TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@ifoun třeba Payot znáš? http://www.a-cosmetics.cz/gomaz-bez-e... - luxusní záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
@shea ja mam BB krem od Clinique kupeny, ale este som ho neotvorila :-D Kupila som ho na zaklade toho, ze ma s nim licili na jednej akcii Clinique a super, bola som spokojna s vysledkom.
Odpovědět
Profilova fotka
Rosa Graph na odporučenie kozmetičky pre veľmi citlivú pleť. Som nadmieru spokojná..pleť jemná a čistá, používam aj také ampulky na očné viečka...Už som veľa poskúšala, aj drahé značky, ale toto je TOP, aspoň pre mňa :-)
Odpovědět
@laleeta Vďaka za odpoveď. Ale akurát dnes som si kúpila ten od The Body shop. V predajni sa mi krásne rozotrel na ruku, vyzeral úplne prirodzene, tak som hneď utekala k pokladni. Doma som si natrela tvár a koniec. Žiadne zjednotenie tónu pleti, krycia schopnosť nulová, flakatá tvár. Oranžové čudo, milión krát horšie ako ten od Garnier, na ktorý všetci nadávajú. Asi ho podarujem nejakému nepriateľovi :-D
Odpovědět
Na svatbě jsem měla make up od Clinique "Even better" odstín honey a nedám na něj dopustit ;-) Paní v prodejně mi poradila s odstínem, jelikož jsem tam přišla s požadavkem, že potřebuji make up až budu opálená (svatbu jsme měli ke konci 14 denního pobytu na Mauriciu) a perfektně to strefila. Teď sice opálená nejsem, ale tento make-up mi dělá moc pěknou barvu obličeje a dokonale sjednocuje pleť.
Odpovědět
Profilova fotka
Já te'd propadla kosmetice Saloos..hydrofilní odličovací olej, pleťová květinová voda a olejíček na pleť...zatím jsem nadšená, velice mi pomáhá na akné. + Sprchový olej a Jojoba olej na tělo..ten je snad na všechno..a ještě jedna vychytávka Růžová voda!!! A o šminkách snad radši psát nebudu, toho by bylo moc:D ale na rychlovku HD foundation Make Up For Ever HD powder MUFE Mineral powder foundation Artdeco Oční báze Artdeco souprava na obočí Essence (včetně šablon) rtěnky Sephora řasenka Rimmel voděodolná
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím nějaké tipy na kvalitní korektor kruhů po očima, který se neslévá do drobných vrásek. už to tu asi několikrát proběhlo ale malé osvěžení a nové poznatky snad nebudou na škodu.
Odpovědět
Profilova fotka
péče o pleť Clinique dekorativní kosmetika Clinique, Sephora, La Roche Posay vlasy nějak moc neřeším, přijde mi, že všechny šampony vyjdou na stejno...:)
Odpovědět
ja používam kozmetiku, šampóny, starostlivosť o telo zvnútra aj zvonka jeho modelovanie prípravky od spoločnosti Nuskin a som nadmieru spokonjá, pleť mám bezchybnú odkedy som začala používať od nich kozmetiku a taktiež sa cítim super a plná energie, na vybavovanie svadobných vecí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já miluju pleťovku a dekorativku od Oriflame a můj nej parfém je Lanvin Eclat d´arpege. Vůně průběžně měním, ale toto je stálice, ke které se vracím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem se zamilovala do Chanel Illusion D'ombre v barvě 83 Illusoire :)
Odpovědět
Profilova fotka
Najlepsia baza pod tien je artdeco tien potom vydzi cely den aj v horucich mesiacoch. a ani nemusia byt drahe tiene:o) takisto maju aj novy fixacny puder co zafixuje make up licka a tiez vydrzi cely den. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na vlasy jednoznačně bezoplachový sprej s keratinem od Bione Cosmetik! Mám jemné vlasy, hodně poškozené, ale tohle na ně zabírá:)
Odpovědět
baby nevadí vám na tvár nanášať ropné produkty???? fuj.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun maaaam, spokojnost velka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta se docela shodneme :) Já je měla vyhlédnuté už od té doby, co je Lisa Eldridge použila a chválila ve svém videu. Ale dostala sjem se k nákupu až na začátku září na Ruzyni. A dnes poprvé vyzkoušeno a super, navíc to opravdu drží i bez báze :) A můj objev, co se týče báze pod stíny, je Urban Decay. Drží to dokonale, líp než Art Deco, cena vyšší, ale větší krabička, takže celkově na stejno. Hlavně to nevysychá, z AD se mi časem stal takový hnus divný a nešel rozetřít, tohle je lahoda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anjelik135 co to je za podivný dotaz? Každý hledá to nejlepší, ale halvně to, co mu svědčí.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ano, vsimla som si, ze mame podobny vkus 8-) aj Urban Decay bazu mam, v odtieni Sin, striedam ju s Too Faced, podla mna sa kvalitou vyrovnaju. S Art Deco nemam skusenosti, ani ma nejak nelaka. Niekedy si dam len samu tu bazu od UD, robi taky pekny efekt na vieckach. Momentalne "ulitavam" na ocnej linke od Clinique http://www.clinique.co.uk/product/159... tmavo modra (intense midnight) - na jednej ich akcii ma vizazistka s nou nalicila a na hnedych ociach vyzerala fantasticky, tak odvtedy si ju davam kazdy den :-D a mascaru momentalne testujem (lebo je to len take male cestovne balenie) tuto http://www.clinique.co.uk/product/160... neni zla, ale neni ani uplne pre mna, tym, ze je predlzovacia a ja zas az tak predlzit nepotrebujem... a ten "aplikator" :-D hovorim tomu, ze "mimozemske civilizacie sa pokusaju o naviazanie kontaktu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta linka vypada dobre, akorat ja mam zelene oci smrncle do modra, takze barevne bych uzila jinou. A rasenka vypada dabelsky :-D Ja na tyhle kartacky nejsem, mam rada dlouhe stetiny a tekutou konzistenci, aby mi to neslepilo rasy, pac je mam dostatecne dlouhe a prilis zatocene, takze potrebuju halvne obarvit. Vyhovuje mi Hypnoska od Lancomu, az na cenu teda :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja používam iba kozmetiku NoriFusion a som spokojná nad mieru....Na všetko som mala alergiu, vyhádzala som sa vždy a túto kozmetiku zbožnujem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun aky pouzivas makeup? :-) ja este furt Clarins Ever Matte, ktory striedam s BB cream od Erborian. Ale v zalohe mam Diorskin Nude Natural Glow Radiant Fluid Foundation a BB cream od Clinique ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta mám Chanel pro lumiere v barvě 20 a jsem hrozně spokojená, vyloženě mi vyhovuje na suchý obličej. I když někdo tu kdysi zmiňoval, že prej je v něm alkohol a je určený na mastnou pleť, ale to se mi nepozdává, protože když se namtalám, tak se lesknu, trvá to cca 5 minut, než si sedne a není lesklý. Přes zimu mám CD Nude a ten je taky moc příjemný, akorát nestačí na moje pigmentové skvrny . A ještě jsem vlastně pořizovala ten nový Lancome teint idole ultra a taky spokojenost. Ježiš, to je nějaký zásoba :) Mám ještě koupený nějaký makeup od Sephory, ale ten jsem ještě ani nerozbalila, měli ho v létě ve Fr v akci za 5 euro, tak jsem ho tam nechtěla nechávat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun no praave vsade citam o tom alkohole... ja som kukala na ten novy Lancome, ale som jelen z tych odtienov, u nas nie su k dispozicii uplne vsetky a z feelunique nechcem objednavat uplne naslepo.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta mně sedí, tak alkohol neřeším, nevím, jestli to může mít nějaké důsledky při dlouhodobém používání, ale prostě při stavu "na obličeji" je to můj nejoblíbenější. S barvama je to složité, jedniě najít nějakou tabulku komplet arev a jít se podívat do parfumerky na ty, které mají, a podle toho odvodit ten zbytek. Ale asi to není ideáln ícesta, no...
Odpovědět
@ifoun nič nie je na tom podivné, ja len preferujem kozmetiku ktorá neobsahuje ropné deriváty preto som sa pýtala že či to vám nevadí, lebo mne no a ropu si dávať na telo nebudem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anjelik135 hele, to jsou takové flamovací plky typu "a vám nevadí, že když jíte maso, muselo umřít nebohé zvířátko?" A to nemám nic proti vegetariánům. Prostě tohle je o ničem, očekávám spíš "tohle obsahuje támhle to a není to dobré protože, co myslíte?" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun presne, ked ti vyhovuje, neni co riesit. ;-) co sa tyka debaty ropa-neropa, to je podla mna taky marketing okolo toho, ale nikde nie je napisane, ze vyrobky bez ropnych derivatov su automaticky lepsie. Ja mam doma aj take aj take, snazim sa pozerat na zlozenie, aby tam nebolo prilis vela konzervantov; faktom ostava, ze konvencne vyrobky zatial u mna vedu, lebo maju za sebou dlhsiu historiu, vyskum a podobne. Ale nechcem sa pustat do tychto debat, je to pomerne zbytocne.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ten Diorskin Nude je fantasticky, sice ho pouzivam len dva dni, ale som nadsena! je to dobra motivacia k rannemu vstavaniu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta budu ho muset zase vytáhnout, začínám po létě blednout do jeho odstínu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?