Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to jsme se nepochopily... Sraz 15:30, ale rezervačku už na 16:15h. CO kdyby bylo škaredě a my neměly kam jít, když by byla rezervačka až za hodinu? Nebo ji tam zkus domluvit flexibilně 16:15 až 16:30.
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, tka už to chňápu... fajn. Takže sraz zůstává, 15.30 !!! A zerervačku dám na tu 16.15, to bude stačit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda rezervačku... já mám zase dneska den... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, já se srazíkem taky počítám na 15.30 hod :-) Budu se těšit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se srazem též počítám a mě je úplně jedno, v kolik a kde.... Já se podřídím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už sem tu nebyla hodně dlouho, nějak nestíhám počítač, jen občas něco připíšu na koníka. Co nového? Nějaké těhulky i tu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak fajn, už se těším.. ;-) Nicollko ahojky, no těhulky se nám tady množí jako houby po dešti... ;-) Jsou tady těhulky, co chodí i na koníka, tak jestli tam nakukuješ, tak asi víš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže holky, počítám s hojnou účastí ;-) Takže v sobotu v 15:30 jako vždycky, ju? ;-) Budu se těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se budu na všechny těšit v sobotu! Tak kdo teda všechno jde??? Lenajsek, Pája, Lenča, browneye, já... Je to všechno nebo si přidá ještě někdo??
Odpovědět
Ahoj Lenajsku, nějak jsem neměla čas sem nakukovat. Mrzí mě to, ale srazu se nebudu moct zúčastnit, jedeme po rodinách...Ještě rozvážíme oznámení, takže toho máme teď celkem dost. Ale příště už se určitě zúčastním ;-) Mějte se holky moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenajsku, strašně ráda bych dorazila, ale popravdě nevím, jak to bude v naší hospůdce...Přibyly nám nějaké akce, když to budu stíhat, tak určo dorazím, kdybych se u nás zdržela, tak se budu těšit na Váš další srazík ;-) ale má být nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mišunko, to je mi líto, že nedorazíš, snad to vyjde příště. Tak hezky pojezděte příbuzenstvo, rozvážejte oznámení, my jsme většinu posílali poštou, přece jen máme příbuzenstvo pokaždé někde jinde... Browneye, tak uvidíš, jak Ti to vyjde, bylo by fajn, kdybys mohla dorazit, a jestli ne, tak snad příští srazík v hojném počtu!!! ;-) To nás teda moc nebude... :-| Snad doufám všechny ostatní, co jste napsaly, přijdete... já, Katy, Pája, Lenča?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, děkuju moc za to, že jste dorazily, myslím že to bylo fajne... ;-) Přístě se nás snad sejde víc, viděla bych to na nějaký ten červen, piknik v zámecké zahradě pod stromama, s dekou a občerstvením, a Leňa s miminkem... :-) Pěkný večer a pak písněte, jak sjte dojely, ju? Páji, snad ses tentokrát na dálnici trefila... ;-) Mějte se fajn a pěknej prodlouženej víkend! ;-)
Odpovědět
Tak se mrkněte: http://www.beremese.cz/album/album.ph... ;-)
Odpovědět
Leňulko, na dálnici jsem trefila ;-) Možná díky tomu, že jsem poprvé jela za světla :-) MOc ráda jsem vás viděla. Přidala jsem taky 2 fotečky ... :-) :-) a těším se na ty od Leničky Dv.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak fotečky už mám uložené v počítači, jen mi prosím písněte do IP, nějaký to heslo, ať to můžu vložit do albíčka ;-) Jo a Leni, že mě ty tvoje fotky pošleš na email, prosím pěkně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Fotky jsou super, díky za srázek, i když nás bylo tak málo, tak to bylo moc příjemný a fajn! Hezký povídání, příjemná společnost... Už teď se těším na ten červen! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, písla jsem Ti do IP, fotky pošlu. ;-) Katy, taky se mi to zdálo fajn. :-) Jen doufám, že Páju nebolela hlava z toho sluníčka... :-) Jak se daří našim nevěstám? Přípravy jsou asi v plném proudu... Krásný den všem!
Odpovědět
Tak a jsou tam všechny fotečky ;-) Leňa
Odpovědět
Ahoj holky, moc vám to sluší:-) Mňááám Tiramisu, sakra, to bych si dala, na hradbách mi fakt chutná:-)
Odpovědět
Ahoj holky, fotky krásný ;) už je krásné počasí a vykukují bříška. Jaké pro mě překvapení, že i ty jsi se přidala Leni... Tak hlavně tfuj tfuj ;) nějak jsem propásla termín srazu.. budu muset bedliveji sledovat termíny..
Odpovědět
Jé, Jani ahojky! Kdybych na Tebe měla číslo na mobil, písla bych Ti, ale nemám... :-( Škoda, tak snad to vyjde příště... jak se Ti daří? Myslely jsme na Tebe... ;-) Veru, Katy taky chutnalo, ale měli jen jedno poslední, tak já jsem si dala něco jinýho, tak příště si dám taky...
Odpovědět
Šiš jsem se neodhlásila, tady Lenajsek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se omlouvám za zmatky... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Jani, ahojky!! Škoda, že si se k nám nepřidala, nějak nás zanedbáváš... ;-) Tak snad dorazíš na další srazík, který plánujeme v zámecké zahradě :-) :-) Taky bych ti napsala SMS, kdybych měla telefonek ;-) MOc to všem na fotečkách sluší, akorát já si připadám nějaká nateklá :-)
Odpovědět
No na další srázek příjdu určitě... brzy bude ze mě slavkovačka ;) jen dost práce a taky tak všechno okolo... takže tak :( Na fotkách to Páji sluší všem aj tobě!!! ;-) Leni, já se lekla, kdo je to pod tím "slavkovem" hahaha
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem zdovolením koukla na fotky, no užili jste si to krásně a počasí taky vyšlo super. Leni no na koníka chodím ale mám uloženou jen stránku holek po potratu a jiný témata vlastně ani nevidím, takže o těhulích nic nevím. No doufám se nám to brzy taky zase zadaří. moc moc těhulkám gratuluji a moc moc si ty pupíky užijte...strašně to vše letí..;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, na srazík Vám teda vyšlo krááááááááááásný počasíčko a i fotečky máte nádherný....Moc Vám to tam všem sluší, škoda, že jsem musela zůstat v práci, bývala bych Vás ráda poznala osobně ;-) Gratuluji všem těhulkám :-) a doufám, že Vás včera nebolel moc zadeček :-D
Odpovědět
Ahoj Lenajsku, přípravy stále pokračují...Blíží se to pomali do finišu a to bývají největší zmatky :-) Ale snad to proběhne vše v poho...Dnes jsem byla u kadeřnice na zkoušce, tak celkem dobrý...Ještě si účes ve finále trošku pozměním a snad se bude líbit:-) Ještě sehnat botičky, ale těch bílých je tento rok nějak malý výběr, vůbec si zatím nemůžu vybrat. Mrkla jsem se na fotečky a moc vám to holky slušelo, vzpomněla jsem si na váš v těch 15:30h ;-) My jsme objížděli rodiny a zrovna bylo tak nádherný počasí. Příštího srázku se už snad zúčastním, to už bude po všem :-D Mějte se všechny moc krásně a užívejte krásnýho sluníčkovýho počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu dlouho nebyla,byly jsme na dovči a pak jsem potřebovala pár dnů na aklimatizaci. Koukám, že na srazíku vás byla nakonec pár, aspoň jste si líp pokecaly ;-) Fotky moc hezký a doufám , že do dalšího srazíku to uteče a budu moct i já. Fotky máte hezký. Kdyby se někdo chtěl juknout na naše z dovči tak tu http://misicka455.rajce.idnes.cz/ , ale omlouvám se předem za některé za jejich kvalitu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?