Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to jen klikni mělo by to jít jedině mi napiš mail pošlu na mail 42LG6100 je to dělo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
oki mas to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
a ty na mailu snad TI to pujde je to pěkné http://www.youtube.com/watch?v=zPOayq...
Odpovědět
Profilova fotka
uz to prislo, jdu na to
Odpovědět
Tynus jen si pobul,v tehu to nevypada tak zcvokle ;-) A taky jste si nato pekne dlouho pockali
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to máš pravdu, brečím u reklam a teď u toho odkazu na to miminko ach jo život je krásný simi tak jak jsi zvládla návštěvu mravenců?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem na to koukala... ale seklo se mi to v půlce... mrknu na to pak v praci nebo u M.rodiců... uplne jsem napjatá jak to dopadlo... ale myslím, že dobře... ta práce doktorů je už na neskutečné úrovni... co práce.. ale ta technika.
Odpovědět
nakonec tu byl jeden mravenec na vic,tak to nebyla tak hrozne. I hned zapl kopirku,pak pocitac.........on vsude macka cudliky. Byla tu kamoska i s maznelem,tak jsem jim poustela fotky ze svatby a delali jsme si srandu s vyberem jmen. Jeji manzel je american. ALe asi se nudil,protoze jsem mluvili cesko anglicky a o babskych vecech :-D Mala dostala pozvanku na pristi patek na narozeninovou party,tak snad kamoska neporodi,ma termin ve stredu a v patek porada party pro syna :-D Takze jsem moc zvedava. Manzel byl s tebou na ultrazvuku?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že dobře je to super co Ti doktoři dovedou,klobouk dolů ne ještě ne to byl první ultrazvuk a na ten manžel nechodí, až na ty další :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo jak já ti tynuš závidím to těhu. Já bych chtěla zastavit čas a užívat si eli jak je tak maličká hodně dlouho. S tím bulením jsem to měla taky. Já bulela furt. :-D
Odpovědět
Se mnou kdysi manzel musel na kazdou poradnu a to i bez prohlidek,protoze jsem nemluvila anglicky :-D Byl z toho hrozne nadseny. TEd uz chodi jen na ty ultrazvuky dva a pak na porod. A tynus po 12tt.se ti zklidni nalady trochu a vsechno,tak se drz,ted te cekaji pravdepodobne nejtezsi tydny,ktere jsou fakt narocne. Zofi,jak jste si uzili plavani?? Mi mala padla i bez vany bobek,tak ji budu muset rano koupat. A vzdyt ty si jeste mimca uzivas. Mi ted kamoska vypalila vsechny fotky co mela,zname se od tehu,tak jsme koukali a vzpominlai jak byli decka jeste miminka a jak meli pupky. Ted uz je sice mame zase,ale uz to je jine,protoze uz mame vetsi deti a tak nemas cas to tak prozivat.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji to jsem fakt nadšená :o))) už ať je to za mnou narozeniny oslavím na wc :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi plavčo jsme si užili. Eli miluje vodu a lektorka nám říkala že je Eli moc šikovná a že už od 5. měsíce budeme chodit do velkého bazénu. Takže se eli vyřádí :-) :-D Jo je pravda že si ji ještě užívám, ale nedávno jsem se dívala na fotky když jsem byla těhu a na videa porodu a z porodnice a normálně jsem musela zamáčknout slzu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlasim. Ja dosla z rpace a vy uz tam mate vecer. Jinak na to video jsem koukla a pekne si porvala. bobisek malicky, chudatko ,tak malicke, to je silene, hlavne ze je uz s maminkou a tatinkem. TO je fakt silene takove male miminka ja bych se bala to vubec chytnout nebo se toho dotknout. Jo Simi ja byla pri Jamiem nastrihla. Ale ani jsem nevedela, to mi pak rekli. Ale musim rict, ze jak me zasila, tak mi to pri styku nejak vadilo az do druheho porodu.Pred druhym porodem se me pak dr. ptala jestli chci nastrihnout, tak jsem ji rekla, ze pokud by to slo, tak ze nechci. Rekla, ze teda bude delat vse proto aby to nebylo, ze bude masirovat, davat teplej obklad atd. ale ze kdyz uvidi ze to nepujde,tak me strihne.Bohuzel ja mela oba porody moc rychle, takze tim jak rychle sophie lezla ven, jsem se rozervala a nepomohlo nic. bohuzel jsem se porvala vsude ale vevnitr.Takze jsem byla zasita vevnitr a musim rict, ze jsem prvni tyden nemohla ani chodit curat. Dali mi takovou lahev jak na kropeni s dirkama a kdyz jsem curala meal jsem si horkou vodu strikat mezi nohy. Musim rict, ze bez toho bych nechcala asi tyden. Ale vse se mi po druhem porodu zrpavilo a nestezuji si ted na nic. Jo a pri prvnim porodu mi asi tak hodku potom rekla sestra, jestli chces, tak se bez osprchovat. Tak ja rikam ok, v domeni, ze vi co rika. No jenomze ja jsem chudokrevna a jak rpisla do te koupelny napred jsem sla curat ,pak jsem vlezla do sprchy ale videla jsem jak v tom zachode je plno krve no a pak uz jsem se jen sunula k zemi, ale nastesti tam maji provazky se zvonkem,takze jsem ho tahala. Prisel manzel se sestrou a odvedli me zpet do luzka. Pri druhem porodu, jsem uz vedela, takze holky je to sice hnus, ale koupala jsem se az vecer. Nerada byc sebou nekde pleskla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak dorazili saticky pro Sophie. Jsou pekne, ale cekla ajsem je trochu lepsi, ale je to mozna tim, ze pro ty deticky to asi nevypada a neni to udelano z takovych latek jako pro ty velke nevest;y. Ale co chci z ebaye za 13 $ ne?? Vyfotila jsem ji tak se mrknete do alba, dam ji tam a dam tam i Jamieho s jeho modrou kosili a s jeho botama na svatbu. Simi- s praci hmm lepsi,opet delam to co jsem si rekla, ze uz delat nebudu. Uklizim baraky. Ale je to dobre na prachy. Jinak co ses to jeste ptala ?? Jo to treti mimco. No ja jsem tomasovi rekla, ze do 35 mam stale cas. Mam uz dve, za tyden mi bude 30 a kdyz me to bude jeste v tech 33- 34 tahnout, tak jsem pro. Kdyz se podari, budu rada, kdyz uz ne, tak parecek uz mame muzeme byt za to stastni. On ale by nechtel u cisla 3 koncit. On klidne i 5. NO on je taky ze 3 deti, jeho mamka je z 5 a jeho babicka snad z 11?? takze co. Ja kdyz vidim tady ve filmech nebo i tady na fotkach atd. rodinne srazy a ruzne svatky kdyz travi s polu,tak si rikam, ze neco takoveho bych chtela taky. Velkou rodinu. Tak uvidim. JO a co se holky tyce toho buleni. Tak verte, ja ctu deckam detskou knizku a bulim, ja koukam z okna a bulim, ja slysim pisnicku v aute a bulim, ja jdu po ulici a bulim. PRostre jsem v zivote nebyla tak citliva jako jsem po deckach. Jsem mekota proste. Ale to je asi to ze jsem maminky. Ja prozivam desne vsechno . Nejhur ty strasne zpravy v televizi, a vzdy se do vseho strasne vzivam. Tak jdu dat ty fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: vy budete mít svatbu ve stejný termín jako má můj manža narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy malá je úžasnááááááááááááááááááááááááááááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky , no tak vidis zofi manza bude slavit a my taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to teda jo. Už je to starý chlap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kolik mu bude zofi??
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: proč bys mela narozeniny slavit na wc? Hlavně si nic nevsugerovávej ;-) a kdy že to slavis? zofi: tak to je moc fajn, že se to Eli tak užívá :-) a od toho 5.měs bude plavat jako i pod vodou jak to bývá v ukázkách? Mě se to moc líbí... nebudeš mít o malou strach?
Odpovědět
Luci saty jsou moc krasne a mala je princeznicka,je uplne klon tebe :-D Jde videt,ze je tvoje,fakt se tihodne podoba a to ja malokdy vidim. My dnes meli docela pekne,tak jsme presazovali kytky,byli na prochazce,koupila jsem neco na mimi,ale zda se mi ty oblecky desne male,to urco bude male,jak se to narodi.Je to na 3.40kg napsane,fakt jak pro paneneku. Zatim to je teda modre,protoze nevime pohlavi,ale videla jsem tolik krasnych saticek ruzovych pro holcicky miminka x-) Ty holky jsou proste nejsladsi. Veru je ted v silene puberte,porad rve,breci,neposloucha..........je to uplne hruza,dneska jsem s ni mela rozhovor,ze je skareda a ze jsem smutna uz,tak pak byla hodna,ale pred tim byl asi dve hodiny rev 8-( Ona co mela ty druhe narozky,tak to je puberta jeste horsi snad nez v 15ti letech. A to nemluvim o tom,ze je tatinkuv mazanek a jen piskne a ten uz leti a zere ji vsechno to....boli brisko,boli hlava,boli kolinko....... 8-( a ja pak vypadam jak macecha,protoze ji to nezeru a musi poslouchat a samoz,e to RAdek nevidi,ze ji desne rozmazluje Tak si uzijte vikend holky.
Odpovědět
Profilova fotka
luci manža bude mít letos 33 let :-D pan? to bude asi až později. Nejprve si musí zvyknout na hodně vody. :-D ;-)
Odpovědět
Zofi a proc??VZdyt ona se prece nenapije,kdyz s ni chodis plavat od mimca??????Od segry mala se potapela ve vane od miminka,jinak prece ztrati ten reflex,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, ale kámoška se s malým potápěla teprve až teď a to má 11. měsíců
Odpovědět
Me se zda ze po pul roce dite ztraci felfex,ale nejsem si tim jista. ja malou zacala potapet v roce,teda parkrat jsem ji malem ozivovala,ale hned to pochopila a prestala dychat,ale rada to teda nema. Ale vim,ze jak jsou videa,tak se to dela s miminky. Jenze kdysi se s miminky nechodilo plavat do vany,ale do bazenu.Nechpau ten vyznam te vanicky.Co tam delas s ni v te vanicce??
Odpovědět
Profilova fotka
je to spíše takové seznamování s vodou a hlavně se i posilují svaly. Děláme různé cviky a jde i o držení toho mimča. Musí si v určitých cvicích zvyknout že mu např. nepodpírám rukou hlavičku a tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tak u nas je to taky tak. Sophie projde uplne vsechno, je to tomasova kralovna, nevesta, princezna rika ji white chocolate a proste je z ni posranej. Oni se me na neco zeptaj a reknu ne, tak jdou v klidu za tatou a ptaji se ho. RIkam tak co je, ja jsem rekla, ze ne, tak co je proc jdete za tatou?? FJa jsem taky ta spatna, protoze ja zakazuju a tatinek ne. Jinak jak ale Tomas zarve, tak to decka zdrhaj a jamie se rovnou kreje p usu aby mu jedna nepristala. Je fakt, ze sophie za celej svuj zivot a to ze ji bude za chvilu 4 roky jeste poradne ani nedostala. Jen takovej placanec nebo sprdnuti,a le jamie ten byl uz poradne zbitej snad v roce ne li driv. Jo je to rozdil holka a kluk, ta holka je takova sladka. Ale je to tak maminy jsou pro smich. Ja neco reknu nic, zarvu nic, proste zadna reakce zadne vnimani. Tomas si vzdycky pral holcicku narozdil od ostatnich tatinku kteri si vzdy preji syna. Miluje i ho samozrejme jen je na nej tvrdsi. Sophie ma dovolene vse, dokonce i vic nez ja. Ma u tatinka vetsi sanci nez ja :-( ;-( NO jo, holicky jsou tatinkovi proste. Ja jsem byla taky. Znam to. Jo Simi ja vim ze mala je mini me, ja to taky neumim rict, nevim komu je jamie podobnej, ale vim ze ona je me. Mam jeste jednu kamosku a mala jak vylezla v ten den, tak rikam no jo to je cela yveta. To byla kopie, ale jinak to malo kdy muzu rict. Tak se mejte a zase zitra, ale to moc casu mit nebudu. Zofi- 33 jak krasne to cislo a Kristovi roky.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: aha, tak to jo ;-) tak muž má letos Kristova leta :-) to ale bude oslavička :-N no já jsem si taky myslela, že čím dřív do velké vody, tím líp, kvůli tomu refexu... musí se taky naučit... kdyz na něj zavoláš nebo něco .. tak musí zatajit dech, je to tak? Je to takové cvičení? Myslím, že to tak dělala ségra s mužem. jinak pekný víkendík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já sy myslím že oslavu dělat nebudem. Jen tak v rodinném kruhu. Pan já jsem zvědavá co bude eli říkat na elký bazén :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?