro, udělaly jste mi tady pěkné chutě s tím ovocem x-) Ale nám na zahrádce poroste nejdříve tak příští rok a to ještě kdo ví jestli (s moji pěstitelskou povahou...) lucyka + simca - holky pěkně jste mě s tím počůráváním vyděsili, asi začnu cvičit už teďka =-) =-) =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan bíle šaty už nebudou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki a jake veci se deli pred kostelem. Jezis doufam, ze nikdo nic delat nebude, to fakt neznate tomase, aby nebyl kraval. Hlavne musim upozornit at neni unos nevesty, to by fakt vyvadel a ja si to ani nepreji. Simi uz jsem videla Dany svat. fotku vypadala fakticky moc dobre, to vypadalo ze mela uplne DREAM WEDDING ne?? A Andrea vypada taky moc dobre. Jsou to sikovne holky. ANdrea si vede tady asi dost dobre v praci. Jinak psala i o Gabci a o vas, ze jste v uk ale to ja vim hiiii :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: a co budes mit na sobe? kuki: no ahojky dcérko :-) a jak se máš a co všechno budeš sadit na zahrádce? lucy: no jak píše kuki... je to o lidech, my četli taky pár přáníček. Ohledně únosu jsme jasně řekli, že žádný únos a taky nebyl ;-) záleží i na tobě... jak se k tomu v dané chvíli postavíš..
Odpovědět
Profilova fotka
pan budu mít kostýmek šedý, nic jiného nemám a nechtělo se mi něco kupovat jen kvůli tomu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Luci a Tynus,vsechno nejlepsi k narozeninam. Tynus,ppekne tehotentsvi a zdrave miminko a Luci tobe krasnou svatbu a lepsi praci!!!! Mate to dneska,ze?? :-D Luci,my taky rekli,ze unos nechcem ;-) A neboj,Tomas nebude vyvadet,urcite ti to nezkazi,mi Radek taky vyhrozoval a nakonec se jen usmival a snazil se to prezit,ta aby mi to nepokazil. A to rikal,ze neexistuje a prvni tanec tancit nebude,ze nebude tanict s tetou,ze mi neda kytku pred ostatnima,taky jsme se kvuli toho hadali a nakonec delal vsechno ;-) Jen teda u toho foceni,to tam ma tlamy,fakt mu bylo horko a mel hlad :-D Andrea vim,ona porad lita pry po cele americe,uz ale neivm co dela,ale ma nejakou univerzitu snad udelanou avydelava pry dobre penize. Kuki,ja vcera cvicila pipinu ze bych mohla tam dneska tuzky lamat.Jak se mi to pripomnelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi děkuji za přání. luci Tobě také přeji vše nej a ať Ti vše vychází. Jinak mě na svatbě chtěla kluci taky unést, ale manžel si to nepřál a pořád si mě hlídal, bylo to srandovni, kdyz kolem mě bylo podezřele více kluků hned byl u mě, kdyz jsem někam šla tak tam za chviličku byl taky
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: aha já myslela, že si půjčíš něco v půjčovně ;-) a budou nejaké fotečky? Pošleš pak odkaz? luci, tynko: taktéž se připojuji :-) není co dodat... vse nej nej nej ;-) simi: co že jsi cvičila??? :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme opravdu jen komorní a už to ani já nechci jako svatbu se vším. No uvidíme zda budeme fotit a jestli jo tak určo dám fotky do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no uvidíš... jen škoda, že to nebylo hned při jednom vrzu co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka taktez vse nej nej nej a hlavne zdravi to je hlavni. Vsem ostatnim dekuji za prani Simi to neznas TOmase, Radek mozna vyhrozoval ale neni takovej jak TOmas. Ja si ale takym yslim, ze spise moc vyhrozuje, jen jedine co vim, ze nevyhrozuje je vse co se tyka me mamky co rekl, ze nebude, tak fakt nebude. Oni se proste nesnesou v jednou pokoji,takze to bude ostriz celej den. Ja jsem uz ulevila z foceni s rodici stejne mame oba jen maminky ale spolecnou fotku z te neulevim a on ze se tam s mamou moji fotit nebude, ale to ho musim premluvit. Gratulace at uz dopadnou jak chcou, jestli ji vubec ruku poda nevim. Ale k tanci snad taky nedojde s nim , at tanci se svou mamkou a holky budu muset poprosit, at to nejak zakryjou kdyby neco. Jinak chlapum oznamime at se zadnej unos nekona/ Ale taky by si me vlastne mohl tomasek trochu pohlidat co???? Jen at si me hlida, to se mi bude libit. :-D Jako jsem z toho nervozni a moc se netesim, to vzdy spatne dopadne. Tak snad to dopadne dobre. Ja mam i z toho kostela strach atd. Jo kdyz uz o tom kostele mluvim. Kdo se vsechno vdaval v kostele??? Rada bych vedela, kolik jim potom mam dat penez. Myslela jsem tak 1500-2000 kc, ale nechci at si nekdo mysli, ze jsme nejakci skrblici ale zase nechci at si nekdo mysli, ze zijeme v usa, ze muzeme vyhazovat tisicovky. Holky co jste meli kostelni svatbu kolik jste pak davali?? On ten obrad vlastne asi nic nestoji ne???A le neco by se dat melo,tak poradte at vim at nevypadam jak blbec potom. DIkas devcinky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc a tyn...holky taky se přidávám s gratulací! luc..no nás čekali před kostelem kamaradi manžela a dali mu na hlavu chomout a na nohu kouli a já jsem ho musela vykoupit - kupovalal sje mrůzná nářadí a snažila se ho z toho dostat - byla to fakt sranda.a unos jsme taky meli a taky to bylo vesele, hlavne pak to video z toho :-D pan..sadit????Já???Pche 8-) Vůbec, nejsem zahrádkářský typ, cbudeme mít asi všude mulčovací kůru a trávník :-D Ne, top asi ne,ale spise jenom tak hrášek na chuť a petržel a prostě takové malé nenáročné a samyosebestarající se rostlinky :-N sim....ty jsi fakt expertka ti povím, prý tužky lámat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jsem si smíchy málem cvrnkla :-N
Odpovědět
pandi,cvicila jsem posevni svaly,abych udrezela dobre miminko a pak po porodu abych se ne pocuravala,to se hlavne cvici po porodu a zatinas pipinu-nevim,jak to slusne na psat :-D proste stahujes ty svaly possevni,ve vnitr. Luci neboj,u nas radkovi nepogratulovala segra,ani nevim proc,jestli zapomnela a obesla ho na hodou,nic proti nemu nema a nikdo si nevsim a se mnou netanicil tchan a s radkem netancila ani jeho mamka,proste sedeli akoukali se,oni jsou stydlivi a divni. A nikdo si taky nevsim,porad nas v kole nekdo otacel ;-) V kosetle se neco plati???????Tak to cumim,ja myselela,ze to je zadarmo,Luci ja bych dala tak 1500kc,vic nic,to si myslim staci a je to dost penez.Nebo bych dala 1 000kc asi a k tomu vysluzku My dnes kontrolu,tak mimku busilo srdce pres celou ordinaci,jsme poslouchali pres pupik,pribrala jsem 2kg,tak mam 55kg,tak se sestra smala ze jsem tlustoch :-D ,ted budem cekat 2tydny na vysledky z genteiky,tak to budou nervy,jinak vse mam ok.jen tlak nizky,ale ten mam porad a to v tehu nevadi. Kuki,ja tu totiz videla v tv typka,co prdeli lamal tuzky,teda mezi pulkama,tak me to tak napadlo,ze bych to mohla delat s pimpusi :-D ALe vsadim se,ze jogini to umi
Odpovědět
Profilova fotka
simi..no tak to je mazec :-D Ale teda těm jogínům taky věřím, když dokážou obstarat sami sebe, tak proč by nee :-D lucyka...no ono se tam neplatí, ale hodí se něco dát, jako že asi kostelu nebo já nevím. A my jsme dávali ymslím 1500, ale nevím to přesně, to zajišťoval manžel a pak jsme taky dávali farářovi koláče a nějaké dobroty a to je všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
luci asi bych dala 1500 to je tak akorát oni stejně ještě mezi lidi pošlou košíky a tam jim každý host ještě nějakou korunu přihodí, byla jsem na svatbě kamarádce a najednou mi přistál na klíně košík a v něm peníze, jsem měla takovou radost- než mi došlo co a jak, jen smůla neměla jsem u sebe kabelku a tak jsem tam nic nedala, ale hodně nevěřících tam nic nedalo nejsou na to zvyklí, jinak děkuji za přání :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky :-) Nějak jsem "zaspala" a už je tu snad 6 nových popsaných stran :-D Ani nevím, na co první reagovat...ale vidím, že se slaví a gratuluje...tož se taky přidávám: Lucko a Tynko...přeju vám všechno nej nej lepší a ať se vám splní vaše přání...k tomu kupu zdraví a lásky x-) :-) Jojo v kostele se i na svatbě vybírá do nějakého košíku nebo čehosi...taky jsem to zažila...mě to teda nepřijde dvakrát vhodné...ale když to mají ve zvyku...no proč ne...o tom, že se něco platí za obřad v kostele slyším prvně...předpokládala bych, že se platí za květiny a tak...zbytek neznám...nejsem věřící a do kostela nechodím... Jéé žofi, tak budeš mít podruhé svatbu :-) A kdy to máte? Jak se probíraly ty hry na svatbě...tak my jsme nic neměli (chomouty a koule na noze a pod. se mi nelíbí, únos jsem razantně odmítla), jen moje mamka četla po obědě přáníčka...měli to číst svědci,ale nějak se jim nechtělo :-( Ale to už je jedno... :-) Jojo to cvičení, o kterém psala Simča, je důležité...taky mě pobavily tužky :-D O čem se ještě debatovalo? :-D ... no když tak kouknu o pár stran dozadu... :-D ...jinak jsem už opravdová snažilka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žofi: aha...tak termín 2. svatby jsem už vyčetla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: gratuluju k 1. ultrazvuku :-) Už bylo vidět mimi ve tvaru sněhuláčka nebo zatím jen taková ta tečka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: jéé tvoje dcerka je moc hezká v nových šatičkách, sluší jí to. :-) simčo: týýý jo...mít tak tvoji váhu :-) Držím palce, aby ta genetika dopadla dobře ;-) To muselo být super slyšet srdíčko miminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...k té hrázi...a nástřihu/natrhnutí atd...bojím bojím...mě přijde, že to musí hrozně bolet :-( Chichi myslím ale, že si manžel rád zamasíruje...aby pak ale nezůstalo jen u té masáže :-D ...a jak se pak chodí na bazén s miminky...s tím budu mít asi jednou problém...já moc kryté bazény nemusím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jejda a téma dvojčata...no snad nás to mine...moje babina je z dvojčat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo...jak tak čtu, tak Verunka je pěkný rarášek...to tam máte dost veselo ;-) ... a píšeš, že by ses chtěla nechat překvapit s pohlavím...já taky :-) ...tak jsem to jen tak letem světem okomentovala...teď už budu snad přispívat pravidelněji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo, dobré ráno...vyjímečně jsem tu první já a zrovna tu nikdo není :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?