Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
to jo proto tvrdy nepocitame na to bude jeste desitka bokem nebo kolik nasetrime :-)
Odpovědět
no po dvou cappy a jidle budem vsem zle na dalsi sladke cappy :-D
Odpovědět
Mitote: no u nás to bylo skoro 12.000 za tvrdý při méně než polovině hostů, které plánujete, takže deset by vám asi nestačilo.
Odpovědět
lollia: ale u nas se tvrdy moc nepije a nebude tam moc lidi co by ho pily...par kamosu v nasem veku ale tech je tak dvacet, zbytek je rodina ktera nepije, babicky a dedeckove a nebo znamy po 40letech a ti taky nepijou tvrdy, to spise hodne potece to vino a pivo, to se u nas pije ve velkym
Odpovědět
mitote: aby tě hosté nepřekvapili :D.......u nás se také pije drtivě nejvíce víno - včetně mne a manžela - ale na svatbě jsme minimálně jelzinkovali všichni včetně starších ročníků :D. Jinak mne pobavil účet, protože jsme měli kvanta fantastického cukroví a koláčků - dort se ani nerozkrájel, protože na to nebyla chuť a lidi neměli zájem - ale někdo si na baru objednal tatranku :D
Odpovědět
lollia: me vazne krom par kamosu nenapada nikdo kdo by pil tvrdy :-) a pochybuju ze by se vypilo vice jak 250 panaku :-D rikam tvrdy siplati sami pokud je nepozvem a pozvem kazdeho tak na jednoho dva panaky :-) navic po prvnihodine dovu tak dvacet starych lidi odpadne
Odpovědět
tak to my mame dort 70 porci, cooladovou fontanu, kolacky, ovoce a myslim ze to staci na sladke
Odpovědět
ssimik: svatbu jsme měli na Kozí Horce loni v létě. Byli jsme s nimi moc spokojení, jsou velmi vstřícní a dobře nám poradili, paní Mášová měla pravdu v odhadu jídla (narozdíl ode mne), čímž se jí v duchu omlouvám :-) . Za sebe doporučuji, kdyby tam bylo ještě některý termín volno a některá nevěsta neměla restauraci.
Odpovědět
lollia: kozi horka je na cely rok plna uz :-) my mame na Lidicke Nekonecno :-) at z divadla nemusime nikam jezdit
Odpovědět
Mitote: určitě to stačí :)......u nás se ovoce netkl prakticky nikdo, koláčky chutnaly a jedly se hodně -mohu opět doporučit všem, je to cukrárna Taranza v Hustopečích - doporučila mi ji nevěsta Natrix a byla to dobrá rada a cukroví a ovocné jogurtové kostky od Kunců - také doporučuji. Všeho zbylo hodně a devítikilový dort putoval téměř celý kolegům do práce, protože nebylo, kdo by ho jedl ;-) . Takže se sladkým, obzvláště v létě, to moc nepřehánějte ;-) .
Odpovědět
u nas zase valo maso, zelenina a ovoce :-) to je v mem okruhu cislo jedna :-) my mame dva dorty, dva tripatrovy, kazdy 70 porci, jeden je na hostinu a druhy na raut a co se nesni to si lide rozeberou :-) navic to mame jen do 1h rano pak bud do postele nebo smer nejaky bar
Odpovědět
mitote: zamlouvali jsme také rok dopředu, je pravda, že datum svatby nám vlastně určila Kozí Horka, jindy už volno neměli :D. Nekonečno neznám, ale vím, že patří pod skupinu Green Club, Starý Bill atd. a tyto restaurace znám dobře - vždy jsem tam byla spokojená. Určitě to bude fajn.
Odpovědět
Článek se načítá
lollia: jojo patri to k sobe...navic maji cateringovku a nekonecno dela 4x mesicne rauty v divadle pro 400-700 lidi takze maji prehled ohledne jidla a piti :-) nejvetsi radost mam z ceny za cokofontanu
Odpovědět
Halo je tu někdo ?? Holky kdepak jste :-) Já přijedu a tady mrtvo :-(
Odpovědět
Kde je mrtvo: vždyť tu máš za tu chvíli dvě stránky :-D
Odpovědět
ja taky mrtvo nevidim :-D jak to mate ostatni s pitim? neni to blby ze neplatime tvrdy? nebo spise jen omezene?
Odpovědět
ssimmikk : Tak ty se mě netýkají :-(
Odpovědět
Hvězdička: trošku jsem vám to tu zaspamovala ;). Mitote: je to velmi diskutabilní téma :). Někdo ti řekne, že je to blbé, někdo, že není. Já zatím svatbu s placením tvrdého na vlastní pěst nezažila, ale vím, že je to nový trend :). Vždy se najde někdo, kdo vám to pomluví, ale kdybych na takovou svatbu byla pozvána já, akceptovala bych to a nepřišlo by mi to divné.
Odpovědět
jo holky dneska jsem byla v maxim fashion odkud ma tusim nikaa saty a maji tam nove, nekolik druhu kratky bilych, krasnych kolem 2-3 tisic na prevleceni a fakt nadherne :-N
Odpovědět
lollia : To nevadí, ale mě tohle téma nějak nezaujalo :-(
Odpovědět
lollia: no uplne na vlastni pest me prijd blbe, ja si rikam ze pul na pul jako neco jo a neco ne ze neni az tak hrozny...jako zatim jsem se setkala jen s pozitivnimi reakcemi
Odpovědět
ssimmikk : V pátek si jdeme pro prstýnky, tak se moc těším a jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Hvězdi: tak to se pak stav na kafčo a pochlub se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj mam z BGreen a kolik nás bude stát dort a jak je velký už jsem tu psala....dělají prakticky všechno krom koláčků. Koukala jsem se na tvůj raut....vy nebudete mít žádné jednotlamky ani žádné chuťovy? Jinak dva dorty po 70ti porcích....no páni :-o to jako jeden sníte k obědu a jeden večer? Hvezdi ahojek zpátky...tak jak bylo....co výlety?
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) nikaa666 : Ahojky Leni, bylo moc dobře..užili jsme si to moc hezky a ani jsme se nehádali, ba naopak byli jsme spolu moc rádi, tak jsem ráda. Jinak ten Petřín nám nevyšel, protože pršelo :-( takže příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, hvezdi-- no to počasí stojí za prd,,, fakt je to hnus,,, doufám, že se to brzy umodří,, a co kafíčko příští týden ???
Odpovědět
romca13: Ahojky Romi, tak příští týden kdykoliv a ráda :-)
Odpovědět
Potřebovala bych poradit s kytí :-) Mám dilema, zda kulatou nebo převislou :-) Já bych chtěla převislou, ale mému skoromanžovi by se líbila kulatá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- pro tebe já jsem pro kulatou,,, je třeba převislý jeden květ, nebo trochu zeleně :)
Odpovědět
romca13 : No tomu mýmu se taky líbí kulata, že je to praktičtější prý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?