Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
cau holky, tak jsme zpet v brne, manzel ted beha kolecko kvuli noze, protoze hrozi ze se mohlo z paratka - pokud byo pouzity - mohlo cokoliv prenest :-/ taky cekame nez na hotel sdeli predchozi ubytovane abychom se s nimi spojii a zjisti co maji/nemaji za nemoci prenosne krvi nebo slinami a taky shanime mejl na majitele, abychom jim jeste zvedli mandle.. jinak ja jsem nemocna amam antibiotika, fuj :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak snad to s Lukym tak špatný nebude... No a co jinak- jaké jsou dojmy ze slovenských svateb?
Odpovědět
Mitote: no teda vám se poslední dobou fakt daří :-( njn, ale snad to bude dobrý ;-) Lutsousek: dost, že se ukážeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, až bude další srázek, dejte to zase na fb, ať to všechny víme ;-) Jsem si to tu ráno zapla, ale stíhám sem kouknout až teď :-/ Lepší to tento týden nebude, tak aby mi něco neuteklo :-D Mějte se!!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak to chceš zjistit co mají nabo nemají za nemoci, to přece ten majitel neví, ne?
Odpovědět
peta: chceme kontakty na ty predchozi abycho se jich zeptali a majiteli hodlme zvednoéut mandle protoze pochybuju ze mu to nekdo z hotelu rekl
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A kde si to vůbec zapíchl, na pokoji? Teda vy máte chudáci furt něco. Ale moc bych nepočítala stím, že vám dají ty kontakty nevím jestli se to smí a pokud jo, tak kdo by se přiznal, že má nějakou infekční chorobu :-x
Odpovědět
peta: jo, otmu se rika trihvezdickovy hotel vis ,ve kterem se snad mesic nevysavalo :-/ jsme se jen ubytovali, lehli na postel, luky vstal a rovnou nohou se n anej narazil jak bylo zaplichli v koberci. No jako daji, ja jim hodlam jeste napsat pekne ostry mejl, jako tohle si snad nemuze hotel dovolit!!!!!!!!!
Odpovědět
a jeslti bude mit luky jakekoliv komplikace tak si to vyzerou do dna...uz jen to bolestne, nemluve o tom jak hroze nemocnice maji na slovensku a jak to bolelo....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D já nevěděla, že když se pichnu o párátko,tak je to takový neštěstí...no pro příště budu vědět co mám dělat za humbuk :-D :-D
Odpovědět
nikaa: je otazka jestli se jen rejpnes a nebo si ho cely bodnes jaksi do nohy, luky ho tam mel cely a pekne dlouho nez jsme s dostali z te ddiny na pohotovost
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Majitel ti kontakty nedá, to se nesmí!
Odpovědět
Článek se načítá
kachorka: ani pokud jde o zdravi jo? ale tak on sam se s nimi snad muze spojit a zjistit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - teda nezlob se,ale mě se zdá, že ten tvůj manžel je nějak moc citlivej, ne??? já chápu, že to muselo bolet, že jste byli naštvaní ,ale ,,,,,a pochybuju, že vám majitel hotelu předá nějaký kontakty na hosty před vámi
Odpovědět
romca: tak jako promin ale pokud to paratko mel nekdo v drzce tak se z nej mohlo klidne neco prenest manzelovi do krve, tobe snad prijde normalni ze ve trihvezdickovem hotelu se snad mesic nevysavalo a ze je tam zapichly paratko v koberci?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to mi normální nepřijde, že se tam nevysávalo, chápu, že to bolelo ale tak snad z krve by mu zjistili, jestli se mu přenesla nějaká infekce, nebo ne?, a co vám řekli doktoři na té pohotovosti?
Odpovědět
romca: ale zatim mu krev nebrali, v patek jdeme na kontrolu a na dalsi vysetreni, ted jen drzime nohu nahore aby neotikala a doufame ze tma nebude zadny zanet... na pohotovosti celkem nic, dost predpotopni nemocnice, ani jim nejel PC tak nam napsali vse na papir - zpravu pro lekare, jinak mu to rozrizli a vytahli a vyistili ale je to tak 6cm hluboky :-/ vcera mu tady v brne pichali tetanus a v patek se uvidi co dal :-/
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by snad mělo být ok, pokud mu to vyčistili a píchli tetanovku,,,,
Odpovědět
tu mu pichli ale az o tri dn ypozdeji tady v brne, na slovensku odmitli - nechapu proc
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D teda, původně jsem chtěla slyšet veselé historky z natáčení, ale tohle je lepší! Taková kovbojka kvůli párátku :-D Btw, ty hvězdy bych až tak neřešila, ony se nedávají na základě úklidu v daném hotelu, ale dle jeho vybavenosti. Takže wc a koupelnu na pokoji ste předpokládám měli a zvhledem ke zranění tam byly i párátka, což už se dá považovat i za nadstandart :-D Ne, teď vážně... Gábi, já myslím, že to až moc dramatizuješ. Ano, musel to být šok, velmi bolestivé, zážitky z tamní nemocnice hrůzné atd. To ti neberu. Ale chtít kontakty na hosty hotelu, abys jim zavolala a zeptala se, jestli náááhodou nemají v rodině např. žloutenku, to je krapet moc. Navíc to není vina hostů, ale hotelu. A ti jim volat určitě nebudou. Lukymu určitě píchli tetanovku, dají mu max. antibiotika a hotovo (nohu mu určitě amputovat nebudou)- tak proč to tak řešíš?! Kdyby si píchl do nohy třeba párátko na koupališti, tak to taky budeš takhle řešit? Stejně, vy jste se hledali, až jste se našli. Nejdřív jste měli jeden problém se svatbou za druhým a vyřešily se všechny a měli jste dokonalou svatbu a teď máte další problém skrze pořad v TV, do kterého jste se ani sami nepřihlásili... a uvidíš, že i tohle dobře dopadne, Luky bude v pořádku a třeba to i vyhrajete! :-)
Odpovědět
lutsousek: nevyhrajeme alenastesti TV se chova ted dost dobre, produkcni v tom hotelu udelal docela peknej bordel aby se laskave revanzovali, no naslibovali hory doly a ve finale ani hovno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak třeba vám z toho ještě něco kápne. Když udělal takovej bugr, tak si markíza na triko nevezme nespokojené soutěžící z čr. Já bych tu kritiku směřovala na tv, když si vás vybrali, tak ať to bolestný a revanž prostě zařídí! :-)
Odpovědět
Jj, souhlasím s Lutsouskem ;-) televize vám zajišťovala ubytování, tak ať se vám revanžují oni, když vás v té soutěži chtěli :-)
Odpovědět
lutsousek: no oni to tam zarizovali a hotel jim nasliboval hory doly a pak se na to hotel vysral... vis co markiza az tak za blbej hotel nemuze, sice ho objednali ale byl drahej jak krava a tvaril se na netu dost luxusne...to jak vypadal v realu je pak vec jina... jako markize nemuzem vyrknout nic, v noci s nama jeli hodinu do mesta na pohotovost... spis nechapu ze si hotel neco takoveho dovoli a o nic se nesnazi kor kdyz se to stane ubytovanym pod hlavickou Markizy...
Odpovědět
me jde spis o princip ze se nam v hotelu ani nikdo neomluvil, pritom to videli, snazila se to vedouci vytahnout a i videli co tam mel, z nemocnice jim to poslali jako suvenyr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to sice jo, nicméně vy jste přece jen hosté markízy, takže by si to měli ohlídat oni. Vy teď figurujete jako třetí strana. Sice jste tam byli ubytovaní vy, ale na faktuře je markíza. Takže si pořád myslím, jako i Simča, že by si to měla vyřešit markíza a vy si ji pohlídat, aby to opravdu vyřešila.
Odpovědět
nevim no, poresime to s produkcnim v patek... jako oni se snazili to tam resit hned na miste a az cestou zpet jsme ji rikali ze to co naslibovali ze nic z toho proste nebylo, nechapu ze hotel nema nejmensi snahu se aspon omluvit ustne, fakt nerekli ani prominte nic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to chování hotelu by mě teda naštvalo taky, hodně! Ale je to jejich vizitka... někam do diskuze o nich to můžeš napsat vždycky. A kde jste vlastně byli?
Odpovědět
lutsousek: no jeslti nejakou diskusi najdu no :-/ byly jsme na vychodnim slovensku, asi 30km od Michalovce nebo jak se to pise
Odpovědět
je to u hranic s ukrajinou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?