Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kči,, já bych mohla taky hned ve čtvrt,, tak mi kdyžtak písni, bysme se mohly sejít u KFC,,
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, středa je pro mě ještě horší :-| od 17:00 mi začíná nový kurz.... Leda bych došla potom, máte-li v plánu se zdržet dýl....
Odpovědět
holky taky jste po svatbe porad cuceli na fotky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- jasně že čučeli,,, tak sem s nima,ať se můžeme taky pokochat... Leni -- já počítám tak do osmi, jestli tam někdo bude
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Díky za přání! Fotky budou, jen vydržte, zatím mám jen neupravené náhledy. Na svatebku jsme zatím nevyrazili, jsme nějací nachlazení, přece jen pouštění lampionků v deset večer bez důkladného oblečení na nás zanechalo následky. Hned po svatbě mi vypadla plomba, tak musím ještě k zubaři, to je fakt radost! :-( mitote: já bych na ně teda zírala pořád :-) I když musím se přiznat, že na první pohled se mi moc nelíbily, ale lepší se to s každým dalším zkouknutím. romca13: Teda Romi, příspěvek v takovou nekřesťansky ranní hodinu?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin,, no jo, já jsem v práci už od půl,, máme povinné přesčasy ?(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
romca: zatim nehodim, az budou upravene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, já přijedu ve 4 h na nádr a zatím si půjdu odlovit jednu K. u hlaváku, ty kačerko! :-D Tak klidně o čtvrt u KFC.
Odpovědět
tak jo, dala jsem sem neupravene fotky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde teda zítra budete? U Mamuta? Dojdu tam později
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: gratuluju! Ať vám to v manželství klape! Hezký fotky ;-) Slušelo ti to ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lenya: dekuji, teb taky licil Marta ne? :-) ja tda byla spokojena na 200% a i fotografce a kameramance se to moc libilo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Chválím, vše je krásné a dokonalé :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka,,, já cu taky lovit....... na nádru vím taky o jedné,, ale asi je to ta, co myslíš ty,,,,, ale ještě ji nemám
Odpovědět
Profilova fotka
lenya --jj. u mamuta,,,
Odpovědět
Ahoj, holky :-) Chtěli bychom si s manželem udělat společné fotky (portrétové). Nedoporučili byste mi nějakou dobrou vizážistku tady v Brně za dobrou cenu :-) Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
romca13, kachorka: Jéé, holky, vy lovíte? Já taky, děsně mě to baví, akorát momentálně si nějak nejsu schopná pořád dobít baterky....
Odpovědět
picasso: coje to dobra cena? petr martynek lici za 500,- a je super
Odpovědět
Profilova fotka
já už se těším na odpoledne... jo ještě jak psala Leňa, pokud se nás sejde víc měli bychom se vyrovnat ohledně všech dárků, co kdo kupoval,,,,,, takže pokud třeba já něco někomu dlužím, doufám , že se připomene :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, Kači...tu u nádru nechte raděj na nějakou pozdnější hodinu...je tam frmol :-( Já nemám tu u autobusáku směrem na Maliňák...tu bysme mohli dát k večeru třebas ;-)
Odpovědět
mitote: No, pro jednou se 500,- ztratí, pokud nebudu zmalovaná a zakryje veškeré mé nedostatky :-D Má webovky nebo dáš kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa- ok- necháme to na později :)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka-- mysíš na tom ostrůvku????
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jj přesně tu :-) doufám, že je to ta co jste myslely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela právě tu :)
Odpovědět
Holky, přišla jsem o něco??? Co lovíte? :-N :-D Jinak zítra na tu travesti nevím zda půjdu, uvidím zítra dopoledne, jak se to vyvrbí, sama nepůjdu, kamoška to neví na sto pro a máti by šla taky, ale neví, kdy skončí v práci......... :-|
Odpovědět
picasso: web nema, mrkni ke me do alba, ja jsem jeden velkej jebak ale zakryl vse aniz by to vypadalo ze na sobe neco mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včerejšek se vydařil po všech směrech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka....tak máte zaděláno jo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?