Focení svatby 11.9.2021

Profilova fotka
Ahoj, sháním šikovného fotografa/ku na termín svatby 11.9.2021 ve Frantiskově dvoře v Klokočově. Prosím o info do zpráv. Dekuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_kopcova Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, písal som Vám správu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda budu vaší svatební fotografkou, napíši více ve zprávě. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, rádi s vámi budeme fotit. Více posílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Lucie, ve Františkově Dvoře jsem fotila svatbu dvakrát a jednou se účastnila svatby jako host 🙂, takže lokalitu znám velmi dobře a mám tam vybraná i pěkná místa na focení. Pokud se vám mé práce líbí, tak budu ráda, když se ozvete. Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_kopcova Krásný den, Lucie, termín mám volný a ráda přijedu :) Víc info na mých webovkách (odkaz pod fotkami) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Cesťák bych udělal nějak rozumně. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_kopcova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Luci, pokud ještě fotografa hledáte, ráda Váš den nafotím. Svatby fotím po celé České republice a zmiňovaný termín mám volný. Hezký den. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_kopcova Nahlédněte i ke mně do presentace na www, kde mám nejen ukázky své práce včetně celých svatebních dnů, ale také ceník a reference od klientů. S pozdravem krásného dne Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji za nabídky. Fotografa už máme vybraného 🙂 Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lucie_kopcova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?