Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak to je škoda:) ráda bych se pokochala,,, se už těším na vaše fotečky ze zkoušky
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak snad jak prasata nebudou...mi to měli na vánočním večírku...jednou čokoládovou a jednou nějakou cukrovou...ale ta byla bleeeee....a jelikož si to v otm namočíš a nad talířke přeneseš do pusy, tak nikde nic jak čuně nemáš....jooo jen u dětí je možná vyjímka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak odbarvování je maso pro vlasy, se nedivím, že stávkovaly :-D Já zas chodím na barvu, protože mám ty vlasy pak víc přizpůsobivý a líp se učešu. Ale střídám to s přelivem... romca: ty to máš super, že ti stačí jen natáčky na chvíli :-) tiše závidím!! Ten sušák je fakt maso, taky se mi dělalo blbě a hučelo mi pak v hlavě :-D Na oficiální zkoušku jdu v červnu, tak to už se nafotím...i se závojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romca: Romi, tak jak dopadlo nedělní tancování??
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - no nic moc :) trochu jsme to upravili a zkrátili a na samotnej tanec se moc nedostalo času,,,
Odpovědět
AHoj holky........... :-) Já jdu na zkoušku účesu a líčení koncem dubna, tak jsem zvědavá, doufíám, že nebudu muset hledat ještě někoho jinýho =-) Jinak s tím scházením u nevěsty atd., chtěla bych aby mě viděly všichni až při obředu, tak nevím zda se zadaří, sama jsem zvědavá :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: píšu až teď, měla jsem anglinu a pak obídek :-) hm 65 lidí a děti je dooost. Snad vám bude počasí přát, ať můžete i tu zahradu využít :-) Super, že se vám oznamka vydařila! Ano, bydlíme v 2+kk. Ale hostů na hostinu bude jen 20, takže to se tam nějak vměstnáme :-) lutsousek: tak 1,5 hoďky bych pod sušákem ve svatební den nevydržela! Chtělo by to nějaký přenosný ;-) Já budu mít taky vlnité vlasy, tak doufám, že mě to taky nečeká =-) :-D
Odpovědět
Joooo a u Vichra mojí dost druhů krabiček na výslužky, dnes jsem se tam narychlo stavila a mají tam myslím už od 7kč, ty větší za 9kč atd...........vybrat se tam dá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik budete mít na hostině dortů? Já chtěla mít jen jeden, ale to je prý pro 16 lidí, takže jedině udělat dvoupatrový (který nevím, jestli by pro 30 lidí stačil) a nebo mít dva dorty?? Jak to budete mít vy?
Odpovědět
Leni: my budeme mít třípatrovej dort-jen jeden, co se s ní, to se sní a co ne, vezme P ještě pak chlapům do práce, oni jsou vždy za sladkosti rádi, takže tak a kdyby zbylo hodně, tak dáme každýmu flák domů, ale to nemám strach :-) Ten třípatrovej je zhruba pro 60 lidí, záleží jak veliký to krájíš, ale pokud chceš menší, tak paní Ondrová ti ho menší udělá, mě se ptala jestli chci klasickej nebo menší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: jj, je to strašný pod ním vydržet :-D Jinak my budeme mít jeden dort, tři patra... ale ty dorty svatební se dělají na počet kousků, ne? Nebo vy ste chtěli jen jednopatrový?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, mně má dělat dort sestřenka. Takže dva jednopatrový nebo jeden dvoupatrový by měly stačit :-) Mamka mi říkala, jestli by nechtělo 3 dorty, ale to už by bylo moc, když říkáš, že třípatrový je pro 60 lidí... Mám hrůzu z krájení. U jednopatrového to je v pohodě, ale vícepatrový - aby z toho nebyla po rozkrojení kaše :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, my máme ty minidortíky a ty jsou na počet porcí....Jde to to, jaký průměr dortu bude ta tvá sestřenka dělat...podle toho ti vyjde, jestli ti 2 patra budou stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: jj, to chápu ten strach z krájení :-D zvlášť, když je dort potaženej marcipánem, to z toho taky udělám vždycky kaši. My to vyřešili tak, že ty tři patra nebudou na sobě, budeme je mít zvlášť na tom stojanu nad sebou.
Odpovědět
No co jsem se bavila s holkama co jsou vdaný, tak právě říkaly, že byl problém krájet ten dort na tom stojanu, že to nevíš od kama co ukrojit, ale nevím, jen říkám co jsme slyšela....no já doufám, že ho symbolicky nakrojíme a někdo už se krájení ujme :-D Ach jo, odpol.si jedu na českou pro brýle a mně se tak v tom počasí nechce a ještě s malou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: ono to je s tím dortem složitý. Já se se sestřenkou nevídám, takže domluva šla zatím přes mamku. Dneska jsem jí říkala, že bych chtěla dvoupatrový, jenže ona říkala, že záleží, co bude sestřenka ochotná udělat. Tak z toho mám trochu obavy. Budu se s ní muset spojit, ať vím, na čem jsem, abych nakonec nemusela hledat někoho jiného :-| nikaa: o dortíčkách jsem taky uvažovala. Ale to by mi asi moc nepoděkovala :-) Můžu se zeptat, na kolik vyjde jeden dortíček?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jee, to mi upřesni s tím stojanem. Co od kama jak ukrojit?? Já právě doufám, že to bude snažší a dort zůstane dortem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, taky doufám, že dort pak nakrájí personál :-) Nedivím se ti, že se ti nechce. Taky nemohlo pršet dopoledne a odpoledne být pěkně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: stojan budete mít takovou tu kovovou tyč, co je vedle dortu nebo bude stojánek uprostřed dortu?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no já chci tu tyč, co je bokem, ne uprostřed...... přijde mi to lepší.
Odpovědět
No říkaly mi holky, že ti tam zavazí ty tyčky nebo co to je, jak to drží ten dort dohromady nevím no, ale říkám co jsem slyšela a prej to nejde sundat, takže se těžko dostaneš na patro druhý a třetí, ale nevím jak to je, každej stojan je taky asi jinej, záleží na jakej ti to taky asi dají, já to neřeším, takovýma věcima se raději nezabývám........ ;-) Holky mám dva návrhy na fotku na oznámko, není to ještě pořádně upravený a ten andílek bude ještě na jiných mrakách,a le co by jste vybraly? Hodím fotky od albíčka........ ;-)
Odpovědět
Tak už tam fotky mám, jsou v albíčku s přípravama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...uprostřed dortu asi tyč být nemůže, jak byste ten dort propíchly...ty patrové jsou s bočníma tyčkama Leni: to se nepočítá na jeden dortík, nebo aspoň ji nikde neuvádí...řekla jsem kolik chci porcí a oni řekli cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
Až budu mít mailíka na šestřenku, hendka jí napíšu a snad to dobře dopadne...
Odpovědět
Nikaa: nevím, ona měla tři tyčky na stojanu na každým patře a krájení byl pro ně údajně děs, ale nevím jak to je a nic, jen říkám co mám z doslechu, všemu se taky věřit nedá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, mně se víc líbí ten andělíček. V jakým programu to máte oříznutý? Psala jsi myslím, že vám to dělal kamoš? Nikaa: aha. Tak jestli to není tajné, tak mi, prosím, písni cenu, klíďo do IP... Ať mám představu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no jsou právě i s tyčí uprostřed, ale ta tyč má takový bodák, který se píchne doprostřed dortu a ty vidíš jen tu tyč... takže to pak můžeš oddělat patro po patře. Ale ta tyč z boku by měla být ok. ssimmikk: mně se líbí ten andílek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V té vodě to je taky pěkný, ale působí to na mě tajemně. Hloubka a tak. Ale to je možná moje úchylka, mám strach z hloubek v moři :-)
Odpovědět
Leni: je to v photoshopu, dělá mi to kamoš, on dělá i webovky, ale už jsem na to přišla, říkal, že to celou dobu dělám dobře, ale mně se to furt nezdálo :-D jinak zoner studio a gimp jsou prej napodobeniny photoshopu, tak proto se mi asi nejlíp dělá právě v photoshopu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tajné to není Leni...cena na 65porcí včetně dovozu a anranžmá je to 3700,- Lutsousek: tak s bodákama...hmmmm....a to ten dort jako udrží? To jsou vychytávky :-D Simi: andílek je super ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?