Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: někteří mívají třeba na netu seznam darů, co by si přáli... ssimmikk: my chceme taky finance, zařízení jsme kompletně. Říkat to nebudeme - v rámci rodiny to máme tak, že se stejně většinou dávají peníze a od kamarádů nic hmotného kromě lahvinky vína neočekávám :-) Já ti nevím s těma kartičkama, asi bych jim je tam pro sichr dala, abyste potom nedostali nějaký ten adrenalinový zážitek...
Odpovědět
lenieka: Mně to přijde divné, vymýšlet si, co chci. Můžu být ráda, že dostanu něco. Kdyby se zeptali, tak jim to řeknu, ale jinak ne. A ty kartičky, to se mi vůbec nelíbí.
Odpovědět
p.e.t.a. : opravdu to nejde přečíst, je to malinké písmo. Můžeš to napsat sem, co tam máte?
Odpovědět
Peťo: ty lampiony si brat nebudu :-) jiank oznámko je krásný, kde jste si ho nechaly dělat a na kolik vyšlo? Lenieno: no právě třeba o let balonem nestojím a věřím, že by to něco takovýho bylo, jak je znám, proto nevím jak se tomu vyvarovat, je mi blbé jeho kolegům z práce říkat, že chceme peníze :-| Peťo, napiš mi, jak to tam máte napsaný, nepřečtu to :-(
Odpovědět
Kdy máte Helčo vůbec svatbu a kde teda?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak ať to kolegům naznačí sám :-)
Odpovědět
Zatím to vypadá na 11. září - pokud se něco nezmění,,,na nějaké louce u Břeclavi,,
Odpovědět
Lenienka: uvidíme, teprve o víkendu se rozhodlo, že je pozve, protože bude dělat rozlučku se svobodou a ještě na svatbu, tak jsme furt nevěděly......musím se s ním ještě nějak domluvit ;-)
Odpovědět
Jééé, tak svatba na louce, to abych se dojela kouknout, jak to vypadá ;-) a jinak vy nemáte pevný datum? Řekla bych, že už je nejvyšší čas ;-)
Odpovědět
ssimmikk: no my měli pevné datum už dřív, ale od té doby se 2x změnilo, ,,proto jsem psala zatím,,snad už je konečné,,,klidně přijeď, jsem na to sama zvědavá,,je to překvápko,,ani nevím, co bude za jídlo a nic,,jen vím, že nás oddá kamarád,,
Odpovědět
jo-pokud některá sháníte samodržky, tak v calzedonii mají akci za 49kč
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: Máme je od Japosu za 48Kč. a je tam: Svatebčané naši milí dovolte nám prosbičku, raději než věcné dary naplňte nám kasičku.Mnohokrát vám děkujeme za každičký halíř, stokrát lepší než nést domů stodesátý talíř :-D Jinak ale pochybuji, že bysme dostali něco jiného než peníze.
Odpovědět
Článek se načítá
p.e.t.a.: tak to máte hezké - lepší než ty okoukané básničky, které jsem tu viděla od hodně lidí. Líbí se mi to
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: děkuju, já taky všude četla to stejné a tohle se mi moc líbilo. Taky jsem si je tam koupila, jen bílé, tělové už neměli.
Odpovědět
p.e.t.a.: tak to já bych bílé nesnesla. Já koupila hodně tělových i černých do zásoby :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak let balónem bych brala, ale nevím, jak by se na to ksichtil ženich, protože se bojí výšek :-) Jinak samodržky v cfazedonii už nemají dneska jsem tam byla :-( Jo a už mám kontaktní čočky :-) Truchu mě teď z toho bolí hlava, ale zvyknu si :-)
Odpovědět
tak jinde v calzedonii,ne? Přece není jen ve Vaňkovce nebo taK?
Odpovědět
helcapelca : Tak to netuším, ale ve Vaňkovce už je mají za 159,- :-(
Odpovědět
Helčo nechceš do albíčka taky hodit fotečku? Aby jsme Tě poznali při tom dalším srazu :-)
Odpovědět
No oni tu akci měli do neděle (včera) nebo do vyprodání zásob - ségra je ale dneska ještě kupovala ve Zlíně za 49, prý.
Odpovědět
helcapelca : Tak to měla štěstí :-) Ve Vaňkovce je neměli už za tu cenu :-(
Odpovědět
hvezdicka: já žádnou pořádnou snad ani nemám - neboj, já se k vám přihlásím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca - no to vůbec neva,, jen tak pro představu,,, jak vypadáš???
Odpovědět
romca: Já tu fotku měla i na profilu,ale raději šla pryč,,,jsem normální polodlouhovlasá bruneta,,, No nic,,pokračování příště,,, šichta končí, ,,tak jdu domů.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, já vás vůbec nestíhám :-( bohužel z práce se sem nemám čas mrknout a z domu už se mi večer někdy ani noťas pouštět nechce.... fotky ze srazíku bych teda taky radši smázla, vypadám tam jak... :-S ale aspoň se příště poznáme, když bude další srazík ;-) my chcem místo darů určitě jenom peníze, protože domácnost máme komplet zařízenou a pokud něco potřebuju, koupím si to podle svýho gusta. A ani se mi nechce s tím otravovat hosty, aby lítali po obchodech a sháněli přesně to či ono a i tak bych měla velkej problém s vymyšlením těch věcí. Prašule se budou hodit na sv. cestu, chtěli bychom nějakou exotiku 8-). K pozvánkám budu dávat kartičky s básničkou a odešlu to i mailem s pozvánkama kámošům na večerní party, protože věřím, že někteří taky nebudou chtít přijít s prázdnou. Do solárka lezu jedině v případě, pokud se nestihnu opálit, dělají se mi totiž po něm znamínka, tak snad to nebude nutný...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dneska jsme byly s hvezdickou ve Vaňkovce a ta akce na punčošky už skončila. Mají je, ale bohužel zase 3 x tak dražší :-| Kdybych chtěla svatební dary, tak bych tady na beremese vyplnila přímo ten svatební list. Můžete myslím poslat odkaz mailem známým a přímo tam vyplníte, co si přejete, kolik to asi stojí, kde se to dá koupit... My budeme chtít jen peníze a budeme posílat tuto básničku: Nelamte si hlavu se svatebním darem, stejně by zatím zůstal ležet ladem. A proto Vám malý tip můžeme dát, když už se teda budeme brát, potěší nás příspěvek v jakékoliv výši, který nám rozpočet na bydlení zvýší. Pokud něčím přispějete, budeme rádi, důležitější však je, že to oslavíte s námi.
Odpovědět
Holky, tak jsme s mojím mazlíkem vykládali o vývazcích a já u toho usnula jako špalek :-D Teď jsem se probrala a vypadám příšerně, tak se půjdu umýt a asi si lehnout, protože jsem dneska fakt KO. Jinak k těm darům se nás zatím ptali, takže jsme řekli, že pokud budou chtít něco dát, tak bysme byli rádi za penízky :-)
Odpovědět
holky tak me vybuchla kapela..haha...to je jen zly sen
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu :-) Peťo: nevadilo by ti, když tě s básničkou okopíruju? :-N Máme vybranou tu co Kachorka, ale ta se mi zdá lepší, hlavně je jednodušší-kratší ;-) Asi taky nechám udělat oznámka u Japosa, už mě to nebaví :-(
Odpovědět
Helcapelca: nevykládej, že nemáš žádnou fotku...........ráda bych měla představu s kým mám tu čest si psát, ty taky naše fotky vidíš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?