Hledáme fotografa na focení svatby 7.9.2013 v Praze

Samozrejme hledime i na cenu, tak pokud vite o dobrem fotografovi, ktery patri mezi ty levnejsi, podelte se o zkusenosti ci doporuceni.Dekujeme za kazdy prispevek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. mrkni na mé fotky, já byla nadmíru spokojená a pan Veselý prostě super :-) Nevím, jak to má nyní s cenama, musela bys poptat, já chytla ještě starší ceník a to bylo za hubičku :) Fotí hlavně asi Praha/Vysočina, nevím, odkud sháníš, určitě by nebyl problém dojet..Je to Jiří Veselý - photo, webovky teseractphotos tečka com.. tady v profesionalech je také..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, mně bude fotit kamarádka. Moc hezky fotí a bude mi dělat i fotku na oznámení apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych doporučila Báru Mráčkovou, která fotila svatbu nám. Jestli má volno ale nevím :-/.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu ráda, pokud se podíváte i na mé stránky :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu také velmi ráda když se podíváte ne můj profil zde nebo na webové stránky. Váš termín mám ještě volný. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný :o) Kdyby se líbíla moje práce, jsem k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě fotograf - Zbyněk Uher.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, nabízím slevu 10%, cestovné zdarma , budu ráda, když mě napíšete, jak dlouho chcete fotit a pošlu Vám cenovou nabídku. Mám i velice zajímavé ceny balíček foto + video. S pozdravem Ivana Caltová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Specializuji se na svatební fotografie. Jelikož jsem dostatečně žádaný fotograf nemám potřebu prodávat svou práci pod obvyklou cenou , nabízím vám místo slevy velmi kvalitní a luxusní práci zkušeného fotografa v oblasti svatební fotografie. Termín mám shodou okolností volný a budu rád když si projdete mé portfolio a reference na mém webu, případně z mého profilu profesionála zde na webu. Svatby fotím již od 3500kč, Nejlépe mne najdete i na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,rád nabídnu svě služby fotografa, po konzultaci rád pomohu s výběrem eventuelního focení. Je konec sezony, tak na ceně se rád domluvím, dle vašich potřeb. Díky S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu v praze, mohu nabídnout své služby. Pošlete mi základní info o svatně a já Vám obratem pošlu kalkulaci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?