TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zpevanda z tohoto dovodu aj ja sem este stale chodim, 4 roky po svadbe :-D ja nanasam bazu prstom, najlepsie prstennikom :-)
Odpovědět
Čau hvězdy! Tady vám hodím link, už jsem to teda měla u sebe na profilu, tak to nechci vnucovat, ale je tam hodně super tipů jak na výrobky všech cenových kategorií tak na postupy (i kleštičky používá :), má tam jak dělat linky, lepit řasy, maskovat pupínky, všechno...), je tam i pár videí vyloženě na svatební look i tipy na to, jinak je to i super jen tak na čumendo :-D http://www.lisaeldridge.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@paki Lisa je hviezda, ja ju obdivujem uz hrozne dlho :-)
Odpovědět
@laleeta Jj mě to ukázala poprvé mamka, je super, že i tak známá si najde čas na to sdělit ostatním všechny tipy a triky...
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta @paki taky ji sleduju :) Asi jako jedinou fakt s nadšením :) Teď naposled jsem si díky jejímu videu objednala krém na vlasy, trůní na poště, musím tam co nejdříve vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nejnovější zážitek s Českou poštou - opět mi zadrželi balíček (lookfantastic - mě to zas tak nedralo, byl to krém s AHA kyselinama pro chotě), ale byla jsem se tam prvního ptát, jestli to tam není. Prej tam nic nemám. Za tři dny doša opakovaná výzva, že to tam 14 dní leží :( A abych nebyla nasraná málo, tak mi zadrželi balíček z Jahody - v hodnotě necelých 10 eur. Kreténi. Musím kvůli tomu na celní poštu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ja som si objednala stetce Real techniques - Samantha Chapman, preslo uz skoro 5 tyzdnov a nic :-( budto to niekde lezi a neinformovali ma alebo sa to "stratilo"... zo stranky mi napisali, ze z USA na Slovensko to moze trvat az 6 tyzdnov, ale moc tomu neverim :-( achjo
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta mi to teď šlo z UK 3 týdny...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun z Lookfantastic? ja som si od nich objednala bazu Shadow Insurance 5.11. a teraz v pondelok 12teho mi dosla... ale to je skor vynimka, v priemere to chodi tak 10 dni.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta ne, tohle byl ASOS, ale myslím, že to zdržuje hlavně pošta u nás. Lookfantastic došlo kolem těch deseti dnů.
Odpovědět
Na to bacha, kámošce se takhle vrátilo oblečení z usa, protože to leželo na poště a pošťačka byla líná hodit do schránky lísteček.. podruhé něco čekala, lísteček žádný, ale když se šla zeptat, tak jí to normálně dali! Nám taky vždycky chodila pravidelně až druhá nebo třetí upomínka.. asi je lepší, pokud čekáte něco a víte přibližně kdy to má přijít, se tam prostě občas zajít podívat a zeptat se nebo tam zavolat, opruz no... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun aha. LF sa naposledy postarali o vzruso u nas v budove, lebo mi nenapisali do adresy nazov firmy (davam si to posielat do prace), no a kedze v nasej administrativnej budove je x firiem, tak musela recepcna trochu patrat :-D aspon sa nenudila 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@paki aj ja som na to myslela, ze co ked ma len zabudli informovat. Ja som objednavala z US po prvy raz, tak nevim. Na infolinke posty mi povedali, ze dostanem info z colneho uradu. Ale asi by som mala zavolat na colnu postu....
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun zaujimavy poznatok z pouzivania Diorskin Nude - strasne tazko sa vymyva zo stetca, Uplny brutal. Vzdycky miniem neskutocne kvantum cistiaceho pripravku :-( vcera som si na to kupila marseillske mydlo, lebo tymto tempom vyjdem na mizinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak s tím problém vůbec nemám. Navíc myju štěce šamponem Alvere bez silikonů, stál asi 35 korun, takže jsem v klidu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun OK, to skusim, keby sa to marseillske neosvedcilo
Odpovědět
Ahojte chcem sa opýtať používate niekto toto http://www.parfums.sk/kozmetika/vlaso... ak áno ste spokojné. Dík.
Odpovědět
Profilova fotka
Má prosím někdo zkušenost s Herb Pharma Ophthaceutical (biotechnologická emulze na tmavé kruhy kolem očí)? Díky ;-) :-) http://www.krasa.cz/ophthaceutical-bi...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun skus tu : http://www.naturshop.sk/produkty-e-sh...
Odpovědět
Profilova fotka
@petronellynka já si ji objednávala přes kamaárdku na SK, měli tam ten původní obrázek ,ale došla už ta nová s gumou :( Jinak tea mají teď na jahodě v akci paletku fialových stínů od Phlosophy za polovic, viz http://cz.strawberrynet.com/makeup/ph... .Když jsem si ji loni kupovala, tak byl někdo nadšený, tak třeba se bude hodit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun to su presne moje farby, ale ja uz som Jeziskovi napisala o inu paletku ;-) boli sme minuly weekend v Prahe, tak som si trosku "zaradila" v Sephore, mam odlicovaci olej, 2 balzamy na pery a stetec na licenku (kedze moja objednavka Real Techniques je stale v prachu). Sephora Palladium nula bodov, strasne vela ludi a veci natrepanych na malom priestore a neschopna obsluha :-( ale Sephora Hlavni nadrazi super-truper 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta a o jakou? Já si napsala o jednu taky. Já jsem včera zabrousila úúúplně náááhodou do Douglasu a koupila si tu tužku na oči BB. A je boží. Úplně přesně barva i to, jak píše. Teď ještě otestovat, jestli jde ostrouhat. No a kdyby ji tak zlevnili, bylo by to ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, som na sluzobke v nemecku a vseeetky sminky som si zabudla doma....a to som sa zaprisahavala pred touto cestou ze v ziadnom pripade nic sminkoidne nekupim....tak som vcera letela do douglas na koenigsalle, lebo vsimla som si ze nie kazdy douglas ma rovnaky sortiment...iba tam maju armani sminky....lebo ked uz musim foundation kupovat tak nech si spravim radost ...doma mam face fabric, chcela som nieco nie tak nude...odporucila mi najnovsi Maestro....nema pumpicku,ani nie je odlievaci,ale ma taku pipetku :-D ale zatial najlepsie co som doteraz mala a to som uz mala vselijake znacky, prvy den testujem ale ako keby som nemala na tvari nic....pocitovo, no pritom plet krasne zjednotena...kto chce viac kryci efekt, staci viac vrstiev dat...konyistencia je kvazi tekuta....treba ho ale vzdy pred pouzitim pretrepat...a nadherne farebne odtiene maju....kazda si najde ten svoj
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Black Violets od Clinique http://holidays.shoppersdrugmart.ca/m... aj s celym tym ansamblom :-) ja som nevyliecitelny Clinique positive :-D okolo Douglasu som sla, na Prikopech, ale kedze nejak nic nepotrebujem, tak som to nepokusala :-D @pimpulka aj ja som nan citala super recenzie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta hezoučké :) Já jsem nějakou sadu od C objednala mamce k Vánocům. A taky ségře krém od EA, který u mě zkoušela a byla z něj nadšená. Já jsem zas nadšená, že mám takhle ověřené, že koupím něco, co chce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun uz ked som ani nedufala, prisiel mi list z Colnej posty, ze tam mam zasielku. Zasielka dorazila 31.10., list mi poslali 28.11. 8-( :-. :-x efektivita hadr ... zatial som im poslala potvrdenie objednavky na ktorom je uvedena hodnota tovaru (mejlom, hura! dokonca mi odpisali, ze mail dostali) a cakam na dalsie kroky.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta mně zastavili na celní poště rtěnku za 10 EUR. Chtěla jsem to jít vyřešit osobně, ale i za to chce naše pošta stovku bez DPH (i když nakonec neplatíš DPH). Málem jsem pukla vzteky, tak ať si to pošlou zpátky... tohle už mi hlava nebere :( Akorát mám na cestě další dvě věci z Jahody (dárky), jestli mi to zase bloknou, tak fakt nevím.
Odpovědět
Já používám na vlasy Loreal - http://onlinelekarna.com/loreal, jednak šampony a taky laky (to se mi to rýmuje). Krémy Garnier, hlavně noční. Líčení tak po různu. Hodně objednávám z Avonu a vyhovuje mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun story pokracuje, vcera mi volali rovno z colnice, ze prave riesia tu moju zasielku, a chcela pani vediet, ci to mam na osobnu potrebu alebo za ucelom dalsieho predaja. A chcela adresu bydliska, lebo som na objednavke uviedla adresu do prace. Ale bola slusna. No som zvedava, kedy sa dockam :-D uplna telenovela.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?