Svatba v okolí Brna a Vyškova - tipy

30. čvc 201920

Dobrý den, koukáme po prostorech pro naši svatbu na léto 2020. Ideálně stodola, statek nebo něco podobného v přírodě.. nemusí to být nic nobl chtěli bychom krásnou svatbu v přírodním stylu..různě po netu hledám ale zkouším se zeptat i tady třeba má někdo nějaký tip na který jsme nenarazili. Ideálně okolí Brno a Vyškov nebo dojezd tak do 45minut..Moc děkujeme 🙂

 • O ničem takovém bohužel v okolí nevím. Všechno je to spíš v moderním stylu. Stodola je nejblíž v Dolních Kounicích, Trnavě u Zlína, pak možná statek Samsara u Blanska, případně Porčův mlýn u Blanska, Kadlcův mlýn v Mariánském údolí u Brna.

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
  Areál situován uprostřed lesů mezi Ostravou a Opavou se zaměřením na vše kolem svateb. Pořádáme svatební hostiny, včetně venkovních, svatební obřady,
  Exklusivní svatební víkend se vším na jednom místě. Od příprav, ubytování, výborného jídla po večerní zábavu a parkoviště.