Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) no pokud tam budou dvě já se zlobit nebudu celý život sním o dvojčátkách, moje babička je z dvojčátek :-) jinak moc děkuji jsem zvědavá, snad už to půjde vidět
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš: Tak to nějakou pravděpodobnost máte. ;-) Ono je to pěkný a když je to přírodně, tak to tak asi má být. Ale já mám teda u manžela objednané dvě děti postupně, dvojčátka mě dávno přešla (zhruba tak když se narodily neteře :-D ) Ale jinak souhlas s holkama, jez často, ale méně, ať nejsi přejedená. Jo a vzpomněla jsem si, že jsem měla kamaráda Milana a tomu rodiče říkali Míšo. Ale Milan má k tomu blíž než Kristýnka. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to máš pravdu :o) ale já jsem na Míšu zvyklá, tatínek mi vždycky říkal Mišičko, moc se mi to líbí no tak manžel mrkve na oběd odmítnul prej není králík, tak mu dělám řízek a já si dám teda tu mrkev někde jsem četla, že ty dvojčátka se rodí ob generaci, takže by to mohlo vyjít
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: to mohlo. Mě říká Myšičko manžel. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to roztomilé
Odpovědět
Profilova fotka
To je. Tak mi napadá, že mi ani moc neříká jménem, ale takhle hodně často. Brouček můj. :-)
Odpovědět
tynus,ja taky cetla ze je to obgenerace,tak budu drzet palce. Darky si davame jen drobnosti,dostala jsem kytku,velky coko dort se svickama,prani,pak sportku co vsadili s malou a penize v obalce. My rikame Verunce Vero,Veru.........taky zkracujem,ale i Veroniko,Verunko. Manzel mi tusim rika dupo,ale vcera mi rek semetriko :-D ,to je taky sladke,ze? :-D Ja bych dvojcata nechtela,vim jaky je zahul jedno dite a tak si uziju kazde mimi zvlast a mam na ne cas.Mala uz bude odrostla jak bude druhe a mela plnou nasi pozornost,tak jsem rada.
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: jj to uz by mohlo ;-) drzim palecky, pak hned musis povykladat :-) simi: no nevim jak moc je sladká semetrika :-D záleží v jakém smyslu hi hi ja bych taky dvojcata nechtela... ma je sestra a vim jaka to je ze zacatku manufaktura :-| ani se s nema poradne nepomazlis... kdyz vezmes jedno tak druhé se dokaze podivat uz do mala velmi smutnyma ocima.. no je to děs... ale za to kdyz uz jsou samostatnejsi tak si spolu vyhraji a je fakt , ze dokazi byt disciplinovaní a jsou i hodnejsi... se mi zda.
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak teda jsem si tu mela co pocist. Jak jsem v tom casovem odstupu tak mam co dohanet. Takze jmena nektere nezavidim hlavne Indianu simi haha to je celej radek. Ale jeste to je dobry. NEdavno jsem cetla, ze kdosi dalj meno adolf hitler, tak to je husty ne??? U nas jmena byla jasna, libila se nam obe, Sophie jsem meli vybranou uz od mych snad 20 let, Taky jsem kdysi potratila poprve, ale jak se rika, vse zlo je k necemu dobre, v te dobe to je hrozne ale casem zjistis, ze to tak melo asi byt. Jo ale taky jsem chtela kdyz to bude kluk Mateje nebo Krystofa, ale to me neproslo. Proto jsem rekla, protoze manzel chce treti dite ( ja taky ovsem ne ted vn ejblizsi dobe) tak jsem rekla, ze pokud to bude kluk, tak jedine matej nebo krystof. Jinak nase obe deti maji i druhe jmeno. Co se tyce jezeni. Vsechny tehotne, jezde co hrdlo raci. Ja s kazdym ditkem pribrala pres 30 kg a jako ze jsem byla jak nafukovaci balon. Ale co hlavne ze byly zdrave a vzdy jsem si rekla, kdyz jsem tehotna, aspon mam dobrou vymluvu a nemusim nikde zatahovat bricho prave naopak, libi se mi tehotne briska, takze jsem ho vystrkovala co jsem mohla jen at je vetsi. Ale nemusela jsem moc, mel ajsem bricho jak v 5 mesici a to jsem byla jen ve 3. Jeste jsem ani nevedela ze jsem tehotna a uz to bylo videt. No kdybych vedela, ze tolik nepriberu tak bych do toho i sla, docela me to chybi ale pockam si jeste. Jinak dvojcata nam hrozi taky. Tomova teta je z dvojcat, jeho babicka mela sestry dvojcata, ty ale umrely . No kdybych mela dvojcata napoprve asi by to bylo aspon jednim vrzem, vzdy jsem si prala mit dvojcata. ovsem ted kdyby to melo bytnapotreti a dvojcata, tak to by byla siiiiiillllla. Hned by byly 4 deti misto 3.No ale kdo vi, treba ani to treti uz nebude. Uvidi se. Je ted spatn adoba, tak pockame bude bude, nebude nebude, parecek uz mame. Ale deticky by radi miminko. Jenomze dcera chce holku a kluk chce kluka tak jak to udelat ze?? No asi tema dvojcata ale s obema pohlavim co??? :-D :-D N noic, tak ja padim a jak dorazim zase tu mrknu. Jo jinak me nekdo smazal z alba nejake fotky prej porusovali pravidlo,a el netusim ani jake fotky to byly a jeke pravidlo. Stalo se to nekomu??? Simi. vse nej nej. Jo a jeste k prezdivkam. Jamiemu rikam Papi, Sohpie rikam nekdy zabko,bramburko, berusko a mala jeji sestrenice, co to neumi rict, ji rika soso( to druhe S ma hacek). s Tomem si nerikame nijak jen jmenem, to obdobni uz je asi za nama |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim, ze je omyl kdyz si nekdo mysli... jsem těhotná, můžu jíst za dva... ale to je otázka.... myslim si, že by se to nemělo vyloženě přehánět... bacha na těhu cukrovku !!! a hlavně jíst častěji a v menším množství... samozřejmě tak, aby nebyl hlad a aby byla mamina spokojená :-) ale nepřeháněla bych to vyloženě. Raději tu zeleninku... pak se prý i lip chodi na zachod... hodně těhotných trpí zácpama... a taky ovoce je důležité, mléčné výrobky apod. No co vám budu radit.. kor ja .. od toho jsou tu jiní... to je čistě můj názor... klidně mě za to ukamenujte :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci,dvojcata jsou dedicne jen pokud jsou u zeny v rodiny,takze aby ty si mohla mit dvojcata,tak by to museli mit tvoje tety nebo babicky,takze v ohrozeni nejsi,pokud to je od manzela v rodine ;-) Teda hrozi to vsem,ale uz v mensi mire. Nase mala chce klokana a kdyz jsem se ji ptala,jestli si me veme k porodu,jak bude mit miminko,tak rekla ze joa,le ze bude mit tygra :-D Ona ma svuj svet jeste. Pandi,vcera semetrika sladka nebyla ;-) My meli boj kvuli vedeni pohlavi a skoncilo to tim,ze jsme mu rekla,ze nejde k porodu a ze pohlavi vedet nebude,protoze potrebuje moje svoleni k tomu ]-( Nakonec jsme to ale vyresili. Luc pres 30kg??Ty jo tak to je sila,ja u male 11kg a po porodu zpatky svou velikost,jeste snad driv nez skoncila sestinedeli.Ted tak max. 16kg priberu,ja se hlidam,bo pak nechci zhazovat a mit depky. ALe moje mamka mela tri deti a po kazde byla hubena,u nas to je i geneticky,segra to same,z porodnice sla se stejnou vahou a velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
teda Simi ož když né teď tak na podruhé mě ty dvojčátka neminou :o) lucyko tak to se mi nestalo, že by mi někdo smazal fotku s tím, že něco porušuje, nějaký blázen to neřeš a fotku tam dej znovu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi: jejda... no to muselo být u vás ale veselo :-N no tak hlavně, že jste si to vysvětlili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak každá to těhu prožíváme jinak. Já zezačátku přímo žrala a pak se to obrátilo ajá nemohola moc jíst, jelikož mi pak bylo špatně. A to jsem toho ani moc nemohla jíst, jelilkož mi to nechutnalo. Např. nemohla jsem omáčky, nic mastného, brambůrky, rajčata a hlavně jsem nesměla čokoládu :-p . Mě vždy na oběd stačila polívka a tím ti haslo. :-D No a taky jsem přibrala jen 3 kila :-D :-D :-D Ale není praidlo, že když jsi těhotná tak máš jíst za dva. To je pěkná blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jj tak to jsem ráda, ze se mnou nekdo sdílí názor ;-) a omacky a bramburky a tak to by se moc nesmělo ne? teda jako nevim... i kdyz na co ma clovek chut, tak by mel jist ze?
Odpovědět
Profilova fotka
četla jsem plno diskusi máš jíst zdravě, ale kdyz máš chuťě, tak prostě neodolás a než stresovat a nedat si na co máš chuť! Právě mám zeleninový talířek a ďobu než si dám něco většího, musím si dělat zásoby, co kdyz mi pak bude pořád zlé tak se musím připravit. Zatím mi moc chutná. Jsem zvykl jíst málo celý den v práci na jídlo nebyl čas. Zato teď uf
Odpovědět
Ja rikam jist vse,jen z mirou. Mit i bramburky,zeleninu,proste kdyz se toho neprezeru a nejim to kazdy den,tak to neuskodi. U veru jsem jedla zdrave a mala byla zdrava,vahu mela presnou a ja byla stihla tehulka a maminka,ted jim teda vic a nezdrave,ale zas mam hooodne ppohybu uz s malou,takze to spaluji. Pandi,my nejsme nikdy pohadani ani 15min.,my se hned usmirujem,takze tiche domacnosti nebo tak u nas nejsou. ;-)
Odpovědět
Pandi,ty kremy proti striim ti nezabrani stopro jejich tvorbe,ale jsou zalozene na prirodni bazi,takze si na bricho a prsa necpes chemii,je tam pridany nejaky olej a prir. vitaminy a zvysuji pruznost kuze,takze kdyz ti roste bricho,tak se ti kuze vic napina a min ti popraska a nebo ti nemusi vubec popraskat,rozhodne to je pro ni mensi zahul.ALe staci ti na manzani i indulona treba ;-) My treba u male masirovali hrazi-to je co se striha a nebo roztrhuje pri porodu,dela se to v 9mesici tehu a ten sval se ti vic rozpruzi a nejsem ani nastrizena a ani natrzena na mm.,takze to budu delat i ted,protoze co mam spoluzacky nebo zname ar odili,tak je kazda nastrizena,natrzena z porodu. cetla jsem,ze ty masaze snizuji riziko natrzeni az pres 90% a ja jsem dukaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mažu :o)))
Odpovědět
Kdo maze,ten jede :-D Veru dneska perlila. Tatka sel s ni do vany a jak se svlikal,tak mu rika: Tati,mas pindu??? tatka se svlikl a mala s nadsenym krikem....Mas, a veliky pindu!!!! :-D :-D A to ho odpoledne tady v kresle premlouvala,at ji ukaze pindu a svlikala si strample :-D Ja jsem natom hur,ja kdyz se prevlikam,tak mala bezi s krikem po byte a vola.TAtiiii,honem pojd,mamka bude nahata :-D No neni sladky uchyl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, je úžasná ..... takový malý cvrček ani netušíš jak moc se taky těším na mimiška, bude to jiné budeme prostě rodina ach jo už chci rodit 8-)
Odpovědět
NO tynus,ted zrovna ctu o porodech s epiduralem.Malou jsem rodila prirozene bez niceho,tak premyslim,ze si neco pichnu,ale neviiiim Mala je skvela co mluvi,ale je hrozny nervak,strasne drza.Co mela dva roky,tak total neposloucha,je v silene puberte,mamka se vzdycky smeje pres skype.Uz ani s babi nemluvi pres skype,proste des. Vzdycky ji jen rekne,babi bez,nemam cas a me porad rika,mamo dej si odchod a posila me za dvere. Samozrejme hazi moje ksichty a rika to co rikam ja ji,kdyz zlobi.Akorat ze ona me za dvere posila porad. 8-( No jak se dostane do druhe velke puberty,tak ji asi zabijem
Odpovědět
Profilova fotka
sranda musí být, malý od švagrové taky perlí já bych se nechala něčím už opíchat teď a aby to vydrželo až do porodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyko, mě se to stalo. Měla jsem na koníkovi fotky zámku, i sebe teda, kde jsme slavili první výročí svatby a smazali mi to. a přitom jsem měla v textu napsané, že tam asi bychom chtěli začít se snažením o rok později. A pak myslím mi smazali album grafů BT nebo něco podobného co jsem měla na beremku, tak jsem to přehodila na koníka, tam se to prý víc hodí. Jo jo, dvojčata jsou záhul, ale když má kdo pomoct, dá se to.
Odpovědět
Profilova fotka
no Kačko, bydlíš blízko, co teto příjdeš pomoc kdyby náhodou
Odpovědět
Andel,no pomoc je sice dobra,ale kdyz kojis jedno mimco co dve hodky a mezitim druhe,tak ti nikdo nepomuze a navic hlidat ti nikdo kazdy den taky chodit nebude ;-) Ale urco se to da zmaknout,kdyz lidi maji i trojcata,ale fakt jim klobouk dolu. Tynus,tady v uk to tak dlouho trva,ale tusim ze u male to byl tyden,no zeptam se v utery jak mi budou brat krev. Jdu chrapat,blizi se osma vecer,muj cas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc já už ležím taky v pelíšku a snázim se nemyslet na to, že mám opět hlad :) pa holky
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: Dvojčata se většinou krmí. ale moje spolužačka obě kojila a bydlí sama (teda s manželem), pomáhá jí maminka občas. No a švagrová se proto, že čekala dvojčata vrátila k rodičům, ale ty nebyly kojené. Ale i tak to byl pytel blech a jakmile začaly lézt, tak uhlídat to šlo dost těžko a jak začly běhat, tak to aby byl člověk chobotnice. Ale když se to zorganizuje, tak se to dá, prostě se všechno dělá najednou dvakrát (takže to trvá dýl) nebo i víckrát, znáte to. :-D Potom, co jsem s nima strávila 5 dní na chatě (dvě děti a na ně tři dospělí) musím říct, že jsem dalších 14 dní neměla problém s usínáním. :-N Tynuš, jasně že jo, už se těším na chození s kočárkem, jestli mě teda někdy přibereš. Třeba v době, kdy budeš mít malé v kočárku už budu těhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOky ale ja nemysleal, ze jsem jedla za dva nebo kdyybch cekala dvojcata tak za tri. Jedla jsem jako vzdy, jen jsem si nerikala, ale to nemuzu budu tlusta atd. chapis??? :-D :-N Jo a mam si prej precist pravidla,tak az budu mit cas, tak si je budu asi muset precist abych vedela, proc mi byly smazany osobni fotky . Anebo podle toho co jsem ji napsala, mi tu zablokuje pristup. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Simi, TOmas maji z obou stran dvoujcata i s matciny i z otcovi strany a my meli taky ale je to od dedecka snad sestrenice nebo sestry nevim. No to je jedno. Tomova teta, co bydli na B.Martinu, ted ma rodit, uz prenasi a taky cekala dvojcata ael jedno potratila,takze ted ma jen jedno holcicku. JO a Simi u nas se denne koupe Sophie s tatinkem anekdy i semnou a nekdy i Jamie semnou nebo s Tomem to jen ze at to mame jednim vrzem pod sprchou ikdyz jamie uz je na to velky. Ale taky to je vzdy sranda, jak mu do toho sophie i obcas pinkne a me zas tahaji za kozy, no sranda. Ale lepsi nez aby na to decka zvykle nebyly jako jejich sestrenice, ta se koupe jen s maminkou a kdyz se sla jednou koupat s tatinkem tak prej rvala jak tur a mela z toh osok. No pak ma chudak trauma :-) Tak zas zitra, ael budu doma az odpoledne,tak to bude zase poctenicko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?