TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mam debetnu --- embosovanu (s vypuklymi pismenkami) ale vraj staci aj uplne obycko debetna zadavas tam iba cislo karty (na prednej strane....to dlhe cislo) potom platnost karty do a nakoniec bezpecnostny kod....co je trojcislo vzadu pri podpise tooot vsio ;-)
Odpovědět
jj, overene v banke:-)
Odpovědět
a este si vyberies v zozname, ci je to Visa, Mastercard,... uplne jednoduche nemusis nic registrovat
Odpovědět
Profilova fotka
fiiiha, to je super, dik za info ;-) ja mam neembosovanu kartu ...visu electron...
Odpovědět
tak mozes na jahode nakupovat o sto tristo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
coooooooo? to je ake dobre! :-D :-D
Odpovědět
len ked na to prides, zacne ta ta debetka riadne svrbiet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze idem sa tam rovno pozriet, ze co tam maju :-x :-D
Odpovědět
ja tiez teoreticky by som vedela urobit objednavku, len neviem ako by som potom stihala z rozposielanim balickov ostatnym... mam teraz rusnejsie obdobie... a tiez nemam problem to nechat na niekoho zodpovedneho a poslat aj peniazky vopred
Odpovědět
tak ideme delegovat errykah, ked sa ponukla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo, ery je super a spolahliva na 100% - vlastna skusenost ;-) ery tak suhlasis? :-D
Odpovědět
kocky pohodujem sa, tak len v rychlosti- objednam, poslite do ip vsetko co chcete, zajtra poslem rozpocet:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ok ery, idem si to teda prezriet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babyyy si neviem vybrat :-D sa mi hrozne pozdavaju tie tuhe parfemiky najviac asi tieto : American Cream, Honey I Washed the Kids a The Olive Branch
Odpovědět
mam vybrate, vecer pisnem. domi, podla mna je risk kupovat parfem bez ovonania, jedine, ze by si ich potom od teba niekto kupil, kto ich pozna,ak sa ti nebudu pacit
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ved hej, ale ked su take lakave :-( ale istotne si vezmem sampuky, tu vonu nejako prezijem :-)
Odpovědět
pockajte este do konca weekendu.......musim zehlit tak zajtra na to v klude kuknem ;-)
Odpovědět
napisane - ale rada by som vediet, co si beriete vy, mozno ma inspirujete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to tiez spisem az zajtra, dnes som out of service ( rozumej vela mojita v krvi) :-D ale urcite chcem sampuk + ten olejcek na bedare + telove mliecko kokosove 8-)
Odpovědět
olejcek na bedare tam mam aj ja 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co tam mas este ciatko?
Odpovědět
mam tam baby face - cistic ksichtu, kocku buffy na telo, each peach - masazny oval a tu vec na bedare parfumik tuhy cuchnem radsej osobne.
Odpovědět
na tej uk stranke su aj vizualne navody na pouzitie vsetkych veci
Odpovědět
Profilova fotka
super vyber ;-) hej hej ta UK stranka je dobre urobena, aj mne sa tam paci
Odpovědět
na bedary nieco chcem aj ja 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
a to je ktore, na tie bedary? :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a kto objednava? eryykah? to bude este treba rozposielet po SVK, takze plus dalsie postovne... mne sa pozdavaju teraz tie nove pletove sera Full of Grace a Saving Face , pletova voda Tea tree, odlicovac Ultrabland, Each Peach masazny olej a zo sampukov Godiva alebo Trichomania alebo Hard, neviem ktory teraz skusit :-D no a este kremy na ruky su fajn ;-)
Odpovědět
baby, mám jednu otázočku - neviete mi poradiť, ktorá farba na obočie je najlepšia a či si ho môžem namaľova´t aj sama??ja si ho farbím ceruzkou cca 10 rokov, ale teraz ked chceme isť na dovolenku, nechcela by som byt po každom kupani pred zrkadlom a domaľovava´t ho:((( alebo by ste mohli možno vediet nejaký dobrý a cenovo prijateĺný salón v RUZINOVE v BA::)))ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - toto : http://theorganicbeautyexpert.typepad...
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ano , erykah sa ponukla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?