Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
pan to se trénuje už na vaničkách ten potápěcí signál a v bazénu se pokračuje a nové děičky se ho musí učit znova...my byly ted v pátek poprvé a super Sára sice cvakals e zubkama má už dva kelčáky ale bya fakt statečná a třikrát po d vodou
Odpovědět
ehm to bychom asi měly probírat na koníkovi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak je dneska?? Jo ja jsem se chtela zepta jakej jste meli tak asi program na svatbe ?? A taky vim, ze nekdo dela nejake tomboly atd. tak bych rada vedela od vas, co jste uz vdane???? Ja vim ze se o to staraji zrejme svedci ze?? Jen bych chtela vedet, co se tak vetsinou dela atd.
Odpovědět
Cau luci,me dnes desne boli v krku :-( My teda program nemeli,protoze me se to zda strasne trapne. My po obede zacali vsichni tanict a bavit se spontalne a bavili se vsichni................vsichni totiz nakonec tanicili i ti co netanci.A kdyz jsem se na program ptala mamky,segry a tak,tak rikali,ze toj e taky trapne,at to nedelam,zande souteze a podobne kraviny. Ale kazdy ma rad jinou zabavu. Vim,ze nekdo dela tomboly,pak ty noviny na cteni,jinak me ted nic nenapada
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci, my to samé co Simča navíc DJ se o zábavu postaral a nakonec nějaké soutěže byly, jako hledání manžela podle zadku :o) poznala jsem ho a manžel mě hledal podle nohy taky mě poznal jinak se tančilo, pilo, jedlo, tančilo, pilo, jedlo... já se chci vdávat znovu
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my taky neměli žádný program, ale jelikož jsem členkou folklorního souboru, tak tam přišli souboráci a zatančili mi, ale bez krojů jen v civilu. Tyn já si to nové vdávání splním :-D :-D
Odpovědět
Zofi a kdy mate druhy termin svatby? :-) My se vemem znova na 10vyroci svatby,tak uz muzu taky pomalu zacit planovat :-D Luci,ono zalezi,koho mate na svatbe za hosty. U nas byli takovi ti stari nudni jen teta a strejda,jinak vsichni byli ve veku 23-30 a pak jen nasi rodice a ti pari normalne jak mladi. Takze zabava byla,nkdo nesedel u stolu u kavy cely den. Ale sestrenka to tak mela,tam to fakt trvalo nekolik hodin nez se to rozjelo a to ja uz jsem tam nebyla.Takze zalezi koho mate za hosty
Odpovědět
Treba od sestrenky,tak manzelova strana netancila a nechtela se s nikym bavit,dokonce jak muj svagr sel pro jednu holky ji vyzvat k tanci,tak ona ho s ksichtem odmitla. TAkze to bylo fakt blbe. A vim,ze tu je jedna nevesta,co celou svoji svatbu probrecela,vdavala se v cervnu,strasne se tesila,mela pozvane i lidi z vysky,stare kamarady,velkou svatbu a pak ji musel manzel na parketu utirat slzy. Nikdo jim vubec netancil,ona je chodila prosit,dj rek,ze to je nejhorsi svatba kde byl,hral jen pro ni a jejiho manzela co s ni tancil.Jinak vsichni sedli u kavy nebo vina a kecali spolu do noci-nikomu nedoslo,ze by meli tancit a bavit se.Oni si pry chteli povykladat ji rekli.Psala,ze to byl nejhorsi jeji den
Odpovědět
Simi to je hrozné....teda fakt to bych nechtěla zažít my naštěstí měli super lidi fakt všichni si sedli ač se neznali......a dodneška vzpomínají jako na super pařbu...... A kamrádka co byla tak na 10 svatbách během 3 et říkala že ta naše zatím nej co do výzdoby lidí nálady, celkové atmosféry a rautu....
Odpovědět
Profilova fotka
simi my to máme už příští týden. :-D Tedy v sobotu 7.3. :-D , ale už to nebude jako šaty a tak. Je to jen taková maličká a soukromá svatbička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já viděla dvd od Lucie a fakt se bavili, byla to nádherná svatba ach jo poslala jsem manžela do MC donaldu dostala jsem šílenou chuť na hranolky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyn když já čekala eli, tak jsem milovala tu jejich zmrzlinu s jahodama. :-D Na tom jsem fakt ujížděla a ještě jsem strašně milovala jahody x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucyka...tak to my měli asi jako jediní všechno :-D Svatební noviny a pak i souteze a tombolu. A bylo to paradni, pro kazdé příležitosti na to vzpomíname a děláme si srandu. Noviny jsem dělala trochu podle vzorů, oco jsem posbírala na stránkách a přidala jsem něco o nás, svatební křížovku o nás dvou - taková zkouška, kdo o nás ví nejvíce :-D Novin jsme udělali méně, než bylo lidí a byla bitka, musela jsem se pak ještě dodělávat, hlavně pro babičky, ty s nima obletěly celou dědinu :-N no a tombolu moderoval manžel (rozený komik a moderátor) a já jsem rozdávala ceny, byly to vtipné dárky a taky jsem se inspirovala hodně tady.No a nakonec poznávání podle nohy a házení kytkou. Ale zpětně asi měla fakt největší úspěch tombola a karaoke, to byl mazec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki určitě jste si to užili ty noviny a krizovka to muselo být super! Jahody zatím jen z plechovky koupila jsem si v obchodě, ale ještě to není ono není nad ovoce v létě, se už nemůžu dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
tyn za chvilku se dočkáš. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO me to je celkem jedno jestli bude nejake souteze atd. poznavani nevesty podle neceho a zenicha, to je dobry, ale mam strach co kdyz si manzilka nepoznam??? Haaa toje pak trapas ne??? JInak ale prave se ptam,protoze muj milacek neni vubec na takove veci,aby nekde delal saska, a ruzne souteze atd. Ja budu rada, kdyz si semnou zatanci aspon ten prvni tanec, ani na to totiz moc neni,takez z toho mam docela obavy. Ten prvni snad jo, ale piotom nevim, to budou muset vzit do ruk ostatni. Jinak my moc starinu mit nebudeme, mame spise kamose a jen vlastne rodice, babicka jinak nikdo starsi tam nebude. Snad zabava bude dobra, delam to tak aby u stolu bylo hodne lidi co pobavi tomase a s kym si bude rozumet. Ale kdo vi, treba me prekvapi a bude oslavovat a hodovat a tancit jak nikdy, :-D ale moc bych na to nesazela :-( Ty noviny to muze byt dobry, ale ja nemam absolutne zadnej napad a cas jak to udelat. A nejakou krizovku?? O my god super, ale napad zadnej. Ani nemam napad ze bych napsala jen nejakej program jak to bude vse probihat. No tak nevim .
Odpovědět
Profilova fotka
JO jeste jeden vas nazor by me zajimal. Ja jak jsem koukala na kamosky dvdcko svatebni vsimla jsem si, ze si tam cetli pranicka, coz me teda prislo treba trapny, hlavne kdyz jsem pak slysela to svoje jak cetli. Ne jako ze mi to prijde trapny vuci me, ale ja treba osobne bych tonecetla ani za boha. Meli jste to nekdo?? cetli jste pranicka??? Ja totiz vi, ze treba moje svedkyne se k tomu chysta, takze ji to budu muset nejak slusne zrejme rozmluvit, protoze mi je jasne, ze s tim tomas asi nebude souhlasit. Anebo to udelam tak, ze radsi mu nereknu o zadnem programu ani slovo, co se chysta a snad to pak nezkazi. Musim premluvit jeho kamose at mu hlavne pred svatbou promluvi do duse a pouci ho. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak my jsme přání četli
Odpovědět
Profilova fotka
čtení přání mi přijde trapné a taky jsem byla proti, takže jsme si je četli druhý den s manželem v pelíšku při pozdní snídani, to fakt záleží, polovina je stejných, někdo se jen podepíše no a navíc bychom tím ostatní nudili bylo jich hodně
Odpovědět
Ja bych taky necetla prani,je to dost osobni a plus my v nich meli i hozene od lidi penize. Taky jsme necetli. A nekdo nam dal prani pri obradu,nekdo az po obede. My si topak precetli sami. Luci,Radek taky neni na souteze,odmit nejake poznavani a tak,ja bych Tomase do toho nenutila,protoze to pak muze byt trapas. A Radek taky netanci a nkonec tanicl se mnou na plouzaky. Jinak vsichni tanicli se vsema,takze nouzi nikdo o partnera nemel. My meli jen pripitek,ten delal jen muj otec,pak obed,pak si dali kavu,mezi kavou se nachystal dj na prvni pisnicku,pak se tancilo,pak byl dort,pak se tancilo a rozvezli decka domu,pak se hazela kytice-to uz byli vsichni rozjeti.A to je vsechno.Ale chapu tve obvy,taky jsem se bala,ze lidi budou sedet a ze to bude trapas a tak.Nakonec vsichni vedeli o cem svatba ma byt a fakt tanicli a bavili se i ti,co to normalne nedelaji. Nasi znami,co na sve svatbe tanicli jen prvni tanec,tak na nasi protancili vecer.Nikdo to nekazil tim,ze nechce tancit nebo tak ;-) Tynus,ja ulitavala jeden mesic na chlebu ve vajicku s cibuli a s kecupem a manza uz mel nato alergii a po tretim dnu mi to odmitl delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se mu nedivím, já jsem se precpala a bolí mě bříško jsem pěkná kravka :) dneska celý den jen ležím a nehybu se, ale užívám si to! My měli na svatbě hodně mladých, ale jinak rodina od manžela seděla a kecala nebo byli dole na zahrádce a my to bylo fuk já se bavila
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no tak pak musis napsat ;-) tak druhá svatba jo? No to koukám... a to je jen oslavicka ? lucenek: tak to je super... natáčí se to i na video?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: my to máme v kostele, protože pak další týden budou křtiny :-D
Odpovědět
pan jo ;-) ale až ten jakoby konec ;-)
Odpovědět
Zofi a proc se berete po pul roce zase???????Poprve jste to meli na urace,tak ted v kostele???Napis vice :-) My mame natocenou celou svatbu,jako skoro celou parbu,takove uryvky,boj o hazeni kytice,nas prvni tanec,svagra na zidli a vsichni jak podle nej tanci twist..........jenze jsme to stahli bez zvuku a kazetu ztratili :-D Teda muj drahy manzel Ja tu Veru normalne asi fakt zabiju,ona je taaaaaaaaaaak protivna uz asi dva mesice a je to porad horsi.To jde ve stredu po dvou tydnech dos kolky,to zzs bude celou skolku brecet bobek. Az uz ji jsou 4roky aspon,protoze tady to obdobi je fakt stupidni. Ted jsem mela hodinouvou scenu bo snedla kousek rajcete,ktere normalne ji a plivala a natahovala a vzbudila asi vsechny sousedy
Odpovědět
Profilova fotka
simi já se poprvé vdávala 17.6. 2006 takže taď v červnu to budou š roky. No a tu svatbu v kostele budeme mít proto, protože jsme chtěli nechat pokřtít Eli a to musíš mít svatbu v kostele, teda jak který farář to vyžaduje. Tak proto to budeme mít tak a 15. 3. jsou křtiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi a proč jste ji neměli rovnou v kostele? Vy nejste oba věřící? Simi pevné nervy. Jo švagrová mi poradila ať se zaregistrují na stránkách pampers je to tam pěkně udělané pro těhulky
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: ne nejsme. Já vždy chtěla svatbu v kostele ale manža nechtěla a já ho nechtěla do ničeho nutit. No a teď to dělá kvůli Eli, ale uznal že jsme měli mít už tehdy tu svatbu v kostele, ale to už nevrátíš. Na těch stránkách jsem taky registrovaná. Je to tam super. A ohledně těhotenství najdeš hodně i na Baby Web a nebo Babyonline. Dám ti tu odkazy http://www.babyonline.cz/ http://www.babyweb.cz/ no a pokud si budeš chtít koupit nějakou tu výbavičku tak zajeď na mimibazar. Je tam všechno a docela i levné. A ještě pokud můžu, tak jestli budeš moci tak začni chodit na těhu cvičení. Dobré je v MC Krteček ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy bych s tím cvičením měla začít? Teď mi je tak zle, že nevylezam z postele.
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se začíná až tak v druhém trimestru. Stačí až kolem toho 18 - 20 tt.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?