Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak tady už nidko nechodí :-o
Odpovědět
A jéjé jdu nakouknout a koukám že tady mrtvo, všichni sme na koníkovi co? :-D misi: Zkoukla sem na ty fotečky nádhera, muselo tam být fakt nádherně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za pochvalu fotek , bylo tam krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni tak sem tě myslím viděla jeden den na zlatce, seděla jsem tam na pískovišti s dandou. To je snad poprvé za tři roky co tu bydlím :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době, už fakt chodím hlavně na Koníka... :-) Vidím že se to Mišunce pěkně krátí, tak ať finišující přípravy probíhají bez potíží a v klídečku.. ;-) My jsme si dneska vzali svatební oblečení a se svědkama šli na zámek, pohodička... :-) Dali jsme si dobrej obídek, udělali pár foteček v zámecké zahradě, prošli se na náměstí... Až budu mít fotky od té mé svědkyně, fotila na klasickej film, něco přidám do alba. Musí je předtím ale ještě nascanovat. Mišičko, krásný fotečky z Egypta, pro mě by to bylo až moc exotický, ale určitě se vám tam líbilo a užili jste si to. ;-) Kolik jste tam měli stupňů? Nicolko, viděla jsi mě na Zlatce? No vidíš, měla jsi zavolat... ;-) Jani, bude z Tebe Slavkovačka??? Jo? To je super, kdy se budeš stěhovat? A káám? ;-) Bysme mohly zajít někdy na kávičku... :-) A doufám, že příště na srazíku bude větší účast.... ;-) v zámecké zahradě bude piknik... :-) Přeji krásnou neděli všem, mějte se fajn!
Odpovědět
Ahoj holky.. já teda na koníku nejsem a delší dobu určitě nebudu. hahaha ;-) Leni.. jsem na ZH (zlatá hora), ale jak tak vidím.. tak je nás tam víc, že? :-) Bychom mohli někam zajít.. škoda, že jsem ten minulej sraz nevychytala. tak snad příště. já měla v plánu jít o víkendu i do parku.. ale zrovna včera bylo pěkně hnusně. ten vítr je šílený i dneska.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni no nechtěla sem křičet nebyla jsem si jistá ale myslela jsem si že jsi to ty :D Chodíme tam skoro každý den na pískoviště, jen je tam ted teda pěkně škaredě a má být celý týden takto na prd. A ve svatebním jsem tě viděla na zahrádce v zám. parku, to jsem poznala podle šatů moc moc krásný. Jani tak další Zlaťačka :D Já tam koukám po bytech, ale nic nic nic, slavkov je přeplněný, peníze už máme, hledám architekta, potřebujem projekt a pak už jen schválení, pokud se mezitím ještě někde něco neuvolní, ale s tím nepočítám
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já taky bydlím na Zlaté Hoře, tak se někdy můžem potkat. ;-) Nebo můžeš přijít na kafíčko. ;-) Nicolko, Tys byla v neděli v zámeckým parku? Jojo, kolem dvanácté jsme seděli na zahrádce a popíjeli kafíčko, pohodička... až na ten vítr. Tak ať to s bydlením dobře dopadne, občas se nějaký byty prodávají, ale je to dost peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, Jani na příštím srazíku v červnu určitě nesmíš chybět!!! :-) ;-) Já mám na Zlatce tetu a strejdu a kousek za rohem v novějších bytech i sestřenku s manželem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni jojo byla jsem tam s malým a sestřenkou a kamarádkou z Brna, akorát tě okukovali, že co je to tam za kněžnu nebo co :D Teda Zlatá Hora je populární :D Byty se prodávají ale je to hodně no, už jsem se tam byla na jeden byt podívat, hypotéku bysme na to dostali, cca 2mil. ale platit 11tis hypotéku a do toho byt říkali nám že tak 5-6tis tak to by bylo opravdu hodně každý měsíc. A kdy chystáte další srazík? Mě to vychází vždy uplně na prd. Ale Taaak bych se zase vdávala, ty šaty a tak :D Leni závidím ;)
Odpovědět
Ahoj hoky, jsem tady nova, tak doufam, ze jsem nic nepopletla. cetla jsem si vase odkazy na svatbu na zamku ve Slavkove a jsem rada,ze jste to chvalily. potrebovala bych trochu poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
Bendovko ahojky, to je fajn, že ses rozhodla pro svatbu ve Slavkově, určitě se ti tam bude líbit... ;-) A jseš tady správně, vítej. ;-) S čímpak potřebuješ poradit? ;-) Klidně se ptej, rády poradíme. Vidím, že svatbu budete mít v srpnu? Super... ;-) Nicollko a jo... prej kněžna... :-D Srazík se chystá předběžně na červen, ale datum jsme ještě nestanovily. Dáme zavčas vědět.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nic, tak vidím, že to s tou radou asi nebude tak žhavý, že bendovko? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenajsku, tak po dlouhé době, ale přece jsem se sem dostala :-) Mám na tebe ale i na holky dotázek? Neznáš pana ředitele zámku ve Slavkově? Čistě náhodou :-D Jinak od včerejška máme už prstýnky doma, košíčky pro družičky jsou taky a teď čekám na knihu hostů s perem. Krásný večer Vám přeji...papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ve spolek holky. Nema nektera z Vas zkusenost s tou novou restauraci na zamku? Ja jsme bohuzel v zahranici, takze se snazim vse zaridit pres telefon a internet a byla bych rada za kazdou informaci. Predem mockrat diky!
Odpovědět
Ahoj holky.. vy jste všechny už na koníkovi, že? :-( tý jo... jsem se dívala a i Páája :) tak všem blahopřeji a přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je fakt, že se asi většina z nás přestěhovala na Koníka... :-) jo jo Jani, už i já... Podařilo se to v podstatě čistě náhodou, takže o to větší překvapení to bylo a o to dýl jsem se s tím musela "srovnávat". Už se oba docela těšíme a je ze mě ta pravá těhule :-D Aspoň nás čeká něco pozitivního, protože zatím je to letos u nás jen o pohřbech. :-( Příští týden nás čeká další ;-( A co ty, jak se ti žije ve Slavkově? Dobrý? Docela by mě zajímalo, jak to u vás pokračuje. Klidně písni do IP. Ať je to jak chce, tak doufám, že jsi šťastná a aspoň v rámci možností spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale dlouho taky nikdo nic nepsal, a já nějak už k tomuto tématu nemám, co psát... Jani ahoojky! Už jseš ve Slavkově? Jestli jo, mohly bysme někdy zajít na kafe, nebo se můžeš zastavit, ráda Tě uvidím... ;-) A držím palce, aby ses měla zase fajně a všechny chmury byly pryč.. Dívala jsem se, že Mišunka má zítra svatbu, tak držím palce, aby vše klaplo, aby vyšlo i počásko, a hlavně aby je neopouětělo štěstíčko... snad se pak ozve, až opadne svatební stres a posvatební... :-) Browneye ahojky, pana ředitele na zámku určitě neznám, proč se ptáš? Já znám ze zámku jen pí Partykovou, se kterou jsme vyřizovali svatbu v té kapli, ale vlastně ji znám jen od vidění... :-) To je fajn, že už máte prstýnky a dolaďujete zbytek... tak ať se daří! Páji, drž se kočko, bude líp!!! Miminko vám vše vynahradí... ;-) A Jani, díky za gratulace... :-) U nás je taky velká radost, po tolika letech... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verulin ahojky, v té Zámecké restauraci, nově otevřené jsem byla, nevím, co bys chtěla vedět.. mají docela rozsáhlé stránky na netu, teď si přesně nepamatuju jejich adresu, ale když si zadáš do vyhledávače Zámecká restaurace Slavkov u Brna, určitě Ti vyjedou. Cenově je to tam trošku dražší (na nás), ale jinak pěkný interiéry, teď mají i nově otevřenou zahrádku venku (hned vedle zámku), vaří tam docela fajn, aspoň co my jsme měli jídlo, ale my bysme neměli na to tam dělat svatbu, je to vážně trošku dražší. Mějte se krásně, a pěkný víkend všem, a Mišunce ještě jednou hodně štěstí, držím palce!!!! ;-)
Odpovědět
Teda, tady to nějak upadlo... To se letos nikdo na zámku nevdává? :-o ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vdávám já ;-) v zámeckém parku, ale už jsem tu asi sama, kdo se tam letos vdává :-( Lenajsku, nevadí, už jsme to vyřešili, fotili jsme se tam na oznámko a potřebovali jsme tam vjet autem, nechtěli nám to povolit, nakonec to vyšlo :-) takže fotečky už jsou a na oznámku se pracuje :-D Všechny vás moc zdravím a nastávajícím maminkám gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, tak tady už se nikdo dlouho neukázal ;-)
Odpovědět
Ahojte, browneye, my jsme se všechny přestěhovali na vedlejší server:-) :-) Dívala jsem se do týho alba - ten účes je naprosto geniální, vypadáš nádherně, fakt se těším na fotky, budou jak z časáku ;-) ;-) . I prstýnky se mi moc líbí !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, moooooooooooc děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ;-) No právě, kolikrát bych s Vámi pokecala, ale tak nějak nemám s kým :-( no co nadělám, že, vy už jste o level jinde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dlouho jsem tady nebyla, ale nějak nemám co psát, tak se nezlobte. Myslela jsem, že když se tady někdo ptal na nějaký otázky, tak že se třeba dotyčná znovu objeví, ale ono nic... Browneye, máš fakt moc pěkně vymyšlenej a udělanej účes, už jsem se dívala minule. A jak přípravy pokračují? Co ještě zařizujete? Odkaď budete mít cukroví a dort? A odkud budeš mít půjčený šaty? To je fajn, že už se na oznámku pracuje, nebo už ho máte možná hotový.. dáš pak taky do albíčka? ;-) Tak já se zase loučím, všechny zdravím, mějte se fajn! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A prstýnky teda krásný. :-) Vidím i oblek ženicha, ten je koupenej, nebo půjčenej? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenajsku, děkuji moc za pochvaly. ;-) Já jsem sem vždycky nahlídla, ale když se tu nikdo nepřidal, tak jsem se taky nezapojovala... :-( Jinak dorty budou z Blanska a cukroví něco domácí a zbytek z Domašova :-) Šatky mám od paní Damborské ze Svoboďáku. Oblek máme zase z jiného salonu, vlastně pokaždé mám vše z nějakého jiného salonu, pro družičky, pro mládence...Něco mám i z Olomouce...Oblek máme půjčený, je světlý a ten by moje drahá pololvička vůbec neunosila ;-) Oznámka by měla být zítra dopo, teď doma pracuji na obálkách a dneska mi přišla svatební kniha hostů s perem, kterou jsem si objednala z Ebay. :-) Ještě jsem se Vás holky chtěla zeptat, když má ženich a svědkové kytku na klopě (korsáž myslím se to jmenuje) a maminky mají kytky do ruky, mají ještě rodiče i větší vývazky nebo taťka když mě vede taky korsáž? A jak je to se sourozenci? Větší vývazky?a pro zbytek menší vývazky?a zdobily jste jen ty doma nebo pak i těsně před obřadem?Já si myslím, že by to mělůi být ti, co jdou na hostinu, pokud z nich někdo dorazí až na obřad, tak by měl být dozdoben ne?Každý mi říká něco jiného, tak se ptám... Všechny Vás zdravím a předem díky za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jedna otázečka, mám doma to CD s písničkami k obřadu a teda nevím, je to skoro všechno stejné :-( jak je to s hudbou ve Slavkově?Opravdu si musím vybrat z toho jejich seznamu?a prý zbytek si vyberou oni sami, co tam jsou zrovna ten den...???nejde si tam někde pustit své cd???nevíte??díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye, tak to máte teda pěkně rozlítaný, myslím že jste půjčovali a zařizovali na víc místech... :-) Na kolik vyjde půjčení toho obleku? Vůbec nemám přehled... a za kolik budeš mít půjčené šatky? ;-) K těm vývazkům, my dávali jen rodičům a svědkům větší vývazky, menší měli všichni ti, co šli na hostinu, a zbytek co se šel jen podívat na obřad, vývazky nedostávali, nebyli svatebními hosty na celý den. Mně to tak přišlo správný. Kytičky jsme dávali maminkám a svědkyni, někdo dává i babičkám, ale to my nedávali. Korsáž měl jen ženich. A jelikož u nás doma nikdo nebyl, před příjezdem na zámek, jen teda svědci a můj taťka, se všema ostatníma včetně ženicha a ostatních svatebních hostů jsem se setkala až před zámkem, ženich mi předával kytičku na schodech nad fontánou na náměstí, kdy jsem si k němu po těch schodech přišla... :-), tak jsme rozdávali vývazky až před zámkem. A měla by vývazky špendlit nějaká slečna, prý podle tradice, takže špendlila moje ségra. Vznikl trošku chaos koho ošpendlit, když nevěděla, kdo všechno jde na hostinu, ale času jsme měli dost tak se to zvládlo. :-D Jinak nevím, jak to chodí, my jsme to měli trošku netradiční... :-D A s hudbou ve Slavkově je to tak, že se tam hrají písničky co jsou na tom seznamu. My jsme měli jinej svatební pochod (teda nebyl to pochod, byl to Air od Bacha), ale jen proto, že jsem sehnala noty a ty jsem donesla na matriku a poprosila je, jestli by nám ten Air nezahráli místo těch pochodů, co tam měli. Jinak jsme si ostatní vybrali ze seznamu, s tím problém nebyl. A člověk to stejně při obřadu vůůůbec nevnímá, to až na videu, ale je to prostě jen podkreslení proslovu toho oddávajícího. Měli jsme tam teda asi dvě skladby, co jsme si nevybrali, ale to je tak asi vždycky... takže nakonec to dopadlo tak, že nám zahráli všechny tři, co jsme my chtěli, plus dvě navíc... :-D A svoje CD teda netuším, jestli jde pustit, v té zámecké kapli to určitě nešlo, to by ani nevyznělo, v ostatních zámeckých místnostech netuším... to chce se poptat na matrice. Tak snad jsem Ti aspoň trošku poradila... ;-)
Odpovědět
Ahoj Lenajsku, tak jsme se vrátili ze svatební cesty z Egypta:-) Jinak svatba nám dopadla dobře, vše vyšlo:-) Počasí jsme neměli úplně sluneční, ale to nám ani nevadilo:-) Na fotkách to není ani poznat. Takže moc fajn svatba:-) Klidně bych si to zopákla :-D Nám teda hráli úplně něco jinýho, než jsme si na matrice vybrali...Jako nevadilo nám to, ale když už dávají ty papíry k výberu, tak by podle toho mohli i jet. Mějte se holky moc pěkně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?