Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
misunka já tam byla loni a nebyl nic moc. Jela jsem tam ze zvědavosti a jediný vystavovatel tam měl šaty jinak samé prstýnky, sem tam kadeřník (2), občas něco málo doplňku a jeden fotograf a jeden kameraman....tak se asi polepšili letos:-D Tak držím pěsti ať všechno vyjde jak si přeješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co jak jdou přípravy?
Odpovědět
fridolinek: Letos tam toho bylo o trošku více:-) Já jsemhlavně sháněla něco do vlasů a nějakou bižuterku. Do vlasů jsem koupila,ale bižuterka se mě tam zdála být drahá. Děkuji moc ;-)
Odpovědět
Ahoj Mišičko, přípravy stále pokračují, ale jde to:-) Minulý týden jsme si dovezli oznámení, už konečně pěkný, tak jsem ráda :-) Teď ho budeme pomali rozvážet po rodinách. Příští týden si jdeme vyzvednout prstýnky, tak doufám, že jsme vybrali pěkně a budou pěkný:-) Ještě mě chybí nějaká kosmetička, co mě nalíčí... Holky myslíte, že nalíčení kosmetikou Oriflame vydrží celý den? Nebo se mám nalíčit někým, kdo používá lepší značku? Bojím se totiž, abych po pár hodinách nevypadala, jako skoro nenamalovaná. Užívejte neděle,ikdyž venku prší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No těžko říct já něco od Oriflamu použiváma mám stím dobré zkušenosti , ale taky jsem měla pár věcí co mi nevyhovovaly a i kvalita nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pořád to tady nějak spinká ... :-| Misunko, holka, věř mi, budeš ráda, že budeš mít hezký líčení na obřad a focení a potom to už vůůbec řešit nebudeš... ROzhodně to není o použité značce líčení, záleží spíš na kosmetičce, jaký triky použije, aby ti to co nejdýl vydrželo ;-) Pokud je v pohodě, tak ti klidně půjčí tužku, stíny nebo rtěnku, aby si se mohla domalovat i odpoledne a večer.. Zkus se s ním domluvit. Allegia: zkus tu moji hudbu, kapelu LiVe . Je to hudba o 2 lidech, ale naprosto senzační. Když budeš chtít, pošlu ti kontakt do IP. Vím, že holky z Vyškova a okolí si často berou na focení paní Dvořákovou, ale záleží, jaký druh fotografií chceš. Fotografové z Brna to jistí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allegria, já ti můžu doporučit dva chlapíky, který jsme měli nejen my, ale plno našich dalších známých. Jsou fakt bezvadní, jmenují se Duo Adrien (adrien). Byli jsme moc spokojení! :-) Na focení jsme měli paní Dvořákovou. Jinak super fotky tady měla ještě Veronika.benova, ale už nevím, jak se ten její fotograf jmenoval. Byl to její známý, když jí písneš, určitě ti dá kontakt. Přeji všem příjemné zařizování! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) , díky za tipy ;-) !
Odpovědět
misunka: no, protože jsem Oriflame prodávala a taky s ní líčila, tak ti můžu dát pár tipů. Pokud by ses ale podívala do mé tašky tak tam Oriflame dekorativku najdeš málo. Mají třeba pěkné stíny ale pokud chceš líčení na celý den, sáhni po jiné značce. Ať jsem kouzlila jak jsem kouzlila, ten makeup nevydrží 24 hodin (vlastně málokterý vydrží tak dlouho) asi se tedy budeš muset upravit přes den. Co se týče očí...pořádně si je přepudruj než na ně dáš stíny, protože jinak ti i ty brzy slezou (spijí se do tenké linky). říká se, že je to přírodní kosmetika, ale já od nich brala jenom rtěnky a tělovku a v poslední době to všechno stejně kupuju v drogerii a u kadeřnice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale měla jsem jiný starosti (nebo radosti? ), který se týkají vedlejšího serveru... :-) Tak držte palce, ať je vše na dobré cestě. Až budu na 100% vědět něco blíž, dám echo... ;-) Hlavně se chci s váma domluvit, co byste říkaly jarnímu srazíku? Snad už začne být trošku tepleji, tak co nějakej termín v dubnu? Máte někdo nějaký návrhy? Já akorát vím, že nemůžu 4/4 a pak 13/4, to jsou Velikonoce, tak bych to možná viděla na 18/4 - sobota??? ;-) Moc ráda bych vás zase viděla a popovídala si, Lenča co chodí na konína a byla s náma minule, už bude pomalu na rozsypání, tak ať to stihneme, a mohla bych osobně pogratulovat novým těhulkám... :-) Allegrio ahojky, my jsme měli pí Dvořákovou z Velešovic jako fotografku, mrkni na albíčko, měla ji i Janess, Katyaviki, Lenaha, a nevím kdo ještě, hodně holek. Je docela fajn, ale s odstupem času bych možná volila někoho, kdo má na focení víc času. Ale jinak s fotkama jsme spokojení, a dodávka byla naprosto bez problémů a bleskově. A za dobrou cenu. O kapele nevím, my jsme nechtěli, tak jsme ani nesháněli. Tak ať se podaří někoho sehnat, do září je ještě času dost. ;-) Hodně štěstí. Mišunko, tak to je fajn, že už máte oznámení, už máte i ty prstýnky? Nechceš si vážně založit to albíčko, že bysme se mohly pokochat a zavzpomínat na naše přípravy? ;-) Samozřejmě je to na Tobě, ale to víš, jsme holky zvědavý... ;-) S kosmetikou Oriflame - já byla nalíčená kosmetičkou ze Slavkova, co používá kosmetiku Oriflame. U mě je problém ten, že mám hrozně špatnou pleť, pupínkovatou a flekatou, takže na mě ten make-up nevydrží celej den, i když jsem měla na sobě hodně pudru. Ale nějak jsem přes den neměla čas to řešit, takže jsem se neupravovala, oči mi vydržely, voděodolná řasenka i přes slzičky se nesmyly, ale s mou mastnou a aknózní pletí je jasný, že pupínky vystouply. Ale to by se mi asi stalo u každýho make-upu, určitě to nebylo tím Oriflamem. Nikdy jsem nebyla předtím profi nalíčená, tak jinou zkušenost nemám... jinak používám make-up od Dermacolu, na problematickou pleť, ale taky nevydrží celej den. Uvažuješ o nalíčení od vizážistky, nebo sama? A kadeřnici už máš definitivně vybranou, tu na té Zlaté Hoře?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všechny moc moc zdravím, písněte, co ten srazík, jak to vidíte. Ten duben jsem napsala proto, že teď je ještě dost zima, a jestli chceme udělat pár foteček v zámecké zahradě, bylo by lepší asi trošku tepleji, ale jinak se přizpůsobím. Jsu na neschopence, takže je mi to fuk... ;-) Opatrujte se, ať se přípravy daří, a zase písněte, co nového... ;-)
Odpovědět
Ahoj Lenajsku, říkala jsem si, že jses tu dlouho neukázala a přitom Ty řešíš takový šťastný věci:-) Pak se pochlub, až budeš vědět...:-) Prstýnky už taky máme, dovezli jsme si je minulý týden a jsou fakt pěkný, líbí se nám...I velikost nám seděla hned napoprvé. Až bude více času, tak si to albíčko možná přece jenom založím ;-) Určitě se chci nechat nalíčit vizážistkou, ale právě jsme přemýšlela, jestli se nenechat nalíčit nějakou lepší kosmetikou, aby mě to vydrželo dlouho. Já normálně používám Avon, což je asi jako Oriflame a nalíčení moc dlouho nevydrží, třeba například stíny:-( Což by mě na té svatbě vadilo, kdybych za pár hodin vypadala jako nenamalovaná. Ale zase neznám ve Slavkově nikoho jinýho a s jinou kosmetikou, tak možná přece jenom ten Oriflame vyzkouším na zkoušce a uvidím...Ale možná to nebude tak špatný, když říkáš, že Ti nevydržel jen make-up. A třeba stíny v poho? Já jsem právě taky ještě nikdy nalíčená profi nalíčená nebyla. Pro kadeřnici jsem zatím rozhodlá pro tu na té Zlaté Hoře, účes už mám vybraný, tak k ní půjdu na zkoušku a pokud by se mě to nelíbilo a nebo něco takovýho, tak bych šla někam jinak, ikdyž zatím nevím vůbec kam...Kde jsi byla Leni Ty? Možná jsi mě to už říkala, tak se předem omlouvám. Jinak už máme to hlavní zařízený, takže ještě zbývají nějaký maličkosti, tak snad to už bude v poho...Krabičky na výslužky jsi kupovala ve Slavkově? Já bych na srazík šla také, jen nevím, jak bych mohla toho 18.4. protože má mamča zrovna narozky. Ale tak kdyžtak bych se zúčastnila nějakýho dalšího srazíku. Mějte se holky moc pěkně a pěkný začátek pracovního týdne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hojky! Leňas, já bych na srazík šla, snad se ještě dokutoulám :-D A společné foto? No nevím, jestli tam nezaberu nejvíc místa, abyste se tam vlezli :-D :-D :-D Allegria: my jsme měli duo Midnight Express a byly fakt super! ;-) Mají i internetové stránky, tak jestli budeš chtít, můžu ti adresu poslat do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky, pro srazík rozhodně jsem, akorát zrovna toho 18.4. nemůžu, protože jedeme na Slovensko na šedesátiny. 25.4. zase slaví narozky moje mamča... Takže nevím... Jedině začátek května, ale to nevím, jestli Lenča ještě zvládne :-N Lenajsku, jak jsi psala, tak 13.4. je velikonoční pondělí, tak co třeba ten pátek 10.4. nebo sobota 11.4.?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako na mě se kdyžtak tolik neohlížejte. Nechte to klidně na květen a buď dorazím nebo ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky nevěsty, na srazík se těším, vím, že mi to nevychází 4.4. a pak ten víkend 25 a 26.4, protože to mám moje mamka narozky a taky máme výročí svatby, že Leni? :-) 18.4. mi to vyhovuje, ale pokud zase nemůže Katy, tak by mi to bylo líto, že ji neuvidím... ;-( Tak klidně toho 11.4. nebo až v květnu. Akorát, že ty první víkendy jsou v pátek volno (státní svátek), tak nevím, asi budeme něco plánovat doma...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak srazík, klidně bych byla pro ho udělat buď ten pátek 10/4 nebo sobota 11/4, pokud byste před Velikonoci mohly a nikam byste třeba nejely... jinak když tolik holek nemůže toho 18/4, tak třeba pak 25/4 a pak už je květen, to už by Lenča nemusela dorazit... Mišunko, určitě dám vědět, neboj. ;-) Ohledně té kosmetiky Oriflame, mě líčila Ivka Klučková z salónu Z+I, k její kolegyni Zlatce Provazníkové chodím na kosmetiku a jinak by mě líčila ona, ale měla svatbu ve stejný den, půl hodiny předemnou, tak mě líčila ta Ivka. Ale na zkoušku jsem je měla obě. :-) Stíny byly v pohodě, řasy taky, jen ten make-up mi celej den nevydržel, ale já to neřešila, fakt jak psala Pája, nebyl vůbec čas. Na fotkách byly ty pupínky vidět jen zblízka, na videu vůbec, ani na fotkách z hostiny. Takže neřeším. Já mám fakt hroznou pleť, myslím že by mi žádnej make-up nevydržel celej den až do noci. Jinak jsem byla učesaná od Lidky Kellnerové z kadeřnictví U Richarda. Na česání byla super, ale poslední dobou jsu s ní nespokojená se stříháním, tak chci vyzkoušet novou kadeřnici kousek za tím spodním zlatnictvím na dolní části náměstí. Krabičky na výslužky jsem všechny kupovala ve Slavkově, jakýpak tahání se s tím z Brna... v tom papírnictví na náměstí, tam mají velkej výběr. A kupovala jsem tam i ubrousky do výslužek. Tak ať se přípravy daří... už máte nějak vymyšlený meníčko, a už víš, co chceš za kytí? Budeš ji brát na tom náměstí? Krásnej den holky, a celej týden.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páji ahojky, a jo vlastně, 25/4 je den před naším výročím... my teda asi budem ve Slavkově, bo 26/4 jsme domluvení s našeima svědkama v "plné polní" v šatech po roce, budeme korzovat v zámku a podzámčí... :-) Tak to vidím na toho 11/4, nebo až pak ten květen... :-| Nějak to uteklo, bo co, a na jaře je vždycky hodně akcí...
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na Velikonoce nikam nepojedeme, takže bych byla buď pro pátek 10.4. nebo sobota 11.4., jak myslíte. V ten pátek by to muselo být až k večeru, třeba kolem 18 hod, protože někteří z nás chodí do práce... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to viděla spíš na tu sobotu, bo já mám vycházky jen do 18ti, a nechci to nějak provokovat.. Tak co ta sobota 11/4, kolem tak 16.hod? ;-)
Odpovědět
Ahojky, já vás taky ráda uvidím, ale v dubnu je to s náma celkem blbý. Na začátku jsme v Praze, o Velikonocích zase pojedeme na chalupu :-(. A ty státní svátky v květnu tu taky nebudeme. Musíme využít každou volnou chvíli a užít si jí, dokud jsme ještě sami :-) :-). Leni a vycházek se neboj, já nemám absolutně žádný a nijak se neomezuju, nejsem vězeň !. A na těhu fakt kontroly nechodí.
Odpovědět
Misunko, já byla nalířená kosmetikou Julia a ta vizážistka mi pod make up napatlala takovou zázračnou masku, na které pak ten make up držel celý den a celou noc. Bylo horko, potila jsem se jako prase a líčení vydrželo, byla jsem nadšená:) Jo a jestli jezdíš do Brna, celkem levný výslužkový krabice mají ve Vágnerovi na České, jinak já jsem všechno kupovala přes net. My kapelu neměli, večer akorát takovýho šílenýho DJ a celkem to šlo, k tomu prostředí a když jsme to pojali jako grilovačku a garden party :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mě se toho 11.4. líbí, tak se klidně můžeme sejít v těch 16h. :-) Domluvím se s MM, jestli mě odveze nebo budu muset řídit... No, pít asi stejně nebudu, tak se "odvezu" sama. :-D Veru, tak jestli to dobře chápu, nedorazíš? To je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se sem zase po delší době dostala ;-) Lenajsku,tak Lukáš už u nás delší dobu nedělá, ale to Brno je fakt malý, že ho znáš ;-) Holky chtěla jsem se s vámi poradit, nevíte, kde bych splašila nějaké pěkné čelenky s mašličkou pro družičky?Já na netu nemůžu nic najít :-( Ještě jsem Vás chtěla poprosit, jestli by jste mi někdo mohl poslat seznam písniček, co hrají ve Slavkově, pokud je máte někde stažené, tak by bylo super, kdyby jste mi je poslaly do IP nebo na můj mail browneye@seznam.cz. Předem moc díky. Snažila se mi je poslat Lucka, no bohužel se to nějak nedaří :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře holky, necháme to na toho 11/4, MM chtěl sice na chalupu, ale já se bojím, že bych se tam ještě nachladila, je to přece jen brzo, máme kotovicovou chalupu a ta než se vyhřeje, delší dobu to trvá. Veru, to je škoda, že bys nedorazila, ale co se dá dělat, ne všem se ty termíny hodí... :-( Tak na příští srazík bys třeba přijela už s mimčem... :-) A Lenča taky. Páji, uvidíš, třeba Tě zaveze, abys nemusela řídit... Browneye ahojky, jsem si říkala, kde je Ti konec... ;-) Takže Lukáš tam už nepracuje? No je fakt, že jsem tam tak 2 roky nebyla... S těma čelenkama vůbec nevím, nezkoušela jsi zajít na Solniční do té vlasové Bižuterie Zemánek, bo jak se to jmenuje? A zkusím se mrknout, jestli nemám seznam těch písniček, poslala bych Ti ho na mail. A ve Slavkově mají CD, u sjem to tady psala, s těma písničkama, jak je hrají na varhany, tak se to dá od nich zapůjčit. Mají to na matrice.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajsek: Chtěla jsem zkusit najít něco na netu, ale vypadá to, že se budu muset vydat zítra do města ;-) Mají samé čelenky pro nevěsty a pro družičky, malé holčičky takové škaredé :-( bych chtěla nějakou champagne k jejich šatičkám a s velkou mašličkou :-) Já vím, že to cd na matrice půjčují, jenže je pořád pryč ;-) a to už jsem jim říkala, ať mi dají vědět, až ho tam budou mít..Proto bych ti byla vděčná, kdyby jsi mi to poslala přes email. Moc díky...
Odpovědět
Profilova fotka
No, to chce asi fakt zajít do města, v tom Zemánkovi toho mají hodně. Tak snad na něco natrefíš. Ale já myslela, že budeš mít svatbu na Zámečku v Líšni? ;-) Pohledám, a písnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, kdepak, jak jsi na to přišla? ;-) Od začátku máme Slavkov....Zemánka určo nevynechám, to se neboj....a až přijde nová kolekce balerínek na jaro, tak půjdeme s družičkama nakupovat :-) Už mi z toho jde hlava kolem a bude hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye, tak to jsem si asi fakt spletla... :-) Asi mě zmátla ta hostina v tom Brně, promiň. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě, nic se přece neděje ;-) Já jsem tu teď delší dobu nebyla, protože jsem pořád řešila DJ a kameramana, to byla hrůza ]-( Už jsem si myslela, že hrát a natáčet budu sama nebo co :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?