TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
ja ten New a Ultimate shine, darovala som Seanic (zdala sa mi chlapska vona, ale mne sa nepacila, taka morska) a Jumping juniper (dobre vonal)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj, slepa som, sorry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa pozdava ten Jumping Juniper a Soft aj ten Ultimate Shine, sakraa , toto je des s tou kozmetikou :-D
Odpovědět
NEW je proti padaniu vlasov, ultimate shine je na lesk - tu v nom trblietky (ale vlasy sa nejagaju:-D), jumping juniper je na mastne, Soft na objem.. treba to preklikat http://www.lushcz.cz/e-shop/katalog/3... aj ked voci ucinkom som skepticka
Odpovědět
Profilova fotka
ano su rozdelene podla typu vlasov a tak, mas tam na blod vlasy, na mastne, proti vypadavniu, na lesk a potom podla vone, aka sa ti paci...ja som vyberala hlavne podla vone :-) mas to tam rozpisane na webe co je naco, pozri cz
Odpovědět
padron, mala som soft, nie seanic a ten soft mi nevonal..vonal ako jar
Odpovědět
Profilova fotka
dik baby, uz sa tam preklikavam a slintam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ved to je ten problem, ze ja to potrebujem aj ovonat, bez toho sampony moc nekupujem :-N
Odpovědět
jaaj s tou mastnou vanou ste ma uplne odradili, to ja som moc pohodlna :-D co take mastne mam v kosiku, nech to vyhodim? bell dakujem za skvely rozpis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - jedine asi Buffy ti moze zasvinit kupelku :-D Baby Face je tiez mastny, ale to budes mat len ak na rukach a tvari
Odpovědět
asi aj sandstone-mydlo a ten hawai bude mat nabeh na mastenie. ale tie som nemala, neviem, ci to je az take mastne
Odpovědět
Článek se načítá
ja by som tiez sa z niecim pridala, nejako som este nemala moznost nic vyskusat osobne, ale tolko chvali mi uz neda neoddolat... kedy by ste robili objednavku?
Odpovědět
no zatial nie je toho cloveka, ktory by to objednal:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, poradíte mi kvalitní, krémovou řasenku, která opravdu udělá krásné řasy, nelepí se a má normální štěteček, umělý nesnášim.Rady, prosím do vzkazů. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale hawai si nedavas vo vani, toje namiesto kremu uz po osprchovani, tak je to ok a sandstone nie je mastne
Odpovědět
v sandstone su 2 oleje + piesok...neviem, neviem...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale malo, je to normalne mydlo s peelingom
Odpovědět
ciatko ... preco? nejako nestiham citat dnes vsetko co sa tu popisalo
Odpovědět
casy - co preco? teraz nerozumiem ja. pisala som, ze zatial sa nikto neponukol, ze by to objednal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo, ked ja som fakt este zo zahranicia nic neobjednavala :-( jedine cez inych...
Odpovědět
Profilova fotka
baby mozem ja objednat, ale az niekedy v auguste, ked sa vratim z dovci 8-)
Odpovědět
mozem aj ja objednat kedykolvek:)
Odpovědět
tiez nemam problem poslat peniazky dopredu....niekomu co sa tyka zahranicnych objednavok som este neposkvrnena --- ak sa nerata jedna objednavka z jahody a ktovie, ci dojde :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
tiez neposkvrnena a ochotna poslat peniaze dopredu
Odpovědět
Profilova fotka
blond - takze jahoda bola tvoja premiera? =-) tak snad pride balik v poriadku ;-) inak vcera som ti odpisala na otazku ohladom tej spiralky, neviem ci si si odpoved nasla...
Odpovědět
ano, ano.....nasla.....dakovala x-) musela som na obe spiralky asi 7x kuknut, kym som nasla rozdiel :-D :-D :-D
Odpovědět
ano, premiera...... :-N :-N :-N som si cele mesiace myslela, ze musim kartu registrovat a tak....co mi prislo hrozne zlozite :-S
Odpovědět
Profilova fotka
super , nzc ;-) som sa snazila najst co najvacsie obrazky, aby si tam videla tie kefky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nemusela si? lebo tak ja mam len klasicku debetku, ziadnu kreditku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?