Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka: Tak oprava ne u Vágnera ale na maliňáku u Vichra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..taky mě napadlo udělat přítelovi kalendář třeba k narozkám s akty, ale on se na to moc netvářil..asi má strach, že by si ho pak musel někde pověsit a všichni by mě očumovali ;-)
Odpovědět
to ja nedelala akty pro muze :-) jen pro sebe uz pred dvema roky, ale byly ve stylu ze nikde nic nebylo videt :-) jej ja mam takovou radost z toho rautu, uz aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super rozpočet. Čoko fontána - bomba, nám ji nabízeli o 1000 ne-li o 1500 dražší... Včera jsem šla okolo Vágnera, tak jsem byla mrknout na ty papíry, ptž by se mi taky nějaké hodily a měli tam absolutně vybrakováno :-o Bílý s mozaikou tam měli jen jeden druh ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: dík za typ...ten Vichr mě nenapdl ;-)...skáknu si tam. U nás v BK je ještě velkoobchod s papírem, tak třebas i tam neco málo bych našla. A ty sis je objednávala odkud? Mitote: rozpočet paráda :-) taky budeme mít fontánu, na tu se těším nejvíc...jen ovoce si budem dodávat sami :-)
Odpovědět
lenieka: a neuctovali si do toho pronajem? nikaa: no vzhledem k te cene tech ovocnych spizu se mi ani nechce to delat sama :-) navic nam povolili vlastni vino a slivku bez spuntovneho tak jidlo neresim :-D
Odpovědět
ahoj holky,jak pokračujete s přípravami? :-) My budememít nakonec svatbub na jednom místě...obřad i hostina :-)
Odpovědět
suki: to je nejlepsi :-) my to mame taky na jednom miste, v mestskem divadle brno :-D tchyne si delala srandu ze ani nebudem potrebovat auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to nevím. Hostinu máme jinde, tak jsem se po tom nepídila :-) Vy budete mít vlastní fontánu?
Odpovědět
lenieka: nene oni maji vlastni takze ani oni ji nepujcuji :-) oni maj vsechno asi :-D
Odpovědět
no my teda budem potřebovat auta :-D ,neb je to kousek za Brnem :-)Tak pěšky by to asi byla štreka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: kde přesně to budete mít? A kdy?
Odpovědět
Článek se načítá
suki: nam pry jezdi na lidickou salina :-D vtipna tchynulka :-D a mama ji jen sekundovala :-D a kde to mate? mate uz datum?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to ovoce nám navrhl sám pan ředitel...prý oni musí brát to ovoce, které jim dovezou a to jaksi nemusí být v prvotřídní kvalitě...takže si je budem dodávat sami :-) oni už vše nazdobí a nachystají do chladících boxů Suki: no super...to je nejepší varianta :-) V pátek si jedu pro zkušební dort, tak se nemůžu dočkat, jestli bude tak super jako na tom veletrhu :-) A holky, jak to máte se scházením hostů před obřadem? Klasika? U nevěsty její rodina, u ženicha jeho rodina a pak si pro vás přijedou? My to tak budeme mít, a jen nevím, zda si pro mě přijede jen ženich s rodičema a nebo se všema svatebčanama....ti by mohli teoreticky už jet pomalu na místo obřadu...ale babička říkala, že jezdí všichni k nevěstě :-( doufám, že bude hezky a můžeme je skladovat na zahradě :-D jinak nevím, kam to všechno nacpem :-D
Odpovědět
nikaa: tak to pak jo :-) ja se ani na cerstvost ovoce neptala ale co z nam z jejich rautu tak super
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: my to budeme mít tak, že se všichni hosté sejdou u nás doma. Ani jeden z rodičů nebydlí v Brně, takže jsme zvolili tento kompromis. Kolik budete mít svatebčanů?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak možná si je jezdí vybírat někam sami :-) u nás prý musí vzít co jim dovezou :-( ale tak pro mě zase žádná křeč :-) Leni: no právě cca 65 + asi 10 dětí....to se upřesní jak budem roznášet oznamka :-) Mimochodem, dneska ráno jsem si je byla vyzvednout a jsem nadšená...nádhera a přesně jak jsme chtěli. Jinak naše mamka je z toho namrtvicu už teďkonc :-D...takže u nás se maluje, gruntuje :-D A vy bydlíte v bytečku? Se tam vejdou všichni? ;-)
Odpovědět
nikaa: tak oni maji odbyt jak krava, maji asi 5 restauraci a cateringovku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) nikaa: tak u nás to taky bude, že všichni přijedou k našim...... ale kam je narvem, toť ve hvězdách. Ženichova rodina je z Bystrce, moje vesnici od Veverské Bítýšky a svatba je na přehradě, takže je to krásně pohromadě. A kytky jsou z Bítýšky, tak to ženich vyzvedne přímo po cestě. A na hotel dojedeme hromadně, jen ti, co jdou na obřad a pak až večer na raut, přijedou solo....
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: no joooo to máte krásně pohromadě ;-) Ty co přijdou jen na obřad a apk až večír taky neřeším...ale většina jde i na obídek :-) A od kolika se tam budou scházet? Já to plánuju tak na 11..jelikož máme obřad až v jednu...snad to stačí ne?????? Jen teda holky přijdou dřív...aby mi pomohli do šatů a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jj, vyšlo nám to pěkně :-) No já taky myslela, tak na tu 11. Obřad máme stejně, jak vy... cesta na hotel v koloně zabere tak 20min, na obřad máme být půl hodiny předem. Takže ta hodina u našich je akorát, aby se napili, něco pojedli a nazdobili auta, ne? Holky za mnou taky přijedou už ráno, ale spíš jako psychická pomoc a organizátorky :-D A kadeřnici mám v Bítýšce, tak ani nemusí jezdit ke mně a líčit mě bude družička, takže to je taky v pohodě. Akorát u kadeřnice budu tak 3 hodiny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: myslíš že tě bude česat tak dlouho? Já teda mám kadeřnici s vizážistkou v jednom a přijede k nám domů, takže velká pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no já jsem si vymyslela kudrnatý vlasy... což z těch mých, rovných a jemných jde blbě. Navíc, aby to vdrželo dýl jak dvě hodiny. :-| Takže umýt, jako na mokrou trvalou dát na natáčky a na minimálně 2hod. pod sušák... pak až se s tím začne něco dělat. Teď jak mi to zkoušela, tak jsem byla pod sušákem 1,5h a u hlavy to bylo vzadu ještě mokrý, takže se to do těch 2hod natáhlo... ale jinak super, ty suchý vlasy vydžely zvlněný 2 dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tý jo...dvě hoďky pod sušákem....to bych asi umřela :-D U nás by žádnej sušák ani nešel :-) Já uvidím co vymyslíme na tý hlavě...ale mám vyzkoušno, že žehličkou mi ty vasy hezky drží i lehce navlněné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no je to porod pod tím sušákem :-D ale já jsem ráda, že to vůbec jde s těma vlasama... na mě jsou kulmy a žehličky krátký. Teda ta kadeřnice má nějakou super kulmu na jemný vlasy a lokýnky držely, to je fakt, ale to už je na mě moc ala princezna, to nechci :-D Ale normální kulma a žehlička mi s vlasama nic neudělá...
Odpovědět
Profilova fotka
nikka: Já je objednala ze svatebnídekorace, je to rozměr asi 11 na 9, tak nějak. Tak je dám jen kamoškám co tam budou po dvou a pro rodinu koupím větší. Jo ono se to vše schází někde?? Tak mi se určitě nesejdeme, rodina přítele bude ubytovaná už den předem na hotelu kde bude obřad, tak by byla blbost, aby jezdili k nám. A já chci aby mě vyděli až přímo těsně před obřadem. Nám taky nabízí fontánu, ale já nevím, nechci, aby byli všichni jak prasata. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, nestíhám dočítat, jen vidím, že řešíte vlasy,,, já bych pod tím sušákem zdechla,,, je mi z toho vždycky strašně špatně, bolí hlava a je mi na zvracení,,, takže jsem ráda, že mám hodně poddajný vlasy a že mi stačií pár minutek na natáčkách,,,,na ten svatební účes jsem měla natáčky asi 10-15minut, což je super,,, líbí se mi ty vlasy učesa dohladka, ale na to mám vlasy moc krátký :(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ... a kde je fotečka ze zkoušky?????
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já když jsem byla na blond, tak jsem to měla stejný...ale co jsem se přestala odbarvovat, tak si ty vlasy dají i někdy říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no já zrovna neměla foťák :-( Byla to hurá akce, kdy kadeřnice řekla, že mi to rovnou zkusí natočit při běžným barvení a stříhání, takže jsem nebyla ani nachystaná... ale ještě mě k tomu zadara nalíčila, tak mě to pak mrzelo, že jsem to nevyfotila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?