Menu Forum

Hledáme fotografa na focení svatby 7.9.2013 v Praze

6. zář 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
meema
Registroval se 16. srpna 2013 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
meema
Registroval se 16. srpna 2013 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Samozrejme hledime i na cenu, tak pokud vite o dobrem fotografovi, ktery patri mezi ty levnejsi, podelte se o zkusenosti ci doporuceni.Dekujeme za kazdy prispevek
16. srp 2013 ve 14:48  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
aniianii
13
Registrovala se 17. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 6 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
aniianii
13
Registrovala se 17. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 6 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Region Pelhřimov
 Ahoj.. mrkni na mé fotky, já byla nadmíru spokojená a pan Veselý prostě super emoticon Nevím, jak to má nyní s cenama, musela bys poptat, já chytla ještě starší ceník a to bylo za hubičku emoticon Fotí hlavně asi Praha/Vysočina, nevím, odkud sháníš, určitě by nebyl problém dojet..Je to Jiří Veselý - photo, webovky teseractphotos tečka com.. tady v profesionalech je také..
16. srp 2013 ve 14:53  •  Svatba byla v srpnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahojda, mně bude fotit kamarádka. Moc hezky fotí a bude mi dělat i fotku na oznámení apod.
16. srp 2013 v 17:47  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hany22
107
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
 Já bych doporučila Báru Mráčkovou, která fotila svatbu nám. Jestli má volno ale nevím :-/.
16. srp 2013 ve 22:09  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Budu ráda, pokud se podíváte i na mé stránky emoticon S pozdravem, Vlaďka M.
18. srp 2013 v 10:28  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

Budu také velmi ráda když se podíváte ne můj profil zde nebo na webové stránky. Váš termín mám ještě volný. Petra emoticon
18. srp 2013 ve 23:31  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám ještě volný :o) Kdyby se líbíla moje práce, jsem k dispozici.
19. srp 2013 v 16:19  •  www.foto-sarofinova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
 Za mě fotograf - Zbyněk Uher.
19. srp 2013 v 18:14  •  Svatba byla v květnu 2012  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
 Dobrý den, tento termín mám ještě volný, nabízím slevu 10%, cestovné zdarma , budu ráda, když mě napíšete, jak dlouho chcete fotit a pošlu Vám cenovou nabídku. Mám i velice zajímavé ceny balíček foto + video. S pozdravem Ivana Caltová
20. srp 2013 v 10:00  •  www.paviva.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
 Dobrý den. Specializuji se na svatební fotografie. Jelikož jsem dostatečně žádaný fotograf nemám potřebu prodávat svou práci pod obvyklou cenou , nabízím vám místo slevy velmi kvalitní a luxusní práci zkušeného fotografa v oblasti svatební fotografie. Termín mám shodou okolností volný a budu rád když si projdete mé portfolio a reference na mém webu, případně z mého profilu profesionála zde na webu. Svatby fotím již od 3500kč, Nejlépe mne najdete i na FB.
4. zář 2013 v 09:31  •  www.pavel-vecerek.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
 Dobrý den,rád nabídnu svě služby fotografa, po konzultaci rád pomohu s výběrem eventuelního focení.
Je konec sezony, tak na ceně se rád domluvím, dle vašich potřeb.
Díky
S pozdravem
Michal
5. zář 2013 v 17:02  •  www.fotooskrkany.com,  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, budu v praze, mohu nabídnout své služby. Pošlete mi základní info o svatně a já Vám obratem pošlu kalkulaci.
6. zář 2013 v 15:50  •  www.fotoprofik.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”