TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@ichem tak problem s idealnym odtienom u Max Factor je davno znamy... casto citam, pocuvam z okolia, ze odtiene maju bud pritmave, alebo nie na kazdy typ podtonu... ja osobne tento makeup mam velmi rada, no tiez u mna je problem odtien... najviac mi sadol 101 Ivory Beige, no nie je to to co by som chcela... ale na Lasting Performance som nezanevrela a uz roky sa k nemu vraciam
Odpovědět
Profilova fotka
@atinkaa poznam hned niekolko salonov co robia s Darphinom, takze tu nemam problem, urcite si vypytam vzorku, do jedneho sa chystam v najblizsom case ;-) Loreal Million Lashes som si cerstvo kupila aj ja :-D skusala som zatial iba raz a bola v pohode, ale ani nic extra, ale mne sa na zaciatku malo ktora pozdava, riasenka sa musi rozpisat, rozmalovat, to aka naozaj je, viem posudit az po case, tato zatial vyzera byt na dobrej ceste :-D hoci ja mam problem sa stotoznit s tymi umelymi kefkami, nemam ich rada....uvidime aka bude tato... a co sa reklamy tyka, podla mna kazdy so zdravym rozum a realnym (nie naivnym) pohladom na svet, musi hned pochopit, ze ta reklama (ako aj kazda ina) je zvelicena a upravena, snad je nam vsetkym jasne, ze modelky v reklamach su upravovane, maju umele riasy, su retusovane atd atd....rano po zobudeni asi tak uzasne nebudu vyzerat a mozno keby ich do ruk nedostal dobry vizazista a fograf, tak ani nikdy :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada samoška, že každá to vieme :-D :-D ale nebyť božskej Evy a tej prehnanej reklamy, nekúpim si ju, ja som už raz taká :-D :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
@euforia ďakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@palicka23 ja nastastie kupujem aj veci co nemaju vobec ziadnu reklamu :-D a dobre robim, lebo tie su vacsinou aj tak najlepsie :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ehm ARTDECO podkladova baza - UZASNE NIECO ARTDECO - lasting foundation .- drzi jak beton :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek no super :-N a baza pod make up, ci ocne tiene? lebo tu pod make up, by som chcela spolu s tym lasting foundation aj ja, lenze v BA je tak zalostne maly vyber :-| a prave tieto veci neviem zohnat, nikdy ich nemaju, ked sa idem pytat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada baza pod make up. tato: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto... fakt super! a ta lasting foundation to mas tu oil free? mne sadla fakt super, len to nemozem uz prepudrovat lebo inak to vyzera jak keby som mala vrasky o 100% viac :-D hlavne ked sa smejem..vies co myslim?:) bez pudru super. vcera som sa pozerala na ich maskary....a nasla som taku ze vraj ze vyzivna pre mihalnice atd. mas s tym skusenost?
Odpovědět
Makeup YSL Teint Resist, ale perfektní je i Elizabeth Arden Intervene nebo CK Matte Infinite..., řasenka YSL Effet Faux Cils (já mám ráda tu tmavě hnědou), překvapivě dobrá je řasenka od L'Oréal Volume Million Lashes, ...minerální tvářenka MAC Warm Soul, tvářenka NYX Peach (na bledý pleti vypadá úchvatně), paletka stínů NYX Champagne&Caviar, stíny Chanel Magic Night,... tužka na oči Lancome,...rtěnka MAC Shy Girl, jinak všeobecně rtěnky a lesky od Estee Lauder, Lancome, YSL, Chanel,...tam nešlápnete vedle. @bellada souhlas, taky musím řasenku nejdřív rozmalovat, aby měla dobrou konzistenci.
Odpovědět
A můžu doporučit makeup L'Oréal True Match - ale pozor, ten typ, co je na americkým trhu...já jsem hodně bledá a našla jsem tam perfektní odstíny přímo pro mě - na zimu W1, na léto W2.
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek faaaaaaaakt? díky za tip, vyskúšam, súrne potrebujem lepší makeup, ideme kamoške na svadbičku x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@palicka23 no je obed a vyzeram jak cerstvo nalicena furt. drzi a zmatnuje. ja som miesala dva odtiene lebo ani jeden mi nesadol 100%..tak miesam dva a fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek ten link co si hodila je foto nejake :-D ja ten make up artdeco nemem, len by som ho chcela, ten oil free, ale u nas ho nikde nemaju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek bazu pod tiene od artdeco pouzivam aj ja a musim len suhlasit, fakt dobra kupa! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek a tu make up bazu tiez nemaju, to je taka biela gelova s troskou perlete nie? ja som ju skusala iba v obchode, ale mali uz iba take stare nejake, co vyzerali ze su uz davno po zaruke :-| :-p
Odpovědět
@domika007 @bellada já na ní koukala minulej tejden a už jsem jí málem vzala, ale ten tester byl fakt dost jetej, tak mě to nějak nepřesvědčilo. Navíc jsem dost bledá, tak jsem si říkala, jestli na mě není moc tmavá...? Já vím, že to zamaluju stínem, ale prostě mě to napadlo...Ale jestli je fakt tak dobrá, jak pořád někde čtu, tak asi stojí za zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada je biela gelova ale neni taka mastna a perlet noo ani nie podla mna. vyzera to tak ale neni. ale make up na to fakt dobre chyta co sa cudujem no ale je to tak. ja mam doma vzorku, aj by som ti kludne poslala len ja som v zahranici a to by postovne bolo za toto trapne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 mas na mysli pod tiene bazu, ta je velmi dobra, len by mohla byt v lepsom baleni, nerada ju vyberam prstom...ja som ale vyssie mala na mysli bazu pod make up ;-) tu som este nemala, ale pozdava sa mi podla opisu a podla skusky z testera len tak na ruku... @vianocnystromcek ja uz mam odskusanych viacero baz pod maku up a je fakt, ze na nich ten make up drzi ovela lepsie a dlhsie, takze urcite aj na tejto, mne sa u nej paci hlavne ta konzistencia, ze nie je az taka velmi umela a tazka a niektore ine....
Odpovědět
@bellada jo aha, já jsem si přečetla komentář od Domiky a myslela jsem, že píšeš o tý samý. No to balení by mohlo bejt lepší, ale přežít se to dá:). Pořád je levnější než Urban Decay PP.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ja tu moju mam od kamaratky, ktora ju kupovala vo viedni, kedze u nas je taky slaby vyber 8-( jedinou nevyhodou, ale tak da sa to prezit, ze si do nej musis patlat prsty :-| ale inak spokojnost velka
Odpovědět
@domika007 Já jí viděla v parfumerii Douglas. Asi jí zkusím, díky;-).
Odpovědět
kocky niektore ste tu pisali o kozmetike Oleanat - arganovy olej, skusali ste bambucke maslo s oslim mliekom?
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah ahoj ja ho mam, aj balzam na pery bamb. maslo s oslim mliekom...spokojna som...sice ja ho pouzivam ako "hojivy zazrak" ked potrebujem plet natuningovat -zvlhcit a zvlacnit....cize len ked som doma...ale je fajn...lahku kasovitu konzistenciu ma, dobre sa nanasa
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 no u nas na SVK douglas zrusili...takze tak :-S potom poreferuj, ako si s nou spokojna ;-)
Odpovědět
@domika007 určitě poreferuju;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, nějaký tip na oční krém? Dneska jsem jeden starý vyhodila (Clinique), ale vůbec jsem ho nepoužívala, byl na můj vkus moc tuhý a blbě se rozetíral. Nepotřebuju žádný zázrak, pleť mám sice suchou a citlivou, ale jako vrásky bych to ještě nedefinovala :) Spíš pytle pod očima (od narození)...
Odpovědět
@ifoun Zkus Anew od Awon, a pod oči Garnier roll on s rozjasňovačem, to jsou cenově normální hladiny a přitom fajn kosmetika.
Odpovědět
@ifoun mám od Biothermu vitamínový a je super a nebo Givenchy ten se lehce roztírá,voní neutrálně,ale vypíná rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan Avonu nevěřím, měla jsem od nich asi 4 krémy (i když je to cca 5 let zpátky) a pokaždé to byl docela děs :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?