TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
any - farbenie obocia stoji cca 2-3 eura v kazdom salone, si myslim ze sa neoplati experimentovat doma, v Ruzinove je kopa salonov, vyber si hoci ktory, pripadne si skus pohladat na nete nieco o salonoch v tejto lokalite, ja si vzdy pozriem ich weby a podla toho sa rozhodnem kam idem a tu je tema o domacom farbeni obocia, skus pozriet http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Odpovědět
Profilova fotka
baby a ta maska : Mask Of Magnaminty to normalne posielaju? lebo tak co som tak nejako na cz lushe citala, tak cerstve masky neshipuju na SVK? =-)
Odpovědět
takze este stiham aj ja nieco vybrat? vcera som na nete nebola, tak snad este sa k vam vojdem
Odpovědět
casy- este stihas :-) domi - neviem, ako s tou maskou, ale je tam konzervant, tak by to asi malo vydrzat =-) bell bude vediet tak to Saving face ma zaujalo, maju to iba na uk stranke, len neviem, ci som spravne pochopila, o co ide :-N nanasa sa to na vycistenu plet ako krem? a nikde nevidim, na aky typ pleti je urceny
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - jasne, pockam radsej na bell, ona ju uz mala tak bude skor vediet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak baby potrebovala by som poradit : zhanam taku malu kozmeticku tasticku do kabelky, nieco mensie na lesk, balzam, puder pripadne mejkap...som pozerala v beznych drogerkach, ale nic som tam nenasla :-S
Odpovědět
ja som si zadovazila oriflame, tiez taku do kabelky, ale zmesti sa aj vacsia vec. kuk tu, ta mensia http://oriflame56.ru/up/cat/cat7/orif...
Odpovědět
Profilova fotka
dikes, teraz len zohnat niekoho kto robi s oriflame kozmou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dominika k casopisu marianne davali minule taku fajnu :-)) nestihla som to kupit tak tiez zhanam
Odpovědět
Profilova fotka
dik ianitka ;-) inak aj ja som si do zoznamceky hodila ten baby face, sa uz neviem dockat 8-)
Odpovědět
caute kocky, takze objednavka sa bude tykat : domi, ciatko - od tych uz mam Ip a cakame na: casy, bell, blondiatko, dobre som to vycitala snad :-)
Odpovědět
kocky s mastnou pletou toto ma vynikajuce recenzie ;-) http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/2... http://www.lush.co.uk/index.php?page=...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ak môžem rada by som sa pridala k objednávajúcim z lush.co.uk Super ste ma navnadili.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa ery - uz sem radsej nic nevkladaj, lebo pomenim objednavku :-x :-D
Odpovědět
babikyyy....dnes som sa lushu nestihla venovat ale slubujem, ze do zajtra vecera dam zavaznu objednavku ;-) domi, ja mam tasticku Lacoste :-D (nic ine som nezohnala) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
som tiez vcera uz nestihla kuk na ten Lush, tak idem nato, len sa musim krotit :-D domi, Mask of Magnaminty posielaju aj z UK v pohode v baliku, inak to je dobry vyber pre mastnejsiu plet ;-) ciatko, Saving Face = Kmotřička Bylinka na cz. webe, tie sera sa mne velmi pozdavaju, rozmyslam nad oboma, malo by sa to nanasat, tak ze si tym prejdes po tvari po vycisteni a podla potreby mozes dat este krem, odporucaju to pouzivat aj pod pletove masky na zvysenie ucinkov ;-) inak baby, kolko mate poloziek v objednavke? nech sa nejak prisposobim :-D
Odpovědět
diky mam 4 kusy
Odpovědět
Profilova fotka
caute blondik - to je taka obyc tasticka coo? :-D bell - vdaka,ale nakoniec som si ju nevzala, nasla som nieco na cistenie, tak som vzala to ;-) a v objednavke mam 4 ks :-p
Odpovědět
tiez 4 ks
Odpovědět
Profilova fotka
no doooobre, tak aj ja dam 4 ks :-D :-D :-D
Odpovědět
mam zatial 2ks...to na bedarky a baby face - a este doma nieco kuknem, teraz som na mobile
Odpovědět
Holky, prosím Vás, kam se nanáší rozjasňovač? Koupila jsem si ho, ale vlastně pořádně nevím jak a kam ho mám dát. Dává se na pudr, nebo pod pudr? Když jsem přes něj totiž nanesla pudr, byl efekt nulový.... Máte nějaký tip, jak zafixovat stíny, aby vydržely co nejdéle? budu se líčit sama.... Moc děkuju za rady- běžně totiž používám jen zdravíéčko a řasenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra984 - kremovy rozjasnovac pod puder, a pudrovy na puder
Odpovědět
Profilova fotka
a pod tiene urcite pouzi bazu pod ocne tiene, to ti potom vydrzia v pohode velmi velmi dlho.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa strasne tesim na ten bedaronicic :-D dufam,ze bude ten zazrak fungovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, mne zabera, ono je to taky ciry gel, dam ho na "to miesto" vacsinou na noc a ono to vyrazku vysusi, cim viac to tam patlas, tym rychlejsie sa to vysusi a zmizne, ja som skusala vseliake tie lokalne pripravky - vodicky, masticky a nic... a toto mi zabera najlepsie :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bell - super, tak to sa tesim :-) a zabera aj na take tie podkozaky bolave? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hej zabera, ale na tie svinuchy to posobi pomalsie a treba davat casto, ale ked to vystihnem hned na zaciatku, ked mam len taky pocit, ze tam nieco bude, tak sa to zastavi a nevidno to , iba ja citim ze tam nieco mam...tak dufam ze to aj vam pomoze, lebo kazdy je individualny a nemusi to posobit rovnako...
Odpovědět
Profilova fotka
to je jedno, hlavne, ze to na ne bude posobit...tiez som uz vyskusala vsetko mozne aj nemozne :-S
Odpovědět
ok, kocky tak uz len blondiatko a mozeme to uzavriet, mohli by sme sa dohodnut na poste - vacsia vystuzena obalka /citlive veci doobalim plastovymi srandickymi/ + odoslanie doporucene?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?