Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte holky v kolik hodin nejpozději na Slavkově oddávají? My chceme svatbu v 15h., al epomalu zjišťuju že to asi taky bude problém. Chceme termín 4.6., takže taky čekáme jestli vyjde nebo ne. Makcza: Máme to přesně jako vy, obřad na Slavkově a hostinu a ubytko v Bukovanskem mlyne. Tam se nam to moc libilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Nepochazim z Brna, ale z vychodnich Cech, do Brna jsem sla za studiem, uz jsem tu sesty rok a Morava je uz muj domov, stavi se tu i baracek, takze je jasno.. :-) vzdy jsem snila o svatbe na zamku, kdyz me pritel vzal do Slavkova, bylo rozhodnuto... v blizkosti Brna, si myslim, ze je to jeden z nej zamku, mozna prave ten nej..! Verim, ze jsme vybrali dobre! ;-) s tím 40minutovým obřadem jsi mě překvapila... ale proč ne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: my ho meli tak dlouhy prave kvuli tlumoceni... ale i tak to bylo moc krasne... ze treba hned tu rec neutnou, jak se polibite atd.. ale jeste pokracuji a teprve pak prichazeji na radu gratulace atd.. carrynka: tak to je fajn...Bukovany jsou skvele. Myslim, ze posledni termin je, bohuzel, kolem te 13.00... ale treba se to da zmenit.. to nevim.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: to jsou tak hezká slova, začínám se víc a víc těšit...! :-) Mohu mít na Tebe ještě jeden neskromný dotaz? Tvoje šatečky byly z Brna z Belly... to vím, jen jsem propátrala celý jejich katalog na internetu a nemohu najít jejich jméno..... nějaké hodně podobné, spíš takový styl bych si také moc přála... Díky moc za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ahoj! :-) Před chvílí jsem mluvila s kamarádkou, které se vdávala před rokem v létě na zámku ve Slavkově sestřenice a říkala mi, že to tam bylo jako na běžícím pásem, jedna nevěsta střídala druhou... obřad trval ani ne 15minut...na schodech se potkávali s dalšími svatebčany, v parku focení obtížné, neboť se to opět hýřilo novomanželi.... :-/ trošku mě to vyděsilo.... :-( víte o tom něco, máte nějaké info? díky moc... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme měli obřad ve Slavkově loni v historickém sále. Opravdu je potřeba počítat s tím, že nebudete jediná nevěsta v ten den, zájem je veliký a je to poznat. Ve svůj svatební den jsem viděla asi 4 další nevěsty a to hlavně z toho důvodu, že obřady měly zpoždění. Měli jsme mít obřad ve 12 hod, nakonec jsme přišli na řadu až téměř o půl 1. Fotili jsme se uvnitř i venku v zahradě a problém, že by při focení nebylo kam jít, nenastal. Zahrada je velká a je tam spousta krásných míst. Moc ráda na obřad ve Slavkově vzpomínám a kdybych měla možnost vrátit čas, určitě bych nevolila jinak. Ovšem pokud máte představu, že byste tam ten den chtěly být jedinou nevěstou, tak ta se vám nejspíš nesplní. Jinak obřad trval opravdu něco nad 15 min a rozhodně to bohatě stačí :-)
Odpovědět
Ještě se tu někdo ptal, kdy nejpozději se ve Slavkově oddává. Když jsme zamlouvali termín my, tak nejpozdější byl ve 13 hod. Nebojte se ozvat paní Skokanové z matriky, je zlatá a ráda Vám řekne, pokud se to změnilo.
Odpovědět
Profilova fotka
jijanka: Děkuju moc.. To, že nebudu jediná nevěsta, to mi je vcelku jasné... jen mi přijde hloupé se přímo potkávat na schodech a mezi sály.... :-( to je škoda... nicméně, všechno se dá nějak řešit, že jo! :-) Kamarádka mě zkrátka trošku vyděsila.....
Odpovědět
Jestli trošku víš, jak to tam vypadá, tak je tam taková velká vstupní hala dole, kde se čeká na prohlídky. Tam a venku bylo jediné místo, kde jsem se potkala s jinýma nevěstama. Když jdeš potom po schodech do sálu, tak už je ta nevěsta, co byla před tebou pryč. Nebrala bych to jako tragédii. Některým svatebčanům se to moc nelíbilo, že to tam je jak na běžícím pásu, ale já si to tak nebrala. Naopak jsem si s radostí prohlídla ostatní nevěsty, jak jim to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vím, jak to tam vypadá...... taky bych to neviděla jako tragédii, jen se bohužel bojím reakce ostatních svatebčanů... nerada bych, aby si kvůli tomu kazili den.... no, zkusím to domluvit tak, abychom v ten den šli jako poslední.... :-) a je vyřešeno.... :-) jinak jsem se dívala do alba, krásné foečky, vypadali jste opravdu šťastně, a snad tomu je tak dodnes... :-)
Odpovědět
Ten, kdo chce, si vždycky něco najde - co se mu nelíbí. Ve svatební den musíš prostě to, jestli někdo říká něco nehezkýho vypouštět druhým uchem ven a pokud budou svatebčané aspoň trošku "normální", tak to nebudou říkat tak, aby si to slyšela. Je to tvoje volba, kde budeš mít svatbu, volíš si to místo proto, že se ti líbí a nemusí se líbit zároveň 100% svatebčanů. Díky za pochvalu, měli jsme ze svatby opravdu dobrý pocit, hodně jsme to připravovali a ještě dnes slyšíme, že naše svatba byla nejlepší ze všech, což potěší. I když nějaké ty chybičky nebo nespokojení svatebčané se taky našli (třeba teta mi pomluvila tácek pod prstýnky a výzdobu aut, které jsme si vyráběli sami, tak to celkem bolelo), ale ve finále spíš ztrapnila ona samu sebe a já nad tím raději mávla rukou. S manžou jsme šťastní pořád, letos jsme spolu 9.rok a doufám, že ještě dlouho budeme. Jenom člověk nesmí toho druhého brát jako samozřejmost. A hlavně můj manža nesmí nikdy ztratit trpělivost :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Mas pravdu, souhlasim s Tebou... :-) nikdy nic nemuze byt dokonale a pokud se uz hledaji takove hlouposti.... tak... na to snad neni ani co rict! Meli jste hostinu i s ubytovanim nebo ne? ja prave hledam jeste nejake misto v okoli Slavkova, Brna... kde se bude moci i cca 20 lidi vyspat.... :-) Tak hodne stesi do dalsich let, at vam to porad takhle krasne klape! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Měli jsme i ubytování - jednak pro nás a pak pro většinu manželové rodiny, protože oni jsou od Hradce Králové. Ale neměli jsme to nikde v blízkém okolí, měli jsme to v Žebětíně. Bohužel o ničem blízko Slavkova nevím, jinak bych ti ráda poradila. Hlavně ať vám to všechno dobře dopadne, ať je to nejkrásnější den v tvém životě a nikdo ti to nekazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to je super náhoda... moji rodiče jsou od HK, my teď bydlíme v Žebětíně, kousek od hotelu.... :-) taky to zvažujeme, jako poslední možnou variantu, ale proč ne...jsou tu s tím skoro všichni svatebčani vždy spokojeni...... Díky mo za přání, snad bude... 27.9. visím na telefonu s matrikou ve Slavkově...a snad se nám podaří uloupit ten správný termín..... :-)
Odpovědět
Budu držet pěsti, aby se ti zadařilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc! :-)
Odpovědět
Holky, to bude boj, už se toho děsím a chudák paní na matrice určitě taky... Doufám, že takto nedočkavých je nás jenom pár, co sem chodíme a nelezeme si s termíny navzájem do zelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo...tak jak to tady čtu tak se můžu zřejmě s obřadem ve tři rozloučit :((
Odpovědět
Profilova fotka
uz se vam to pomalu blizi... takze zhavit telefony a preji, aby vam vysel termin, kt si prejete. Carrynka... asi ano.. ve 3 / bych rekla/ je uz pozde. Ale co treba ten obrad kolem 13.00?
Odpovědět
makcza: díky, já budu teda určitě žhavit :-) Těším se na ten pocit, že ten termín bude zamluvený a budu moct zařizovat další věci.
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna.. jestli muzu doporucit, tak pak hned zamluv fotografa a misto hostiny,jestli teda uz vis... kde to bude. Ono to zni jak nejake sci-fi.. co zaridit driv...to je potreba, to je potreba..ale neboj, zvladne se to... drzim pesti.
Odpovědět
Místo hostiny už máme vybrané, takže tam voláme hned po tom zámku a fotografem bude kamarád, takže to nejdůležitější bude jisté. Pak už jen šaty - čekám na nové kolekce. V neděli jsem byla s kamarádkou na svatební akci v letohrádku Mitrovských a zkusila tam jedny šaty spíš jen tak ze srandy, jaký to bude pocit a cítila jsem se v nich úžasně, jako bych byla v minulém životě princeznou :-) Takže výběru šatů se nebojím.
Odpovědět
Ahoj holky, tak co, zamluvily jste si dnes termín? My jo, sice to budeme mít o 3 týdny dřív, než jsme původně chtěli, ale důležitější byl historický sál a tam oddávají jen občas, takže to nakonec máme 30. 4.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, termin zamluven.. :-) 30.7. ve 13hodin v Divadelnim sale, huraa! :-) vyslo nam to dle predstav! ;-)
Odpovědět
Dneska jsem potrvzoval paní matrikářce datum protože nám nevyšel ten co jsem chtěli...říkala něco otom že na zámku zvedaly ceny za pronájem,nevítě někdo jak to tam teď je? moc děkuji :-)
Odpovědět
Ahojda, také jsme se na to ptali a paní matrikářka nám na to řekla, že si musíme zavolat přímo na zámek. Je možné, že ceny zvedly, ale že ty ceny i zůstali, tak doufáme v to, že ceny budou stejné :-D Ozvat se máme až koncem října, tak uvidíme..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, tak ja jen pridam info. Bohuzel u nas to dopadlo tak ze se Slavkovskym zamkem repsektive s lidmi tam pracujicimi nechceme mit uz nic spolecneho. Neverim ze by nam svatebni den nepokazili....nedohodli jsme se s nimi na nicem a neplnili nic...jsem strasne zklamana..tak jen preji ostattnim at jim to tam vyjde....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Holky obnovuji diskuzi. Zajímalo by mě, když chceme svatbu ve Slavkově a máme jí mít v červenci kdy je čas si to zarezervovat? A jestli jste tam jeli sami se podívat a pak se domluvit schůzku nebo prvně volali a pak s to odvíjelo dál.
Odpovědět
@nicoletab Mně paní ve Slavkově (ze zámku) řekla, že na matrice začnou termíny vypisovat nějak začátkem října tohoto roku (pro civilní obřad). Jinak pokud by jsi chtěla např.církevní na zámku v té kapli, tak je můžeš kontaktovat už teď.
Odpovědět
Holky, chtěli bychom termín někdy v dubnu v zámecké kapli, tak snad bude volno, ptž to moc svateb nebývá. Nevíte jak ta jejich výzdoba co je v ceně pronájmu zámku vypadá- jsou tam potahy na židle, květiny a tak? a jaká je hudba během obřadu, chtěla bych si asi zajistit svoji, ale když už člověk platí 6 tis, tak by v tom mohlo i něco být ně? Díky za info
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?