Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romca - nějaké hlavně praktické. Chtěla jsem princezniny, ale to bych na louce zničila. Takže asi opravdu krátké a vzadu dlouhé,,,A závoj, ten střapatý, co mám v albu,,,ale uvidím,,co návrhářka vymyslí,,nechám se překvapit,,vlastně má skoro celá svatba bude překvapení, hlavně skrz hostinu,,
Odpovědět
Profilova fotka
helca - jakto že to bude všechno překvapení??? to si budeš nechávat zařizovat od někoho ???
Odpovědět
romca13: Zařizuje to můj snoubenec s jeho kamarádkou,,ona bude i na svatbě,,mají v Brně agenturu - Gastrofull servis, jestli Ti to něco říká. Mají i webovky,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - a máte nějako fotečky ze srazu?? helca - kde bydlíš v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Takže u schodů k Tescu, budu tam něco po půl třetí a pak se musím ještě vrátit do práce... :-p
Odpovědět
romca13 : Jo máme :-)
Odpovědět
kachorka : Dobře Kači budu tam :-) A to jsem myslela, že bysme zašli na kafčo :-) No, ale jestli tam jedeš schválně kvůli mě, tak to mě mrzí :-(
Odpovědět
romca13- v Bohunicích, proč? A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no a kdepak jsou fotečky,,????
Odpovědět
romca13 : Už na nich pracuju :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak já furt koukám po místě na hostinu a zítra možná něco obfrčím, uvidím, někde na nějákej obídek :-N je to teda děsný, říkala jsem si jak začnu shánět oblečení pro moje zlatíčka a zatím jen sháním místo na hostinu 8-( A musím vám něco říct, dnes se mi zdál hroznej sen o svatbě, měly jsme to někde v kostele, v půjčovně mi daly jiný šaty, že moje neměly, to jsem zjistila až doma, byly s dlouhým rukávem a místo spodnice-těch kruhů my daly černej pytel, že ho musím s těma šatama mít, tak jsem šla, oblíkla si to a ten černej pytel mi čouhal-byl vidět pod šatama, bylo to hrozný a jak to furt šustilo, pak jsme zjistila, že nemám boty, tak jsem si vzala mamčiny malý, měla jsem půlku paty venku a tak jsme vyrazily, přítel tam se všema dojel a nakonec já s taťkem , hledaly jsme fotografku a ona nikde, mobil jsem neměla, takže smůla...........u kostela prodávaly ťamani, tak jsem se šla podívat jestli nemají boty a to už jsem enstíhala na obřad, nakonec počkaly a oddaly nás, jako bylo to hrozný, pak jsem řvala, že nemám žádný fotky, že se musíme vzít znovu, jely jsme na hostinu a zjistily, že nic není nachystaný, prostě nám řekly, že s náma nepočítaly..........tak jsme šly na jídlo, jely dom a já furt řvala................. :-D :-D :-D :-D :-D to byl sen, jak živej, jsem se zbudila spocená, jak sviňa.........jó a furt svítilo slunko, když nás oddával, tak pršelo, ale jen jemně, a jak jsme jely domů, tak bylo zataženo, ale nepršelo, furt jsme říkala, jak by to byly pěkný fotky :-D :-D :-D :-D :-D takže nám v tom snu vůbec nic nevyšlo ]-(
Odpovědět
Holky, tak jsem tam dala fotečky ze srazíku, ale nemůžu si vzpomenout na přezdívky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Hvězdi: SMAŽ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmm :-(
Odpovědět
ssimmikk : Proč jako?
Odpovědět
Profilova fotka
a kdopak to je ,,, ty holčiny,,???? vůbec nikoho nepoznávám, kdor Simči :)
Odpovědět
Romčo: já na tom srzu sice byla, ale nevím kdo je kdo a to nás bylo málo :-D :-N Hvězdi: tak mi prosím smaž ten ksicht aspoň, dám ti za to šokoládku ;-)
Odpovědět
romca13 : Už jsem to popsala..vzpomněla jsem si :-D
Odpovědět
ssimmikk : Prosím Tě, vždyť tam ani nejsi vidět, tak nemruč :-D
Odpovědět
Hvězdi: no nevím jak ty, ale já se tam vidím, příště už se fotit nebudu ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vím, že tam měla být efendy, lenya79... a která je která??? a ta třetí????
Odpovědět
Profilova fotka
simčo --- nezuř :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk : Já to upravovat nebudu Simi...to by se zkazila celá fotka :-( romca13...jsou na fotce tak jak jsem to popsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotka je pěkná, až na moje červený králičí oči, ale ty mám většinou stejně všude, když se fotím :-)
Odpovědět
ssimmikk : Pokud na tom trváš, tak já tu fotku nějak oříznu :-)
Odpovědět
pejsanek : No tak za to já bohužel nemůžu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek -- já mám stejný problém,,, vždycky pak musím fotky upravit a obarvit si očenka :)
Odpovědět
romca13-neodpovědělas??
Odpovědět
Profilova fotka
však to neva, že mám králičí oči, jinak vypadám celkem normálně, to jsem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca -soráč... mám dost práce,,, no já bydlím na Vinohradech .... a kde pracuješ???
Odpovědět
pejsanek : Vypadáš výborně a simča taky, ale pokud se to někomu nelíbí, tak jsem ochotná to nějak upravit, aby se někdo nezlobil :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?