Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: už nevím, kdo mi to říkal, asi nějací známí :-) My se tam nakonec ani nebyli podívat. Nejdřív jsme hledali přímo po Brně, aby Brňáci nebyli omezeni dopravou z hostiny :-)
Odpovědět
jejda,já se přeťukla - samozřejmě my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: chtěli jsme tam i obřad a kvůli těm dětem, té nejmenší jsou dva roky, tak jsme potřebovali něco, kde se zabaví :-D Ona je hroznej ďáblík...chvíli neposedí a běhání mezi autama by nebylo ok. Navíc, venčit psy na betonu taky ee... Ten salonek je pěknej, obsluha taky super- až teda na ten frmol s pivama. A prostě jsme chtěli večer mít gril. Tak jsme šli jinam. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holiky,,, angebot -- no já se tě zrovna chtěla zeptat, jestli jsi náhodou do té 3 nenastupovala :)
Odpovědět
ahojky holky :-) Teď jsem dorazila od Dr. s babičkou :-| Je to u těch doktorů vždycky na dlouho :-( nzodiova: No pěkně jsi nás naštvala s tím srazem, protože my se slezeme kvůli tobě v sobotu a ty si nedojdeš :-( Jinak ta rezervačka tam ani nebyla :-( Ten číšník tam tvoje jméno vůbec neměl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nám se porouchal doma kotel a už dva dny jsme tady v neuvěřitelné zimě :-S Ani jsem se nemohla osprchovat, vypadám jak bezdomovec s těma mastnýma vlasama...a ještě k tomu jsem díky tomu prochladla, takže mě chytl močák a zduřely mě uzliny v tříslech, bolí to tak hrozně, že kulhám... Dneska má přijít technik, tak to snad bude dobrý. I pes se klepe zimou :-D
Odpovědět
lutsousek : No močák je svinstvo to znám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, já se jen bojím, aby se mi to nepřeneslo i na ledviny, když mám i zduřelý ty uzliny. Ledvinovou koliku už jsem zažila a nepřála bych ji ani nejvetšímu nepříteli! :-|
Odpovědět
lutsousek : Tak tu jsem teda neměla naštěstí, ale ten močák mi vždycky bohatě stačí :-D :-D Já mám zase spálenej jazyk, tak taky super :-(
Odpovědět
lutsousek: je mi tě líto, když si tady čtu, jak ti je,,,vážně,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a cos dělala? :-D já to mám, když nedočkavě ochutnávám při vaření :-D
Odpovědět
lutsousek : Bingo trefa do černého :-D Včera jsem ochutnávala polévku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helca: no, děkuju. Jsme přišli po týdnu domů a zjistili tohle... já jsem na chlad děsně náchylná a ty ledviny mám po mámě. Nic příjemnýho...ale pohled je na mě veselej :-D mastný vlasy, bledá tvář, kulhám a na vodítku psa :-D jsem ani nechtěla vylízat před barák a venčit.
Odpovědět
lutsousek: Jdi ven tam se třeba trochu ohřeješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: :-D :-D :-D tak aspoň nejsem sama, co to dělá!!! A byla aspoň dobrá? ;-)
Odpovědět
lutsousek : Vařila jsem ji já, takže byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězička: byla jsem venčit... ale kdybys mě viděla, dáš mi 5 korun. :-D A v tomto stavu ani moc neujdu... fakt to bolí.
Odpovědět
hvezdicka: Tak to mě strašně mrzí, ale bylo to fakt neodkladný :( a neměla jsem na nikoho z vás číslo abych vám dala vědět. Ale nechápu jak tam nemohla být ta rezervačka, volala jsem tam a chlap mi to potvrdil, možná špatně slyšel moje jméno, jinak si to nedokážu vysvětlit. To mě teda pěkně naštvalo, to tam asi zavolám :(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - no já na to taky dost trpím,,, takže úplně vím, jak ti je ... helca- -- tak jak jste pohli s přípravama svatby???
Odpovědět
hvezdi: A mely jste si aspon kam sednout? Fakt me to stve, ale bohužel víc jsem pro to udělat nemohla, než že jsem to rezervovala..
Odpovědět
lutsousek : aha, tak to je fakt krutý teda :-( nzodiova : Nech to být...asi slyšel fakt jiný jméno, protože nějakou rezervačku tam měl, ale tvýmu příjmení se to teda nepodobalo...Tak snad to výjde příště...taky jsem Ti chtěla napsat, ale nemám číslo :-(
Odpovědět
romca13: dala jsem si šít šaty,,, Jinak nezařizujeme skoro nic,,,Na oznámení a prstýnky je ještě čas, jinak nevím, co bychom měli ještě zařídit,,,???
Odpovědět
Profilova fotka
helca -- a jaké šatky si s nechala šít???? to jsi to měla teda rychle rozmyšlené,,, a v Brně se ti žádné nelíbily???? myslím, že i v exclusive měly nějaké takové podobné, krátké...
Odpovědět
já si je chtěla nechat ušít, pořádně jsem v salonech ani nebyla,,
Odpovědět
helcapelca : Nepříjde to na víc peněz???
Odpovědět
Profilova fotka
helca - no tak to byl ale fofr??? a kde si je necháváš šít??, a jaké???? máš jejich obrázek?????
Odpovědět
hvezdicka: vyjde to asi na 8000 - a pak je můžu prodat, když budu chtít romca13: šije mi je jedna známá z Phy. Nemám obrázek, bude to originál. Teď se dělají návrhy.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Přijedeš autem? Nemám radši počkat u tesca u parkoviště, jak jsou jezdící schody?
Odpovědět
Profilova fotka
helca - no a jakou máš představu????
Odpovědět
kachorka : Jo autem...no to by bylo úplně nejlepší...to by jsi byla hodná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?