Focení svatby 2. 9. 2018

Dobrý den, sháníme fotografa na focení svatby dne 2. 6. 2018. Hostina v Jinočanech u Prahy, obřad v některém z okolních kostelů. Prosím o zaslání nabídek. Děkuji
Odpovědět
1
2
V nadpisu je překlep - svatba se koná 2. 6. 2018.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit, velice rád budu Vaším fotografem. Jak fotím a další informace najdete na mých stránkách. Přeji příjemné hledání fotografa. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám představil i své portfolio. Pokud se bude líbit, ozvěte se :) Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud prohlédnete fotografie a bude to TO ONO, rád se domluvím na podrobnostech. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Podívejte se na mé webové stránky a když uznáte, že jsem ten pravý pro váš den, ozvěte se. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Více info najedete na našem webu. Nabízíme svtební foto a i video. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín máme zatím volný, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás prosím kontaktujte. Kromě focení se věnujeme také natáčení, kdyby jste hledali i kameramany. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a svatbu moc rád nafotím ;-). Bližší informace najdete na mých stránkách. Ať se vše vydaří, JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukr. zprávu.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
@standamat Nádherné fotky, hned bych si vás vzala ... jako fotografa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad to mě těší, vážím si toho, klidně to pošlete dál 😊. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé portfolio a případně napište :) Šárka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na naše webové stránky. Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vaši svatbu nafotím ;-) Více na mém profilu. Přeji krásný den Hedvika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @leeinka88 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leeinka88 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Pro přesnou cenovou kalkulaci potřebuji vědět co všechno chcete fotit. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já vám nabízím své služby, termín mám zatím volný. Více fotografií najdete na mém profilu či webových stránkách. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nabízí focení vaší významné životní události. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?