TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik dakujem, vyskusam
Odpovědět
@karamel rádo se stalo.mě vyhovuje tak snad tobě bude taky
Odpovědět
Holky, doporučíte mi protialergickou řasenku s hustým kartáčkem? A používáte průhledné vyživující řasenky na noc?
Odpovědět
@bellada YSL touche eclat sa to vola
Odpovědět
Profilova fotka
@keira ak mas toto co je na obr, tak to je vlastne rozjasnujuci korektor pod oci, na kruhy ;-) sposob pouzitia je ako pri korektore
Odpovědět
@bellada ceru to mam .. ale ked si to pacnem, neviem, neviem, ci to pomaha za tie prachy :-D ja nevidim ziadny zazrak na mojom xichtiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@keira :-D vidis a baby na forach to prave velmi vychvaluju...zase sa raz ukazalo, ze kazdemu ine sedi :-D ;-) 8-)
Odpovědět
ahojte, viete mi prosim povedať niečo bližšie o argánovom oleji? čítala som, ze je dobry aj ako prevencia proti starnutiu pokožky a podobne. ďakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivulienka Plnohodnotný arganový olej sa získava zo semien plodov arganových stromov (Argania spinosa), ktoré rastú na juhozápade Maroka. Zber plodov a získavanie oleja je veľmi náročné, pretože plody sa zbierajú ručne bez používania strojov a olej sa lisuje ručne tradičným spôsobom za studena. Na výrobu 1 litra čistého oleja potrebujeme až 30 kg plodov a lisovanie trvá asi 10 hodín. Z toho dôvodu je arganový olej niekoľkonásobne drahší ako najkvalitnejší panenský olivový olej. Výnimočné účinky: * stimuluje prirodzené funkcie buniek a vnútrobunkové okysličovanie, * silný antioxidant, neutralizuje voľné radikály a chráni jemné tkanivo pred vonkajšími vplyvmi, * pôsobí priamo na tvorbu kolagénu a elastínu - prevancia vzniku strií počas tehotenstva a chudnutia, * je prírodný anti-ageingový prostriedok - regeneruje, vyživuje, vyhladzuje a hydratuje pokožku, vracia pleti vitalitu a posilňuje jej ochrannú funkciu, zjemňuje jej štruktúru, obnovuje jednotný tón a celkovo ju zjasňuje, * redukuje vrásky, jazvy a stopy po akné, * reguluje produkciu kožného mazu a má antiseptické účinky - vhodný aj pre aknóznu pleť, * znižuje prejavy psoriázy a ekzémov, * vyživuje a posilňuje krehké a lámavé nechty, * regeneruje poškodenú štruktúru vlasu, obnovuje lesk. Arganový olej: * vhodný pre všetky typy pokožky * vhodný pre detičky, ženy, mužov, tehotné i dojčiace ženy * môžete ho používať samostatne alebo stačí pridať pár kvapiek do akéhokoľvek kozmetického prípravku na zvýšenie jeho účinku. * rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva pocit mastnoty * je balený v tmavohnedom recyklovateľnom sklenenom obale, ktorý chráni olej pred UV žiarením, zabraňuje jeho oxidácií vplyvom svetlom a zvyšuje dĺžku jeho trvanlivosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ahoj, ja si ho uz chcem dlhsie objednat..nevies mi prosim poradit nejaku odskusanu znacku? moc dik..
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisenka ja mam zn. Primavera, ale su aj ine a myslim, ze tiez dobre...staci googlovat a porovnat si ceny, zistis co sa ti viac oplati ;-) dobry moze byt este od Oleanat a Natura House
Odpovědět
@keira @bellada Já teda musím přiznat, že mě touche éclat nenadchnul...nevidím na tom nic úžasnýho. Pro mě jenom "ok", účel to plní, ale já de facto nemám kruhy pod očima. Jinak mám na cestě Laura Mercier Oil-free Tinted Moisturizer, tak jsem na tu vychvalovanou legendu fakt zvědavá:). Na léto potřebuju něco lehčího, většinou nosím jen korektor a trochu pudru...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
touche eclat ani na kruhy pod ocami primarne nie je... skor na rozjasnenie tmavych miest, ale urcite nie je dostatocny na korekciu... tolko moja skusenost... a moj nazor je rovnaky ako @bella22 - "OK" - nenadchne, neurazi ale co ma nadchlo, kupila som si v Marionnaud na cestovanie male balenie odlicovacieho oleja, ich vlastnej znacky a je super! bola som skor skeptik, ale nestipe a odlicuje uplne vsetko, dokonca presiel aj testom s bielym uterakom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vie mi niekto poradit, kde najdem dobre zobrazenie odtienov pre make up Calvin Klein Infinite Matte Oil Free Foundation? z tych obrazkov na jahode si neviem vybrat :-|
Odpovědět
@bellada tak to jsem taky hledala a neúspěšně...Já mám 209 Cream (na středně světlou pleť)...ten makeup je jinak super.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, ja sa tiez dnes spytam nieco. mate nieco fest odskusane proti rozsirenym porom v oblasti T zony? poznam sice od Avene nieco ale zanechava to taky film a ked si dam na to make up tak to robi take tie supky :( nepotrebujem aby mi komplet zmizli, to neocakavam - ale aby sa viac vycistili a neboli tak upchate. diky!
Odpovědět
@vianocnystromcek Já osobně nemám nic vyzkoušený, tohle mě moc netrápí, ale vím, že si někdo chválil Clinique Pore Minimizer... Tak teď zase já :-) - nemáte někdo zkušenost s tvářenkama Joues Contraste od Chanelu? Nadchla mě ta jedna 58 Fresque a bojím se, že nebude moc pigmentovaná...ale takovou broskvovou barvu už hrozně dlouho sháním...Peaches od MAC je moc oranžovaná, Shu Uemura m44 bych musela vidět...no, je to těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 oks dik :) popozeram co na to vravia :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 hm co tak citam tak Clinique Pore Minimizer velmi upchava pory a necisti. efekt je sice fajn ze kvazi zmiznu no neskor sa z toho tvoria bubaky lebo su upchate pory :(
Odpovědět
@vianocnystromcek No já jsem celkově vůči těmhle věcem skeptická. Možná ještě Urban Decay, ale na MUA nic moc hodnocení. Tak ti přeju, ať něco objevíš;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ako viem ze pomaha sauna. to fakt zabera. lenze som momentalne chora a do sauny chodit nemozem. a v praci mam toho tolko ze po robote do sauny tiez nemam stale cas chodit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek ten Clinique je uplne na nic, aj mne upchaval pory, najlepsie co som skusala bolo od Estee Lauder Idealist Pore Minimizing, ale to je trosku drahsia zalezitost...cenovo dostupnejsi je Bioderma Pore Refiner, ale ten skor zmatnuje, pory az tak nezmensoval....na pory celkom dobre funguju bazy pod make up, plet vyhladia a pory vidno menej ;-) @bella22 ja mam plet taku medium, so zltym podtonom, nie som svetly tip
Odpovědět
@bellada Myslím, že by ti ten 209 Cream sednul! Nedávno jsem líčila kamarádku na ples, ona je napůl Kypřanka, snědší (ale v zimě ne tolik) a sednul jí dobře. Ten makeup má úžasnou konzistenci, roztírá se perfektně, na pleti je přirozenej, žádná maska, fakt můžu doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada no vies co, radsej dam 40eur na nieco co je dobre, ako 20eur a spravi to skodu...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 jj citala som recenzie na MUA, tak sa na neho chystam a na jahode je za dobru cenu ;-) len tie odtiene....rozhodujem sa medzi tym 209 Cream, 210 Warm neutral, 211 neutral, 201 soft beige, 202 tawny....nie je mi jasne ci sa odtiene stmavuju so zvysovanim cisla alebo znizovanim, maju to tam rozhadzane a na obrazkoch mi pridu vsetky menovane skoro rovnake...
Odpovědět
@vianocnystromcek to je jasný! @bellada já v tom jejich číslování právě vůbec nevidím systém. Myslím ale, že tahle barva na tu 209 docela odpovídá: http://www.parfumy.com/images/product... V lahvičce vypadá celkem tmavě, ale na obličeji se naprosto přizpůsobí.
Odpovědět
No, ve skutečnosti je trochu světlejší. Já ho tu teď bohužel nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 na tom obrazku co si dala, mi pride skor s ruzovkastym nadychom a to ja nemozem mat...musi byt do zlta, bezova...
Odpovědět
@bellada do růžova rozhodně není! Já mám žlutý, teplý podtón.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 :-D tak som z toho jelen :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?