Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
misunko nedávala jsi pozor,protože ta hudba ze seznamu,co vám dala paní matrikářka byla jen jako podladění pod mluvené slovo oddávajícího,to co vám tam zazpívali,si určují zpěváci sami.Většinou to zaznamenáš až z videa.Ale nic si z toho nedělej,taková diskuze tady proběhla již mockrát. :-) Ahoj a hezký i když zamračený den.
Odpovědět
Hoja hoj po 100 letech zas nakukuju, koukám že jediná aktivní nevěsta je tu letos browneye :-D , už se Ti to blíží holka co. :-D Co nervozita? Už pomalu nastupuje? Já sem nestíhám chodit, už pomalu nestíhám ani toho koníka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jj, jsem tu snad samá samotinká aktivní nevěsta ;-) přitom co je letos ve Slavkově zase svateb....Nervozita zatím vůbec není, pořád čekám, kdy to přijde, asi je to tím, že pořád něco doobjednávám a řeším, co jak bude...Tak na takové úvahy při práci nemám vůbec čas.....Byli jsme 14 dní na dovče, tam kdyby nebylo známých, co se mě na svatbu pořád vyptávali, tak bych si vůbec nepřipouštěla, že za 3 týdny, už budu vdaná :-D Hlavně, aby nám vyšlo počasíčko...a tak nějak ten zbytek...Musím doladit dekoraci a teď v týdnu objednat kytí, jen pořád nevím, kam jít :-( Kde váží krásné klytičky, já si na to potrpím :-) a vdávám se jednou, že....doufám :-p A jak se jinak holky máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky... stale je toto tema aktivni??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky můžu k vám, budu mít svatbu 10.10.2009 ve Slavkově na zámku v Rubensově sále, dneska jsme to byli podepsat a všechno poplatit, takže se hlásím k aktivním nevěstám ze Slavkovského zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky pripojuju, ikdyz svatba bude az pristi rok v kvetnu.... janulev: koukala jsem, ze cekate miminko....tak to gratuluju a at se vam dari
Odpovědět
Profilova fotka
Jé paráda, tak to jsem ráda, že tu někdo je...a kdypak v květnu svatba bude a v jakém sále, který jste si vybrali? Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, my jsme si vybrali Divadelni sal.. byli jsme tam akorat v lete a slunicko tam pekne svitilo.. no vypadalo to tak krasne zlate vsechno...ze jsme podlehli... jeste akorat teda cekame na potvrzeni terminu matrikou.. coz je jedno velke dilema.. nemuzu uz obvolavat to, co bych chtela.. kdyz neznam presne termin. Obe se nam libi 22.5. 2010, ale jestli bude plno, tak to soupneme na 21.5.2010, teda jestli se ve Slavkove oddava i v patek. Jak to mate s hudbou? Cetla jsem tu holky, ze hudbu ma zamek vlastni atd.. ja bych si moc prala jednu skladbu Cannon in D od Pachelbela... Takze vse je zatim ve hvezdach.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza jj ten divadelní sál je krásnej :-) tak s matrikou přeji hodně úspěchu A co se týče té hudby, tak mají opravdu svoji...dostaneš seznam asi 40 skladeb a z toho si vybereš tři, které bys chtěla, aby hráli během obřadu, jako takový doplněk...my si taky vybírali...
Odpovědět
Profilova fotka
behem obradu a co treba nastup nevesty...??? hudba take z listu? O jejeje... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
na nástup nevěsty, tam mají na výběr ze tří písniček, já si dala klasiku svatební nástup...ostatní jsem neznala :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mohla by si mi, prosim, napsat.. ty ostatni skladby? Treba tam bude neco dle meho gusta.... je to hrozne takove to cekani na zari a zamlluveni terminu... vsechno okolo stoji.. protoze si netroufam zamluvit neco drive nez budu mit presne datum. Nevim, jestli mivaji i nejake terminy treba v patky??? Uz se vam to krati... :-) Januli
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Makcza bohužel ty skladby si nepamatuju, ten seznam jsme jim odevzávali hnedka zpátky, zakroužkovali jsme písničky a ten papír si vzala...a proč vlastně čekáte na září? Proč si to nezajdete zamluvit už dřív?¨ A myslím, že oddávají i v pátek i v sobotu :-) Jj krátí se to, ale stále je ještě dostatek času...vcelku už máme dá se říct všechno zamluvené, takže je to v pohodě...jen u mě se začíná už solidně objevovat nervozita... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn... my cekame na zari.. protoze matrika svatby na pristi rok vypisuje az posledni tyden v zari... takze prave na to my cekame... :-) :-) :-) . Tak snad ten patek nebo sobota, kt bychom chteli nam vyjdou.. no ikdyz... nervozita? v cem se to projevuje?? jak se dari miminku?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jsem neveděla, že to vypisují až v září...ale to je za chviličku a na přípravy pak bude taky dostatek času :-) V čem se projevu?U mě většinou tím, že večer přemýšlím nad tím jaké to bude, zda něco nevyvedu, abych se tam nerozbrečela jak želva apod...a pak večer nemůžu spát...a stále dokola přemýšlím, abych na něco nezapomněla atd atd... Miminku se myslím daří dobře...během 3 týdnů bychom měli jít na ultrazvuk...naposledy jsme byli před měsícem...občas cítím v břiše takové lehtání, ale na kopance je ještě brzy...prozatím končíme 16 týden, takže ještě takový měsíc, než tam začne být těsněji a budou cítit více pohyby...
Odpovědět
Ahoj nevesty, ja se tak trochu presunuju do teto diskuze, jelikoz to vypada, ze budeme mit pristi leto svatbu ve Slavkove, doufam teda ze to klapne, puvodne jsme planovali Valticky zamek, ale tak me silene znechutila ta urednice na matrice, ze jsme hledali neco jineho. Dnes jsem volala do zamku na Slavkove a rekli mne to, co psala makcza - na zamluveni terminu musime pockat do konce zari. Ja jen doufam, ze pokud se ten termin zamluvi uz v zari, ze nam ho nemuzou pozdeji zmenit??? Mam uz domluvenou fotografku a moc by me mrzelo, kdyby matrika na posledni chvili nam ten termin zmenila. Uklidnete me prosim ze to nehrozi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mayo: no zalezi jake terminy matrika zverejni. Protoze ne kazdy termin je dostupny. Na zamku jsou ruzne exhibice, koncerty atd, takze tezko rict. My bychom chteli 22.5. 2010 sobota, ale pochybuju, ze sezenu fotografa, ktereho chci, tak by bylo asi fajn to presunout na 21.5. 2010... ale tak musim si pockat az do konce zari. Z meho pohledu je to docela risk si zamluvit fotografa a neznat presne datum svatby....No, ty ho znas, ale nevis, jestli ti ho matrika potvrdi. Ale tak muzeme se modlit... :-) to ted delam casto :-) . Mas vybranou mistnost nebo to bude v kapli ci v parku?
Odpovědět
Ahoj makczo, ja mam tu fotografku domluvenou predbezne, konkretni termin jsme si nedomluvily, ja ji jeste v zari zavolam abych se ujistila ktere soboty ma volne a podle toho ten termin budu domlouvat. Je to ale fakt blbe ze se musi cekat az na konec zari, hostinu totiz taky budu domlouvat uz tento tyden, ale jinak se to neda kdyz vsechno je zamluvene na rok dopredu :-( ale porad lepsi nez v tech Valticich na matrice, tam me rekla zenska zavolejte v lednu a odmitla se mnou cokoliv resit, takze to vubec nehrozi. Co se tyce mistnosti radi bysme ten Historicky sal, kde to chcete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
cao mayo... se to rymuje... :-) , my jsme se rozhodli pro Divadelni sal - byla to laska na prvni pohled. Je takovy krasny zlatavy a my jsme tam byli prave v kvetnu, tak jsme tak ocihli, jak je to se slunkem, kdyby nam nahodou svitilo a byla to nadhera. Cely tak krasne zaril. Historicky sal je take moc pekny, takze nebudete litovat. Ani mi nemluv s tim zarizovanim, vsechno stoji a ceka se na zari. Takze jeste mesic a nejaky ten tyden k tomu. Ja teda mam kontakty a jsem v jednani s mistem, kde bychom chteli hostinu,takze se tak informuji co a jak...ale uz bych rada mela neco zamluvene. Navic nezijeme v CR, takze zarizujeme vse ze zahranici, o to je to dost komplikovanejsi. Ale to se nejak zvladne... :-) Vsimla jsem si, ze planujete svatbu v cervnu a ted i, ze i vy zijete v zahranici, takze asi vis, o cem mluvim... ;-) Kde vlastne jste? My zijeme ve Skotsku...
Odpovědět
Ahoj makczo, my jsme v irsku, takze od vas co by kamenem dohodil ;-) s tim cervnem to vypada na zmenu, spis to bude cervenec, protoze ta fotografka co mame domluvenou uz ma cerven plny. Ja se jenom obavam toho cervence, protoze mam takovy dojem ze v cervenci vzdycky hrozne prsi a jsou zaplavy, tak aby nas neco neodplavilo... my jsme na tom zamku byli tak strasne davno ze si vubec nepamatuju jak to tam vypada, takze jsme se rozhodovali jen podle nekolika malo fotek co jsme nasli, tak snad jsme se rozhodli dobre
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že nám sem přibyla další nevěsta, co by ráda svatbu na zámku ve Slavkově...jsem ráda... Naše svatba byla ohrožena, ale nakonec jsme se domluvili, že ji uděláme, jen se trochu všechno pozmění...
Odpovědět
Ahoj janulev, jak to ze vase svatba byla ohrozena :-. ve kterem sale to budete mit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Mayo zítra máme pohřeb, umřel mi táta ;-( ;-( tak jsme nevěděli, zda tu svatbu udělat nebo počkat, ale jelikož čekáme miminko a většina věcí je už zařízených a zaplacených, tak ji uděláme... Jinak obřad bude v Rubensově sále, je to ten nejmenší a nás stejně svatebčanů moc nebude, takže v těch velkých jsme to nechtěli...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to me mrzi...uprimnou soustrast. Je to vzdy nestesti umrti v rodine a navic jeste pred takovou vyznamnou udalosti jako je svatba byt nestastny a smutny, nekdo bude chybet...Doufam, ze se z toho brzo dostanes a bude lepe. Mysli na miminko a na budouciho manzela, mamince bud oporou a vse se zlepsi. Je to lacina utecha a klise, ale tezko radit, sama vis. :-( Jojo, dalsi nevestinku tu mame. Mne se ani nezda, ze Rubensuv sal je ten nejmensi.. vidis... ja si porad myslela, ze je to ten Divadelni.
Odpovědět
Ahojky holky, taky chci mit svatbu ve Slavkove, planujeme to na duben, takze cekam do toho zari, nez se budou rezervovat terminy. Behem dneska se pokusim precist vasi diskuzi aspon za poslednich par mesicu, at jsem trochu v obraze :-) Jinak taky uprimnou soustrast Jani
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza děkuji, je to těžké, ale musíme to zvládnout...hlavně teď kvůli miminku... A Rubensův je nejmenší, vejde se tam zhruba 60 lidí a do těch dvou ostatních, do jednoho přes 100 a do druhého kolem 200 pokud si to dobře pamatuji... Plachacek děkuji a kdy v květnu byste tu svatbičku chtěli mít?
Odpovědět
Ahojky, puvodne jsem chtela mit svatbu v lete, ale doma mi to rozmlouvali, ze bude vedro, lidi se budou potit, cukrovi se roztece. tak jsme sli mesice pozadu, cerven je takovy ze tam jsou 2 oslavy narozenin, kveten se traduje nevdavat :-) tak jsme skoncili u dubna, tudiz 24.4. Zatim mam na toto datum zarezervovanej hotel na prehrade, bydlim v Brne. Ale bude zalezet co mi teda reknou matrikarky v tom zari, kdyztak to datum jeste zmenim treba na ten cerven. Uvidime.
Odpovědět
Jinak nas bude asi tak kolem 50 lidi, takze to je vhodnej ten nejmensi sal ne? Rubensuv.
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacek já myslím, že duben je fajn měsíc a určitě termín mít volný budou,pokud zrovna v ten den nebudou oddávat pouze na matrice...oni totiž jeden víkend v měsíce oddávají pouze na matrice... A ten Rubensův sál pro těch 50 lidí bude myslím tak akorát, ale klidně si můžete vybrat aj větší...záleží taky jakou za to chcete dát cenu, ten Rubensův je samo sebou nejlevnější...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, no tak to ja jsem teda fakt zvedava, jak se to vyvrbi vsechno... jak jsem uz psala.. tolik bych uz chtela neco mit jiste.. zarizene atd.. ale clovek porad ceka... ma nejaky termin, ktery by chtel.. pak mu na matrice reknou, ze v ten den neoddavaji a to je tak na Chocholouska.. :-), no takze jeste mesic a neco Plachacku a budeme vedet co a jak.. my na ty tradice nejsme.. a budeme mit svatbu v kvetnu. Oba mame narozeniny v kvetnu, 2 dny po sobe, tak i kveten se nam tak libil.... a ten muj, ze si to bude aspon pamatovat... :-) :-) :-) . Plachacku: jaky hotel jste si vybrali?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?