TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s kosmetikou Saloos? Je to nějaká přírodní kosmetika...Díky za reakce :-)
Odpovědět
@eryykah Taky jsem na to koukala na MUA:-D. No uvidíme:-D. Ale když si dávám makeup, tak na ruce i ten světlý a studený odstín vypadá často divně a dožluta...zase na tom obrázku ta 023 vypadá světlejší než 020 a ta je podle mě ok. A když nesedne, tak nevadí, líčím i ostatní a potřebuju pár tmavších odstínů...
Odpovědět
@bella22 no práve ten odtieň 020 na obrázku vôbec nezodpovedá, je oveľa bledší, prinajhoršom budeš miešať ;-)
Odpovědět
@eryykah přesně tak;-). Každopádně mám teplý, broskvový podtón, tak alespoň něco;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando ahoj, ja mam, momentalne sice s tehotenskou kozmetikou, ale predtym som mala aj nieco ine...myslim, ze je to fajn kozmetika, na prirodnej baze...co konkretne chces skusit alebo co ta zaujima?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som najviac spokojna s dekorativkou annemarie borlind, mam tiene, spiraly na citlive oci, co mi uplne vyhovuje a krasne predlzi, pekne jemne perletove tiene na oci, make up ktory uzasne vpije a nerobi masku, nelesknem sa z neho, lahky puder, a ceruzku na oci. z vlasovej kozmetiky som vyskusala ceramidovy a psenicny sampon a po nom sa mi vlasy dost pozbierali. skoda ze tu v zahranici to nedostat a "prepasovat zo slovenska" sa mi neda :-) na leto mam odskusany opalovaci krem na slnecnu alergiu, co mi vyhovuje kvoli tomu ze sa casto na dekolte vyhadzem zo slnka vyrazkami, jedine pri tomto kreme sa mi to nestalo. do svadobnych siat asi pouzijem samoopalovak, este neviem... snad sa stihnem opalit :-)) na telo pouzivam annelind, velmi dobre skusenosti, nesvrbi ma pokozka z toho... neviem mozno iba ja mam taku citlivu pokozku, ale predtym ked som skusala neutrogenu, vichy, avene a la roche tak velke zazraky sa nediali, mala som dlhe roky problemy s pletou, take vyrazky male, ani nie akne, az ked som objavila dado sens ucinny krem, tak sa mi to zredukovalo... takze toto su moje skusenosti.... aha, a kupila som nieco z lekarni a nieco doobjednala cez net :-)
Odpovědět
@zuzankapp jaký myslíš opalovák? Piz Buin? Ten jsem si teď pořídila - allergy 30. Všichni ho hodně chválí...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 nie nie, ja mam take opalovacie fluid proti slnecnym alergiam s faktorom 10 z kolekcie Sun od annemarie borlind...s tym som velmi spokojna. a ten opalovak Piz Buin je tiez z nejakej cert. prirodnej kozmetiky?
Odpovědět
@zuzankapp přírodní asi ne, ale myslím, že splňuje tu australskou normu a všichni ho vychvalují...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzankapp Piz Buin ma od prirodnej kozmetiky velmi daleko, je to klasika chemia ;-) ale konecne tu niekto spomenul aj Annemarie Borlind a Dado Sens :-N ma to celkom zaujima, maju zaujimave veci, uz dlhsie si ich obzeram :-D aky konkretne mas ten krem od Dado co ti napravil plet? @orlando Saloos pouzivam, mam viacero veci od nich a za mna velka spokojnost x-) este mam otazku, aky je limit na objednavku zo zahranicia, mimo EU, aby som neplatila clo? som si nieco objednala a uplne som zabudla, ze to je mimo EU a tak som sa rozsupla :-D a kedze objednavky nikde, tak sa obavam, ze uz je u colnikov :-| a este by ma zaujimalo podla coho vypocitaju to clo, alebo iba DPH mi vyrubu?
Odpovědět
@bellada Já myslím, že 150 eur...ale od dubna by se to mělo měnit, snad od 22 eur:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@domika007 chtěla bych si koupit ten olej na obličej. Mám místy sucho, místy matnější pleť a chybí jí voda. hydratiční krémy jsou málo. Byla jsem i na kožním, tedy kvůli suché kůži, na které se mi začaly dělat takový větší šupinatý místa...nVýsledek byl, že mám prostě moc suchou pleť a chce to mazat krémama apod. Ale nesnesu na těle třeba po koupání jakékoli krémy. Prostě mi to není příjemný..Ale pokud by mi to pomohlo na obličej, tak bych to zkusila :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bellada dakujem za info :-)) ja poznam uz tiez dost ludi v mojom okoli ktori pouzivaju AM borlind. ja pouzivam pur derm, aj toner a tonovaci krem na leto, vyhovuje mi to a ja som mala take pupienky malicke potom a mastnejsiu T zonu, takze mi to velmi sadlo... pozerala som tu v irsku aj sampony saloos ale nenasla som, zo vsetkeho mam lupiny... asi si kupim prazdne flasticky v lekarni a "prepasujem" si do 100ml ceramidovy samponik :-)) a ty si co pouzivala od annemarie? co by si odporucila?
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tak na SVK to urcite nikdy nebolo 150€ :-D sa mi nieco mari, ze u nas tych 22, ale neviem presne... inak je to strasne uboha suma, ved to sa ani nic neoplati objednavat potom... ]-( @zuzankapp praveze ja nemam nic z tej znacky, len to uz dlhsie obzeram....ale prave na leto som rozhodnuta skusit ich opalovacie kremy a pozdava sa mi rada LL REGENERATION a nejake veci pur derm Dado Sens, ale kedze som nemala ziadne referencie, nepoznam nikoho kto by to pouzival a cenovo to nie je prave lacne, tak stale vaham... :-)
Odpovědět
@bella22 u nás už toto zdieranie čo sa týka limitu a vyrubenia DPH+Cla je zavedené viac ako rok, zas musíme mať všetko najrýchlejšie z celej EU ]-( @orlando tak ak chceš olej, tak skús klasiku na mastnú aj suchú pleť od nich ylang ylang, za tých pár euro sa oplatí otestovať.
Odpovědět
@bellada @eryykah Přesně tak, u vás na Slovensku už je těch 22 euro. Je to blbý no, končí hromadný objednávky a celkově už si rozmyslím, co nakoupím. Ještě že na svatbu už mám nakoupeno a brala jsem teď kosmetiku do zásoby...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada jaaaj. tak ja som mala celu seriu pur derm a mne to velmi pomohlo. sice mi trvalo asi 2 mesiace kym sa mi plet dostala do normalu, ale teraz fakt nemam ani pupacik... ll regeneration ma moja sestra, ona ma 31 rokov, pouziva to sice iba mesiac, ale tiez sa jej to pozdava... urcite si popytaj najprv vzorky, ja som sa rozhodla kupit si tuto kozmetiku na zaklade ich prezentacie ktoru mali v lekarni a vzoriek ktore mi dali a zaslali, som si ich popytala... a co sa tyka ceny, to mas pravdu, je to drahsie, ale ked som predtym pouzivala ine "prirodne" znacky ktore mali zopar percent prirodnych zloziek a cenovo boli na tom rovnako tak jednoznacne vyhrala annemarie, lebo je certifikovana... a pred vianocami mali super zlavy, vcera som zistila ze zase nieco maju v akciach, tak poskulujem na zopar veci :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando ja som tiez za ten ylang ylang, mam odskusany ;-) pre mna ale najlepsi bol levandulovy, ale ten je skor na tu mastnu plet, mozno este by som ti poradila ruzu a santal ;-) , to by ti mohlo tiez sadnut ;-) ale dolezite je nanasat olej na mierne vlhku plet, nato nezabudni...inak moze vysusovat...dobre su aj ich bio rastlinne oleje, bez pridanych eterickych olejov, ktore mozu u niekoho vyvolat alergiu, takze nie kazdemu prave tie pletove regeneracne sadnu....
Odpovědět
@bellada a ružu + santal miešaný alebo osobitne jeden z nich? Aj ja už také na mastnejšiu tvár potrebujem ]-( Inak niekde som sa dočítala, že mastnú tvár stačí len hydratovať, že to bude ok, žiadne matovanie... pekná kravina, by som mohla stáčať olej zo svojho xscihtu. Toto u mňa vôbec nefunguje, zlaté hydratačné zmatňujúce krémiky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah mne sa to tiez zda ako blbost, urcite aj matovat, ale zase nepresusit, lebo vela pripravkov na mastnu plet je agresivnych a plet az presusia, co v konecnom dosledku vedie zase len k vacsej mastnote.... ja by som tie pletove regeneracne oleje uz nemiesala navzajom, prave pre tie eteraky, lebo nie vsetky sa navzajom znesu...miesat sa vyborne daju prave tie bio rastlinne....tie aj uspesne miesam a vyrabam vlastne zmesky :-D do ktorych mozes nasledne pridat jeden etericky podla vlastneho uvazenia a potreby... ruzu a santal som mala na mysli samostatne, bud jeden, alebo druhy...
Odpovědět
@bella22 ja som tiez bledokozec :-) , povodne som chcela od Diora odtien 010 Ivory, no kedze som makeup dostala ako darcek od svagrinky a ta ma odhadla na 020 Light Beige, mozem ho pouzivat jedine v lete.. celkovo u mna bol vzdy problem najst vhodny odtien makeupu kvoli nazltlej svetluckej pleti
Odpovědět
@casy se mnou je to různý - v zimě bledule a ještě to podporuju, líbí se mi to:). V létě se opálím a to i nosím bronzer atp. Ale mám hodně světlý vlasy, takže bych ani nijak moc do hněda být nemohla. Ani by mi to nešlo, vždycky mám jen bronzovej nádech...Ale mám teplý podtón a nosím většinou všechno do broskvova. Pro mě je momentálně (bledý období) nejlepší "match" YSL Teint Resist 01 Ivory. Vyzkoušej, třeba ti sedne.
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando vidim, ze baby ti uz poradili , @bellada, @eryykah - treba si precitat aj zlozenie jednotlivych olejov a nejaky skusit, napr. ja som mala ten s tea tree a hodne ma vysusoval, takze by som teraz brala nejaky iny urcite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada na stopro je to suma 22€...pred vyse rokom som objednala z jahody estee lauder make up a veru platila som CLO..ale jahoda mi ho vratila cize okrem komplikacii a byrokracie som nemala velku ujmu...nemas znameho na hlavnej balikovej poste?-pri zeleznicnej stanici nove mesto- znamost by ti mohla balik vycihat a obisla by si CLO :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka veru nemam ziadne take znamosti :-| ale asi by sa zisli :-D ja uz si pripravujem penazenku na to clo :-| objednavku som mala za 60€ tak som zvedava kolko to bude...
Odpovědět
@pimpulka bohužel známýho nemám:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
Teoreticky by šlo nechat si poslat všechny levnější věci zvlášť, ne? Ten limit je 22 eur = 30 usd, aspoň něco se do toho vejde... Teda pokud mají poštovné zdarma pořád. A ještě jedna zkušenost - mně loni dorazil balík za asi 350 USD (ne teda kosmetika), bylo tam víc věcí, ten prodejce mi to napsal na dvě faktury (úplně sám od sebe) a nechtěli po mě clo ani DPH :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada @bella22 to netusim aka bude vyska CLA..oni to vyratuvaju podla ceny vyrobku a podla toho o co ide,ci kozmetika,elektronika....atd, na vsetko maju ine koeficienty...raz davno, 4r dozadu? som si poobjednavala kopec textilu pre seba z USA,dala som si to poslat kamosovi do USA a on mi to potom preposlal sem....dost velky a tazky balik to bol, vsetko len textil-moje veci plus zopar veci co mi on pribalil....balik oznacil ako darcek a nan "priznal" dokopy len 5 items....bolo ich tam najmenej 25 ale on priznal len 5...nejakym zazrakom mi ten balik neotvorili, ale CLO vyratali podla toho jeho "priznania"...on tam napisal napr. ze zimna bunda-20doll, pyzamo- 10doll....atd....atd..5items....ked bol balik po 2 dnoch z USA na SR-ide to rychlo, len colnici pak sa realizuju dllllho ]-( , tak mi zrazu vola pani z colneho uradu kt. prevzal moju "kauzu" s tym, aby sa vypytovala co v tom baliku je...pytala sa na material tych veci!!!! no ja som nemala tusaka,tak som zacala daco do fonu blabotat...nastastie ona mi zacala recitovat tych 5 items a ja som na vsetko vravela ano ano:)...pyta sa: pyzamo ake? ja reku bavlna...proste trepala som hore dole...no a na tych 5items mi vyrubili CLO toho casu 2400skk!!!!! 8-( pak ked som sa zo soku prebrala, a priznavam aj hlas mi od soku preskocil, pytam sa jej za co tak vela? ona ze textil je najdrahsia polozka, kuka sa material atd....ja som narobila objednavku za cca. 200doll, par hodnotnejsich veci mi kamos pribalil a k tomu to CLO,no povedala som si nikdy viac objednavky...nedajboze ak by balik otvorili tak by som ho ani nemohla prevziat, ved by som sa nedoplatila:(.....sorry ze odbacam od kozmetickej temy...ale kedze riesim aj objednavky kozmetiky zo zahranicia, patri k tomu aj CLO:(
Odpovědět
Profilova fotka
no a vidim ze tu je zas par noviniek dado sense a annemarie borlind...tak idem googlit co to vlastne je:) nasla som zatial toto: http://www.jvnatur.sk/dado-sens-m-27....
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka no mna trafi, ak mi daju zaplatit nejaku velku sumu ]-( ale je to moja chyba aj, lebo som to mala rozdelit do viacerych objednavok, len som sa zabudla....nevyhoda je potom aj v tom, ze ked si vsetko budem objednavat po kuse, nedostanem ziadne benefity za vacsiu objednavku, teda zlavu alebo darceky :-| je to potom fest nevyhodne takto...na porazenie ]-( borlind a dado, tiez na JV pozeram, ale maju aj svoju ofic web
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?