TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky jelikož mám mastnou pleť a zkoušela sem hodně drahe značky a nejvíc mě pomohla značka Cannaderm z konopí :-) Kdyby někdo chtěl pošlu mu zprávu na super obchod s kama beru a vždy přida nějaky dárek. ;-)
Odpovědět
Alcina
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Niektoré Top-výrobky stále hľadám (väčšinou používam výrobky "strednej" triedy), zatiaľ moje top sú tieto: 1.) Báza pod tiene Artdeco - s tou držia skoro všetky tiene, bez tejto bázy sa nezaobídem 2.) Tekutý očný tieň MaxFactor Masterpiece (Pearl Beige) väčšinou ako podklad pod tiene (keď sa mi nechce dávať Artdeco), vtedy držia aj bez bázy, alebo na rozžiarenie kútikov, pod obočie, dokonca v malom množstve ako rozžiarovač na tvár (na lícne kosti) 3.) Tiene na oči práškové kompaktné: z drogérie nič, čo by stálo za zmienenie, drogérkovým tieňom sa vyrovná aj paleta Ruby Rose, ktorú už mám roky...(chválené MUA, UrbanDecay, Dior, a pod., zatiaľ nepoznám, chystám sa na ne) 4.) Mascary sú na mojich mihalniciach väčšinou každá skoro rovnaká, až na pár prepadákov (napr.ospevovaná SuperShock od Avonu, 2000 calorie za mňa tiež prepadák). Viackrát som sa vrátila jedine k dvojzložkovej L´oreal double extension (Kedysi) a teraz je mojím favoritom High Impact od Clinique. Gosh: hnedá ceruzka na oči a obočie, vodeodolná 5.) Rúže: KisKiss Guerlain (pre farbu), Clinique Chubby Stick sú skvelé (hydratačné ako balzam na pery) 6.) báza pod make-up: po dlhom hľadaní medzi drogériou (L´oreal, Dermacol báza: nič, len obyčajné silikóny; Avon, Oriflame, Rimmel, .... : prepadáky...Nič z toho trvácnosť makeupu nepredĺží, ani viditeľne nevyhladí, len sa lepšie makeup nanáša, a aj póry sa zanášajú) používam ako podklad Bioderma Sébium Pore Refiner, alebo Clique Pore Refining Solutions Instant Perfector. Nezruší póry úplne, ale niečo na nich je 7.) Make up: obľúbená značka Bourjois (Healthy mix make up, Flower perfection makeup), Clinique Perfectly Real 8.) Púder: roky je to MaxFactor Creme Puff Translucent 9.) Korektor : Max Factor Pan Stick (hustý, dobre prekrýva, silnejšie parfémovaný) 10.) ceruzky a konturky: väčšinou Avon, a spokojnosť -starostlivosť o pleť: prírodná (oleje Sallos, Nobilis Tilia, Alverde), TOP je argánový olej, odličovacie oleje Sallos, prírodné mydlo Aleppo, ružová voda, čajovníkový olej
Odpovědět
ahojte, mám problematicku plet, skúšala som všetko možné i nemožné od pupy, gosh,avon atd drahe i lacne, ale stale som bola nespokojna teraz som zacala pouzivat kozmetiku od znacky essence (dm market) a za malo penazi skutocne vela muziky- dokonalý bb cream, spirala, ceruzka na oci jednoducho top!. aa starostlivost o plet- obycajne sirove mydlo, odlicovac od loreal , a na vlasy obycajny vajecny sampon a od dolivy kondicioner,
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka z iHerb.com
Odpovědět
Oční stíny Urban Decay - Naked Palette -nikdy jsem si nemyslela, že můžou oční stíny udělat takovou parádu a být tak kvalitní, je to opravdu něco extra a rozhodně za ty peníze stojí Orofluido - olej na vlasy, přípravek, který moje hooodně zdevastované vlásky dal dokupy. Navíc úchvatně voní
Odpovědět
Profilova fotka
@carolyncassady mozem sa spytat ktoru paletku mas? z tych naked som videla viac druhov...diky
Odpovědět
Mám tuto http://www.beautybay.com/cosmetics/ur...
Odpovědět
@pimpulka Mám tuto http://www.beautybay.com/cosmetics/ur...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mám smíšenou a problematickou pleť, ale dost do ní investuji, doporučuju Estée Lauder Idealist serum pod krém a na to si dávám Lancôme Genifique, i oční krém. Řasenka - žádná se nevyrovná Dior Diorshow a oční stíny taky Dior, je dobré zainvestovat, mám je už druhý rok a vydrží celý den od rana do večera celou přednášku. Makeup Bujois s kytkou (nevím jméno) a tvářenka obyč z HMka :-) Moc Vás zdravim a držím pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,poraďte mi nějakou dobrou bási pod make-up... Děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ketrinkaa Děkuju za tip... mám mastnější pleť je to vhodné? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě prosím poraďte nějaký dobrý krém,sérum,gel,... na celulitidu. Samozřejmě,že nečekám zazráky,ale aspoň nějaké zmírnění té hnusné pomerančové kůže :-D
Odpovědět
Urban Decay predava aj jednu z najlepsich baz pod ocne tiene. predtym som mala bazu od Benefitu, stipali ma z toho oci, bola draha a bola to taka pumpicka, takze vzdy mi cvrklo viacej z toho a minulo sa mi to za dva mesiace a tiene nedrzali o nic lepsie. ale tato UD je lepsia o 300%. rozmyslala som aj nad paletkou od UD, ale ked ja uz mam tolko tienov :-) a posledne pouzivam iba matne tiene, bez tych trblietok.
Odpovědět
Profilova fotka
moj top vyrobok je momentalne primer od Chanel - pecka! milujem ho ako svojho muza :D inac uz asi pol roka ficim na kozmetike od Clinique.. skvela! odporucam pre suchu plet famozny "supermoisture makeup"...
Odpovědět
@zuzana2210 ja na Clinique nedám dopustiť, ich BB je pre mňa trefa do čierneho. Perfektne splýva s pleťou a kryje. Ani po celom dni nerobí efekt masky. Aj ostatné výrobky sú dobré, mám nejaké chubby sticky, almost lipsticky, mascaru a tiene. V minulosti som od nich vyskúšala štyri rôzne druhy krémov, ale najlepší bol Turnaround. Teraz používam sérum Repairwear laser focus wrinkle a som s ním spokojná.
Odpovědět
Profilova fotka
kyprea - tak ten Turnaround musim skusit :-D Ja totiz pracujem vo firme, ktora sa tak vola... bohuzial pracujeme s knihami, nie kozmetikou... ale dik za referencie, urcite budem skusat, dokial penazenka dovoli :-D
Odpovědět
@zuzana2210 mne sa z toho krému prestala mastiť pleť. Síce nie úplne, ale rozdiel je viditeľný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoje baby prosim neviete mi poradit nejaky trvacny ruz ktory nelepi a vydrzi na perach ked budem bostekovat vsetkych svadobcanov? dakujem
Odpovědět
@barbora1987 tak to ti radim vodeodolny, napr. Max Factor LipFinity, ten nezlezie zarucene. Podobne vodeodolne licidla ma viac znaciek. P.S. a to planujes naozaj bozkavat aj niekoho ineho ako manzela? Ved to sa robi len tak akoze ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kazunomiya hehe to mi je jasne ze len tak ale 150 ludi a maminu vybozkavam naozaj aj rodinu a mamzel by tiez nemusel mat na sebe ruz.dakujem za radu pozrem sa nato v drogerii
Odpovědět
Ahojte. Ja som mavala velke problemy s akne a najviac mi pomohla Mary Kay kozmetika, teraz uz mam vsetko len Mary Kay, zboznujem ju aj dekorativka mi drzi skvelo, pre mna neporovnatelne s tym co som mala predtym. Zacala som sa venovat aj sireniu tohto dobreho mena ak by ste mali chut si ju bezplatne vyskusat alebo nieco sa spytat kludne mi piste :)
Odpovědět
Profilova fotka
Payot :-) Dekorativni - Dior
Odpovědět
@barbora1987 ja som mala na ruzi toto ;-) http://www.bonusko.sk/fixater-rtenky-...
Odpovědět
Profilova fotka
Stíny-ArtDeco v magnetické krabičce (praktické a kvalitní) Podklad pod stíny-ArtDeco (funguje celý den!) Řasenka-Miss Sporty Řasenka Studio Lash 3D Volumythic (bezva tvar, dobře rozčeše a prodlouží) Pleť.krém-Ziaja s kozím mlékem (Přírodní, jako jediný který mi nedělá vyrážku) Odlíčení a čištění-Gel Bioderma Sébium, peeling Manufaktura (Gel-super odličuje a čistí,Peeling-jemný pro citlivou pleť) Makeup-Minerální makeup Mary Kay (dobře kryje a nedělá ,,masku,,) Vlasy-Dove Intense Repair, Neoplachový olej ve spreji GlissKur (vlasy jsou krásně hebké, netřepí se a voní min. dva dny) Rty-Balzám Neutrogena (dobře a rychle hydratuje popraskané rty a neroztéká se)
Odpovědět
payot, clarins krémy...lancome..... a řasenka od dioru, voděodolná....báječná....nedělá kruhy pod očima, vydrží, nelepí řasy, nedám na ní dopustit...pudr elizabeth arden,,,,make up clarins.... a parfémy armani, elizabeth arden, z levnějších lanvin, ale ten ted už moc nepoužívám....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?