TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vichy
Odpovědět
Profilova fotka
Pleťovka a vlasovka jednoznačně ALCINA a dekorativka INGLOT a MAC
Odpovědět
Profilova fotka
Já používám pouze dermacol,vždy jsem měla problematickou pleť a dermacol mi vyhovuje,i když je trošku dražší, na noc se mazu tea tree kremem stojí do 100kč a je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
@123beruska999 tiež používam od larens gel a krém a som spokojná, skvelá to vec!
Odpovědět
Profilova fotka
Cistenie,krem,make up aj puder pouzivam Mary Kay na suchu plet. Vlasove Loreal else na vlasy so sklonom k vypadavaniu :-)
Odpovědět
Péče o pleť jednoznačně Clinique, Estee Lauder a Lancome, nic jiného mi nikdy nesedlo. Dekorativka krom předešlých značek ještě Bourjois, L'Oreal a Max Factor, sem tam Rimmel nebo Maybelline, ale to jen rtěnky apod. Na vlasy pak L'Oreal Professionel, na tělo opět L'Oreal, pak Garnier olejová řada nebo Nivea.
Odpovědět
cistenie garnier s kefkou, hydratacny krem od himalaya, tiene, make up, puder, lesk na pery, rozjasnovac od Mary Kay, spirala miss sporty zlta a mary kay predlzujuca, masky- himalaya a mary kay- botanical effects na mastnu plet. Na vlasy je pre mna najlepsi sampon, ktory si vyrabam sama a do koncekov tekuty hodvab od Chi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pokud byste měla některá zájem vyzkoušet si zdarma výrobky Mary Kay a dozvědět se o nich víc, prosím kontaktujte mě do zpráv. Praha. Ráda Vám vše ukáži a poradím.
Odpovědět
@123beruska999 ja používam len na jazvy a vidím/cítim zlepšenie až na to, že som čakala aj to, že začervenanie zmizne a s tým to ani nehlo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@packaf To je mi moc líto, ale zřejmě jste si mě s někým spletla. Nevím, kdo je paní Žižková a nevím u koho jste byla. Já na žádném svatebním veletrhu nebyla a žádnou soutěž nepořádala. Než začnete někoho napadat, nejprve si ověřte jeho totožnost!!!
Odpovědět
U mna to po vyskusani vsetkeho mozneho, draheho aj lacneho vyhrava zn. Mixa. A z dekorativnej kozmetiky Bourjois, Yves Rocher, Max factor a tak podobne ;-)
Odpovědět
@vizazistka_lucie Jak jsem psala, nedoporučuji Vaši společnost, ne Vás osobně!!! Hraničí to s předváděcími akcemi jako na hrnce, deky atd. za x desítek tisíc! :-|
Odpovědět
@123beruska999 gel a krém
Odpovědět
Profilova fotka
@packaf vzdy ma zamrzi, ked nieco taketo citam... chapem Vas hnev, aj sklamanie - a v tomto pripade opodstatnene, pretoze nielenze vam nevyhovoval pristup kozmetickej poradkyne, ale ani ste nedostali to, co vam bolo slubene... a tiez viem, ze o znacke Mary Kay vytvaraju povedomie hlavne kozmeticke poradkyne... ale verte mi, ze o tom, co ste opisali, Mary Kay nie je ;) toto je ludsky faktor... kazdemu vyhovuje nieco ine a kazdy sa sprava inak a ma iny pristup... je mozne, ze ste si ludsky "nesadli", ale je aj mozne, ze ste mali "stastie" na damy, ktore sa nespravaju podla zlateho pravidla, ktore je zakladom tejto spolocnosti... a to, "spravaj sa k druhym tak, ako by si chcela, aby sa ini spravali k tebe"... a ver mi, ze vacsina dam, ktore patria k tejto spolocnosti, sa podla neho chova a dava svojim klientkam taku starostlivost, akej sa im dostava malokde ;)
Odpovědět
Za mě určitě Larens mají nejlepší kosmetiku s čistým kolagenem a mám u nich slevu 45%.Dcera se úplně zbavila akné.Kamarádce po chemoterapii se zpravily vlasy a rostou ji mnohem rychlejc nový.Mě to pomáha na cuperozu a vyrážku ve vlasech. Synovi se ztratila jizva po operaci ruky....Nejenže člověk omládne,ale i super pomáhá na různý bolesti x-) Fakt doporučuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mňa jednoznačne vyhráva Mary Kay - od dekoratívky po starostlivosť o pleť a telo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odličovací gél: La Roche Posay Effaclar Pleťová voda: Bioderma (červená sensitive) Pleťový krém: La Roche posay Effaclar Matt Telové mlieko: Fenjal sensitive Make- up: Esteé Lauder double wear alebo Dior forever Očné tiene: Chanel 4 less ombré ceruzka na oči: Esteé Lauder Rúž na pery: Esteé Lauder ale používam aj klasické od avonu alebo oriflame Podkladová báza: Gosh Riasenka: Stále hľadám tú naj, ak niečo viete, poraďte!!!
Odpovědět
@123beruska999 Ahoj, môžem sa spýtať, z akej stránky sa dá objednať táto kozmetika aj na SK? Moc ju nepoznám. Dakujem
Odpovědět
@lubi051 ja mám rada špirály s hrebienkami, naj je avon extra lasting a z oriflame wonder lash. Ale stále skúšam niečo nové. Je veľmi málo vecí, ktoré som si kúpila 2x (tuším len špirály). Ale z dekoratívky som spokojná s Bourjois - hlavne lesky, rúže a make-up, veľmi dobrý krém som mala od AA (teším sa keď sa zbavím toho, čo mám teraz a kúpim si ho opäť) a na odličovanie som mala super Garnier hroznový - hlavne krásne voňal :-) A bola by som rada keby mi niekto poradil niečo na vyrážky na chrbte. Mám od Avonu niečo aj Dermacol som tuším skúšala no neviem, čakala som niečo viac
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jej tato tema sa mi paci:-) Takze odlicovac,tonikum,krem Mary Kay botanical na suchu plet/najlepsie na svete... skusala som viac znaciek ale toto vobec nestipe a nedrazdi oci ani plet. Spirala Hypnosa Lancome naj naj naj Ceruzky na oci od PUPA(su super ale trosilinku stipu oci ale tak mna stipe vsetko takze to je jedno... najlepsie sa s nimi kresli a dlho vydrzia) Mejkap Mary kay matujuci a tiez Dermacol golden elixir je supracky Lesk na pery od Mary Kay a ruz od PUPA Podkladova baza pod ocne tiene artdeco Dalej mam rada a milujem hlinku... ak si ju este pamatate v takom ciernom obale pod tescom ju predavali. Najlepsia vec na svete Nedam dopustit na mineralny pudrovy mejkap od Mary Kay je podla mna top a nema konkurenciu medzi pudrami,tak ako je najlepsia spirala Lancome tak tento puder je tiez naj. Parfum chloe ale tak to je vec vkusu a cuchu:-) pre mna je tento naj A co este by som tak napisala:-) je toho este vela
Odpovědět
Profilova fotka
stentelse ďakujem za radu, bola som celkom spokojná s jednou špirálou very me od oriflame, teraz som si objednala predlžujúcu giordany gold a keď nebude tá dobrá, skúsim niečo od dioru alebo chanelu. A na vyrážky na chrbte (mám s tým mám tiež problém) tak mne osobne pomáha ak si umyjem chrbát s gélom na pupienky, čo je klasický na tvár (ja som používala od loreál) a potom si to nakrémujem s krémom od la rosche posay effaclar duo. Neverila by si, ale používam už len ten krém (bez gélu na umytie) po sprchovaní vždy večer a nemám už ani jeden pupienok. Držím palce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?