Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak to nevím, jestli to udrží :-D ale prej je to tak, říkala ta holčina, co mi dělá dort. Ale já chci ten s boční tyčí, věřím tomu víc :-N
Odpovědět
Já jsme si myslela, že každej řekne andílka......jsem mu říkala jestli je normální dělat z Mišky andílka, že je to spíš ďáblík :-D , tak prej z ní udělá ďáblíka, ale to mi na oznámko přišlo takový se nehodící, nevím, tak teď rozmýšlím a uvidíme, jak dopadnou finální úpravy, musí to ještě dopilovat ;-) Původně měla být Miška pod vodou, protože to je fotka, kde je focená pod vodou, chtěla jsem tam napsat, že spolu budeme i nadále proplouvat životem nebo něco v tom smyslu, neměla jsem to namyšlený, tak uvidím, žádný pěkný pozadí pod vodou jsem na netu nenašla, všude jsou delfíny nebo něco :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: :-D já bych Zoner nejraději vyhodila někam, ale už to máme skoro hotové, tak to přežijeme :-) Ta voda by se k proplouvání životem hodila ;-) Leni, ta cena je dobrá!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, a je chuťově výbornej....fakt se těším na sobotu až uvidím ten výtvor na zlatou svatbu...pak sem hodím foto :-)
Odpovědět
Leni: se Zonerem jsem taky moc nepochodila, nevím :-N Ä co tam pěknýho toříte, taky upravujete nějákou společnou fotku? Ukáááááááž :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, na foto se těším :-) Kde si dortíky necháváš dělat? Už jsi to tu určitě psala, ale fakt nevím :-D Simi, skoro nic. Jen doděláváme text k obrázku :-) Původně jsme zkoušeli obrázek různě natáčet, překlápět atd., ale někonec zůstane v originální podobě :-) Ukážu, až bude hotovo ;-) U toho Zoneru je blbý, že uložený text už nejde upravit ]-( Toto vědět dřív, tak se na to z vysoka!
Odpovědět
Profilova fotka
máme ho z agentury Bgreen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to by mě nenapadlo si dort objednávat přes agenturu :-) Máte to vychytaný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by to taky nenapadlo :-D ale viděla jsem je na veletrhu a teď už převážně komunikuju jen s tou cukrářkou.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem byla ve městě, je tam hnusně a vůbec nic jsem nesehnala ]-( My budeme mít dorty tři, jeden třípatrový a dva malé pro maminky, protože co zbyde tak nakrájím do výslužek. S tím krájením taky moc nevím, snad mi poradí cukrářka. Přítelův bratranec měl právě s tou tyčkou uprostřed, vypadal moc dobře a krájeli ho celý bez problémů sami. Myslím, ale, že ty potažené marcipánem se moc dělit nehodí.
Odpovědět
Ahojky Holky, tak jsem tu...už se mi po vás stýskalo :-) V Praze u Dr. všechno ok, takže zase až za rok na kontrolu :-) Půjdu vás dočíst, ale to bude na celý večer, jak tak koukám :-D A co srazík v pátek?? Jaké to bylo ???
Odpovědět
Ahoj holky :-) Peťo, teď jsme dorazila z české, ráno jsem byla ve městě a taky jsem nic nesehnala, koukala jsem hlavně po svatebních botech a houby, tak si je půjdu asi koupit do svatebního salonu, protože už mě to nekonečný shánění nebaví, nikde nemají pořádný bílý, i se světlou podrážkou a když, tak max.číslo 39............sice je nevynosím, ale ani na netu jsem použitý nenašla na mojí hnátu, tak to vzdávám a jeden den tam skočím........nebo máte někdo nějáký návrh, kde by měly nějáký do litru?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hvezdicka: Ahoj Lucíku, tak to je dobře , že je vše v pořádku :-) Simi, já taky nevím, celkem pěkné mají v Mixéru, tam bych si vybrala, ale ty štekle, to abych pak šla někam do Moulinu :-D :-D Holky, tak vám přeji pěkný večer, já dnes vyjímečně pádím na noční. Už teď se mi chce spát. :-(
Odpovědět
nikaa: ty mas z BGreen? jaka je cena, vaha a porce? co vse delaj ze sladkeho?
Odpovědět
Ahojík, tak jsem dala Mišku spát, protože mi slila obyvák její oblíbenou májovkou :-| a jak jsem se naštvala, tak jsem jí zahnala do postýlky :-N Ahoj Luci, tak dočítej a piš..... :-D
Odpovědět
Tááák a teď jsem si domluvila řidiče i s autem na svatbu :-D já jsem tak ráda :-D a móóóóc :-D další věc z krku :-D hurááááá :-D jupííííí :-D hihihi :-D
Odpovědět
tak jsem do fotek dala hostinu i raut, hostinu jsme dodelali i dnes a zatim vse vychazi financne krasne :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
mitote: zaujala mne cena za nápoje na večerní raut - v tom není tvrdý alkohol? Respektive co je v tom počítáno :)?
Odpovědět
lollia: to je nealko...vino a slivku mame vlastni a na ostatni panaky budeme zvat jinak kazdy na vlastni triko...
Odpovědět
mitote: říkala jsem si, že je to nějaká láce :-D . Dej pak vědět, kolik to bude ve finále ;-) . U nás se vypilo v cca 40 - 45ti lidech asi 25.000,- - veškeré alko a nealko od oběda
Odpovědět
lollia: no tak na hostinu mam dalsi kalkulacu piti bez alka...a pak mezi obedem a rautem budou dve tri hodinky :-) rikali at pocitame na raut 5 nealko na hlavu :-) tak to jen zprumerovali a hodili sumu...vino vyjde cca na 1-2 tisice, slivka zadara...a panaky...no mozna dva tri tacky ale jak rikam ty si kazd ykomu je neobjedname plati sam
Odpovědět
Spočtu ti nealko a pivo, ať máš představu :): nealko (vody, pivo, cola, džus...): cca 8.000,- Kč, pivo: cca 2.000,-, káva: cca 2.000,- Kč. Takže celkem za nealko ve 40-45ti lidech: 12.000,- Kč. Víno jsme měli vlastní, vychytali jsme akci v Albertovi akci na Templáře, takže jsme pak vína měli v boxu volně přístupná pro svatebčany. Panáky jsme platili. Měli jsme stopku na baru na cigarety a energy drinky.
Odpovědět
lollia: a kolik vas stala treba jedna kola? no proste panaky nalevame a objednavame my, nechci aby se mi tam vsichni ozrali...ale vino vezmem od vinare, je to levnejsi a s ochutnavkou
Odpovědět
no jo ale to jste meli nealko za cely den ne?
Odpovědět
Lollia: takže už máš svatbu za sebou, že? A kde jste jí měly? :-)
Odpovědět
kdybych mela pocitat nealko pro 100 lidi na cely den tak je odhad 20 000,-
Odpovědět
mitote: musím říci, že kromě dvou kluků se tam nikdo neopil - a tihle dva byli jen tak lehce vláční :D. Jenže ten den se toho vypilo zkrátka kvantum, všichni chtějí na panáka s rodiči, s nevěstou, s ženichem....nasčítá se to : ;-) . Cola byla za 23,- a Bonaqua za 19,- ........ jinak ti nealko neřeknu, tohle vím jen, že mám lísteček ze dne, kdy jsme byli ochutnat oběd.
Odpovědět
jinak nealko i pivo mame v rozmezi 18 Kč až 28 Kč :-D coz je podle me slusne, ale uvazuje ze se zkusime s nimi domluvit na rozlevanych napojich, protoze za 28,- jsou to ta debilni dvoudecova Cappy ]-(
Odpovědět
a od kdy do kdy jste jidlo a piti meli? za cely den to je nebo za kolik hodin odhadem?
Odpovědět
A to si piš, že ty Cappy pojedou :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?