Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Peťo, vůbec nevíme kde, budu toho muset pár obejít a taky jestli budou mít někde volno, jeden tip máme, tam pojedeme s mamkou asi v úterý na oběd...... ;-) ale jinak fakt nevím, nějak nevím kde co v Brně je :-N Na Šuláka koukám, ale tam je to takový divný, ty zdi černý-strakatý nebo co to je....... :-D Zastávka u Brna je za Rosicema, ne? A kdeže bydlíte, že to máte mimo Brno? :-o
Odpovědět
lutsousek: no jo sere nas to...nevim resime to, cekame na kalkulaci ale asi by to bylo nej, je to i venku, da se tam grilovat.. peta: no vzhledem k tomu ze krom jidla bychom za vse okolo najmu zaplatili 14tis tak pochybuju ze by to bylo levnejsi...nemluve o te praci...
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: Já bydlím přímo v Brně :-D Ale my chceme obřad na zahradě u hotelu a v Brně jsme nic takového nenašli, taky aby to bylo cenově přijatelné. Ono se to zdá, ale autem je to tak 15-20min.
Odpovědět
Peťo: bydlím na té straně, vím, že to není daleko, ale obřad máme na Belcredi, takže nevím, ale 30km by to bylo a to je už dost......... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak aspoň byste to měli na jednom místě bez přejezdů.... a co to ještě vyřešit takzvaně na hovado? Jako plastový kelímky, talíře a tak?! Když tam budou většinu hostí tvořit kamarádi...
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: a co Eldorádo v Mariánským???? Cenově je to dobrý, uvaří vám co budete chtít a pro malou a ostatní děti vyžití až až. A ten stan na raut, co mají je super. ;-)
Odpovědět
Holky a co Kozí Horka? Nevíte někdo jaký to tam je? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: kozí horka byla plná rok předem, když jsem tam psala... :-( Ale u Raka by mohlo být volno.
Odpovědět
lutsousek: to jo no a nebo bohemu ta ma najem zadara, krasnou terasu u salu a 10% slevu na konzumaci :-) no jako ten napad tu byl ale v krasnem historickem salu mit papirkovy no to je desna predstava...kdyby to bylo venku uz jsem je davno koupila ale tady do tech prostor to ndejdu v zadnem pripade...a nebudou tam jen kamaradi ale rpave i rodina, ma byv psycholozka, ucitelka ze zakladky, jina psycholozka, bude tam poslanec ktery v te dobe bude uz ministr a dalsi takovy lidi takze by to bylo blbe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
KOzí horka se mi moc líbila, to bylo první místo kde jsem byla. Dá se tam venku grilovat, mužeš si donést víno, něco slaného. A cenově taky dobré. Ale horší to bude s termínama, jsou hodně žádaní.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jj, v Bohémě jsem taky byla...ale ty ceny až tak super nebyly. Teda pro nás. No, asi bylo nejlepší to mít normálně v restauraci, cenově to vyjde v tom Nekonečnu už na stejno, ne?
Odpovědět
lutsouek: bohema je stejne jak fontana neli levnejsi ne? ja tma mela oslavu narozek a pro 11 lidi me vysla na 3 tacky tusim....no nekonecno je cenove levnejsi nez fontana o dost ale kvalitou kuchyne bych rekla ze i o dos tlepsi...nikdy tam nebylo nic co by nebylo vynikajici, i menicka
Odpovědět
Článek se načítá
Lutsousek: mají webovky ti v tom mariánským údolí? Zkusím to, za to nic nedám, ale myslím si, že na Kozí Horce bude plno, no :-( Holky já jdu spát nebo mě z toho trefí šlak za tři měsíce už budu vdaná, ale do té doby mě asi klepne pepka :-N Dobrou noc :-)
Odpovědět
kozi horka je totalne plna na cely rok :-( ptali jsme se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no nás to nevyšlo líp v Bohémě než ve Fontáně. Ale každá chceme něco jiného. Vy chcete jen večerní raut, my celou svatbu.... To Nekonečno bude pro vás asi nejlepší volba :-) Kvalitu jídla posoudit nemůžu, protože ve Fontáně jsme ještě nejedli. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, mají a pošlu ti je do IP, jak je najdu. :-) Dobrou a klíííídek.
Odpovědět
lutsousek: ja nevim co ja si pamatuju byl abohema ok ale mozna zvedli ceny, netusim ]-( uvidime ono nastesti nekonecno, jardin i bulevard maji jednoho majitele i provozniho takze prostor si vyberem a jidlo nam daji vsude stejne za stejnou cenu...a vse je to v tom nadvori u divadla
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo, na tom nádvoří to bude pěkný :-) A dal by se tam udělat i menší ohňostroj místo těch lampionů! No nic holky, jdu taky spát. Ten letní čas mě nějak zmohl :-N Dobrou.
Odpovědět
lutsousek: to urco :-) ale asi ani ohnostroj nechci, uvidim no, tchan nam ho chce dat ale radeji bych cokoliv jineho...
Odpovědět
Romi nejela jsi dneska 3kou šalinou na českou? Se mě zdá, že jsem tě zahlídla ;-)
Odpovědět
AHoj holky, prvně se chi omluvit že jsem nedorazila na sraz, bohužel jsme měli s přítelem na poslední chvíli velký zařizování ohledně bytu, kam se budeme stěhovat. ssimmikk: My budeme mít hostinu v Žebětínským dvoře, ceny jsou tam dobrý a výborně vaří.. Dělá tam provozního náš známý, takže bych ti ho mohla kdyžtak dohodit aby ti udělal nabídku a třeba dá i různý slevy jako nám, aby si tě získal :)mají tam 7 salonků, pro každýho něco :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás po víkendu :-) ssimmikk: Kozí Horka je v náš termín plná, byli jsme se tam ptát už někdy v říjnu...
Odpovědět
nzodiova : žebětínský dvůr je parádní! Teď tam budem mít taky firemní akci, je to tam moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě od Žebětínského dvoru zase odrazovali, že tam dělají víc svateb najednou :-( Ale jestli to je vše oddělené, proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My v Žebětínském dvoře taky byli, protože ten provozák je spolužák toho mýho ze základky, je to tam fajn, ale nebylo to pro nás... při 30 lidech nás dali do toho svatebního salonku, okdud je výhled a přístup na parkoviště. :-| Navíc tam je opravdu víc svateb najednou a jak kdy to stíhají s obsluhou...pivo se totiž nosí normálně z výčepu z restaurace. A aby děti a psi pobíhali po parkovišti není nejlepší.... ten menší salonek má vstup k dětskýmu hřišti, záleží, kolik by Vás bylo, Simčo. Jo a nějaký venkovní grilování- sele, kýtu, nedoporučují. Prý to udělají na grilu v kuchyni a dají to normálně k rautu...
Odpovědět
angebot: vyšli nám tam hodně vstříc a moc nám chutnalo a líbí se nám i ten interiér, tak jsme se ddlouho nerozmýšleli :) lenieka: A kdo tě od toho odrazoval? Abych se nazačala bát:) Ale oddělené to tam je.. Prý jsou i na každou svatbu přidělení lidé, tak snad nenastanou žádné problémy... Do Kozí horky jsem kdysi taky volala a náš termín byl ještě volný, ale ta ženská u telefonu byla tak nepříjemná a všechno byl problém, že jsem se na to vykašlala a šla o dům dál.. Jako nevím co je hroznýho na tom chtít ochutnat svíčkovou a ona mi řekla, no jako my děláme svatby už několik let a víme co děláme, tak nevím proč nás potřebujete zkoušet :-S a bylo víc věcí na které takto reagovala. Bohužel je to jeden člověk, ale tan úprezentuje ale at je to tam sebelepší ta paní na mě takový dojem rozhodně nudělala.. Takže bohužel :(
Odpovědět
lutsousek: a co je na tom že vás při 30ti lidech dali do svatebního salonku? Jako že je to na tolik lidí malý nebo velký?
Odpovědět
lutsousek: To parkoviště mi tam přijde naopak fajn, lidi mají kontrolu nad autama a hned jak přijedou mají do salonku přístup přímo z toho nádvoří. Navíc je salonek do fialova, zrovna jako naše svatba, takže není nad čím přemýšlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: to, že je výhled na parkoviště...a my potřebovali něco pro děti a psy...
Odpovědět
Nestíhám Vás dočítat,,,to mi máme hostinu na zahradě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?