Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě upravovat nemusíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Prosím, můžeš mi vždycky do IP dát info o srazíku? Zas tak často sem nechodím, tak aby mi něco neuniklo. Díky :-)
Odpovědět
pejsanek : Jo Jani není problém...můžu i sms, když mi napíšeš číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - já taky vypadám jak debil na té fotce jak jsem s tebou,, tam mám nějaký přivřený oko :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky...jsem tu :-) právě si dáváne siestu po dopolední lyžovačce..tak si vás jdu dočíst ;-)
Odpovědět
romca13 : Prosím tě...to bylo blbé světlo tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Máš ho v IP :-)
Odpovědět
pejsanek : Jo mám to všechno napsané a jak nějaký sraz bude, tak určo napíšu sms :-)
Odpovědět
Holky, nenarazily jste někdo na nějáký šaty pro družičku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - já se po žádných nedívala,,,ale chceš je koupit nebo půjčit??? vím, že ve starým lískovci je půjčovna,,, nebo i v těch židlochovicích jich měly dost
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to po pulce dočítání od čtvrtka vzdala...jste se moc rozjeli :-D
Odpovědět
ssimmikk: Kukni v půjčovnách, mají tam určo něco. Nebo i prodejní v obchodech,,,segra koupila malé nádherné šatky normálně u ťonků u nádraží za 400 Kč a jsou fakt parádní.
Odpovědět
Článek se načítá
Nikaa: tak nedočítej, stejně za chvílu nebudeš vědět co se psalo na začátku, tak teda taky nevím jak to dopdadne až budu měsíc bez PC, to tady bude asi 1000stran......... :-N Romco: koupit, mám obavu z půjčení, že je zničí........stejně jí seženu nějáký asi u ťamanů, snad budou mít, na obřad a focení nějáký pěkný a na hostinu nějáký jednoduchý, ale pokud se hned vymáchá v té kašně na té zahradě na Belcredi, tak ty bude mít jen na obřad :-D Koukám furt na net, ve městě jsem pořádně ani nebyla, ale vím, že dětský měly tenkrát u Tesca, tak tamv týdnu skočím, ale nechcu žádný moc nabíraný a s volánkama ]-( jedny se mi líbily tady na netu, ale za 1500kč a to teda nedám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simoč.. jj, u nádraží jsem nějaké viděla,,,,, ale nevím, jak moc byly nabírané
Odpovědět
simi: podívej se fakt tam,,mají hladké,,ale i moc zdobené,,chce to probrat,,ta cena je fakt slušná a jsou hezké,,
Odpovědět
Možná zítra dopoledne nebo tento týden tam skočím, skoromanža má odpolední, tak tam půjdu sama to omrknout a pak bych vzala malou, aby si je zkusila pokud mi nějáký padnou do oka ;-) Já se ptala jen kdyby náhodou někde někomu něco padlo do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: ahoooj a zdravím na hory. Nelyžujete na trávě? :-D
Odpovědět
Holky a jedete někam na svatební cestu? ( popř. předvatební - abyste byli hezky opálené) ,,mně se právě do rukou dostaly různé nabídky CK,,,jestli ano, kam plánujete??
Odpovědět
Profilova fotka
helca - no na předsvatební určo ne, na to nebude čas,,, a pak nevím,,,, a co ty??? vy někam pojedete??? a jaké chcete svatební dary????
Odpovědět
romca: no já chtěla na předvatebku, abych byla hezky opálená - třeba autem do Itálie na pár dní nebo tak, hned v červenci nebo na začátku srpna. Cenově je to ok, takže tak. A posvatební cestu ještě nevíme. Chceme někam, kde jsme ještě nebyli,,,svatební dary?O tom jsem vůbec ještě nepřemýšlela-tohle se dá nějak naplánovat??
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak to já pojedu na předsvatebku leda tak do solárka :-D Určitě můžeš svatebčanům naznačit, jaké dary si přeješ. V dnešní době to je normální, teda pokud nechceš, aby se ti doma sešly dva hrnce na vaření rýže :-D
Odpovědět
lenieka: Při zvaní jim mám jako dát oznámení a říct jim - no a přály bychom si to a to, abyste nám koupili??Není to divné??,,
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- tak to můžeme jet na předsvatebku spolu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, když jsme u těch svatebních darů, tak budete dávat ty kartíčky nebo něco psaný co by jste si přály? My bychom ocenily finance :-N a teď nevím jestli to dát jen rodině nebo jak to udělat.........skoromanža si bude zvát i kolegy z práce, takže nám přibylo nějákých zhruba 15-18lidí, ale jim to asi dávat nebudu, i když by to udělalo krásnou sumu na dovču, tenkrát daly kolegovi let balónem svatebním darem a tomu bych se ráda vyhla :-N
Odpovědět
a na posvatebku někam máte v plánu jet??,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: :-D :-D :-D Já byla minulý týden 2x, abych vychodila tu permici, co mi za měsíc končí. Ale permici mi o rok prodloužili, takže si to schovám na předsvatebku 8-)
Odpovědět
Holky, tak moje předsvatebka bude asi srázek s váma, jiank to nevidím, projedu se šalinou, pokecám :-D :-D :-D A na svatební cestu pojedu do prdelky, záleží, jak budou štědří hosti :-|
Odpovědět
no já právě na ty hosty nějak nechci spoléhat - a hlavně chci odjet pokud možno pár dní po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
simčo -- my kartičky dávat nebudeme,,,, kdo se zeptá co chceme, tak mu prostě řekneme , že peníze
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, fotky jsou náhodou pěkné. ssimmik: Simi, mohly bysme na ty šaty pro družičky klidně některý den vyrazit spolu, já budu shánět pro sestru, ale spíš je asi půjčíme. Jinak my si napsali o peníze přímo do oznamka, mrkni se do alba, ale je to malinké tak nevím jestli to přečteš :-) nikaa: Leni mám objednat ty lampiony? Už máme jen dva dny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?