Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
1
113
114
Profilova fotka
Ahojte holky, chtěla bych se vdávat také ve Slavkově na zámku v dubnu v Rytířském sále. Máte nějaké zkušenosti? Co se smí, co se nesmí? Mohu mít vlastní hudbu? Je to tam stále jak na běžícím pásu? díky za info. Míša
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojte,chtěla bych mít svatbu ve Slavkově v zámecké zahradě. :-) Máte nějaké zkušenosti ? Většinou čtu jen samou chválu na Slavkov,což jsem ráda, ale většinou Ty svatby jsou v různých těch kapličkách a na recenzi v zámecké zahradě jsem ještě nenarazila :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ssoncaa Ve Slavkově můžete mít svatbu buď v zámku (k dispozici jsou dva sály a kaple) a nebo venku v parku. Obřad je na chlup úplně stejný jako v zámku, jen jste prostě venku. Na kraji zahrady kde nechodí moc lidí postaví altán, přinesou židle a koberec. Klávesák si přinese klávesy a obřad může začít. Mají tam i mladou zpěvačku, která Vám zazpívá. Celé to trvá asi 20 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
@myschka7 Jste si jistá že se jedná o Rytířský sál ? Takový tam není. Svatby bývají v kapli, v Rubensově sále, Divadelním sále a Historickém sále, popř. venku v parku. Zámek velmi dobře znám, bydlím kilometr od tama a natáčel jsem tam desítky svateb. Jinak je to trochu jako na běžícím pásu. Začínají v 10 ráno a končí někdy o půl druhé. Je to hodně oblíbené místo. Pokud chcete mít svoji vlastní živou hudbu, tak to není problém. Jestli ale uvažujete o nějakém kazeťáku nebo CD, tak bych doporučil tu jejich hudbu Hrají a zpívají na živo a má to úplně jinou atmosféru. Hlavně v kapli, kde j tak nádherná akustika až z toho mrazí. Opravdu pěkné. Můžete si i vybrat z jejich repertoáru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Když chci jít do Slavkova na Zámek na prohlídku a vyzjistit něco o svatbě, musim se na prohlídku nějak objednat nebo ne ???
Odpovědět
Profilova fotka
@ssoncaa Normálně stačí přijít na zámek do kanceláře. Dají Vám tam slečnu, která Vám ukáže všechny místa kde se oddává a odpoví na všechny dotazy. Zkuste si tam předem zavolat jestli se něco nezměnilo. Vždycky to bylo bez objednání.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj, chtela bych se zeptat na nejake aktualni info, ohledne Slavkova... Libil by se nam divadelni sal... Jak je to s tou hudbou, co je v cene obradu a zarizuje ji matrika? Jen klavesek nebo i nejake smycce? Hraji co si vyberete nebo jen dle seznamu? A je mozne zajistit si vlastni hudbu? Dekuji.
Odpovědět
1
113
114
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?