Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte vdané paní, koukám, že se tu nějak nemocní. Jaký byl srazík? Romca: Jé to budu zrovna v Brně, to bych určitě šla :-)
Odpovědět
Ahoj Peťo, na srazíku jsme na tebe myslely, jak se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi, pořád jsem ještě plná dojmů ze svatby, a furt dokola si prohlížím fotky :-D Za dva týdny jedu do Brna, tak snad domluvíme další srazík, moc ráda bych vás viděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti, tak kdy nám ty fotečky ukážeš? Profilovka na FB je nááááádhernáááááááá! :-) Holky, držte palce. Jak jsem říkala na srazíku o té práci asistentky pro tu personalistickou agenturu, tak mi volali, že mě neberou, jelikož by to bylo pod moji úroveň ( ano, poprvé mi někdo řekl, že mám navíc :-D ) a nabídli mi pozici HR Konzultantky, tak tam teď jdu. Já si tak moc přeju, aby to vyšlo a ta práce se mi líbila! Na papíře to vypadá moc krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek -- no to ti moc přeju,,, určo to vyjde,,, držím palečky,, a dej pak vědět,, Peta .. profilovka na FB je úúúžasná,,, chci další fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hodila jsem do svatebního albíčka zatím aspoň amatérské fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jani,, no krásná jsi byla,, a na živo super,,, a tvoje kdytička mě opravdu dostala,, a pak oddávající super vtipálek,,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, to jo, napřed mě úplně rozhodil, že jsem se smála až moc :-) a pak jsem byla tak dojatá, že jsem nebyla schopná první ano vůbec říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsem si všimla, jak jsi se zakoktala :)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek, romca: Díky holky, taky jsem z ní nadšená, Simča mi už poslala pár ukázkových fotek tak jsem toho musela využít, zatím čekám až budu mít všechny. Ale už přemýšlím k jaké příležitisti se od ní zas nechám vyfotit :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Lutsousek: držím pěsti štěstí, aby ti práce klapla a líbila se ti :-) Peťa: taky chci vidět další foto, šup sem aspoň s nějákýma ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojek :-) Luci: tak jak si dopadla :-) máš to místečko? Peti: foto sem....honeeeeem :-) Simi: To víš...manža se musel držet zpátky...na ten den už měla rohlíky vyčerpané :-D A kdybych teda náhodou někde viděla nábor do travesty...tak dám vědět :-D :-D Náhodou má brácha hezký oči, tak by z něj určo byla hezká ženská ;-) :-D
Odpovědět
AHojky hoky :-) Nikaa: jj, on by byl dobrá ženská :-D a taky můžeš někdy manžovi povolit víc rohlíků denně, chudák je hlady, že ti to blbý není.....a to si říkš manželka?! :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Novopečeným novomanželkám přeji hodně štěstíčka a láaasky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: no jo...ale dyž mu po tom naroste pupek po těch rohlíkách :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: to je taky fakt, aspoň ale nebudeš mít pupík sama, jak budeš těhotná :-D a jednou za čas,by jsi povolit mohla, neeee? Teda manželko, nezanebávej pitný režim manžela ]-( :-D
Odpovědět
Tak kde to novomanželky vázne???? Jdete někdo na tu travesti 10.?
Odpovědět
Profilova fotka
10., to je neděle, že jo? Holky já mám pořád hlad jako vlk, to je děsný!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já půjdu s mamkou, teda pokud koupí lístky :-)
Odpovědět
Paťo: já bych šla taky, kamoška říkala, že by šlataky a mamka možná taky......musím ale zjistit, kde se prodávají lístky a kde to je, jestli zase na Šelepce? Romča říkala, že na Kounicové....... :-N Gabrin a jak je? Co záda?
Odpovědět
Profilova fotka
simi, mělo by to být na Kounicové v sokolovně
Odpovědět
http://www.screamers.cz/program_vysto... tady dávám odkaz na jejich stránku je to tam napsaný, začíná to už v 18hod., jdete teda někdo ještě? :-)
Odpovědět
cau cau cau, ja nejdu, bo jsme na vychodnim slovensku :-)
Odpovědět
Mitote: to tam jezdíte každej tejden a až do pondělí či co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jooo, jde to, když poctivě nosím spodní prádlo, tak to se zády jde. Akorát budu asi potřebovat další peřinu nebo polštář k realizaci té Tvé spací polohy, zdá se totiž dost dobrá! Holky, není ta travesty šou nějak často?! :-)
Odpovědět
Gabrin: my máme doma dost peřin, takže to nebyl problém :-D je to fakt poloha co mi ulevila a aspoň někdy jsme si odpočla, ovšem ke konci těhotenství, už je hodně těžký si odpočnout jakýmkoliv způsobem :-N Jinak travesti jsou teď jiní než na těch co jsme s holkama byly ;-)
Odpovědět
ssimmikk. Jo jo az do pulky rijna :-) nicmene manzel si hned po prijezdu vrazil do nohy 6cm drevene spejle, tak sjem stravili noc na pohotovosti a zbytek noci prozvracel, tak produkcni z markizy udela na hoteku peknej bordel :-)
Odpovědět
ahojte holky, vůbec vás nestíhám, tak vás jdu aspoň pozdravit, abyste neřekly, že na vás prdím :-D je hezké, jak se na FB všem mění profilové fotky na ty dokonalé profi ze svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj manželky, omlouvám se, že píšu až teď, ale bylo toho moooc... tak do té práce mě vzali, ale musela jsem ji odmítnout. Pokračuju ve studiu na Ing. a nestíhala bych to... navíc ta práce nebyla až tak supr, jak se zdálo. Musela bych nahánět nové klienty a na to já prostě nejsem. :-S Tento týden mám další pohovor, ale už na zkrácený úvazek, tak snad to vyjde! Jinak ste se nějak rozjeli s tou travesti koukám :-D škoda, že toho 10. nemůžu jít s váma! Mamka slaví narozky... ale pokud bude nějaká další, tak určitě razím s váma :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?