Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: super...chceš peníze předem...třeba na účet? Mě to přijde takový ještě tématický...na zlaté svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaa: Ne prosím tě, stačí až se uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki:-) Holky....já pořád nevím odkud mám vzít ty košíčky na koláčky....máte je? Mě se zdaj malinký :-( Ale zase se mi líbí....
Odpovědět
holkyyyyyyyyyy, uz mam hotovy raut, definitivne, vychazi pro sto lidi na 25 280,- :-) tak tady vam ho kopiruju at muzete slintat :-) Uzená kýta na ořez 1os. = cca 200g = 61 Kč / 1ks. kýty = cca 10kg = 3050 Kč Kuřecí steak na grilu nakládaný v čerstvých bylinkách 1 os. = 100g = 60 Kč / 5kg = 3000 Kč Vepřová krkovička na grilu 1 os. = 150g = 50 Kč / 5kg = 1667 Kč Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč Bylinkový dressing 1 os. = 50g = 15 Kč / 25pc. = 375 Kč Nivový dressing 1 os. = 50g = 25 Kč / 25pc. = 625 Kč Kozí roh 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Hořčice plnotučná 1 os. = 50g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Kečup 1 os. = 50g = 5 Kč / 20pc. = 100 Kč Křen 1 os. = 30g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Okurek sterilovaný 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 3 ks. chleba = 13,50 Kč / 100pc. = 1350 Kč Hovězí guláš 1 os. = 100g = 60 Kč / 50pc. = 3000 Kč Vepřová panenka na rozmarýnovém špízu prokládaná sušenými rajčaty 1 os. = 100g = 73,- / 50pc. = 3650 Kč Pečené bylinkové brambory s cibulí a česnekem 1 os. = 150g = 30,- / 40pc. = 1200 Kč Čoko fontána s ovocnými špízy a mísou čerstvého ovoce: čoko fontána 1,5l = 550 Kč špízy (jahoda, hrozen, ananas) 150pc. = 100 Kč ovocná mísa 3kg = 800 Kč (exotické + tuzemské ovoce) Zeleninový grilovaný špíz na bylinkách (cuketa, paprika, cibule červená žampiony) 1os.= 200g = 65,- / 30pc. = 1950 Kč Těstovinový salát se zeleninou a koprem 1 os. = 5oog = 59 kč / 30pc. = 1780 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, lenya79 ..na tom youtubu jsem to viděla taky..je to dost úlet, kdyby jsme měli trochu taneční vlohy tak do toho taky jdu ;-) ssimmikk ...dej mi pak prosím vědět, jaký byl ten dortík od paní Ondrové..máme od ní nakonec taky objednaný..díky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..tak to je super cena..To budete mít v té restauraci, jak máš v albu,co? To vypadá luxusně, že bych čekala mnohem jiný ceny..a btw takhle si představuju rozepsanej raut, co za svoje penízky dostaneš 8-)
Odpovědět
efendy: jojo super...navic nam uzavrou parkoviste i restauraci jen pro nas a vino a slivku mame vlastni bez spuntovneho... jo byli jsme ve ctvrtek u fotografky co nam bde fotit svatbu, fotila pejsana a nas tak juknete na fotecky http://www.facebook.com/home.php?#!/a...
Odpovědět
AHoj holky :-) Efendy: určitě se podělím o chuť dortíku, to se neboj ;-) Dnes je teda pěkně hnusně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..tak to je fakt super..mě to nejde se na ty fotky podívat:o( ssimmikk ..taky si možná nechám pro přítele nechat udělat dort na narozky, ptž sem od ní ještě neměla ani ochutnávku..a jakou příchuť si necháš udělat?
Odpovědět
efendy: jojo jsem max spokojena, oproti Sulakovi nebo fontane...navic jejich rauty znam jak vari a vzdy je to luxus jak pro oci tak pro tlamicku :-) a piti bez tvrdeho by melo byt za 12 500,-
Odpovědět
Efendy: čokoládovej, ořechovej má prej přeslazenej, tak z toho mám strach a vanilkovej korpus u nás nikdo moc nemusí............ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ...to mi řekni, jak ti někdo dokáže dopředu říct, kolik budete platit za tvrdej? To bych si popravdě ani přibližně nedokázala tipnout. ssimmikk ...chjo to si mě moc nepotěšila,,sem zrovna ořechovej chtěla, ale moc sladký taky nemusím..nevíš, jeslti dělá i kokosovej?
Odpovědět
Článek se načítá
efendy: psala jsem bez tvrdeho ;-)
Odpovědět
Tak o kokosovým nemám tušení, já ho nejím a v rodině jak kdo, takže jsme kokosovej neřešila, chtěly jsme na půl ořech.a na půl čokoládovej, ale holky tu psaly, že má ořech.přeslazenej, tak to taky změním, jak tam pojedu na celej čokoládovej a je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..heh..soráč..sem si nevšimla..no ale stejnak ani to nealko si nedokážu tipnout, kolik se vypije:o)
Odpovědět
efendy: oni delaji 4x mesicne raut v mestskem divadle tak maji prehled, pry za vecer kazdy vypije tak pet napoju nealko a to nam proste zprumerovali :-) je to jen odhad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki..a jak se dostanu na ty fotečky Vašeho hafana? Nechceš je dát do alba? Mě to na tom facu nejde...
Odpovědět
efendy: uz to jde :-) ja jsem ted no novym PC, dostala jsem ho o dmilacka a jeste nemam pretahle veci ze stareho, navic jsem do stareho prave vylila piti a nejedou mi klavesy
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..krásný fotky!! Je to manekýn..v těch botkách opravdu chodí nebo to měl jen tak? Na kolik Vás to vyšlo? Vůůbec to není špatný nápad nechat si udělat takový krásný fotky s pesanem..
Odpovědět
efendy: diky, bude nam fotit i svatbu :-) ano boty ma do snehu a do deste, ja si to nemuzu vynachvalit ze ma suche a ciste tlapky a on jak zjistil ze je v tom teplo tak je rad nosi :-) jinak fotek mame asi 80 z toho 6 jich mame upravenych v nekolika variantach a retusich a 600,- jinak svatba cely den do rana nas vyjde na tri tacky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...tak to bych toho našeho nedonutila nosit..Ten nechce ani vestu v -10, takže sem to už vzdala..To je super cena..a měli jste i nějakého vizážistu u focení?
Odpovědět
efendy: tak nas nema spodni srst tak ho nema co hrat, kdyz je ostrihanej nosi svetr i domu a je rad ze je v teple :-D ne nemeli jsme vizazistu, byla to rychlovka :-) jinak lici bud ona a nebo spolupracuje s vizazistkou, tak me napada ze ma ted akci jeden den za 250Kc vizazista plus foceni s ni :-) mam od toho letacek kdybys mela zajem
Odpovědět
Profilova fotka
to zní moooc dobře..a který den to je?
Odpovědět
je to 16. a 17.č. v dome panu z lipe, profesionalni naliceni, vizazisticke poradenstvi, darek pro kazdeho, foceni, zaslani foetek...200kc...nutno objednat se
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..tak já ji asi pisnu a zeptám se ji.
Odpovědět
efendy: poslala jsem ti cislo do IP :-) ja premyslim ze toho taky vyuziju, pekne foto se vzdy hodi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte reference na kameramana Milana Hrušky z Brna?? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ...díky..taky si myslím..mě furt přítel nadává, že se nechci nechat fotit, ale kdybych byla pěkně nalíčená a fotil by mě někdo, kdo to umí, tak by to nemuselo být špatné..a ještě za dvě kilča to je jak zadarmo:o) musiiv ..tak to bohužel nemám:o(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni, mrkni se u Vágnera, mají tam celkem dost velký výběr, různý velikosti, a cenově přijatelný, já jsem si objednala moc malinký tak si tam taky půjdu ještě dokoupit větší.
Odpovědět
efendy: jojo ja normalne vypadam jak krypl na foto ale ona vzdy ze me udela kocku :-) nikomu jinemu bych se uz nesverila, kor svatbu :-) a navic je to moc prijemne, i kdyz me fotila nahou tak to pochvilce opadlo nejaky stud
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?