TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja som mimo...dado sens a AM borlind to je vlastne to iste?alebo to len ta SR stranka ukazuje spolu?
Odpovědět
@bella22 dik za tipy... YSL ma uz dlhsie laka, no teraz mam toho doma naozaj vela na spotrebovanie, takze najskor sa zbavit toho co mam.. Loreal makeupy mi ale nikdy nesedeli a tiez som pred casom skusala prave tie svetle odtiene z USA, no ani jeden mi nesadol ... co mi dokonale sedi v odtienoch je Revlon Photo Ready, odtien Vanilla, Colorstay odtien Buff, Mac NC15, tieto naozaj sedia dokonale
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka myslim, ze to vyraba rovnaky koncern....dado sa specializuje na problematicku pokozku, ci uz akne, alebo ekzemy atd...ide o dermakozmetiku
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tak jsem prubla ten Nude - je hrozně lehoučký a krásně se roztírá, příjemně voní. Tak málo barví, že si myslím, že nen íptořeba se nějak moc "trefit". Rozhodně mi nepřijde, že by byl na obličeji dožluta. Prubla jsem pod něj i bázi od Givenchy a teda ta mě dost zaskočila :-D Je jí potřeba asi jen trošililinka '(narozdíl třeba od Dermacolu - takže vlastně cenově vyjde levněji), připadala jsem si trošku jak bílá paní. Mozná sjednotí barvu nebo tak něco, ale určitě nijak moc nezjemňuje póry. Nebo to neumím přesně použít :-N Kde je původní doporučitelka, aby mě navigovala? :) Každopádně když si teď šáhnu na obličej, tak je takový hebký, což je v případě mého sušáku super pocit. Jen nevím, jestli je to díky bázi, Nude, nebo díky té kombinaci :)
Odpovědět
@bellada co sa tyka cla a colnych poplatkov u nas... bol par mesiacov aj u nas limit pre nakup do 150eur , no od 1.4.2009 bol tento limit znizeny na 22 eur pre platenie dph a 150eur je uz aj na clo... cize ak je tovar vyssej hodnoty ako 22 eur ale nizsej ako 150eur, je tovaru vyrubene platenie dph.. ak presiahne aj 150eur, tak sa pripocitava aj clo, no to je fakt zanedbatelna polozka ( existuje presne urcene co kolko percent z ceny tovaru sa ma preclit, no su to hodnoty ako napr. 3,5% ) popri dph, clo dokonca u vela veci je nulove... jedine co je vynate mimo tychto limitov a clo sa plati pri presiahnuti mnozstva su alkohol ( tu spadaju aj parfumy ), tabak a ich vyrobky .. tieto vsetky veci sme si s manzelom zistovali, kedze casto objednavala aj mimo EU .. no aj tak je pre mna zahadou ako to colnici preveruju, lebo napr. teraz som mala objednane makeupy za 40 eur, laky tiez na 40 eur a vsetko prislo bez colneho dlhu... ale zase predajca stale udal hodnotu tovaru cca 10 dolarov a gift... je caste, ze predajca sam uda hodnotu nizsiu, aj oznaci ako darcek, no obcas to stopnu colnici a aj tak si vyziadaju doklad o zaplateni.. a tam sa uz dph vyratava z celej sumy, cize aj za postovne, čo mi nepride celkom v poriadku, ale takto znie zakon CR v tomto mala navrch, kedze u nich sa tento limit meni az k 1.4.2011
Odpovědět
Profilova fotka
Pridam aj ja svoje vizazisticke tipy: 1. podkladova baza pod make-up, aby sa plet neleskla od YSL - jedna basen. 2. podklad pod ocne tiene od ARTDECO - super, vsetko vydrzi vecne 3. Puder od BURJOUS 4. Pletova voda s pudrovym efektom a krem s matnujucim ucinkom od AHAVY- skvele.
Odpovědět
taky se připojím:-) péče: odličovač očí jakýkoliv dvousložkový ( např. Bifacil od Lancome) odličovač make-upu Estee Lauder Perflectly clean foaming cleanser- krásně voní a dlooouho vydrží tonikum Lancome Eau micellaire douceur- odstraní i zbytky líčení denní, noční krém Sisley Emulsion ecologiqe- hodí jakoukoliv pleť do pohody + na den Sisley All day all year- ochranný krém s uv filtrem apod oční krém Sisley Baume Efficase peeling- Sisley creme gommante nebo Estee Lauder Idealist micro dermabrazion čistící maska Biotherm hydratační maska YSL nebo Estee Lauder dekorativka: báze pod makeup Chanel Vitalumiere- makeup pak vypadá o 100% lépe, fakt pecka makeup Estee Lauder´Double wear- nejvíc krycí a dlouhodržící makeup všech dob, pokud zrovna nepotřebuju krýt tak používám Sisley, který je rozjasnující. tvářenka- to je celkem jedno jaká značka korektor na kruhy pod očima jedině YSL Touche eclat, na pupínky jakýkoliv v tyčince stíny Dior, mají krásné barvy, ale vůbec nevydrží rasenka- YSL volume effect faux cils, Lancome hypnose, definicils, Dior diorshow blackout nebo cokoliv od Lorealu všechny konturovací tužky Estee Lauder double wear- opravdu dlouhodržící rtěnky, lesky všechno na jedno brdo. momentálně třpytivé lesky Chanel a Sisley pudry nepoužívám :-) vlasová kosmetika Elseve repair 5 tělová kosmetika- tam už to flákám, ale nej tělové mléko na suchou kůži je z lékárny Excipial u lipolotio za 130,- parfemy miluju všechny možné, hlavně Chanel, Dior, Thierry Mugler, YSL, nejdýl vydrží "staroby". čím víc novinka tím víc obarvená voda uf no kosmetika byla má práce a je můj koníček:-)) sice tady jmenuju zvučné značky, ale jsou 10x dražší a jen 2x lepší než dostupná kosmetika..takže poměr cena-výkon nic moc v Česku.
Odpovědět
@casy tak to jsi asi tmavší než já, protože Revlon Colorstay Buff je na mě tmavej (v zimě), naopak u True Match mi perfektně sedne třeba W1/W2. Ale YSL Teint Resist určitě někdy zkus, až se budeš poohlížet po něčem novým...je hodně vychvalovanej a opravdu je dobrej! Jsem s ním spokojená. @ifoun jů, tak super! Jestli je lehký, tak to bude ideální na jaro/léto (i když to já makeup většinou nenosím). Těším se, až ho taky vyzkouším! Myslím, že barva bude ok - na léto určitě. Díky za info;-)
Odpovědět
@civet tak jsem uposlechla tvé doporučení a koupila si bázy pod oční stíny Artdeco a když už jsem byla u toho tak rovnou ještě troje stíny.Tak zítra hned vyzkouším.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik vyzkoušej a dej vědět, jak jsi spokojená. Báze dej takovou slabší vrstvičku, ale nerozmazávat do ztracena, musí být vidět (když jí rozmažeš do ztracena, vetřeš jako krém, nebude fungovat), ale zase to nesmí být moc velká vrstva:o)))
Odpovědět
@civet vyzkouším a dám vědět.díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet @pipik já ji teda spíš vtírám, zůstane jen perleťový odlesk, ale funguje dokonale i tak :) Každopádně je to boží výrobek :)
Odpovědět
Článek se načítá
Kde mám sehat tu bázi od artdeco? Bez ní už se neumím ani nalíčit, ale nikde ji nemají, na václaváku ji mají vyprodaou a já nevím, kde jinde berou artdeco :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jenom Marionnaud, ale teď jsem ji docela viděla. Zkus Flóru.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin téměř všude v marionaud. Zkus Floru nebo Anděl. Občas jim dojdou zásoby, ale po dvou až třech měsících většinou naskladní.. a v nouzi největší jsem ji koupila na mimibazaru:o)) @ifoun tak možná na suchý kůži funguje i při vetření, na mastné výhradně trochu silnější vrstvička (vlastní zkušenost).
Odpovědět
@aimirin já jí koupila v Drážďanech nevím jak se pohybují ceny tady,ale někdo mi říkal,že tam je levnější.Koupila jsem i stíny tak jsem zvědavá.
Odpovědět
@civet @ifoun nemáte nějaký typ na podklad pod make up-rozjasňovač já měla od Diora a moc nadšená jsem nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik někdo tu chválil YSL. Já teď zkouším Givenchy, ale zatím nemůžu říct. Rozjasňovací je teda ale hodně.
Odpovědět
@ifoun mrknu na něj.Givenchy mám ráda, mám teď od nich oční krém a jsem spokojená.kouknu i na ten YSL.
Odpovědět
baby neviete, kde na Slovensku sa dajú kúpiť alebo objednať kvalitné štetce na makeup, porovnateľné so štetcami Mac alebo Sigma???
Odpovědět
a vie mi niekto povedat, na co ten rozjasnovac, ako ho aplikovat, aby som ho mohla aj ja chvalit? :-D kupila som si ten od YSL, a len mi hnije na policke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@keira od YSL mas rozjasnovac alebo bazu? lebo to nie je jedno a to iste...hoci su aj bazy s rozjasnovacim efektom, cisto rozjasnovac - highlighter je ale nieco ine...pouziva sa na zvyraznenie a prejasnenie urcitych casti tvare, napr. na hornu cast licnych kosti, pod obocie, do vnutorneho kutika oka, na korekciu nosa....nanasa sa pod alebo aj na mekeup, podla toho aku intenzitu chces dosiahnut, moze sa aj zmiesat s makeupom a tak nanasat, rozjasnovac pleti doda mierny lesk - glow efekt, rozjasnovace mozu byt aj farebne, tie sa potom pouzivaju ako licka povacsine ;-)
Odpovědět
@keira Ahoj :-) seženeš je v lékárně a jsou od jakéhokoliv věku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poradte nejaky fakt dobry hydratacny krem, ktory vydrzi cely den a neslzia z neho oci ;-) Moze byt aj drahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuhac no dobre napisem aj ja daco :) odtiene, podklad make up, make up finish, puder na finish - art deco nocny krem - sebamed sprchace - lactacyd a sebamed sampon a maska na vlasy- aubrey organics henna neutral shampoo a biotinova kura na vlasy alebo od toni and guy ich prirodne proti lamavym nechtom - obycajny cutitle oil ..hocijaky alebo olivovy olej.
Odpovědět
Profilova fotka
@karamel kremy ktore nie su na oci sa nemaju v oblasti oci nanasat :) na to su vlastne kremy..specialne pre ocnu partiu
Odpovědět
@karamel a aky maš typ pleti? Okolo oči krem nepatlaj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mate neco cim zakryju kruhy pod ocima? nejak se jich ne a ne strepat :-(
Odpovědět
@karamel hydratační je dobrej Biotherm Aquasource
Odpovědět
Profilova fotka
ja nepatlem oci, ale z niektorych mi slzia oci aj ked ho mam len na tvari :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?