TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby a maju v YR daku zakaznicku kartu? napr. ako je vo fann...
Odpovědět
kartu maju, ale na dve veci, za nakup tusim nad 10€ mas 1 peciatku :-N za 4 peciatky mas prvu hladinu cien - az lak na nechty, alebo hnusne flisove rukavice a pod. za dalsie 4 peciatky je druha hladina..zbiera sa len rok, potom sa ti to vynuluje..odveci
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobra blbost ta ich karta :-S blond - dobre si napisala, ja si na ciatka spomeniem hned zajtra :-D
Odpovědět
haha. a davaj pozor, ked budes nieco nuchat, tak hladaj tester, mne tam predavacka povedala, nech LASKAVO (hrozne slovo) neotvaram original flasky. to oznacenie tester som si nevsimla pri 20 vystavenych kusoch, mi to splynulo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, jasne dam, dik za upozornenie ;-) inak take predavacky "milujem" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak ja som na YR ficala dost dlho, dokonca som aj zaregistrovana ako poradkyna a mozem nakupovat za velkoobchodne ceny, co som patricne vyuzivala pre seba a v zivote som nikomu nic nepredala :-D ale uz ma to nejak preslo, niektore veci ma tam dost sklamali, malo obmienaju sortiment a tie ceny...no nema to tu hodnotu ako sa to u nas prezentuje, v rakusku je to uplne ine kafe....a tak ich bojkotujem, sned si raz uvedomia ako sa ma robit obchod a prestanu zdierat :-|
Odpovědět
je smiesne, ked ma stat s tretinou priemernej mzdy oproti inemu statu dvojnasobne vyssie ceny vyrobkov
Odpovědět
bellada, tak pod to sa ti mozem podpisat, presne si to vystihla. v tom rakusku mi to pripadalo ako bezny drogeriovy standard typu Nivea. u nas su predavacky v bielom mundure, akoby islo o lekarensku kozmetiku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
caute bell - pravda velka ;-) inak ciatko, kde presne si to YR v rakusku kupovala? vo viedni?
Odpovědět
ano, vo viedni
Odpovědět
Profilova fotka
aha jasne, sak vtedy si aj artdeco zakupila :-)
Odpovědět
Jaaaj to ste sa tu vcera vyburili, do vecera budem citat :-D presne s tym YR je to smiesne, na slovensku tu znacku pretlaca marketing "ako nieco exluzivnejsie"-pritom uuuplne praobycajna znacka drogerkovych produktov. Presne tak je to aj so znackami oblecenia, to co sa tu na SVK zda ako luxus Zara, T. Hilfiger ... je v uplne bezna stredna trieda vsade inde. Inak s tym lushom ste ma tu dostali, ja som poctivo odolavala takym "prirodnym" serepetickam, no ale samopony po, ktorych su vlasy "tuhsie" sa mi velice pozdavaju. Neznasam, ked mam vlasy makke-jemne-rozlietane-splasnute 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
eryy - tak to je Lush pre teba ako stvoreny, ci uz tuhe alebo aj tekute sampony... oni totiz neobsahuju ziadne silikony a ine "uhladzovace" vlasov, preto su potom take viac nadychane a tuhe, akoby som na ne uz dala tuzidlo, ale to zase trosku komplikuje rozcesavanie, musim vydatnejsie balzamovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze baby, spiste objednavku a ciatko bude v prahe nakupovat :-D
Odpovědět
s Lush neviem ci sa neoplati objednavat radsej kvoli cenam v UK... zasielaju aj na Slovensko a baby z Ciech tiez radsej nakupuju cez Uk shop hlavne kvoli cenam
Odpovědět
domi - si zabila:-D casy a kolko to robi na vyrobku? nemas prehlad napr. taky tuhy sampon. ci to vobec stoji za objednavku a jedovanie sa s postovnym a naslednym rozposielanim po slovensku
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-N :-N :-N
Odpovědět
na porovnanie... sampon I love Juicy 250ml v ČR 365kc, v Uk 8,35libry... co v eurach cini rozdiel cca 5 eur na tento vyrobok
Odpovědět
ciatko, asi sa to naozaj oplati, ked tak tie baby robia objednavky... vzdy sa ich spoji viac, cim sa rozdeli postovne a po SK to postovne nevyjde vela... ale skusim sa opytat ako to vychadza na to postovne z UK
Odpovědět
no do riti, to je fakt rozdiel. kukla som aj ja - shop nemecky a cesky, uz tam je rozdiel na vyrobku asi 1€ (nizsie v DE)
Odpovědět
sampuk Godiva ... 225kc, v librach 4,65libry ... rozdiel cca 3,5eura
Odpovědět
skus sa opytat na to postovne, ja som v tychto veciach jelen (postovne, clo), ale keby sme urobili hromadnu objednavecku, tak sa pridam:-)
Odpovědět
skus si dat lush anglicky, a popozeraj.... ked tak nakupis napr. 3 vyrobky uspora u jedneho cca 4 eura, spolu to je skusnych 12 eur... na to postovne skusim pozriet a opytat sa
Odpovědět
uk je este aj v EU, cize od cla, dph a nejakych colnych limitov je to oslobodene, kedze to ide mimo colneho dozoru... o to lepsie... ja uz takmer dva roky fungujem len na zahranicnych shopoch... rozdiely su neuveritelne...
Odpovědět
Ahojte, mate niekto skusenosti s Lancôme Genifique serom proti vraskam? vazne uvazujem o jeho kupe, ak ked je dost mastny (nie konzistenciou ale cenou). mam jeho vzorku - taku vacsiu a zda sa mi, ze je vyborny. Po troch dnoch citim aj vidim vysledky...
Odpovědět
kamilka007: dik za tip, to mliecko co trochen nafarbi kozu musi byt super, hned aj kupim. Na ruky, si robis aj taku kuru, ze hruba vrstva kremiku na noc a na to rukavice-uzasne to pomoze, moja mamina mala kedysi taku hrejivu kuru planet spa- je to sice avon, ale bola s tym skutocne velmi spokojna. Potom od Body shop kakaove maslo a od l occitane kremiky odporucam.
Odpovědět
Profilova fotka
kremik na ruky od loccitanu na ten sa chystam aj ja, ked nabuduce pojdem do eurovei, tak urcite kupim :-D
Odpovědět
susibjork: viditelne vysledky co sa tyka vrasok robi serum Dior One Essential Capture totale, tu je recenzia http://vonvonsinterests.blogspot.com/... Na urovni Lancome je aj Biotherm Skin vivo serum dokonca ma aj lepsie recenzie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak co urobime hromadnu objednavku Lushu? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?