TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
u mna uz roky najlepsia riasenka Margaret astor AIR MAX. Zuzka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hledám kamarádku nejlépe z Ostravy, která by se chtěla se mnou skládat min.2x ročně na kosmetiku Mary kay za nákupní ceny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera sjela polovinu této diskuse, až se mi z toho točí hlava:-) První věc, kde jsem využila Vaše zkušenosti - objednala jsem si sadu od LaRoche Posay - denní hydratační krém pro smíšenou citlivou pleť a k tomu micelární vodu ze stejné řady. Další výrobky mám napsané bokem a budu postupně nakupovat - např korektor od YSL, vlasový olej od Kerastase... Ale na co se chci ještě zeptat, a budu šťastná za jakékoliv doporučení, sháním nějaký opravdu kvalitní make up a pudr (nejlépe sadu), aby make up byl jemný, a po nanesení pudru vypadala pokožka sametově, broskvově - nevíte o něčem? Díky!
Odpovědět
@ kecka28 skuste s mary kay ci ako sa to pise.
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 já jsem vyzkoušela už hodně make-upů a doporučuji od Lancome teint idole ultra, u něj zůstávám a zase si ho koupím. Mají k němu i pudry, ale přirozeněji vypadá použít pouze transparentní pudr. A pak je ještě dobré investovat do štětce na make-up, protože nanášení pouze prsty se nedocílí tak dobrého výsledku.
Odpovědět
Profilova fotka
Na leskle vlasy.. A taky proti trepeni konecku! Rychle znatelny vysledek.. ;)
Odpovědět
@kecka28 Naprosto bezkonkurenční jsou make-upy od Giorgio Armani, Face Fabric...rozhodně doporučuji. Pudr mám do Chanelu, na typ bych se musela podívat, a jsem také spokojená, hlavně ve spojení s fixačním pudrem vypadá velmi přirozeně ;-) @maanule Po tomhle jsem minulý týden pokukovala, a asi si to vážně koupím, občas mi vysychají délky a tohle by mohlo být ideální. Jen mé vlasy mají občas tendenci se mastit - když si naneseš po umytí po celé délce vlasů, nemastí se pak více?
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars nemasti, pokud toho nevasvic nez je psane... Maji to byt 2-3 pumpnuti a ja mam ridke vlasy a mam to ok... Aji kadernice mi to pochvalovala, ze je videt, ze na to pouzivam neco lepsiho... A to jsem ji ani nestihla rict co ze to pouzivam.. ;)
Odpovědět
@maanule Super, díky moc za info, a doporučení. Jdu objednat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars ahoj, chcela by som sa ta spytat, face fabric od GA mam aj ja, len mne pride taky hmmmm moc silikonovy, ale to same o sebe by este problem nebol, lebo texturu ma tym padom uzasnu,lahko sa nanasa, kvazi rozplyva, len mna sklamalo to ze kvazi nevidno ze ho mam...ako keby som bola bez mejkapu:(....
Odpovědět
@kecka28 ak hľadáte krycí makeup, môžem odporučiť Lancome Teint Visionnaire. Ale pozor na typ pleti, ak máte mastnú/zmiešanú, tak radšej nie :)
Odpovědět
@pimpulka Mně se to právě líbí, nemám ráda takové ty masky, a tohle je jak závoj a přitom pleť sjednotí. Ale nevím, je pravda, že asi nekomu to nemusí připradat dostačující, já mam teď naštěstí pleť bez nějakých nerovností, takže mi stačí trochu sjednotit odstín a i se přiznám, že přes léto a ještě teď používám přes den do práce jen BB krém a pudr, a ten make-up jen na večer. Ale dříve jsem měla hodně problematickou pleť, která vyžadovala větší krytí a tam mi např. moc pomohl make-up od Vichy na problematickou pleť (jen teď už nevím jméno, Normaderm, tuším, ale nejsem si jistá). Hodně dobře kryl a navíc opravdu s tou pletí pomáhal.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@linkinzuzka To právě mám :-(
Odpovědět
Ahojte :-) Mam 24 rokov a uz je najlebsie sa zacat starat o plet,kedze do teraz som to velmi zanedbavala...Nemam problematicku plet,ani virazky ani vrazky, iba take jemne mimicke okolo oci...Nemam plet ani specialne citlivu...Jedna velka odbornicka na plet mi odporucila tieto 3 znacky:Darphin,Larens a Dr.Nona. Mate niektora aspon s jednou skusenosti???Ta pani co mi poradila tieto znacky je vystudovana dermatologicka a pracucovala vela rokov ako kozmeticka...Jej praca nieje len robota,ale ma to aj ako hoby a zauma ju vsetko okolo pleti...Ja by som potrebovala zatial len kvalitne pletove mliecko,tonikum a kremik na tvar.Kozmetiku ktora je bez oarabenov a ktora obsahuje co najmenej chemie.Zatial ine asi riesit nebudem kedze sa jedna o drahsie kozmetiky.Pouzivala som marinu,davno :-) Bola som mastna ale bola super.Mamina sa s nou masti niekolko rokov a nema ani vrazky,akuratne okolo oci ;-) Dalej som pouzivala garnier a rozne ine z drogerii.Ale to som pouzivala do svojich 23 rokoch.Potom som presla na biodermu,ktora sa mi zdala uzasna oproti tym,co som pouzivala z drogerii.Po bioderme som asi cca 4 mesiace pouzivala herbal life,krora bola celkom faj.Pekne vypinala plet,a pokozka bola jemnucka.Kedze nebola najlacnejsia a kvalitta bola stredna zacala som uvazovat nad inymi znackami s podobnou cenov ktora bude klalitnejsia a nebudem ju musiet kupovat od poradkin za predrazenu cenu ako je napr. aj mary kay,ktora sa predava ako herbal life.Cena tychto produktov je ovela nizsia ako ju skutocne kupujete od poradkin,priblizne o polovicu a kvalita ktoru ponukaju neodpoveda konecnej sume za ktoru ju zakaznici kupuju...Nemam problem za kvalitnu kozmetiku zaplatit aj viac,ale urcite nebudem plnit vrecka poradkinam a kupovat vyrobok,krory v skutocnosti stoji 20 eu a ja cez poradkinu zaplatim 40eu.je to len moj nazor a ak sa chcete dozvediet viac,je tu osobitna tema na marykay a poradkine,ktore ich predavaju ako to cele funguje.V kazdom pripade moze niekomu robit dobre,je to len moj nazor nic viac :-) Chcela by som vyskusat menovane znacky ktore som uz hore spominala.Mate niaku skusenost s nimi??Zatial pouzivam La roche,je dobra nedrazdi pekna jemnucka plet,ale ziadne zazraky.Asi som narocna,preto by som chcela skusit tie odporucane znacky,ktore su vraj pre narocne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som si oblubila kombinaciu /mam zmiešanu pleť/ - na ošetrenie a čistenie tváre - Bioderma, dekoratívna kozmetika - Mary Kay.
Odpovědět
Profilova fotka
baby, nemáte náhodou nejakú stánku na objednanie tohto make-upu: laura mercier silk creme foundation, majú ho na Jahode, no tá cena a obávam sa, že sa nevyhnem clu. ďakujem :-)
Odpovědět
@petralta Zdravim te, o jake rasence jsi mluvila? Tvuj prispevek: Testovala som pripravok na rast ocnych rias. Riasy rastu. Fotky moje vlastne s mojimi vlastnymi riasami. Vysledok po necelych 3 mesiacoch. Ziadny Lumigan, Latisse a podobne - na lekarsky predpis ocne kvapky s kopou vedlajsich ucinkov. To by som ani neriskovala, kedze este stale dojcim svoje 14-mesacne babo. Toto je vysledok po priehladnej, riasy vyzivujucej maskare, obohatenej o oligosacharidy, mineralne latky a stopove prvky. V kure nadalej pokracujem emoticon . Fotka 'pred' je zo zaciatku aprila 2012, fotka 'po' je z 12. juna 2012.
Odpovědět
U me kosmetika Lily Lolo, kvalitní a navíc netestovana na zviratech...
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Za me rozhodne CC tonujici krem od Clinique, na to pudr Clinique a dovrsit tvarenkou v prakticke tube take od Clinique. Podle okoli vypadam pry jako sametacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars Olej opravdu 2-3 kapky a dat do konecku a delek...urcite ne ke korinku....pak se vlasy opravdu m uzou mastit. Ja uz ho pouzivam pres rok a nedam na nej dopustit....vlasy jsou uzasne a vypadaji zdrave. Dam vzdy do mokrych pred foukanim a pak jeste malinko do suchych. A kraaaasne voni.
Odpovědět
Profilova fotka
@zdena222 Ahoj, je to vyzivna maskara od Nu Skin.
Odpovědět
Profilova fotka
Alcina,Dior,Dermacol - moji favorite :-)
Odpovědět
Holky, doporučuju přečíst knížku Doba jedová (1,2) od pí. Strunecké a trochu si počíst o dnešní kosmetice. Z čeho se skládá, co k výrobě potřebují za hnusy a co do Vašeho těla dostanou přes dobrou reklamu! :-| Nechci dělat pokusného králika farmaceutickým firmám a ještě za to platit. Vyházela jsem kosmetiku tak za 3.000,- (oriflame, Avon, Nivea) i dekorativní, tam je toho hnusu nejvíce a přešla na bio kosmetiku, na trhu je tolik značek, že jsem nevěděla, kterou si vybrat, ale osvědčila se mi Lavera a Alva (Rhassoul) pro problematickou pleť ( a že mám dost problametickou!!!) a také bio konopný olejíček a akné je díkybohu docela pod kontrolou a mám pleť aspoň nějak zklidněnou! Já se už prostě nenatřu Niveou a nebo krémečkama z Anovu, ani drahou kosmetikou z lékarny! Ale volba je na Vás, mě je hlavně líto těch zvířátek na kterých ty jedy v kosmetice zkoušejí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@packaf Nemas info jestli Dermacol testuje na zviratech ?
Odpovědět
@pezotka206 Dermacol?? Tak ten 100% testuje! Zkus dohledat na http://www.netestovanonazviratech.cz/... Téměř veškerá kosmetika, která je v reklamách testuje!!!
Odpovědět
@packaf Nivea, dyt to pouzivaly i nase babicky nebo ze by tak preonacili slozeni???
Odpovědět
@packaf huráááá, konečně někdo :) Laveru, Alvu a taky Weledu mám celkem ráda. Jinak to, že tyto značky jsou bio 100% neznamená,že jsou netestované. Seznam certifikovaných značek je zde: http://www.netestovanonazviratech.cz/... ;-)
Odpovědět
@roozenka doma jsem našla ještě starou Niveu v hliníkovém maxi obalu a pak jsem měla malou niveu na ruce v plastovém obalu. To si piš, že složení bylo jiné, i konzistence byla rozdílná. Kosmetika, která netestuje, by měla mít na obalu logo králička s hvězdičkami. Ale dávala bych pozor na napodobeniny toho loga! Hodně firem třeba napíše, že jejich složení je čiště organické a dá tam logo zeleného lístku, ale organická je i ropa a to si fakt na pusu dávat nemusím!
Odpovědět
@packaf hm, hnus, ach jo, jenze tohle je se vsim, jidlo, obleceni.. :-/ :-(
Odpovědět
Po přečtení těch knížek jsem šílela v drogerii a pomalu už nechtěla koupit ani šampón! Ty největší jedy jsem si vypsala na malý lístek a nosím ho v peněžence. SLS, PEG, Parafinum Liquidum .... jsou snad v téměř každém výrobku a ty způsobují stárnutí pleti a ukládá se to v uzlinách!!! Nebo hliníkové soli v deodorantech! Pak nemá být tolik rakoviny prsu (další věc je, že se ženské v určitém věku už posílali na rentgen jako prevence, jenže znám případ, kdy pravidelné "bezpečné" preventivky jedné ženské právě vyvolaly rakovinu, známý doktor je toho odpůrce a radši doporučuje ultrazvukové vyšetření)! Ty knížky fakt stojí za přečtení, dostanete jiný pohled a o očkování ani nemluvě!!! :-| :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?